Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oracol Naruto

#21
1.Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Fata :Konan si Tayuya (nu pentru ca sunt rele)21
Baiat:Naruto si Itachi
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
Momentul la care am plans cu lacrimi de crocodil a fost moartea lui Itachi .Si ma impresionat si moartea lui Deidara
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Eu cred ca se infiripa ceva intre Sakura si Naruto chiar daca mi-ar parea rau pentru Hinata
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
6. Ce crezi tu despre Manga? Iti plac?
Imi plac le citesc dar asa in mare ca nu am rabdare sa le citesc pe toate
Nu stiu sigur dar cred ca se va intoarce .El are un suflet bun doar ca doreste sa isi razbune fratele , dar sper sa afle adevarul despre Itachi si sa nu mai distruga satul
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Sper!!!!!! Toata lumea vrea asta 108
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Nu stiu dar sper sa se termine cu bine .Dar nu se stie sigur sper sa nu fie ceva tragic 2
8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
La inceput am crezut ca e Obito pana ce am aflat ca e Madara dar nu se stie sigur inca cine stie
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Eu cred ca Sakura nu il va uita niciodata pe Sasuke .Prima dragoste nu se uita niciodata .
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta.
Ohoooo sunt muulte .Pai saruturile dintre Sasuke si Naruto , dansul lui naruto de gaina .Si scenele dintre Deidara si tobi numai cand aparea Tobi ma pocnea rasul.
P.S Foarte tare ideea cu oracolul Naruto

#22
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Fate: Sakura , Hinata si Konan
Baieti: Gaara , Sasuke , Toby

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden?
Sacrificiul lui Nagato m-a impresionat foarte mult.

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Cel mai probabil ShikaTema , se potrivesc prea mult.

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Sasuke mi se pare destul de naiv , Madara profita de el , si cam orgalios. Sper ca va reveni in sat , i-ar sta mult mai bine in Konoha. 4

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Sper din toata inima ca da. Am devenit obsedata de Naruto. 21

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Yup. In fiecare saptamana o citesc . Imi place mult grafica.

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Cel mai probabil Shippuden se va termina cu mult asteptata lupta din Sasuke si Naruto.

8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Toby mi s-a parut unul dintre cele mai penale personaje. 21 Si despre Obito... Am avut o mica disputa cu o prietena pe tema "Obito e/nu e Madara" , in urma careia am aflat ca Obito nu e Madara.

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nicio sansa ! L-a iubit si il va mai iubi.

10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta?
Au fost prea multe. Da , cred , preferata mea este 'Noul record' al Sakurei.

#23
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
naruto si hinata


2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
kakashi gaiden & ep cu adevarul despre itachi scz ca sunt 2 nu pot sa aleg


3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
eu sunt un maare fan naruhina!


4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
eu asa sper...dar chiar nu vreau sa moara ,nici el nici naruto


5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
ohh ce mult as vrea! Nu vreau sa se termine


6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
pai da acum citesc manga imi place mai mult decat ep mai ales acum cd e itachi reinviat <3


7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
sa vedem ... Sasuke devine bun si se intoarce in konoha si sincer sper k naruto nu dev hokage k atunci SIGUR va urma akipuuden(daca nu exista o continuare,sper sa devina hokage) + naruhina si sasusaku


8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
tobi nu e madara...in manga madara a fost reinviat de kabuto (iar tobi e viu ) ...cat despre obito...accept cel mult sa fie o clona facuta din corpul lui...defapt ar fi chiar tare! obito si-ar recapata controlul si ar vb cu kakashi <3<3


9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
nu! true love 4 ever


10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
cand incepe naruto sa strige "nu mai vorbi despre penisuri!" catre sai

pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.883 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.369 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)