Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pura nebunie...

#21
Va multumim foarte, foarte, foarte, etc, etc... mult pentru comentariile voastre si sper sa va placa si continuarea.
Va asteptam si la acest capitol. Lectura placuta!

Capitolul 6

Mmm... e asa de bine in acest pat moale, cu acest corp cald imbratisandu-ma si cu... Stai! Pat, corp ce ma imbratiseaza? Nu... Offf, Domane, ce am mai facut noaptea trecuta? Deschid speriata ochii, iar langa mine, cu o mana sub capul meu, iar cu cealalt pe unul dintre sanii mei e, e... dirigintele meu? Sasuke? Nu, nu, nu ! Sa-mi spuna cineva ca n-am facut ceea ce cred eu. Fac ochii mari si ma ridic vijelios din pat reusind sa-l trezesc pe brunet.
-Neata si tie! spune acesta zambind pervers in timp ce ma analiza. Imi las si eu privirea in jos si vad ca am pe mine doar lenjeria intima. Iau un cerceaf de pe pat si mi-l infasor in jurul trupului dupa care il privesc speriata pe Sasuke.
-Doar nu m-am... culcat cu... tine! spun cu o voce joasa sperand din tot sufletul ca raspunsul ce mi-l va da sa fie unul negativ, dar imi spulbera toate visele atunci cand pe fata ii apare un zambet pervers. Se ridica din pat, se duce in spatele meu si ma musca delicat de gat.
-Trebuie sa recunosc faptul ca ai fost mult mai buna la pat decat mi-as fi putut imagina. Imi sopteste la ureche, iar eu raman stana de piatra si privirea imi e atintita spre un punct fix din podea. Nu, nu se putea intampla una ca asta. Adica... pe el vroiam sa-l fac sa fie inebunit dupa mine nu sa ma daruiesc lui pe tava. Nu, nu putea fi adevarat. Doamne! De ce m-am imbatat? Mi-am promis ca nu mai fac asta de la ultima experienta de genul asta pe care am avut-o.
Ma intorc nervoasa spre el si ma ridic pe varfuri pentru a fi la acelasi nivel cu el.
-Minti! Nu-i adevarat, nu poate fi! Sa stii ca nu te cred. spun incercand sa par cat mai increzatoare in ceea ce spuneam. Acesta ma apuca de umeri si isi apropie buzele de ale mele. Nu ma saruta, doar mi le mangaie cu ale sale. Il imping de langa mine si ma imbrac cu fusta.
-Vreau un tricou! spun poruncitor spre el. Doar nu vrei sa ies asa pe strada! continui ironica privindu-l urat. Ah, de ce trebuie sa fie asa de dragut, de ce? Directorul ala handicapat nu a vazut cat poate fi de pervers? Oh, oare cum ar reactiona daca ar afla ce a facut? A profitat de o eleva beata. Da, il am la mana!
Ranjesc diabolic, iar dupa ce ma imbrac cu tricoul dat de el ii soptesc senzual la ureche:
-Daca mai pomenesti vreodata de asta, iti garantez ca-ti vei pierde slujba, iar asta ar fi rau pentru tine, avand in vedere locul in care stai! spun dupa care ii dau un sarut scurt si ies pe usa.
Imi vine sa urlu, sa arunc tot ce prind in cale, dar, bineinteles ca nu pot face asta in prezenta lui. Nu vreau sa stie ca regret ceva din tot ce s-a intamplat.
Iau un taxi si in douazeci de minute sunt acasa. Cand sa urc in camera mea, aud un marait nervos in spatele meu. Mda, asta imi mai trebuia. Ma intorc incet spre sursa sunetului si, exact cum ma asteptam, pe canapea stau parintii mei.
-Sakura Haruno, ne poti explica si noua unde Dumnezeu ai fost pana acum si de ce porti un tricou de baiat? incepe mama interogatoriul. Ai macar idee cat e ceasul? Da, e chiar ora sapte dimineata.
O privesc nervoasa, chiar nu aveam nevoie de predicile ei avand in vedere starea in care ma aflam.
Fara sa-i mai bag in seama, urc in graba scarile si ma inchid in camera mea ignorand strigatele celor doi. Ma rezem de suprafata din lemn si ma las incet pe acesta pana cand fundul meu atinge podeaua. Imi pun capul pe genunchi, iar toate lacrimile ce le tinusem in frau pana acum, incep sa curga in in rauri pe obraji-mi palizi. Doar suspinele mele mai perturba linistea din camera.
Nu, nu asa trebuia a se intample. Jur ca de azi incolo nu voi mai pune gura pe bautura. Orice ar fi, nu voi mai face asta. Nu inteleg insa un lucru; de ce nu-mi pot amintii nimic. Totul e in ceata si asta ma intriga. Daca nu e adevarat ce spune el si face asta doar ca sa... dar ce motiv ar avea?
Nu pot intelege. Oara ce crede acum despre mine? Ca sunt o curva, ca asa fac cu toti baietii ce ma atrag? Dar... un lucru imi e neclar: De ce imi pasa asa de mult de ce crede el despre mine? Nu stiu, dar e clar ca nu ma pot indragosti de el. De ce? Pai in primul rand pentru ca imi e profesor, in al doilea rand pentru ca e prea pervers-nu ca nu mi-ar placea asta, dar doar cu mine, nu si cu altele-, iar in al treilea rand... e saraclipit pamantului fata de mine. Poate n-ar trebuii sa conteze asta avand in vedere ca eu sunt bogata, dar totusi conteza!
Uff... ce insensibila sunt! Imi spun dupa care ma ridic de pe jos si ma trantesc pe pat. Nu ma voi duce azi la scoala. Nu am chef sa-i vad din nou mutra si acel zambet pervers, dar diferit de cel ce le ofera celorlate fete, ce e adresat doar mie.
Am de gand sa dorm toata ziua. Nu ma simt in stare de nimic... Vreau doar sa dorm!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#22
Continuarea! Ma bucur ca ai pus-o!
Nu pot sa cred ca Sasuke i-a spus Sakurei ca s-a culcat cu el.Probabil vroia sa vada cum reactioneaza.Se pare ca incepe sa simta cate cave pentru el, mai urmeaza o scena de gelozie ca sa-si dea seama:>
Dialogul, descrierea si actiunea au fost bune, iar greseli de tastare nu am observat.
Sper ca nextu` sa vina repede si spor la scris!

