Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oracol Naruto

#1
Este facut de mine Smile

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta 4

bunn deci detaliat va rog Zuppy10

Eu voi completa cand voi avea timp timp, ca la cate trebuie sa scriu...21

#2
Interesant....39
1.Hinata si Naruto.8
2.Momentul in care Yondaime i-a zis lu Naruto ca e tatal lui...105
3.Shikamaru si Temari9
4.Raaaaau!Nu...
5.Da ...Sper... cred ...
6.Sant OK .Da...113
7.Poi cel mai probabil Naruto il bate pe Sasuke (dar nu-l omoara)si el isi da seama ca a gresit, il ajuta pe Naruto sa il bta pe Madara si dupa se intorc in sat unde su cupleaza Sasu cu sakura si Naruto cu Hinata si alte cupluri pe care imi e lene sa le mai insir...
8.Si asta e raaaaau si nebuuuun pe deasupra!Madara(normal).Au toti sharinganul...
9.Nu. Il iubeste prea mult....
10.Atuci cand a venit Sai si a inceput sa spuna prostiuare...
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#3
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Poi, Itachi - kun si Tsunade cred^^

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
Când Itachi - kun moare46 Am plans ca o fraieră pana am aflat ca defapt nu murise>.<

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
NaruSaku? Asa presiimt >;]

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Chiar nu imi pasa^^ Il urasc cu toata inimioara mea mica ;]

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Ohh, as vrea eu, iar daca ar aparea, as urmari'o toata x3

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Da, dar am o lene ca abea am terminat'o >.<

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Saske' revine in sat, Sakura isi da seama ca il iubeste pe Naruto, Lee reuseste sa revina jonnin, Ino moare de singuratate iar apoi Naruto ajunge si el Hokage^^

8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?

Tobi detine corpul lui Obito si personalitatea/ gandirea/ felul de a fia a lui Madara^^ El nu este copilaros, doar se preface pentru a nu i se afla identitatea^^

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nu cred ca cineva poate inceta sa iubeasca, doar nu o sa mai tina la el asa de mult>.>

10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
Cand Sasuke se pupa cu Naruto ^^ *ah daca stiam eu pe atunci de yaoi =]]*
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
* Naruto si Sakura

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuden.
* Ce m-a impresionat cu adevarat a fost lupta dintre Naruto si Pein. Atmosfera creata plus muzica imi stransmiteau fiori prin tot corpu, zici ca eram lipita de monitor in acea zi. Replicile pe care le spunea Naruto, cu cata maturitate insa la fel si cele ale lui Pein. Din punctu meu de vedere a fost un moment realizat foarte bine si foarte frumos ^.^

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
* Nu cred ca va fi asa ceva, cu toate ca mi-ar placea; nu cred. In primul rand animeul nu este romance, deci nu vad motivul pentru care ar fi asa ceva si in al doilea rand sentimentele pentru anumite persoane nu se formeaza de la o zi la alta asa ca nu cred.
Dar ca sa raspund la aceasta intrebare as zice: NaruxHina. Hinata si-a marturisit deja sentimentele ei si din cate s-a putut observa in acea lupta cu Pein Naruto a innebunt reusind sa rupa sigiuliul, sau o parte, cand Hinata aproape a fost ucisa. Blondu a fost si socat cand a aflat insa dupa nu a evitat-o pe bruneta, ba chiar sunt amici in continuare ^.^ si Hinata a devenit puternica, a demonstrat-o de multe ori.

