Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prisoners of today

#11
Am aterizat din nou pe la fic. Nu se putea fara mine pe aici. Mda...probabil ca trebuia sa invat, sa ma culc devreme bla bla...dar nu se merita cand poti citi un fic aja kawaii:X:X. Mi-a placut mult capitolul si sper sa citesc cat mai repede continuarea. Greseli nu am vazut de niciun fel si poate ca nu le-am cautat, insa nici nu mi-au atras atentia.
"...de ce ai vrut sa stai cu mine in camera?
-Nu e evident? Vreau sa ma culc cu tine."
Astea sunt replicile mele preferate. Din momentul in care le-am citit ma rugam sa nu se razgandeasca profu si sa citesc ceva yaoi. Si dorinta mi s-a indeplinit..pacat ca nu a durat mai mult..eh multe mai vreau si yo:)). Oricum pentru prima lor intalnire cred ca a fost suficient, dar sa stiti ca nu scapati de mine daca nu ii faceti sa se culce impreuna din nou:X. Deci Ayumu nu s-a culcat cu nimeni pana acum...saracutzul baiat...presimt nu va mai fi pentru mult timp in aceasta stare...vai ce rau imi pare:)))
Pfff...cred ca ma chinui sa scriu comm-ul de juma' de ora. Problema e ca atunci cand imi place ceva, cu greu mai imi gasesc cuvintele...deci m-ati lasat fara cuvinte:D
Astept nextul si sper sa-l scrieti curand...gambate kudasai si ja ne:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#12
Ce funny...
Capitolul a fost frumos, dar mai ales amuzant. Imi place ideea si nu am prea mult de comrntat, iar greseli nu am observat deci e ok.
Insa reactiile lui Ayumu.... Saracu' baiat! E haioasa povestea doar ca el chiar ia totul asa de serios, insa nici profesorul nu il lasa in pace.

P.S. N-ar strica niste poze cu ei.

#13
ohh doamne deja a inceput sa imi placa proful...pervers dar merge
saracul ayumu ce speriat a fost cand yuki i-a spus k vrea sa se culce cu el^_^
imi place ideea ficului...ii super tare
spor la scris^_^
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette

#14
Multumim de comenturi acum aveti nexu...care e pe duca rau:))...:D

Capitolul III : Aroma de placere




Ce era in mintea profesorului? Cum indraznise sa ii faca una ca asta lui? El, el….putea sa il dea afara din acel institut. Cu un simplu telefon zbura de acolo. Daca ar fi aflat tatal sau ca acel profesor incercase sa il violeze, nu ar mai fi trait mult timp. Dar un gand ii fulgera mintea. Daca nu il va crede? Si s-ar fi gandit ca il minte, incercand astfel sa scape de acolo? Si in plus cum i-ar fi zis ca un prof, pe deasupra si coleg cu el de camera, incercasa sa il atina in acel mod? Sigur s-ar fi gandit ca mintea.
Poate ca profesorul s-a intrecut cu gluma din „pura greseala” si asa ceva nu se va mai intampla, daca ii va spune cum sunt treburile, poate cine stie, se vor intelege . El era cel care se va impune, nu altcineva si asta avea sa afle si acel profesor. Daca tatal sau se gandise ca aici, intr-un loc ca acesta il va putea controla, s-a gandit foarte prost. Singura problema si poate singura lui salvare statea chiar in camera cu el, deci ori putea profita si putea trai cu el in pace, ori putea trai in „razboi” si numai el ar fi avut de suferit.
Nimerise o camera maricica, frumos aranjata, cu o canapea micuta de doua persoane, in fata avand o masuta mica din sticla aflata in estul camerei, in nord era patul avand pe o parte si pe alta cate o mica noptiera, iar in vest se afla o biblioteca cu multe carti prafuite si cu un birou. Se parea ca nimerise tocmai camera in care urma sa stea. S-a trantit pe patul moale, ravasind cearceaful albastru si isi puse una din pernele de pe pat pe fata, vrand sa se gandeasca la scena ce tocmai se petrecuse.
Dupa faza ce i-a facut-o Yuki, inseamna ca barbatul era gay, cum putea un profesor sa faca asa ceva, unul intreg la minte? S-au doar isi batea joc de el? Intrecuse masura chiar daca vruse sa faca doar o gluma pe seama lui si nu putea tolera asa ceva, fiindca intr-una din zilele astea putea ajunge si mai departe. Simplul gand il facea pe Ayumu sa se inroseasca la fata si sa simta un fior rece prin tot corpul. Trebuia sa evite astfel de scene cu Yuki. Desi incerca sa isi ia gandul de la el, isi amintea cu placere cum buzele profesorului ii atinsera umarul si cum moliciunea si umezeala lor il excita si ii facea trupul sa tremure, cum dorea mai mult si mai mult.
Cum sa tanjeasca dupa atingerile lui, nu era normal, innebunise! Isi aminti de intrebarea profesorului la care nu avuse timp sa raspunda, iar cand se gandi la raspuns isi afunda rusinat capul in perna. Se infuriase, cum putea sa intrebe asa ceva? Era nebun? Singura explicatie logica era ca acel profesor era un psihopat ce se dadea drept pedagog. Alta mai clara si mai logica nu exista. Daca ar fi aflat tatal sau cu ce fel de oameni avea propriul sau fiu sa traiasca, cu siguranta l-ar fi luat de acolo.
Totul se petrecea numai si numai din vina tatalui sau, dar va suporta si toate astea. Totul avea sa fie bine sau cel putin asta spera el . Si atunci cand va reusi sa scape din acel „ paradis” va avea grija sa se razbune si pe parintele sau, pentru toata suferinta , fiindca era sigur ca avea sa sufere destul de mult in acea perioada de timp cat va invata in acel loc. Nervii il terminau, nu mai putea gandi logic si asta din cauza psihopatului. Daca va da si peste alti psihopatii ? Daca intr-una din zilele astea avea sa fie violat, ce se va intampla? Nu trebuia sa se gandeasca la asta, il avea ca scut pe propiul tata care era un yakuza si el era un fiu de yakuza, deci nu avea de ce sa se teama.