#23
O.o da chiar ca Sakura nu a avut o reactie prea frumoasa. Dar nu inteleg un singur lucru .. de ce Sasuke a mintit-o avand in vedere ca poate risca sa isi piarda slujba.
Asa sa recenim la fic, nu am chiar nimic de comentat in privinta lui. Descrierea este buna, la fel si actiunea nu este grebita si nici nu am vazut greseli de ortografie s-au tastatura iar dialogul nu este sec.
Astept next-ul si gambate. Ja ne!!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#24
Hei Salut! Ete` ca tocmai acum am terminat si eu de citit ficul vostru . Aveti un talent aparte . Imi place descrierea si e foarte bine asa cum e . Nu stiu in ce comentariu am citit ca ar trebuii sa descrieti mai mult aspectul fizic decat sentimentele [parca >.>] , dar eu nu sun de acord . Adica , e perfect asa cum e si imi place ca descrierea se bazeaza pe sentimentele si nu pe descriere fizica . E si asta destul de important , dar mie , personal , imi place mai mult un fic ce se bazeaza pe descrierea sentimentelor decat a fizicului. Ma rog ... am aberat destul , acum sa trecem mai departe .

Ideea mi se pare originala. Ma rog , asta e primul fic citit de mine . Nu am mai citit niciodata .
Deci pur si simplu ador atitudinea celor doi protagonisti . Ce imi place cel mai mult la ei este perversitatea . La asta m-ati prins . Ficul e pe placul meu asa ca nu am ce critica .