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
* Orice anime/ carte/ film/ serial are un personaj negativ. Ei bine Sasuke face parte din acea categorie, iar viata lui este una plina de durere, practic traia doar in intuneric, sange si ura. Ura pentru Itachi si dorinta lui de a-l ucide implinindu-si razbunarea. Totusi intr-un timp acesta a fost scos din grota in care traia de catre Naruto, povestea celor doie este foarte asemanatoare si nu aveau mila unul fata de celalalt, era o prietenie dar si rivalitate. Au ajuns sa fie frati insa totul a fost distrus de catre aparitia lui Orochimaru, cu toate astea lantul dintre cei doi nu s-a rupt.
Sasuke e un personaj complex din toate punctele de vedere, datorita lui, Naruto este asa de puternic, si Sasuke ar ocupa functia de personaj principal. Sasuke ajuta la crearea personajului pozitiv si ca toate luminile sa fie asupra lui Naruto.
Din punct de vedere psihologic as zice ca e putin nebun 71, mai ales in noile episoade. S-a schimbat foarte mult si este orbit, si la propriu si la figurat. Si-a implinit dorinta, Itachi sa moara insa totul a capatat alt drum odata cu aparitia lui Madara in peisaj. Daca nu era Madara as putea zice ca Sasuke s-ar fi intors de mult in sat insa acum e un drum foarte lung.
Nu cred ca Sasuke va reveni in sat pentru a sta bine mersi, plus ca el este privit cu ura si frica de unii locuitori ai Konohai. Ar veni in sat doar pentru a-l distruge, din nou, iar ca sa ramana doar daca planul lui Madara iese la iveala si Sasuke isi da seama ca a fost manipulat in rest nu vad alta pozsibilitate. El este schimbat total si este foarte greu sa ajungi in sufletul lui, si-a ingropat toate ramasitele de fericire, se hraneste cu ura fata de consiliul batranilor din Konoha si fata de alte persoane.
Sasuke ar putea fi considerat si el o victima a destinului, o papusa in planul lui Orochimaru [primu] Madara [acum], dar pana la urma sforile se rup si papusa este libera. Poate chiar il va distruge pe al doilea papusar.

Parerea mea si inchei aici, daca o tin asa dau in pagini lungi 21 Pentru ca sunt multe de povestit si se pot detalia.

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
* Nu cred. Adica cu ce idei ar mai putea sa ne surprinda Kishimoto? Eu zic ca animeul "Naruto" se va incheia in Shippuden. Ar fi frumos, recunosc, dar... Nu exclud varianta de a exista o alta serie, pana la urma Kishimoto ne surprinde mereu, dar dupa mintea mea nu mai vad noi idei pentru o alta serie ^.^

6. Ce crezi tu despre Manga? Iti plac?
* Imi plac. Datorita lor aflu mai multe despre anime, iar ele merg cu cateva episoade inainte.

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
* Finalul nu se poate defini, inca. Nu exista macar un indiciu care ar fi finalul, sigur vom fi socati de finalul animeului. Dupa mintea mea ar fi ca Sasuke sa atace Konoha, iar Naruto sa apara ca un erou si sa incerce sa incerce sa-l opreasca ba chiar sa-l intoarca de partea binelui. Si... incepe lupta, tehnici, cad, plang, sange.. etc 21 Amandoi la fel de puternici, secatuiti de puteri, abia se mai tin pe picioare si privirea lor este una incetosata. Se pregatesc de ultimul atac, dar apare Sakura ce se baga intre cei doi.
- Opritivaaaa! -incepe sa ii zica lui Sasuke tot ce are pe suflet si apare si Madara care se scapa si zice ca Sasuke e doar o marioneta, momentul adevarului. Raman toti O____O inclusiv Sasuke, se afla ca Naruto e fiul lui Minato [Yondaime] din nou soc. Ochi scosi din orbite si gurile cascate de intra mustele :]] Blondu recunoaste, iar in acel moment Sasuke isi da seama de imensa greseala pe care a facut-o. Ii trec prin minte tot felul de amintiru cu familia, team 7; isi da seama ca macar el a avut dram de fericire si putea sa se integreze usor insa Naruto nu. Furios il ataca pe Madara, vine si Naruto, iar intr-un timp intra si Sakura. Team 7 in lupta ca pe vremuri. Acum 2 variante:
- mor toti 4 si Sasuke, Naruto, Sakura sunt declarari eroi satului
- moare Madara, cei 3 se intorc in sat unde devin membri AMBU, chiar legendari sanini si pana la urma Naruto ajunge Hokage. Sasuke iertat si isi reface clanul pana la urma.
The End...
Asta a fost totul ^.^

8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
* Mi se par amuzanti, zici ca sunt copii de gradinita. Dar nu imi plac, adica fac totul ca Sasuke sa fie separat de sat si sunt egoisti 33 nu-i frumos :]] si ca sa raspund la intrebare: idem Lullaby. 4 o sustin aici.