Dupa ce se linistise iesise din camera pentru a isi lua bagajele si il observase pe barbat pe canapeaua pe care statusera ceva timp in urma. Cu o carte in mana, linistit, in largul sau, citea cateva randuri . Ayumu isi luase bagajele ce se aflau langa un colt al camerei, nu erau multe si incercase sa le ia pe toate deodata nedorind sa fie nevoit sa mai iasa din camera, vrand astfel sa nu dea ochii cu Yuki. Desi stia ca ziua deabia incepuse si presupunea ca acesta era doar inceputul. Tot ce putea face era sa spere, sa spere ca la sfarsitul zilei sa fie teafar.
-Esti cam palid la fata, ai patit ceva? intrebase serios proful.

„Isi bate joc de mine….Cum are tupeu sa ma intrebe asa ceva? Cum poate fi asa cinic si ironic? Dupa toate ce mi-a facut, mai are si tupeu sa ma intrebe daca am patit ceva?”

-N-am patit nimic, doar sunt dezgustat! Atata sarcasm iesea din vorbele sale, incat se dezgusta si mai tare din cauza propriei persoane.
Se duse spre camera sa,dar scapse una din valize chiar in fata usii, intrase sa le lase pe celelalte si avea de gand sa se intoarca, dar cand o facuse se lovise de profesor.
-Poate ai nevoie de ajutor! spuse cu un zambet larg imprimat pe fata.
-Daca aveam oricum nu ceream, ai face bine sa dispari din camera asta.
Gandul ca Yuki avea sa stea cu el mai mult de cateva secude il facu sa tremure si nu putea sa se controleze.
Insa profesorul nu il baga in seama, il impinse spre un perete si se lipise de el. Ii prinse mainile desupra capului, imobilizandu-l. Chipul sau se apropia de cel al baiatului, simtindu-i respiratia greoaie; era convins ca pustiu se excita ori de cate ori se apropia de el, deci nu ii erau asa indiferete atingerile lui. Culoarea trandafirie din obrajii baiatului se accentua din ce in ce mai mult. Vru sa spuna ceva, dar proful o luase inainte.
-Hei, piciule, acum recunoaste, ti-a placut, asa-i?
-Esti nebun! Da-mi drumul! Cand o sa afle tata, tu o sa zbori de aici, o sa ramai pe drumuri, ca o javra vagabonda.
Degeaba se zbatea, mai mult rau isi facea singur. Diferenta de forta era vizibila, iar Ayumu nu putea sa scape din stransoarea barbatului.
-Ooo… mi-ai face un serviciu dandu-ma afara de aici, dar eu nu voi pleca si nici tu. Takahiro incepuse sa rada de expresia de pe fata baiatului, era terifiat. Se gandea ca poate intrecuse masura un pic, dar unde era distractia daca se oprea aici? Totusi era prea amuzant.
-Ce vrei de la mine?
Era socat, asa ceva era imposibil sa i se intample tocmai lui. Era clar, profesorul era un pedofil, un psihopat. Mai rau era ca nu se putea controla, expresiile, vorbele ii ieseau din gura fara sa gandeasca. Prezenta celui din fata sa ii provoca reactii ciudate.
-Nu imi spune ca nu iti place, fiindca nu e adevarat. Era convins de ceea ce zice, pustiul chiar nu observa cum tremura numai cand se uita la el, cand se apropie de chipul sau, corpul sau vibrea la fiecare atingere si cerea mai mult si mai mult.
-Spui numai aberatii.
Desi stia ca minte, nu avea de gand sa recunoasca nici in mormant, sau cel putin asa gandea el.
-Vrei sa iti demonstrez ca ceea ce spun e adevarat?
Nu astepta un raspuns si buzele sale le apasa pe cele ale tanarului, initiind un sarut brutal. Simtea cum ii musca buzele baiatului si cum siropul sarutului ii invadeaza si lui gura.
Senzatia de cald si rece ii strabatea corpul, buzele sale reactionasera la sarutul profului. Stia ca era tradat de propria persoana, dar in clipa aia ajunsese sa nu-i pese. Simtea umezeala buzelor celuilalt si finetea lor si asta il excita, si il facu sa deschida gura in cautare de aer, dar tot ce intalni fu limba profesorului apasand-o pe a sa si apoi muscand-o.
-Vezi…am avut dreptate..
Tanarul il impinse pe Takahiro cand acesta slabise stransoare si pleca din camera, iar apoi din apartament.

