Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prisoners of today

#1
Un nou fic, tot yaoi bineinteles, insa de data asta il scriu alaturi de o persoana foarte draga mie si cred ca si voua,alaturi de Mitsukai Yoru. Eu sper sa nu o dezamagesc pe ea si nici pe voi.Ficul va fi cu +17:D.Am zis sa fie intre +18 si +16. Deci a iesit +17:)). Sper sa va placa:D


Capitolul I: Dominand prezentul

O noua zi, intotdeauna incepand banal, dar de fiecare data atat de diferita de precedenta. Poti schimba o lume in timpul asta, poti schimba un suflet si intr-o secunda si el asta vrea sa faca din mine, o papusa a lui. Asa doreste, atunci asa sa fie. Crede ca ma poate distruge numai cu atat? Nu , nu poate, stie asta, dar incearca in continuare. Ii seman, sunt sange din sangele lui, pana si comportamentul meu mi se pare dependent de al lui, dar eu am ceva ce ii va lipsi pe veci. Chiar daca m-ar inchide si intr-o alta lume, tot as scapa. O sa il ascult, deocamdata. De ce mi-ar pasa de el, de viata lui, de dorintele sale, cand i-a pasat lui de ale mele, pentru a ma face sa ma gandesc la persoana sa, pentru a il face sa devina baza destinului meu? Sa ramana impreuna cu jucariile lui, pe mine sa ma lase sa imi traiesc viata asa cum vreau, sunt baiatul lui, nu un sclav. Nu suport cum se uita la mine cu privirea aia satisfacuta, atotputernica, se crede nmare, suprem, dar nu e nimic. Se bucura! Crede ca m-a invins, ca a castigat.Dar se inseala! Il urasc...
-Ne vedem curand. . . fiule!
Nu merita sa aib? un fiu ca mine, nu i-am cerut niciodata nimic, nu vreau nimic de la el, dar nu imi va da pace pana ce nu urmez calea aleasa de el. Uneori am impresia ca nu il cunosc, alteori mi se pare controversat ca nici macar pe mine nu ma cunosc, si de fiecare data ajung sa cred ca de fapt nu stiu nimic. Insa vreau sa invat, vreau sa cunosc lumea asa cum e, vreau sa o am la picioarele mele, nu sa ma controleze ea, ii seman, acum realizez cat de mult ii seman tatalui meu, marelui yakuza Fuuya Kazuki.
Am un trecut lamentabil, pentru unii dureros, pentru mine doar deranjant. Nu ma prea intereseaza persoanele ce exista in el, de fapt mi se par toti niste straini, ei nu ma cunosc, si eu le-am vazut doar chipul. Femeia care mi-a dat nastere, a fugit cand eu ma nascusem, cu un alt barbat. Nu stiu de ce, nu m-a interesat sa aflu si nu am simtit nevoia unei persoane careia sa-i spun mama. Acum nu stiu daca mai traieste sau e moarta, nu-mi pasa, pentru mine nu a existat niciodata.
Nu am o relatie exceptionala cu tatal meu. Nu pot spune ca ne simpatizam atat de mult, singuta legatura dintre noi este un �Buna ziua!� si �La revedere.� . El doreste sa il calc pe urme, cum face orice fiu de yakuza, insa eu nu sunt de acord cu asta si nici nu voi fi. Nu am de gand sa imi pun in pericol viata si nici sa omor alti oameni, mi se parte prostesc sa fug dupa unii, mintea mea nu e facuta pentru asta. Imi place sa analizez fiecare detaliu in parte si singurul care m-a cunoscut a fost un profesor din generala. Poate ca unica persoana careia am indraznit sa-i spun ceva mai mult si poate singurul loc in care renuntam la masca. Sunt lucruri pe care nimeni nu le stie despre mine si nici nu vor afla.
Am trait in lux , nu mi-a lipsit nimic, nici macar dragostea parinteasca, desi mai tot timpul era ocupat nu m-a neglijat niciodata. Insa cu cat cresteam mai mare cu atat aflam mai multe lucruri ingrozitoare despre viata lui. Trebuia sa mergem impreuna la diferite intalniri, sa cunosc mai multi oameni, sa cunosc viata unui yakuza. Stiam ca tatal meu este asa ceva, insa nu credeam ca asta implica moartea oamenilor nevinovati. Si scuza lui era intotdeauna, a fost un accident. La inceput mi s-a parut traumatizant, dar apoi devenea amuzant, daca nu ridicol, cand alti oameni erau ucisi, pe baza unui accident. Ajunsesem sa ma intreb al catelea accident va fi moartea mea?