Inca nu imi vine sa cred ca brunetul a mintit-o pe Sakura ca a facut sex cu ea . Adica ... de ce ar marturisii cineva ceva ce ar stii ca ar putea fi folosit impotriva sa ? Trebuie sa recunosc ca acest lucru ma intriga .

M-am uitat la datele la care ati postat continuarile si va admir ca postati asa de repede . Sper ca scoala sa nu afecteze rapiditatea cu care postati .

Va urez multa bafta si spor la scris si imaginatie !

#25
Yep! Sa stiti ca n-am uitat de ficul vostru.[-x..cum sa uit de un fic asa de frumos.cand incep sa citesc...uit sa ma m-ai opresc,cam asa patesc.soo,imi place moolt continuarea,Sasuke e un maaare pervers :perv:,iar Sakura, o fata mintita:mean:...saracuta!Asa-i trebuie daca-i place bautura!....Iar Sasuke a profitat(bine,nu a reusit intr-u totul),dar a mintit-o.imi place ideea voastra, e inspirata din realitate.referitor la:descriere care e buna ,mai merg unele inbunatatiri,actiunea nu e fugarita,dialogul nu e sec, plictisitor,......deci e bine.in comparatie cu alte ficuri al vostru e reusit.asa ca ....spor la treaba,vrem nextuu!(PS:anuntati-ma si pe mine cand bagati urmatorul cap)thnx :pls: :o3 >:D<



:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#26
Edit . Postul acela era o prostie :| . Deci :
___________________________________

Descriere mereu ai avut , cel putin chiar daca a fost putina sau multa , te - ai descurcat de minune . Actiunea nu este grabita , dar mereu este loc si de mai bine . Greseli gramaticale nu cred ca am vazut , dar poate chiar ti - au mai scapat cateva . Naratiunea este ok, nu am ce sa comentez la ea . Ideea ficului este frumoasa , o poti dezvolta . Cu cat mai mult , cu cat mai bine . Lungimea capitelelor este ok , mereu se poate sa fie mai lung .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#27
Scuze ca am intarziat.. e numai vina mea.. scoala/ teme/ invatat/ mama.. :)) .. in sfarsit uitati capitolul...
Multumim mult pentru comri :* :* :* !