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
* Eu zic ca nu. Sakura a fost singura fata ce la iubit, il iubeste si posibil il va iubi cu adevarat pe Sasuke. Celelalte nu le pasa decat de cat de frumos si puternic e insa Sakura a vrut sa se duca singura dupa Sasuke stiind pericolele, a suferit, a devenit puternica datorita si pentru el. Eu zic ca ea il iubeste cu adevarat cu toate ca incearca sa ascunda asta, defapt se minte pe ea si dragoste ca aia nu dispare asa usor. Ea il va iubi indiferent ca are o sansa sau nu, daca il iubeste si cum este acum, plin de ura atunci nu vad motivele pentru care ar inceta sa-l mai iubeasca. Sa fie satula sa astepte? Ce sa astepte? Si-a dat seama singura ca nu are sanse si tot tine la el..

10. Ziceti o faza amuzanta din Naruto la care ati ras cu pofta
* Deobicei rad la fetele lui Naruto si cand este lovit de Sakura sau oricine altcineva.

Intersant postu. E lung insa am argumentat totul 21 sau majoritatea
Bye
[Imagine: h8v.gif]
 

#5
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Sasuke si Hinata

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
Pai 39, sfarsitul luptei dintre Sasuke si Itachi

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
NaruSaku

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Una foarte buna. Sper ca nu.

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Sa speram ca da

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Aaa, am incercat sa citesc o data, dar cuvintele mi s-au amestecat in cap si am lasat-o balta 21

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Naruto il omoara pe Sasuke, devine eroul satului, se insoara cu Sakura si dupa putin timp devine Hokage bla bla [nu stiu voi, dar pe mine m-ar dezamagi sfarsitul asta, chiar foarte usor de ghicit22]

8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Toby este defapt Madara. Parere 39, tot una buna 21

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nu

10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
Episodul in care echipa 7 incearca sa ii dea masca jos lu Kakasi [sau cum se scrie 21 ]
[Imagine: YWk6O.jpg]

#6
* Ia sa vedem daca iese un comentariu luung ;o3*

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?

Personajul meu preferat este Neji! 8-] Oh Yeah Baby! Felul in care este calm tot timpul il face atat de simpatic si de adorabil, are un mare plus fata de Sasuke, el de ex. nu refuza fetele, daca il intreaba raspunde nu face figuri si stramba din nas. Este un adevarat gentelman :]]] Si plus ca ador cuplul NejiTen ;;] Desi Ten Ten ma enerveaza >.> Nu suport multe fete din Naruto sunt pur si simplu ENERVANTE!

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.

As lua din Shippuuden. Mi-a placut mult epidosul acela in care Hinata i-a zis lui Naruto ca il iubeste ;x ;x A fost foarte impresionant, chiar daca ea incerca sa il apere pe Naru de Pein si-a marturisit adevarata dragoste pentru el, si desigur nu am fost sigura, si am crezut ca a fost trucaj >.> Am dat de vreo 100 de ori replay ca sa ma conving, ba chiar am luat si dictionarul japonez =]]]. A fost un moment care ma marcat si care nu o sa il uit never ;x NaruHina 4ever ;x

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?

NaruHina. Tin tare si mare ca NaruHina va fi, adica la inceput am crezut ca va fi SasuSaku, dar comportamentul lui Sasuke ma facut sa imi zic ca nu are nici o sansa, este o cauza pierduta, plus ca nu ar merita sa fie cu rozalia aia de Sakura care are un creier de gaina + furnica ;-j si figuri toata ziua. Nu mi-a placut niciodata de ea, de felul in care se purta cu Naruto ca sa ii atraga atentia lui Vanitosu de Sasuke, adica sa il bati pala pentru alalt, nu e bine ;-j, plus ca Ino a dat dovada de ingeniozitate, si-a scos creieru de sub claia aia blonda si a acceptat. 22 In fine NaruHina va fil...cel putin asa am auzit si cred.

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?

Citat:Sasuke este un personaj negativo-pozitiv pentru mine ^^, un obsedat de putere care ar arata atat de hot in pataloni strampti.
Si as mai putea sa adaug ca---> Chiar daca arata al naibi de bine da dovada de prostie si razbunare, putere, insetat de el, numai el el el el. Nu il suport, deci chiar nu il mai suport, este un om oribil >.>, ma rog Anime. So, ducase in foile de unde a venit =]]]]. Si nu, nu se va intoarce in sat, decat daca daca il va distruge, deci, SAD ENDING! ^_^

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?