Am refuzat sa ii calc pe urme si nu a fost, nu este si nu va fi de acord cu asta. A incercat prin multe mijloace sa ma oblige sa il ascult, insa nu a reusit. Acum a ajuns prin a ma inchide intr-un internat. Crede ca timpul ce-l voi petrece aici ma va face sa imi schimb parerea. Insa nu va fi asa, oricat s-ar stradui sa faca din mine sclavul ideal nu o sa reuseasca. El nu este stapan nici pe vietile altora, insa nu observa lucrul asta, nu-i pasa.. Puterea, banii,luxul l-au inebunit si nu vede lucrurile mai presus de aparente..
Ma indrept cu pasi marunti spre intrarea noii scoli. Nu mi-e frica, insa simt o oarecare emotie, stiind ca aici imi voi petrece patru ani. Il urmaresc cu privrea, pana ce ma intorc si imi accentuez pasii, acum ei devenind o poarta spre libertate. Cat de idiot am fost, poate ca asta era inceputul carierei mele muzicale. Ii va fi greu sa ma supravegheze aici, exista intimitate si totodata nu e o inchisoare, deci pot fugi. Il vad cum zambeste triumfator si egogentrismul sau imi taie respiratia. Cand m-a vazut mergand spre directoare s-a urcat in masina si a plecat, lasandu-ma singur. Nu stie nimic despre mine. Mi se face greata. Habar nu are cat de capabil pot fi, dar ii voi arata ca el e un nimic pe langa mine. Vreau sa vada cat de mult insemn eu pe langa el.
Imi inalt iar privirea, afisand aceeasi superioritate pe care o vad si la el. Cladirea din fata mea imi provoaca o stare ciudata. Toti par a ma privi insistent si poate ca asta ma face sa ma simt ca un extraterestru. Stiu ca sursa acestei nelinisti e tatal meu, si as fi preferat sa vin singur, dar asta e.
Directoarea scolii ma asteapta la intrare. Am oftat si am mers aproape inconstient catre ea. M-am oprit la aproape un metru de trupul ei analinzand-o cu atentie. Era destul de batrana si atat de stearsa. Ridurile de pe fata sa erau accentuate de o pudra rosie, prost aleasa, iar fardul albastru de la ochi ii scotea in evidenta galbenul ce imprejmuia culoarea ochilor ei mici ce emanau o rautate pura. Directoarea ma poftit in noua mea scoala. Am intrat, mergeam pe un coridor lung alaturi de ea. Buzele au inceput sa ii se miste, adresandu-mi cateva cuvinte:
-Stai linistit,totul va fi bine daca o sa te comporti cumsecade..
-Nu sunt agitat, vi se pare. Sunt cat se poate de relaxat si linistit.
-Nu prea cred, daca tatal tau te-a adus aici inseamna ca nu esti atat de linistit pe cat pari.
-Domna director, nu va bagati in ceea ce nu va priveste. Dupa cum ati observat tata e un om puternic si nu prea ii plac oamenii ce se baga in viata sa personala. Ii elimina din cale, si nu cred ca dumneavoastra ati vrea sa fiti printre acei oameni.
-Oo nu, nu. Spuneam doar sa incerci sa te intelegi cu toti si sa nu ai probleme.
-De aceea sunteti dumneavoastra aici, doar va numiti directoare sau sunteti doar femeia de servici? Daca eu patesc ceva, dumneavoastra o sa aveti mari probleme cu tata.
Cine se mai crede si fufa asta sa imi spuna mie ce sa fac? Ce increzuta! Sper ca s-a potolit cu sfaturile ei ajutatoare. Mai bine tacea, era mai convenabil pentru ea.
-Am sa iti arat scoala.
-Foarte bine.
Din cate observ aceasta institutie este foarte bine pazita. Imi va fi destul de greu sa scap de aici, greu dar nu imposibil.
-La primul etaj sunt salile de calasa unde se vor tine orele, orarul il ai la intrarea in internat. La parter se afla secretariatul, cancelaria si cabinetul medical . Nu ai voie sa iesi din scoala fara un supraveghetor. Dupa cererea tatalui tau, tu vei avea o camera impreuna cu un profesor. Este una din cele mai luxoase camere . Vei locui cu profesorul Takahiro Yuki . El iti va fi supraveghetor si va raspunde pentru faptele tale. Si tu va trebui sa asculti de el. Acum ti-l voi prezenta. Vom merge in cancelarie si cred ca il voi lasa pe dansul sa iti arate scoala. Asa o sa va cunoasteti mai bine. Esti de acord?
-Hmm, sa terminam mai repede cu asta.
Ce cotoroanta, de ce nu este la pensie oare? Of, o sa mai stau si cu un profesor. Hmm nu e asa rea ideea. Defapt m-ar putea ajuta mult� chiar foarte mult.
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#2
Dragutz fik... ma intreb totusi: ce o sa iasa cu profesorul ala? O sa fie ceva asa... cum m-am obisnuit eu cu ce scrieti voi sau o sa fie mai bine? Ummm... I'm damn curious cu ce o sa se intample si cum o sa evoluati voi doua impreuna.

