Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#1
Oh, e ceva in supa ta! Dar ce este?

Exemplu:

Persoana 1: Ospatar, e o broasca roz in supa mea!

Persoana 2: Waaa, mi-e frica de broaste! Help!!! It's gonna kill me!
Ospatar, e un pestisor auriu care inoata in supa mea!

Persoana 3: Da-mi-l mie! Imi doresc un salariu mai mare!
Ospatar,.....

Si tot asa. Deci o persoana comenteaza ceva legat de ce are persoana de deasupra in supa, din punctul de vedere al ospatarului, apoi devine si ea client si gaseste altceva in supa.

Incep eu: Ospatar, e un portofel in supa mea!

#2
*Zambind fermecator* Ahh, banuiesc ca l-a pierdut un coleg *luandu-l*. Il voi returna lui, sau daca nu, voi face o donatie catre un centru pentru catei fara pantaloni de firma. Va rog sa ma scuzati *urcandu-se pe o motocicleta si plecand in Caraibe cu o tipa frumoasa in spate*

Next --> Ospatar, in farfuria mea e Vodka.

Psycho XD

#3
Vezi sa nu bei prea multa, sa nu te imbeti XD Sau, defapt, pentru a te feri de o eventuala stare de ebrietate, te voi lipsi de acea sticla minunata 3 *takes the bottle and drinks it all* Gulp! Oh, yammi votke, je like it veri much! *hac* *goes to sleep*

Ospatar, e un diamant de 40K in supa mea!

#4
Fiti atenti la spam, am sters posturile in cauza, dar daca mai observ chestiute de doua randuri incomplete, le voi sterge si voi inchide threadul trimitandu-l la arhiva. Ceea ce inseamna ca toate posturile vor fi pierdute.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Sorry, Lia... Hope that won't happen again *embarrassed* I hate receiving warns from mods -.-" *Writing a hundred times: Nospamnospamnospamnospam..." Now let's get back to the game! No one wants to post? No one likes my 40K diamond? Fine, then I'll change it.

Ospatar, e un dragon care sufla foc in supa mea!

#6
Nu-i nimic, draga, nu o sa te arda prea tare. Oricum parul ala cret are prea mult volum, deci... Bafta! *wink* Daca vrei sa-l adopti nu am nicio problema, dar da-mi niste bacsisi pentru ca totusi, draga, in supa facuta de bucatarii nostri l-ai gasit, nu? Haide, haide repede, ca am treaba!


Next: Ospatar, este o carte a Sandrei Brown in supa mea!

#7
Lia, da, sa evitam spamul. Desigur, uita-te deasupra mea ._.
Sa revin, lasa, lasa, nu conteaza, iti trebuie si tie ceva sa citesti, doar cine stie, poate este chiar ceva ce este interesant si captivant, avand in vedere ca orice carte te invata ceva nou, mai mult sau mai pution folositor. Dupa ce o termini, poate te apuci sa ii faci reclama, suna tentant, nope 15?

Ospatar, am un breloc in supa!
[Imagine: Jun0xCa.png]

#8
Imi pare rau insa nu am citit aceasta autoare pentru ca eu... eu sunt maniac dupa... dupa... TWILIGHT! Filmul! Ai vazult ultima parte? Cum ti s-a parut ca arata Jacob?! Revenind la supa... doriti sa va aduc piper pentru foi?
[scuzati-mi ospatarul fan Twilight si cam nebun... *laughs*] Pot sa refac. XD

Ospatar, e un dop de sampanie in supa mea.

[edit] Un breloc? Ce breloc? Imi pare cunoscut... *cautandu-se prin buzunare* E brelocul de la cheile apartamentului meu! Bietul meu breloc...
[->no connection -am ramas fara idei]
[ramane acelasi dop]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Si ce, te pomenesti ca oi vrea sa-ti dau si sticla plina acuma, ai? *hac* Imi pare rau, dar NU SE POATE! Am baut-o... *hac* Si a fost foarte buna! *hac* ♫Si tie nu ti-am dat, tie nu ti-am dat, sac, sac, sac, tu nu ai primit sampanie!♫ (cantat pe melodie de copii de 6 ani) *hac* *falls asleep*

Ospatar, e un stick USB in supa mea!

#10
*smirk* Imi cer scuze de acest neplacut incident, o sa-l iau si o sa incerc sa gasesc persoana cui ii apartine acest stick. (Yeah, right!) *leaving the room i go to my computer and put a lot`s of anime/manga yaoi on my new stick. Mouhahahahaha!*

Next --> Ospatar, am chei in supa!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)