Mergea pe coridoarele scolii unde urma sa isi petreaca patru ani din viata sa si asta numai din cauza tatalui sau, nu va putea fi fericit din cauza lui. Totul se rezuma la el si la bani sai. Oare avea cum sa scape de acolo, avea sa mai vada adevarata lume? Sa isi vada prieteni ce ii lasase in urma si nici macar nu ii anuntase unde va pleca? Dar la ce bun sa le spuna? Tot nu putea schimba nimic din toate acestea. Si cum totul era numai „ roz” aici se pomenise si cu un psihopat, care urma sa ii fie coleg de camera si profesor la orele de clasa, care pe deasupra il hartuia sexual. Prima lui zi aici fusese un dezastru, oricum nu se asteptase sa fie cine stie ce, dar nici chiar asa de rau. Profesorul inrautatise lucrurile prea mult, iar el nu putea face nimic impotriva lui, fiindca, in ciuda faptului ca nu recunostea, il placea. Cat de mult ar fi vrut sa dispara in acel moment, la ce bun era sa traiasca daca urma sa stea inchis, urma sa fie inlaturat de libertate, ca si cum ar fi fost la inchisoare? De fapt chiar era o inchisoare, unde fusese adus chiar de propriul tata. Dar nu avea de gand sa cedeze, niciodata. In fata nimanui, nici macar a celui ce il crescuse si nici macar in fata profesorului. Daca analiza mai bine faptele si mama lui era de vina in asta. Toti, chiar si el, aveau o vina in asta. Daca mama sa ar fi fost langa el, nimic nu ar fi fost la fel. Nimic...
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#15
Bun acum ma simt ca la reluarile alea proaste de la tv:)). Sa ma gandesc cum suna comm-ul pe care l-am lasat data trecuta..mdah nu cred ca mai stiu deci facem altul;))
Mmm..ce mult imi place ca profu e asa o figura si nu-l lasa deloc in pace pe Ayumu. Pana la urma nu poate sa nege ca ii place ce ii face Yuki pentru ca altfel nu s-ar purta astfel in prezenta lui si...totusi mi se pare ca se indragosteste prea repede de prof. Oricum proful imi datoreaza o scena yaoi detaliata..sa-l puna la respect pe Ayumu:)). Ce bine imi pare ca tatal lui l-a lasat inchis in internatul asta ca altfel nu puteam sa sper la viitoarele secvente yaoi si sa ma gandesc cum o sa ma topesc pe scaun=P~. Greseli..hm..parca ti-am insirat data trecuta teoria "chibritului" cu "sau" si "s-au" [asta daca nu ma insala memoria] si cred ca ai corectat acolo. In rest..capitolul e dragut..abia in astept pe urmatorul desi nu stiu cand apuc si eu sa mai trec pe aici.
V-am pupat:* si muuu~ult succes:bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#16
Ce-mi place ficul tau.;)).
Mai ales comportamentul profesorului.:))Nu se lasa deloc.Nici Ayumu nu e mai prejos.Incearca sa se opuna cat de mult poate el, desi nu prea reuseste.;)).Greseli nu cred ca ai avut, dar mai multe detalii despre scenele yaoi n-ar strica.:x:x.*I' a little perv...*
Saracul baiat...chair a avut o zi asa de "roz" de-i vine sa se dea cu capul de pereti;)).Ma intreb ce va face la ore cand proful va fi langa el...
Spor la scris in continuare.Bye!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Today a girl,tomorrow a vampire Lara 2 2.443 03-03-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)