Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#61
That would be my sister's. you dont mind if i take it, do you? ^^ *takes the bear* thanks^^
*little girl comes* 'hank 'u 'iss ^.^
Ospatar, e o musca in supa mea ._.
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#62
N-ai putea sa o iei de acolo si sa o arunci, pur si simplu? Sa stiti ca nu dam bani inapoi. Pana la urma, nu a fost vina noastra. Eu am verificat-o inainte sa v-o dau. Acum, noi nu suntem raspunzatori pentru asta. O zi buna.

Ospatar, in supa mea se afla Alice si toti ceilalti din Wonderland.

#63
"Well, blimey, let's throw a rocker of a party, shall we? You're mad, we're all mad here. But all the best people are! Would you like some tea with that, miss? No! Please do not eat the March Hare! He will give you indigestion", the waiter said smiling at the Cheshire cat who is slowly disappearing into the soup with its eerie grin.

Ospatar, am o tigara in supa mea!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#64
Vine cu cutia de bere si o varsa in supa. "Acum aveti si bere, mai doriti si altceva? Totul o sa fie inclus in nota de plata."

Ospatar, la mine in supa e o pereche de bocanci.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#65
Ce, doar n-oi vrea si incaltator? Daca nu iti vin, da-mi-i mie si vad eu ce fac cu ei... 19

Ospatar, Zuppy inoata in supa mea! Zuppy19

#66
Ceee??!! Ai grija sa nu se innece. Bucatareee!! iar ai scapat mascota in supaa!!! Helppp, ambulantaaa!!! 21

Ospatar, Shuichi din Gravitation costumat in caine inoata in supa mea!
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

#67
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#68
Oo , a cazut din capul meu cand iti aduceam supa , scuza-ma , hehehe ...

So , ospatar , e un crocodil albastru cu pete mov si o coroana portocalie (bad combination ...but he)face baie in supa mea .22

#69
e cadou promotional care vine odata cu mancarea... noul produs Lacoste 21))

ospatar, mario si luigi s-au luat la bataie in supa mea, si improasca cu zeama peste tot in jur!

#70
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)