Mai da haideti sa va dau si draga mea semnatura: Gambate and See ya'!!

#3
Eh un nou fic yaoi scris de Yaku si Mitsukai....se pare ca va iesii unul super-mega incredibil dupa parerea mea(si nu cred ca sunt singura care gandeste asta)So....o relatie intre un profesor si un elev...interesant.Deabea astept sa vad ce se va intampla in capitolul 2(dupa cum scrie mitsukai cred ca va iesii ceva incredibil dar nici tu nu esti mai prejos).Sa puneti repede nextu.Kiss si spor la scris!Ja!
I'm Kira.

#4
yoy fic nou yaoi...imi place ideea...imaginatia meadeja a luat-o razna si face scenarii cu privire la relatia sau mai bine zis o viitoare relatie intre el si profesor^_^
de abia astept sa vad ce se intampla in capitolul II^_^
spor la scris^_^
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette

#5
Am trecut si eu pe aici asa cum am promis:D. Ideea ficului pare interesanta si oarecum originala mai ales cu privire la internat. Ma gandesc daca va scapa de aici si mai ales ce va face dupa ce va iesi, daca va iesi. Totusi cred ca nu o va face sau cel putin nu inca. Presimt o relatie dintre el si profesor si observ ca nu sunt singura care credea asta..deci poate ca asa e:D. Ar fi dragut, adica cel putin mie mi-ar placea...de fapt orice e legat de yaoi imi place:)).
Greseli poate am vazut una, doua de tastare, dar nimic important asa ca nu mai stau sa le caut. Ceea ce conteaza este modul in care i-ai realizat trecutul si i-ai prezentat sentimentele, iar acestea sunt bine evidentiate. Nu pot decat sa astept nextu' si sa va urez mult succes si inspiratie.
bye bye:*:-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#6
Yeee primul capitol :X . Ce bine ma simt stiind ce spirit puternic de convingere am :-" . Oricum sti ca eu ma bucur foarte mult ca ai scris pana la urma fic ul asta.
Deci va fi 17+..inseamna ca am voie ( de parca ar conta ca oricum l-as citi :)) ).
Ma intreb care o sa fie impresia lui despre prof (nu ai spus cum il cheama pe baiat nu?..sau am chiorat de tot? :)))..Abia astept sa vad cat de bine or sa se inteleaga :D.
Da..deja nu mai am rabdare..Sa va grabiti cu nextu si pun pariu ca va iesi un fic foarte bun :)
V-am pupat si succes la scris :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#7
parte- pare
ma poftit- m'a poftit
sa ii se miste - sa i se miste

Citat:Buzele au inceput sa ii se miste, adresandu-mi cateva cuvinte
......................................................
-De aceea sunteti dumneavoastra aici, doar va numiti directoare sau sunteti doar femeia de servici? Daca eu patesc ceva, dumneavoastra o sa aveti mari probleme cu tata.
Partea asta nu isi prea avea rostul..dialogul dintre cei doi mi s'a parut a fi sec.
doamna director -doamna directoare

calasa- clasa

Citat:Ce cotoroanta, de ce nu este la pensie oare? Of, o sa mai stau si cu un profesor.
-_-'
Acelasi lucru, suna pueril.


Imi place ideea ficului tau, e bunicica si pare a fi interesant...
Cu naratiunea stai binisor, descrierea cam lasa de dorit iar dialogul e pe duca.
Incearca sa nu mai folosesti acele expresii traditionale gen clasa I.
Pot spune ca te descurci cat de cat, insa vreau mai mult de la urmatorul capitol.
Succes!

