Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce lucrare alegeti?
1
0%
0 0%
2
12.50%
1 12.50%
3
0%
0 0%
4
0%
0 0%
5
50.00%
4 50.00%
6
12.50%
1 12.50%
7
25.00%
2 25.00%
Total 8 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

POTM - IULIE - VOT

#1
POTM - IULIE - VOT
TEMA: INSTANTANEE
Cum se voteaza?


Fiecare membru al forum-ului poate vota, chiar si cei care concureaza - desigur, nu propria fotografie -. Cei care decid sa participe cu cate un vot, sunt nevoiti sa-si argumenteze alegerea/alegerile. Puteti vota maxim trei fotografii

Votarea se va termina pe data de treizeci iulie, ora 00:00.



P.S.: castigatorul fiecarei editii va primi o medalie, la fel si user-ul cu cea mai buna critica.
P.S.2: De acum incolo fiecare fotografie va trebui sa aiba si un titlu.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#2
2 si 6 ( n poll nu a intrat decat 6)

Pentru faptul ca reprezinta pentru mine niste poze reale, spre deosebire de celelalte ce par mai mult niste vederi. Dar e 3 jumate si nu pot sa dau detalii mai multe acum. Poate revin dupa somn 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#3
Nu-mi vine sa cred cum de am ales numai fotografiile alb-negru. Chiar m-au surprins atat cu claritatea lor, cat si accentuarea temei. Din pacate, lucrarile au fost multe si frumoase si a trebuit sa ma limitez la 3. Sa incepem!

3. Pe langa faptul ca imi exprima o oarecare stare de teama, ca timpul a trecut si nu ne mai putem intoarce la copilarie, imi aduce totusi pe suflet si o particica de fericire, caci fetitele sunt impreuna. De tema nu mai comentez nimic, se incadreaza, astfel nu as fi votat.
5. Nu-mi pot da seama exact ce-mi transmite aceasta fotografie, insa modul cum scanteile sunt surprinse in poza opreste putin timpul. E ca o continuarea a unui cliseu dupa prima fotografie. Si claritatea e foarte bune! *wink*
7. Iar aici, ei bine, timpul a trecut si am imbatranit. Chiar au legatura cele 3 fotografii, insa nu am facut-o intentionat. Pur si simplu le-am ales pe cele care mi-au placut. Peisajul e putin incarcat, dar femeia si harpa fac totul in aceasta poza. ^^

#4
Am votat 5. E cea mai reusita. Mi s-a parut interesant ca aproape toata intrarile de luna asta sunt alb negru 4 Fotografiile alb-negru sunt foarte frumoase in general, dar asta simplifica mult totul... De compozitie deja nu mai trebuie sa-ti faci griji. Oricum, 5 mi se pare cea mai reusita. Si celelalte sunt frumoase, dar poza aia mi se pare ca spune o poveste mai interesanta decat restul. Anyway, multa bafta tuturor !

#5
3 voturi? Nu se mai incumeta nimeni pana sa inchida Daria concursul? Eu as vota, dar nu-mi place sa fac asta cand particip in competitie. I find it counterproductive 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Fotografia numarul 1. Dopamine - 0 PUNCTE.
Fotografia numarul 2. Scarlet Raven - 4 PUNCTE.
Fotografia numarul 3. Alicia - 3 PUNCTE.
Fotografia numarul 4. Aggie - 0 PUNCTE.
Fotografia numarul 5. Ang - 10 PUNCTE.
Fotografia numarul 6. Daria - 4 PUNCTE.
Fotografia numarul 7. Arya - 5 PUNCTE.

Castigatoarea lunii acesteia este Ang. cu un total de 10 PUNCTE. Felicitari!
Medalia pentru cea mai buna critica nu o va primi nimeni luna aceasta.

Ne vedem maine sau poimaine pentru inscrieri!
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  POTM - IULIE - INSCRIERI Daria v2 11 7.196 16-07-2012, 06:09 PM
Ultimul răspuns: History
  POTM iulie ~ Vot + Rezultate. AlerimxD 9 4.932 31-07-2011, 07:41 PM
Ultimul răspuns: Rain
  POTM iulie. AlerimxD 9 4.368 12-07-2011, 02:41 PM
Ultimul răspuns: AlerimxD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)