Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#61
Oh~

Eu mi-am promis de n ori ca ma las de yaoi, d-dar nu pot ! It's like heroin for me!
Am promis de asemenea ca nu o sa merg cu mai mult de 90 km/h cu motorul, dar din nou nu ma pot abtine!
Am promis ca n-o sa mai beau palinca de portocale, dar e greu la ziua prieteniilor mei sa nu fac asta21 65 de grade numa` bune de dat pe gat! o.O Not really~Crazy-monkey-emoticon-081
Si de fiecare data ii promit directorului ca n-o sa mai matur curtea scolii cu pitipoancele de pe acolo, dar... Obisnuinta! 21Crazy-monkey-emoticon-007
[Imagine: jug0ly.gif]

#62
1. Am promis ca am sa invat mai serios pentru facultate, dar pe cine naiba pacaleam, ca nici eu nu m-am crezut 020
2. Am promis ca o sa dau de carnet de sofer, dar nici pana azi nu am incercat macar sa ma interesez....don't know, am o teama in a conduce o masina/motocicleta sau orice altceva pe roti.
3.Am promis ca o sa incerc sa fiu mai apropiat de rudele mele, ca o sa le mai dau un telefon din cand in cand matusilor, unchilor, verilor, fratilor mei vitregi, sa ii mai intreb de sanatate, dar in afara de onomastici si zile de nastere, nu prea am reusit sa ma tin de cuvant.
4. Am promis ca voi initia si eu iesiri in oras cu amicii mei, insa tot ei sunt cei care ma suna. Curios ca inca o mai fac de atatia ani incoace.....asta ca sa vedeti cat de iubit si de cautat sunt, cu tot cu lenea mea de a suna 038
5.Mi-am promis ca ma voi duce la biserica mai des, dar momentan numai de Paste si Craciun merg, cateodata si de onomastica sau ziua de nastere a mea si a parintilor.
6. Mi-am promis ca nu voi mai lasa pe fetele din jurul meu sa se indragosteasca de mine, dar am esuat lamentabil 054
8. Mi-am promis ca nu mai mananc atatea dulciuri, dar YOLO 055
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#63




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)