#8
Whoa cate comenturi. Multumim ca ati trecut pe aici. Acum vine si nextul cu putina actiune.
kaleido_miranda Multumim de comenturi, cat cu profesorul nu promit nimic. Intotdeauna apar lucruri neasteptate si atat eu cat si Ralu vrem sa adaugam ceva diferit (obsesia mea cu originalitatea). Anyway sunt sigura ca o sa ne descurcam. Ralu scrie foarte bine si chiar ma bucur ca pot scir un fic cu ea. Kisu.
SAYO_HATSUO Relatiile nu sunt permise stii nu:>? Insa regulile sunt facute pentru a fi incalcate, desi de multe ori se sanctioneaza. Asta va fi aplicat la amandoi. :>
kesidi Ms mult :"> . Eh o sa iasa ceva bun sper, oricum noi vom scrie cu placere si atat timp cat scrisul e placut cred ca va iesi ceva d ecare sa fim multumite. Mersi mult :*
~Ally~ Bwhaha, pune-ti la treaba imaginatia. N-am mers rea departe capitolul asta. Grabeam actiunea si nu mai avea farmec insa>:) no comment nextul :-" Kisu
sweetangel_miwako Ehehe in afara de relatie mai sunt muuulte. O sa vezi tu :> Se pare ca toti cred asta, demo...:-" ms ca ai trecut pe aici ( ca de fiecare data ).
nolazy Heya :* Nu nu am spus, am preferat sa zica proful. Prezenatarea numelui e deja foarte banala, varsta felul cum arata, am preferat sa le prezentam infatisarea din perspectiva altcuiva. Nu stiu ce a iesit dar sunt deschisa la critici dupa cum stiti. Tnx ;;)
robin Well nu pot vorbi din parte lui ralu dar eu iti zic doar mersi ca ai trecut pe aici. Din cate o stiu eu si ea ti-ar multumi pentru critici si nu pot decat sa te aprob. Kisu*
Ei si nextul =))

Capitolul II: Primul pas

Holul era pustiu si un miros apasat de mucegai se simtea prin aer. Se auzeau urmele de pasi, imprastiindu-se in ecouri slabe, ce rasunau prin intregul coridor. Directoarea se opri in fata a doua usi mari, pliante, si trase de una pana cand aceasta se suprapuse cu peretele. In fata sa se intindea o camera obisnuita, plina de carti, dar foarte luminoase si aerisita.
O urma pe femeie, oprindu-se langa primul raft ce era asezat langa usa. Isi plimba privirea prin incapere, analizand fiecare detaliu si apoi se intoarse catre directoare zambind. Nu era cine stie ce, deocamdata se aflau doar cateva persoane, dar fata lor si comportamentul, le dadea de gol slabiciunea pentru bani.
Toti salutara, facand o plecaciune in fata femeii, insa aceasta nici nu-i baga in seama, trecand nepasatoare pe langa ei. Femeia se opri in fata unui birou, la care statea un barbat ce citea foarte concentrat o carte. Baiatul ramase uimit de infatisarea profesorului, si asta pentru ca parea foarte tanar si destul de rebel pentru a avea o astfel de slujba. Il privea atat de concentrat, analizandu-i fiecare trasatura a fetei, incat nu observa ca e privit si el la randul sau. Se inrosi usor in obraji, ceea ce ii accentua foarte bine culoarea albastra a ochilor si-si muta privirea spre fereastra incaperii.
Barbatul se ridica si aseza cartea cu grija pe lemnul mobilei, indreptandu-se catre baiat. Se opri doar la cativa centimetrii de el si-i prinse barbia cu mana, rasucindu-i capul si facandu-l sa-l priveasca in ochi.
-Deci tu esti odrasla de care se tot vaita tatal tau? Dragut pentru un baiat, ai o fata draguta, zambi barbatul sfidator.