Capitolul 7



Eram in sala de sport si se presupunea sa fiu atent la exercitiile celor de-a 12 a. Nici pe departe nu eram atent la ei. Ma gandeam la micuta mea eleva.. la micuta mea rozalie si mai exact la reactia ei cand a aflat ca am facut- o, mai bine spus cand am mintit- o ca am facut- o. Chiar imi era mila de ea. Insa era mult prea increzuta si prea mofturoasa.. trebuia sa- I dea cineva o lectie, si s- a nimerit ca eu sa fiu acela. Nu imi era frica ca riscam prea mult. Aveam prea multa incredere in orgoliul fetei, care nu ar fi spus in vecii vecilor ca a facut sex cu mine.
Urmatoarea ora aveam sportul cu clasa mea. Sincer, mi- as fi dorit sa stau toata ziua acasa si sa dorm. Deja ora se incheiase, iar eu imi asteptam elevii.. imi era prea sila sa ma mai deplasez pana in cencelarie. Vad cum elevii intra in sala, atentia mea fiind acaparata de fete… vroiam sa o mai vad o data. Dar ce tot spun? Nici nu ma mai recunosc. Acea fata, rozalia mea, cred ca deja am o pasiune pentru ea, nu se numara printre fetele ajunse. Am oftat incet si cu parere de rau, si am zis clasei ca sunt liberi ora asta, atata timp cat raman in clasa.
Se pare ca pe domnisoara Sakurica, chiar a afectat- o minciunica mea. Zambesc usor, asezandu- ma pe o banca. Pana la urma nu e o fata usoara. Daca ar fi fost, ar fi venit la scoala cu zambetul pe buze. Acum, probabil este acasa si isi plangea de mila.
S- a terminat si ora aceasta, si o alta… pana cand imi terminasem programul, fara ca macar sa ridic un deget.
Ma indrept, pe jos, spre casa. Nu imi placea toamna. Ba chiar o uram. Nici macar nu mi- am ridicat privirea de pe asfaltul gri, pentru a ma uita la vestejirea naturii. Am mers incet, si poate.. melancholic spre apartament, ajungand mult mai repede decat mi- as fi forit.
Intru in casa, si ma indrept, ca de obicei, spre baie. Ma dezbrac si intru in cabina de dus, dand drumul apei fierbinti. In acele momente nu credeam ca pot fi mai linistit ca atunci. Era atat de bine, pana cand aud soneria si niste pumni si palme ce bateau neincetat in usa.
Cine dracu’ poate fi? Imi spun vizibil iritat, iesind din dus, punandu- mi un prosop alb in jurul taliei si indreptandu- ma spre usa. Persoana devenea din ce in ce mai iritanta si parca mai disperata cu cat ma apropiam din ce in ce mai mult de usa. Deschid usor usa, iar un ravagiu imi intra in casa.
- Ce naib… nici n- apuc bine sa- mi termin fraza caci simt o pereche de buze, mai degraba niste lipitori, atingandu- le si sarutandu- le pe ale mele.
Nu m- am opus, in plus persoana care ma saruta era chiar logodnica mea. Intrerupe repede sarutul, luandu- ma strans in brate:
- Ti- a fost dor de mine, iubitel? Imi spune ea pe un ton… delicios?
- Deja ai terminat filmarile, iubitico, ii zic nepasator accentunad ultimul cuvant.
Logodnica mea… pe care nu prea o suportam era o adevarata actrita, la figurat vorbind. Eram logodnici doar pentru ca ea era plina de bani.. in nici un caz nu simteam ceva pentru ea, desi arata destul de bine. Parul blond, destul de comun, cadea in valuri pana la jumatatea spatelui, iar ochii, nu ii erau mai presus decat parul, de un verde sters. Sa nu mai vorbim de corpul perfect. Avea un suflet mare, sau cel putin asta credeam eu despre ea. Ceea ce ma enerva la ea, era comortamentul prostesc si prea copilaros.
- Offf.. vorbesti de parca nu ti- ar fi fost dor de mine.. dar eu stiu ca ti- a fost, spune intr- un sfarsit pumandu- ma apasat pe buze.
- Ce cadou mi- ai adus? o intreb privind- o pervers.
Imi ofera un zambet, poate mai smecher decat al meu, apropiindu- se de mine sarutandu- ma din nou, de data aceasta mai pasional.
Intrerup sarutul luand- o in brate, indreptandu- ma cu ea in camera mea. O trantesc pe pat, punandu- ma peste ea, incepand in acelasi timp sa o sarut si sa o dezbrac, acelasi lucru facand si ea cu mine.
Cand eram pe puncul de a “ intra” in ea, aud niste pasi si vad cum usa camerei mele este trantita de perete. Imediat iubita mea se acopera cu cearsaful, iar eu ma dau fara nici o rusine, jos din pat. Se pare ca uitasem sa inchid usa.
Era… era… nimeni alta decat bombonica mea roz. Vad cum isi pune mana la gura si se da cativa pasi in spate, apoi incepe sa alerge spre iesire. Imi iau repede o pereche de pantaloni, fugind dupa ea, lasand- o balta pe draga mea Eva.
- Hei.. unde fugi??? O aud cum incepe sa tipe, parca constipata.
Ies din camera, vazand- o pe rozalie care fugea si… plangea? Maresc viteza, reusind sa o prind pe scarile blocului, apoi ii zambesc rautacios.
- Ce vrei? Ma intreaba pe un ton rece dar totusi ranit.
Aveam sa o intreb mai multe lucruri banale cum ar fi faptul ca mi- a facut o vizita neanuntata. Insa, eu vroiam sa merg mult mai adanc.
- De ce plangi? O intreb uitandu- ma in ochii ei verzi si inlacrimati.
- Si ce- ai vrea sa fac? Sa rad?! Imi pare rau, dar nu o pot face. Plang pentru ca m- ai folosit ca pe o carpa, asta ai facut. Speram sa nu o fi facut, speram ca ai simtit ceva cand ai facut- o cu mine, insa vad ca nu ai simtit nimic… ba chiar te vad satisfacandu- ti nevoile de animal cu o alta.
O vad smucindu- se din mainile mele, vrand sa fuga din nou. Nu i- am dat sansa. Am luat- o in brate si i- am lipit corpul care tremura in continuu, de al meu. Apoi i- am spus:
- Am mintit! Nu te- am facut a mea. Puteam sa o fac, puteam sa te violez cand ai adormit… insa nu am vrut pentru ca m- am gandit la tine si apoi nici nu- mi place sa fac sex cu persoane inconstiente.
Vad cum isi ridica fata din pieptul meu, zambindu- mi usor.
- Multumesc!
Ii dau drumul, lasand- o sa plece, ceea ce a si facut.
Perfect. Acum trebuie sa ma intorc din nou la lipitoarea ‘ ceea.
Mi-e foameee!!!

