Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat

Nu deranjezi, de-aia e facut topicul, sa spui ce probleme ai. Nu ar trebui sa iti dea nimeni reputatie negativa pentru asta, mai ales ca posturile de aici ma ajuta sa pot rezolva mai repede problemele 10

Reputatiile n-ar fi trebuit sa dispara acum, s-ar putea sa fie alta problema. O sa ma uit cu prima ocazie.

UPDATE

Am reinceput deja sa repar problema cu diacriticele.
Se poate rezolva, operatia e facuta pe fundal, nu va deranja pe nimeni, nu va trebui sa inchid forumul, eventual va merge site-ul putin mai greu in cel mai rau caz.
Cu aceasta ocazie, vor reapara si posturile lipsa. Nu va asteptati insa ca toate aceste lucruri sa se faca peste noapte. Dupa cum am mai zis, sunt peste 60.000 de posturi. Trebuie sa le selectez cate 2500, dupa care sa le prelucrez si dureaza destul de mult. Voi face unele azi, dupa care s-ar putea sa fiu plecat pentru restul saptamanii deci nu stiu exact cand voi termina. Cert e ca posturile vor reaparea, si cu diacritice insa va dura destul de mult.

Oki am inteles ca s-au pierdut dupa hacker-ul ala posturi si rep-uri si ca se vor recupera. O singura intrebare am: inca se mai pierd din ele? Ca eu cand intrai mai devreme aveam toate rep-urile si acum nu le mai am pe toate.
Nu tin mortis sa le recuperez ca oricum nu am pierdut multe, dar vroiam doar sa sesizez problema.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


Mda..asta e serios...deci am patit-o si eu la mitsukai [gomenasai!!]
Deci am vrut sa-i dau rep ,trebuia sa aiba 127.....dar a scazut la 94 ---_____----
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

Eu am probleme cu moderarea >_< Nu ma lasa ca mut topic`uri XD Daca incerc sa mut la recycle bin imi zice invalid forum >_< si la ceilalti merge gao Q.Q
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

nu merge la toti ceilalti,Amy
Si eu am aceeasi problema cu mutatul topicurilor

Aveti rabdare se vor rezolva toate probleme, dar datii si lui flaw macar o saptamana vacanta, abia a scapat de licenta.
[Imagine: Untitled-1.png]

Am si eu o mica problema. Nu stiu daca trebuie aici spusa, dar in alta parte nu stiu unde.

Dupa cum urmeaza Smile

In momentul in care sunt informata pe mail ca am primit raspuns la un fic, sau pur si simplu un mesaj privat, cand apas pe link-ul de transfer imi da o eroare, nu se incarca. Si este enervant ca se intampla din ce in ce mai des. Daca ma lumineaza si pe mine cineva... Smile Scuze de deranj dar chiar mi se ridica parul in cap de dracusori.


Astept si eu un raspuns. Ms anticipat.

inchide acea ferestra si intra direct la mesaje private, de sub user cp ._., si te duce la inbox si acolo iti apare titlul mesajului si s-ar putea [deny receipt] , fa click pe titlu si nu pe deny receipt, cred ca asta e eroare 39 si daca e sa nu se incarce inseamna ca e conexiunea ta de internet de vina

@Zyspar

Am o singur? �ntrebare: c�nd mergi pe forum s? vezi dac? ai comentariul, mai apare? :] Adic?:
x comenteaz?
prime?ti mail
dai click
apare comentariul [postul] lui x?

Dac? postul nu apare, atunci a fost ?ters ?i automat nu are ce s?-?i deschid?. :] Dac? apare, totu?i, comentariu, ask Flaw. ^^

[Eu �ncercam s? luminez un user o,o]

[Edit] Alyyy :grr: Mi-ai luat-o �nainte. 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.684 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.448 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 100.518 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.179 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.199 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)