� Am fata draguta, dar ce ma crede, femeia lui? Cine mai e si asta?�

-Si tu esti�
-Takahiro Yuki, colegul tau de camera si proful de literatura. Incantat sa te cunosc, Ayumu.
-Ah, vad ca-mi sti si numele. Ei bine ma bucur ca esti incantat, poate nu ai mai avut ocazia sa vezi un baiat ca mine, din cartierul de unde vii tu sau de la ferma, stiu si eu, replica tanarul, intinzand mana spre professor si asteptand gestul lui.
Barbatul zambi, apucandu-l pe baiat de mana si strangandu-l cu putere pana incheietura mainii lui Ayumu se inrosi. Nu indraznea sa spuna ceva, asa ca lasa expresia sa sa vorbeasca. Yuki ii dadu drumul, mangaindu-i cu delicatete degetele, si se indrepta catre iesire. Observandu-l ca pleaca, Ayumu se intorse catre drectoare, spuse un �La revedere� slab si il urma pe barbat. Mergand in urma sa putea observa atitudinea sa nepasatoare. Avea o infatisare extrem de placuta, fiecare detaliu de pe trupul sau completandu-i parca perfectiunea. Parul roscat, vopsit, era tuns asemeni unui elev din anul patru, iar culoarea ochilor sai era asemeni caramelului. Inaltimea ii punea in evidenta musculature bine lucrata, iar stilul in care se imbraca mai adauga un plus la personalitatea sa.
-Cat mai ai de gand sa te holbezi la mine ca la un produs de pe raft?
-Ma gandeam cu ce fel de ciudat voi imparti camera, dar acum ca am vazut, realizez ca ori cu tine, ori fara tine, va fi la fel. De curiozitate, de ce ai vrut sa stai cu mine in camera?
-Nu e evident? Vreau sa ma culc cu tine.
Ayumu se opri, rosind tot. Era singurul subiect pe care, daca-l deschideai se bloca si nu mai stia ce sa zica, ce sa faca, cum sa reactioneze. Deschise gura, incepand sa se balbaie si cu fiecare secunda realiza ca era mai timid decat crezuse vreodata. In ciuda faptului ca era extrem de rebel, cand venea vorba de relatii intime, toata mintea sa devenea alba si uita chiar si cum se numeste.
-Nunn~nu mai spune. De... de ce crezi ca m-as culca cu unul ca tine? tipa baiatul lovind cu piciorul de gresia alba si strangand pumnii agitat.
Era rosu la fata si asta dovedea cat de in serios luase ceea ce zise profesorul. Pe barbat aproape ca-l pufni rasul, i se parea extrem de amuzanta reactia elevului sau si se gandi mai bine la ceea ce ii spusese. Putea sa-l cicaleasca cu asta, din atitudinea lui se pare ca nu mai avusese niciodata relatii cu altcineva, asa ca il lua de mana si il trase dupa el, schimband drumul spre apartamentul in care stateau ei. Baiatul se simtea tras si chiar daca stia ce vrea sa faca barbatul din fata sa, se abtinea sa nu tipe. Trebuia sa gaseasca o solutia ce l-ar putea scoate din asta, trebuia sa existe ceva. Fu purtat prin mai multe locuri, asta incluzand si gradina din spatele liceului. Ar fi vrut sa stea putin sa admire ciresii, insa rapiditatea cu care profesorul il tragea, il impiedica sa faca asta, ochi sai fiind atintiti asupra celuilalt. Aleea era lunga, i se parea nsefarsita, si curiozitatea de a afla ce se intampla, se accentua cu fiecare pas ce-l facea, facandu-i inima sa tresara. Intr-un final se oprira in fata unei usi mari, maronii pe care proful o impinse degajat si il trase pe baiat inauntru. Acolo ii dadu drumul si-l lasa sa priveasca prin incapere. Era un apartament destul de mare si chiar foarte bine aranjat. Culorile alb si negru persistau prin casa si doar un crem foarte sters acoperea peretii.
Nu era multa mobila, insa era indeajuns pentru a arata luxul in care profesorul locuia. Plasma mare din mijlocul sufrageriei, o biblioteca de aceeasi nuanta cu fotoliile si canapeaua, si perdeaua de la balcon, dadeau camerei o infatisare aparte.
-Vino sa iti prezint casa! Sau ma rog, locul in care vei locui pentru patru ani.
Baiatul il urma oarecum speriat, insa se relaxa cand vazu ca barbatul nu mai aduce vorba de ceea ce spusese pana acum. Probabil ca glumise, Ayumu vroia sa creada asta, insa nu-si dadea seama ca incercand sa se convinga afisa o fata foarte comica.
Era purtat prin fiecare camera si la sfarsit realiza ca de fapt nu vazuse nimic. Mintea ii era alba si singurul gand ce-i trecea prin minte era viitorul. Se intreba daca acesti patru ani il vor schimba intradevar intr-un sclav sau daca aici va invata sa traiasca. Se simtea ca intr-un roman psihologic, ca si cum el ar fi si criminalul si victima, dar oare ce ucidea?
-Vrei sa incercam dormitorul? se auzi vocea profesorului din spatele sau.
Kanou tresari atunci cand simti respiratia lui Yuki spargandu-se de pielea fina a gatului sau. Un tremur ciudat, ii facea trupul sa se miste odata cu bataile accelerate ale inimii sale. Se simtea citit prin acea atingere imateriala si renunta sa mai zica ceva, sa mai creada, sa mai gandeasca.
Simtea cum mana profesorului ii inconjura mijlocul si de abia atunci realiza pericolul. Il prinse pe barbat de palme si incerca sa se elibereze , insa renunta mult mai rapid decat ar fi crezut vreodata, simtind buzele fierbinti ale profesorului zdrobindu-se de umarul sau. Nu mai incerca sa-i indeparteze mainile, ci le stranse cat de tare putu, incercand sa reziste acelui seniment neobisnuit. Nu intelegea nimic, insa nu era atat de rau pe cat crezuse.
Profesorul il prinse cu mainile de mijloc si-l trase pe picioarele lui pe canapea. Mana barbatului se misca rapid peste abdomenul mic al lui Ayumu, intrand sub tricoul sau si plimbandu-se in voie, circular, incercand sa il faca pe baiat sa-i raspunda la avansuri.
-Esti virgin, nu-i asa? intreba Yuki zambind.
-Nnnh�
Kanou simti cum dinti profesorului se infig in carnea sa si scanci putin, strangand picioarele. Asta nu-l impiedica pe Yuki sa isi strecoare mana in pantalonii baiatului si sa-i atinga organul, miscandu-si mai apoi degetele pe pielea sensibila a baiatului.
Inima lui Ayumu incepu sa bata cu putere, aproape iesind din piept. Nu era speriat, dar emotiile trezeau palpitatii si palpitatiile generau o dorinta ascunsa. Inchise ochii si lasa cealalta mana a profesorului sa ii atinga fata. Tresari pentru un moment, insa se realaxa imediat ce-si simti buzele mangaiate de respiratia calda si inceata. Fiecare loc il furnica si se simtea ca o prada. Sarutul i se paru incredibil de lung, desi el nu dura mai mult de cateva secunde. Crezu ca viseaza, asa ca isi puse mainile pe picioare, strangand materialul larg, pana ce simti ca el nu mai exista printre degete, ci se evaporase.
Ridica fata spre tavan si scanci, lasand mainile profesorului sa-l prinda intr-o imbratisare puternica.
-Destul de repede. Ma asteptam la ceva mai mult de la tine, afirma barbatul lingandu-si degetele si privindu-l provocator pe baiat. Eh, asta e. data viitoare.
-Idd~diotule! Te urasc! tipa baiatul ridicandu-se rapid din bratele lui Yuki si alergand spre cea mai apropiata camera, avand grija sa tranteasca usa dupa el.
- Inseamna ca i-a placut! zambi Yuki .