#28
Super tareeeeeeee a fost capitolul asta. Sasuke are logodnica .... cine ar fi crezut!!!! Ficul asta ne aduce ogramada de surprize pe zi ce trece. Ma intreb ce surprize o sa ne mai aduca capitolul urmator ( cava romance .... ceva, ceva tot trebuie sa fie) ;)) Si cea ce ma bucura cel mai tare este ca Sasuke i-a spus adevarul lui Sakura ... dar cea ce nu mi-a placut a fost ca el si-a traso cu alta. =))
Asa sa revenim la fic .... descrierea a fost foarte buna la fel si dialogul, care nu a fost sec. Poate am vazut p'ici p'colo doua trei greseli de ortografie s-au de tastatura dar cine sta sa le numere? ... Cel putin eu nu, pentru ca stiu sigur ca si eu fac o gramada ;))
Sper sa postati cat mai repede NEXT-ul si ja ne!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#29
M-am gandit sa mai dau tarcoale si pe la ficul vostru. Ce as putea zice ? Faceti o treaba minunata impreuna. Descrierea este superba, iar naratiunea se imbina destul de frumos. Imi place faptul ca nu ai bagat foarte mult dialog. Imi place in primul rand faptul ca nu este sec si este bine gandit. ;] Cum am mai zis : Faceti o treaba minunata ! :X ^__^
Nu stiu ce as mai putea zice. Astept urmatorul capitol. Multa bafta si multa, multa inspiratie amandurora ! >:D<
:bye:

#30
De mine , a uitat toata lumea , sau ce ? Nu ma mai anunta nimeni ca pune next , decat o singura persoana , ei bine fie xD Daca nu mai vreti cititori >:) So , let's comm xD
First...Stop....Wait a minute , girls :)) Stop cadru xD Ce inseamna aia ? Sasuke logodnica ? Baka..in orice caz macar i'a spus Sakurei adevarul xD Good , asta e bine *tsk* pfiu xD Descrierea si naratiunea sunt bune xD Dialogul la fel si greseli nu am vazut xD E bine , tine'ti'o tot asa xD Astept next xD Spor la scris si imaginatie , bie xD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Curata Nebunie Fifilina 0 1.709 06-09-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  [split] Nebunie adolescentina [+16] sorynyk 3 2.282 22-08-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: stylish.lov3
  Nebunie adolescentina [+16] Sasha. 13 9.012 30-06-2011, 12:54 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  Plastic vs Copie.Realitate, pura fictiune sau previziuni? Fifilina 24 15.166 10-04-2010, 06:43 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Nebunie de adolescent MaDyY 7 5.081 19-07-2009, 04:36 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)