Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Primele încercări.

#21
Abbeh, Urasc cand lumea nu se oboseste sa lase macar un amarat de comentariu. Stiu cum e, sa nu fii trista... [incercare nereusita de a te bine dispune].

Sa revenim la ce e mai important, lucrarica ta. Marimea pare ok din punctul meu de vedere asa ca sa sarim. culorile, parca nu se prea lovesc. Adica, personajele au o tenta de movaliu/purpuriu iar in rest e un alb-albastru-mov-galben. La inceput nu mi-am dat seama ca e ploaie si nici acum nu sunt prea sigura. Textul pare cam lung, dar e o "comanda" deci daca nu faci ce ti se cere, nu primestii money [chit ca nici zupi nu ti se dau]. L-ai fi putut face doar putin mai mare pentru ca trebuie sa stai sa te chiorasti ca sa-l intelegi si ai fi putut folosii un font ceva mai elegant. Cat despre pozitia lui, ar fi putut fi pus putin mai jos.

Cam atat, nu mai vreau sa te zapacesc cu bla-bla-ul meu si sa ma scuzi daca am fost putin cam rea ^^
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#22
@ Lily, îţi mulţumesc enorm că ai trecut pe aici, înseamnă mult când cineva lasă o părere.

Link: http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2011/3...4i1wls.jpg

Nu e mare lucru, buuut ... Se putea mai rău. xD

#23
Helău. *huggies*

Sincer, nu le am deloc, dar deloc cu lucrurile de genul acesta, dar totuÅŸi.
Trec pe aici din două motive : primul este fiindca ultima imagine este cu Harry Style - nu e aşa ? :o 3 - şi al doilea fiindcă în mare parte, îmi place cum lucrezi în photoshop, spre deosebire de mine.
Penultima semnătură îmi place, deşi pare puţin cam...ştearsă sau blurată sau mă rog, e puţin ciudat fundalul şi pe mine mă deranjează la ochii. o.o" Dar mă rog, şi movul personajelor mă cam zăpăceşte. Eh, apoi scrisul - l-am înţeles greu ._.." - , ehh, ăsta-mi place. <3
Ultima imagine - =P ~ - Doamne, este superbă. Şi îmi plac culorile din jurul lui Harry, jocul acela călduţ de portocaliu, roşu, galben şi fontul şi textul îl ador. Mă rog, îmi place la nebunie ! XD
Ăh, spor în continuare la lucrări cât mai bune ! hug

M.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#24
Nu prea le am, dar o să încerc să-ți dau un comentariu cât de cât decent.
Ultima fotografie îmi place, lucrezi foarte bine în PS, numai textul parcă nu l-ai pus în locul potrivit. Yeah, I know, ar fi arătat cam simpluț fără el, dar mai bine așa decât ca aruncat la întâmplare. Sper să nu te superi. În schimb, ador cum potrivești culorile și blush-ul, plus că background-ul ales de tine arată genial. Ți-am spus, numai textul ăla arată ciudat, în rest, per total, ți-a ieșit totul superb de genial. :]
Succes în continuare și la cât de multe lucrări.!

#25
@Miru, merci mult c-ai trecut pe aici şi mă bucur cu ţi-a plăcut.
@Phoenix., merci şi ţie; da, textul părea cam aiurea, dar ... l-am lăsat totuşi acolo.

Am încercat să fac ceva ce nu am mai făcut până acum. N-a ieşit mare lucru, dar e prima şiiii ... va fii mai bine data viitoare - sper 21

Link: http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/3...4i5m57.jpg




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)