Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat

@Myuu: E 1 aprilie, nu stiai? 21
Avatarele sunt la locul lor, la fel si semnaturile, doar ca site-ul e setat sa afiseze altceva 65
La noapte totul va reveni la normal

"Asta e un fel de gluma proasta? Pentru ca daca e, nu sunt genul care s-o "guste"." -tocmai ce spuneam, in fine, macar e bine de stiut ca nu mai dureaza mult pana o sa dispara tampenia asta 22
Hm...si sper ca n-am facut spam, daca da atunci sa stearga un moderator postul 4.
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Frate, myuu, e o gluma 21)) Cred ca toate site-urile au facut ceva de genul asta, stii?
Ce-ar fi daca toata lumea ar venii aici sa se planga din cauza asta?[asa cum au facut pe deviantart ca li s-au schimbat icons-urile 21) De parca nu s-ar schimba maine,wtf.]
In plus, pentru necunoscatori :
http://www.youtube.com/watch?v=ZOU8GIRUd_g

@Myuu: Nu e spam.
Imi cer scuze daca gluma ti s-a parut proasta, era normal sa nu o guste foarte multe persoane. Pe de alta parte, e 1 aprilie, ar fi fost pacat sa treaca ziua si sa nu fie nimeni pacalit.

Si eu am patit la fel cu deviantArt, unde am intrat azi si am vazut ca am alt avatar si alta semnatura. Prima data recunosc ca m-am speriat putin si am crezut ca mi-a facut cineva o gluma proasta, dar asta doar din cauza unei coincidente (mi se modificase semnatura in "who's afraid of the big, bad wolf" asta la un interval destul de scurt de timp dupa ce ma contrazisesem cu cineva pe tema wolf vs fox). Pe urma... a devenit amuzant 4 Nu eram singurul cu avatarul schimbat. A fost chiar funny sa vad ce avatare traznite aveau si ceilalti.

@Mitzuke: La multi ani 4

[edit]Am mai zis-o dar o repet, just in case. Nu i s-au schimbat nimanui avatarul si semnatura, doar ca apare altceva in locul lor.

stii eroarea aia de care ziceam?>_> cu negreala de pe ecran, acuma am prins o bucata din ea, dupa chinuieli zdravene de vanat eroare, si mai am de prins partea in care se vede si forumul dar apare si eroarea39 dar cand revin ^^
[Imagine: imageview.php?quickkey=yyjzozdkmzy&thumb=6]

[edit] flaw, attachements nu merg la mine >.<
[edit 2]si nici codurile html ._.
[edit 3]si nici codul img O.O

http://www.mediafire.com/i/?yyjzozdkmzy

la extra mergea sa pun img la linkul ala ._.

Nope, merg, doar ca aia nu era imagine 10
Era o pagina php.
Incearca cu o imagine cu extensia .jpg, .gif, .png etc., nu cu ceva .php 4

[edit]Si da, tot fundal e 10
Repet, chestiile se incarca treptat. La un moment dat se blocheaza si ramane doar culoarea de fundal. Totusi, just in case, data viitoare cand mai patesti asa ceva, copiaza sursa paginii (o accesezi cu ctrl+u de obicei). Daca vrei, pot schimba negrul acela in alb, ca sa vezi ca aia e faza

Din nou in legatura cu problema cu chibi maker ai zis ca ai facut o schimbare la portal dar mie tot asa imi face am incercat pe toate browserele pe care le am si tot asa imi face 22 Ori e calculatoru meu baka ori e netu de rahat -.-''' Sper sa se rezolve sau nu o.O" Si nu cred ca sunt singura cu problema asta minora cica 29 sau sunt? -3-

Quote dintr-o conversatie similara pe mess.

Citat:eu...: fii atenta
eu...: m-am dus pe http://animezup.com/chibi
eu...: de pe forum
eu...: din meniu
eu...: mi-a zis ca sunt logat
eu...: am dat sa imi fac chibi
eu...: mi-a spus ca nu sunt logat
eu...: am dat back
eu...: am dat refresh
eu...: si gata

Da stiu ca persoana respectiva a dat copy pasta la ce i-ai zis si am facut aceeasi chestie si tot degeaba dar mie imi zice ca nu sunt logata imi zice sa ma loghez mama ei de logare -3- Si am dat login de mia venit rau si refresh -.-'''

Of, hai ca o sa grabesc lucrul la noul portal. Acolo e deja integrat Chibi Maker-ul...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.720 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.454 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 101.051 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.189 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.213 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)