Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Curata Nebunie

#1
Da poate ca asa se numeste ceea ce simt acum.. curata nebunie, insa nu pot intelege ce declanseaza acest sentiment strain mie.
Simt cum sangele imi pulseaza in vene intr`un ritm alert si nebun , adrenalina circula cu viteza de maxima intensitate , inima o ia razna vrea sa zburde undeva departe, vrea sa iasa din cavitatea toracica, mai pe scurt bate atat de puternic vrand sa iasa din piept..
Dar unde duc toate aceste sentimente neprihanite? Simplu totul se rezuma intr`un singur cuvant, un simplu sentiment de care am vrut sa fug o viata intrega, dragostea, dar cand isi face loc in inima ta, numai poti scapa de ea.. Distruge tot ce se poate, ma lasa in singuratate !
Mii de fluturasi zboara in jurul meu, cand ochii mei intersecteaza profunda lui privire, plina de mistere neelucidate de umila mea placere. Mi`as dori sa`i fiu aproape, sa fiu jumatatea de care are nevoie, sa fiu totul pentru el, asa cum dealtfel este pentru mine, sau cum a fost odata.
M`a iubit dar nu a stiut sa aiba grija de iubirea mea, cum nici eu nu am stiut sa am grija sa`mi tin prietenii departe, dar in viata totul dispare precum apare.
Un vis frumos, asa a fost iubirea noastra, a apus precum a rasarit din neat, din nestiut. Am jurat ca nu voi iubi vreodata, dar nu am putut scapa cum nimeni nu poate. Ma devreme, ma tarziu , sau intotdeauna dragostea isi va face loc printre razele calde de soare accentuandu`le puterea care va scadea cu timpul transformadu`se in picaturi reci si grele de lacrimi amare.
Lacrimi amare ce cad peste chipul palid si trist, ce nu demult radia in toate modurile posibile ale fericirii.
La un moment dat in viata realizezi ca "planeta fericirii" pe care traiesti se transforma in realitate...
I wanna feel that i`m love.. ♥
I wanna feel you.. ♥
I`m laying down on the floor, ♥
I can`t believe I`m alone.. ♥
I`m begging you on my knees, ♥
Please come back, come to me ! ♥
I feel the beat of your heart, ♥
To stay away, be apart ! ♥
I want, I need you so much. ♥
All my love, all my love, all my love is on fire, ♥
Like the sun, like the sun, like the rain down on me ! ♥



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Nebunie adolescentina [+16] sorynyk 3 2.283 22-08-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: stylish.lov3
  Pura nebunie... Assyria 114 53.470 23-07-2011, 01:57 AM
Ultimul răspuns: Lorely
  Nebunie adolescentina [+16] Sasha. 13 9.020 30-06-2011, 12:54 PM
Ultimul răspuns: Candy_Girl_Love.
  Nebunie de adolescent MaDyY 7 5.085 19-07-2009, 04:36 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)