Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat

#21
Stiu, nu prea merge (inca) faza..
Astept sa vad cum pot rezolva problema.

#22
Ne, Flaw, nu-i asa ca poti pune din nou aia care iti arata numarul de vizite al profilului? 5 'cuuuuuz it was sooooo ... can't say useful, but... o//o

#23
@Fleeting
1. Mie-mi apare ._.
2. Apare totul normal 22 Poate confunzi titlul cu numele user-ului o.o Erm... mie-mi apare normal xD
3. Erm... Ala ._.' Cred ca ramane prea mult spatiu liber si le uneste pe toate in stanga : -?? Sau au toate o marime finita si 21

Well, ce folosesti? :3 Recomandam Mozilla [scrie si pe site cred, cu mintri :3]

#24
Ok, o sa incerc sa le adaug la loc 4 Cea cu profile views cel putin, nu e prea complicata. O sa incerc sa vad daca se pot pune si comentariile.
Grafittix, imi poti da niste printscreen-uri, sa inteleg mai bine la ce te referi? Ti-as fi recunoscator

#25
@Fleeting ray
Nope, nu am nici o problema din cele enumerate 22

Erm... Am o problema totusi 5 Nu numai eu, userii normali 10
Teea [aka Uriel] si-a schimbat nickname-ul si ii apare in ce si de cate ori l-a schimbat...
Dar ... Eu l-am schimbat [nu te holba >_>], fleeting l-a mai schimbat... erm...
Do sthng, 'kay? 5

#26
Da, yulobo, stiu... si inca nu stiu exact de ce nu merge. O sa ma mai interesez.
Intre timp, astept sa pot repune in functiune pet shop-ul

#27
So...:
1) Problema cu zuppy...tuturor ne sunt mai putini zuppy
S-au restartat cumva? ...mie una mi-au inceput de la 0...

2) La statisticile forumului a disparut tabelul acela cu "top cei mai bogati" sau ceva de genul...iar ultima data cand m-am uitat Lithium-angel era pe primul loc cu 8996756 de zuppy ( ma refer la numarul de cifre vreo 6 sau 7 erau)

Se primesc zuppy pe baza " cat de lung e postul" cumva? Doar asa mi-as explica numarul imens de zuppy al lui Lithium...( ea scriind ficuri...face posturi foarte foarte lungi)

3) A disparut chestia cu donatiile?
Daca nu, cum functioneaza ca nu inteleg?
Citat: 55.69z [Donate] [Donate] (0 items purchased)

Apare de 2 ori Donate...

3) Chibi makerul nu mai merge...spune ca doar utilizatorii AZup au voie...asta la toata lumea apare...

4) Am observat ca la My plaza..sau cum e ..este un meniu mai sus..si se face companie or somth...mai e Slot de acela..39 E o chestie in lucru? Sau chiar functioneaza..? Pe mine nu ma lasa ( la Slot oricum e o taxa de 200.00 zuppy pe care ii faci cu 20 de posturi XD cam mare taxa)

Cam atat..: )
o.o" wot

#28
1. Zupii au fost resetati, ma ocup acum de problemele ce tin de ei.
2. My Company si Slot machine-ul functioneaza 4
3. Am "reparat" acum si Chibi maker-ul. Era de la tema de iarna, pe cea normala ar fi mers 4

#29
as avea si eu o mica problema cu inregistrarea
nu functioneaza sa bagi parola, am cateva prietene care au incercat si nu a mers, spunea ca parola nu are destule caractere, dar acolo erau 10. Si am incercat de mai multe ori sa le fac eu cont manual dar tot nu a functionat.
Multumesc anticipat
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#30
Kiuri are dreptate...Au incercat si alti si tot asa spune XD... faza e ca poti baga cate litere vrei acolo si tot eroare da..

Btw Flaw> La fiecare pagina...ne da scroll spre stanga-dreapta...si daca il misti spre dreapta...Devine gri...bucata de gri..
Habar nu am cum sa iti explic..Incearca sa misti pagina spre dreapta si vei vedea.Nu sunt singura in cauza deci cred ca ti-ar face si tie aceeasi figura...
Daca nu intelegi ce vreau sa zic ... Anunta-ma sa fac un print
[edit] problema era la tema winter...
o.o" wot



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.593 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 98.195 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.123 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.165 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)