Cel putin asa am auzit, ca va fi o serie unde personajele din Naruto vor avea 16-18 ani, vor fi Ninja Asasini, si s-ar presupune cuplul NaruSaku sau NaruHina, cika, Naruto s-ar casatori cu Hinata si ar avea o familie ;-j tampenii de genul, oricum, Masashi stie si sa nu aplecam urechile la barfe.

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?

Manga-Anime acelas lucru pentru mine, numai ca este mai detaliat manga-ul, deci imi place.

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Am 2 ipoteze despre acest subiect:

1 Sasuke si Naruto mor in lupta finala ---> Asta ar cam fi cea mai plauzibila pe moment >.> Adika daca au zis ca o sa moara impreuna o sa moara impreuna, doar sunt prietenio-dusmani sau cum o fi =]]] Asta ar fi una, nu stiu cum sa detaliez mai mult, asta stiu asta zic....
2 Sasuke moare si Naruto regreta si invers---> Asta, poi mi-a venit ideea asta dupa ce am vazut 2 poze total diferite din cica Akkippuden, unde Naru era cu Sasu, si alta in care Sasuke se saruta cu Sakut O.O, mda, deci oricum ar fi, sa fie, plus ca cika am vazut ca Naruto e mort, tampeni din mass media traduse incorect in romana ;-j.

8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Elz are o parere buna despre Toby sempay =]]]]]]]]]]] Toby Portocala este hilar, ma amuza tipul asta deci mor de ras cand apare, ma tavalesc pe jos :]]]]] Dar este si puternic, este un fel de Naruto 2 =]]]]. Si eu cred ca este Madara, legatura dintre ei o tin secret pentru mine ;-".

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?

DAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Si sper sa o faca cat mai repede ca ma enerveaza claia aia roz nebuna dupa Sasuke!!!! *angry face*

10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta .

La examenul Chunin parca =]]]]] Cand Naruto a inceput sa faca ca si gaina =]]]] Pur si simplu m-am prapadit pe mine de ras, a fost hilar.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#7
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Poi poi nu merge ceva yaoi? Cum ar fi NaruGaa. Naruto si Gaara iar fete nici una cred. Sunt prea friere si slabe. Nu imi vine un personaj feminin matur care sa imi placa tot la ea.
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
Well... nu am plans la nimic, dar cred ca a fost faza cu tecutul lui Gaara. Maia les ca eu cam de pe acolo am inceput direct sa ma uit asa ca m-o atras nu stiu ce.
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Urac chestia cu cuplurile din Naruto. Nu stiu un cuplu serios ce va avea loc. Poate... ShikaTema? Nu prea stiu, la urma urmei mi-am scris (real life) yaoi pe frunte.
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Sincer ma doar in pix de Sasuke. Poate fi el matur, dragut etc dar nu stiu de ce nu imi palce. Adica are asa fata de uke (la dragut) da nu imi place deloc de el.
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Inca? Nu stiu dar daca mai baga cum s-or numi chestiile ce nu sunt in manga, nu ma uit nici macar la primul minut. De asat de putin timp m-am lasat de Naruto. Prea multe chestii neimportante.
6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Poi... alea le-am citit o parte (nu mai stiu de la cat) fiindca in acea perioada in Naruto erau doar amintiri fara rost. Si da mi-a placut mai mult fiindca acolo era actiune, nu ca in anime.
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Poi nu stiu sigur dar cred ca Naruto si Sasuke vor muri in lupta finala. Vor aparea amintiri din copilaria lor, chestii , lupte, cam tot ce a fost in ambele anime (N & NS) si au legatura cu cei doi, iar Naruto daca nu ar fi murit ar fi devenit Hokage. Cred habar n-am 21 Mi-e mi-ar palcea ca Naruto sa traiasca XD
8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Nu prea ma intereseaza de el 65
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Din chestia asta iti vei da seama cat de tampita e capatana ei.
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta.
Cred ca fazele cu Sai sunt penale. Iubeam felul lui de a vorbi.