#9
Cum ziceam, puteam sa pun pariu ca va iesi ceva bun si acum sunt sigura.
Ce sa mai spun? Este un capitol absolut superb.Iar proful este foarte tare :)) Imi place modul in care se poarta si mai ales felul cum vorbeste : "- Inseamna ca i-a placut!" =)).Si mai e si pervers :>
Spuneai ca ai o obsesie pentru originalitate.Foarte bine. Eu cel putin apreciez asta foarte mult si ma bucur ca ai grija si de acest aspect ( care pana la urma e cel mai important pentru un fic, nu? ).Inca o data felicitari si tineti-o tot asa.
Acum ay e randul tau si sper sa nu ma faci sa astept prea mult :)). Oricum vorbim ;)
V-am pupat si succes pe la scoala :)
:bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#10
Eh sa stii ca m-ai lasat fara cuvinte.Continuarea e super sa stii.

Wow tare pervers profu asta :-p .Bietul Ayumu cat de speriat e!"Nu e evident? Vreau sa ma culc cu tine"-mama cat mi-a placut faza asta =))
Saracu baiat(la ayumu ma refer) cate va trebui sa indure avand in vedere ca el si Yuki locuiesc in acelasi apartament.Hmmm dupa greseli nici nu m-am obosit sa ma uit(nu de alta da nici nu cred ca ai)

Yaku sper sa pui repede continurea(mai repede decat la "Suflet rebel" ca la asta nu ai pus de mult continuarea).Mult noroc in continuare si succes la teze.Ja-ne!
I'm Kira.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Today a girl,tomorrow a vampire Lara 2 2.443 03-03-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)