Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#41
Ce nai...!!?? Shoo, shoo de aici! *spun fugaring micile creaturi* Ma scuzati domnisoara, fica mea iar s-a jucat cu cartea de vraji a mamei si a adus aceste papusi la viata. Daca vreti le puteti cumpara, sunt editie limitata, defapt acum cred ca sunt unicat...

Next: Ospatar, in supa mea este Jhonny Bravo.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#42
Ospatar, in supa mea este Jhonny Bravo.

Cum, cum, cum? :O Johny Bravo ? Uuuu. Eeee. Aaaa. Va rog scuzati-ma, am dat in nebuneli. Trebuie sa-mi iau pastila de calmare.
Revenind. Va rog scuzati-ma, fiindca Johny a vrut sa exploreze putin noua noastra supa, care arata precum o gaura neagra, stiu .. curios baiat. Vrea mereu sa se bage peste tot. * il iau de maini si picioare, si-l zbor pe geam *.
Asta-i trebuie. Oricum, vad ca a ramas cateva fire blonde din parul acestuia, eu, cum sunt colectionar infocat de parul vedetelor, sau in cazul lui Johny, ma scuzati o clipa. * Iau firele de par cu mare grija, punandu-le in buzunar *. Acum, serviti linistita supa, care sper ca nu a racit-o sau .. intoxicat-o prin bombe naturale, sper ca ma intelegeti ... * miros curioasa *, nuuuu, stati linistita, e inca comestibila!

Next : Ospatar, in supa mea este un salam de vara si doua oua crocante care miros a apa de toaleta!
* fara inspiratie, este singura idee care mi-a venit pe moment 24 *
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#43
Ospatar, in supa mea sunt un salam de vara si doua oua crocante care miros a apa de toaleta!

Nu stiam ca se prepara supa din asa ceva, ciudat si dezgustator pe deplin. Oua crocante mirosind a apa de toaleta? Luati-va farfuria de aici, ospatarilor, altfel v-o trimit cadou pe adersa de acasa. Vrea si omul o supa si gaseste toate lucrurile posibile in ea. 21 Acum, care era numarul de la Protectia Consumatorului?

Next: Ospatar, sunt pufuleti poleiti cu aur in supa mea!

#44
Ce gandesc: „Sunt bogat! Sunt bogat! In sfarsit pot sa scap de slujba asta jegoasa!”
Ce spun: „Ne cerem mii de scuze pentru inconvenient, voi lua bolul acesta si va aduc altul, gratuit!”

Next: Ospatar, e un pikachu care arunca cu fulgere in supa mea!

#45
Ospatar, e un pikachu care arunca cu fulgere in supa mea!

Pika-pika-pika ? Pika. Pika, pika .. pika. Pika !
Da, am vorbit in limba lui, si presupun ca m-a inteles. Acum, puteti savura supa linistita. De fulgere sa nu va faceti griji. * Ii fac cu ochiul * si plec la treaba mea.

Next : Ospatar, in supa mea se afla doi gay care se uita la televizor si ling acadele.
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#46
Next : Ospatar, in supa mea se afla doi gay care se uita la televizor si ling acadele.

Doamna, in primul rand, se numesc homosexuali. In al doilea rand voi lua aceasta supa si va voi aduce alta plus una la pachet in caz ca doriti. Mai avem si oferta cu heterosexuali care ling inghetate sau chibi-uri care danseaza caramelldansen. Aveti preferinte?

Ospatar, in supa mea se afla o marmota mov care impleteste pulovere din ciocolata.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#47
Ospatar, in supa mea se afla o marmota mov care impleteste pulovere din ciocolata.

This is interesting. Pulovere din ciucalata ? De care ciocolata ? Sper ca Milka. Vacutza mea mov :X. Suna dulce .. vreau si eu unu. Uh, scuzati-ma. O sa iau acest bol cat mai departe de aici, si oricum am ceva de dicutat cu marmota. Poate imi face si mie niste pulovere. Smile. Poate vreti dupa sa cumparati vreunu', caci luand dvs. direct de la marmota, nu stiu daca e sigur .. s-ar putea sa se sperie sau ceva mult mai rau, but the way ..

Next : Ospatar, in supa mea se afla o inghetata uriasa, verde, care canta o melodie de la Lordi impreuna cu niste vaci din zahar !
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#48
In primul rand doresc sa va spun ca aceasta este o inghetata cu gusturi ( avand in vedere faptul ca Lordi rulles) care din cate vad eu *asculta cum canta* are si voce. Cat despre vacute, e promotie, laptele vi-l dam la pachet cu tot cu cioban (si cateva oite suvenir + un ciobanesc mioritic din vata de zahar *deoarece e prea scump ca sa-l cumparam, mai bine il facem*)

Ospatar, in supa mea e un mage cu skill-uri de rogue care danseaza macarena pe melodiile lui Banderas.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#49
* eu cu paleta de covoare* Danseaza macarena in alta parte, imi sperii clientii >_> Ma scuzati greseala bucatarului. * fuge in bucatarie si il cearta pe bucatar si aduce o noua supa*

Ospatar in supa mea e o musca care danseaza Cha-Cha o.O 24
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#50
Serios?! Ma scuzati domnisoara, credeam ca le-am luat pe toate, dar nu va faceti griji, ce daune poate provoca o musca dansatoare. Pofta buna!

Next: Ospatar, in supa mea este buletinul reginei Angliei.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)