Psycho XD

#8
1. Pai personajul meu masculin preferat e Sasuke si feminin Temari
2. Un moment care m-a impresionat...cand a parasit Sasuke satul eram in extaj. Nu credeam ca ar fi avut curajul sa faca o miscare asa desteapta. Bravo lui 21
3. Tsunade si Jiraiah ,glumeam . Nu stiu, nu o sa ramana nimeni cu nimeni.
4. Sper ca nu o sa se intoarca.Nu se merita, adica sa nu ii distruga dar nici sa se intoarca.
5. Deci, ar deveni cam tras de par( nu ca nu ar fi deja) dar, nu m-ar deranja sa apara o noua serie.Sunt sanse de 50-50 sa apara.
6.Nu am citit
7. Nu stiu. Incerc sa nu-mi imaginez un final. Totusi ar fi destul de dramatic sa moara Naruto 24
8. Nu ma intereseaza persoana lui.
9. Sakura nu il iubeste pe Sasuke, are impresia ca il iubeste.Ea e obsedata de el, e mare diferenta.
10. Episodul in care incearca sa-i dea masca jos lui Kakashi.

#9
1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat) ?
Baiat = Itachi
Fata = Hinata
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau Shippuuden.
Momentul din Shippuuden in lupta cu Itachi si Sasuke, cand Itachi s-a apropiat si l-a murdarit pe fratele sau cu sange, afland noi mai tarziu ca a facut un jutsu. ^^
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Shikamaru si Temari... Am impresia ca va fi singurul grup 21
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Despre Sasuke? Dunno... Nu ma intereseaza prea mult, insa anime-ul fara el nu ar mai fi la fel. Anyway, nu, nu cred ca se va mai intoarce vreodata, dar as vrea. Oricum cei din sat nu cred ca l-ai mai privi cu aceeasi ochi.
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Nu, dar as vrea.
6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Despre Manga Naruto? Nu ma obosesc sa citesc...
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Narito si Sasuke vor muri amandoi intr-o lupta... Nu as vrea asta, dar ceva imi spune ca asa va fi.
8. Ce parerea ai despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Tobi? Tobi e amuzant si enervant, dar Madara ( tot el ) e mai smexy si misterios.
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Chiar daca va spune ca nu, tot il va iubi.
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta.
In Naruto, cand echipa 7 au incercat sa afle de ce Kakashi poarta masca.

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^


#10
1.Sakura si Itachi (nu neaparat ca si cuplu ei 2 sunt personajele mele preferate din anime)
2.M-a impresionat foarte mult momentul cand lupta dintre Itachi si Sasuke se termina si Itachi moare si atunci Sasuke isi aduce aminte de momentele din copliarie petrecute cu Itachi.La momentul asta am plans chiar a fost emotionant.
3.Cred ca Sai si Ino pentru ca Ino din cate am vazut in unele episoade numai simte nimic pentru Sasuke si se pare ca acum ii place Sai,iar Sai i-a mai spus si frumoasa acesta fiind opusul a ce crede el despre ea.
4.Sasuke mi se pare un tip arogant si rece.Nu cred ca se va intoarce in sat pentru ca el este hotarat sa distruga satul pentru al razbuna pe Itachi pentru ce l-au pus batranii si Danzo sa faca atunci si in plus eu cred ca Sasuke face chiar opusul a ce a vrut Itachi deoarece Itachi nu vroia sa moara oameni nevinovati de aia si-a si omorat clanul,iar Sasuke distrugand satul o sa omnoare multi oameni nevinovati.
5.Cred ca da este posibil asa cum dupa prima parte Naruto a aparut Shippuuden asa poate sa apara si acum Akippuuden.
6.Am citit si eu manga si sincer mie personal mi se pare naspa.
7.Sasuke va ataca satul iar Naruto va incerca sa il opreasca si astfel vulpea se dezlantuie din Naruto si Sasuke va muri.
8.Toby este un mare tantalau.Toby este Madara pentru ca nu avea cum sa fie Obyto doar stim bine ca el a murit de mult.Iar intre Madara si Obyto este legatura ca fac parte din acelas clan si mai sunt si frati.
9.Nu cred ca Sakura va renunta sa il iubeasca pe Sasuke ea il va iubi in continuare chiar daca nu are nicio sansa
10.Episodul cand au incercat sa ii dea jos masca lui Kakashi si au mai aparut si "banditii" aia.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.879 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.364 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)