Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo

#1
ohayo ma numesc cristina dar imi puteti zice cryssu....sa va spun cate ceva despre mine pai am 18 ani sunt din bucuresti si imi place mult anime-ul,merg la festivale ascult muzica japoneza,imi place sa desenez,sa cant,sa ma distrez cu prieteni,sper sa imi fac noi prieteni aici ^.^...anime-uri preferate zic cateva inuyasha,kaleido star,nana,naruto,shugo chare,blood plus,bleach,yu.gi.oh,gravitatie,etc....sunt vesela,amuzanta....

#2
Annyeong! Sper sa-ti faci prieteni, amici, ce doresti tu. Ma bucura ca esti din bucuresti, ca si mine. Poate ne-ntalnim la un meeting, ceva. xD
Vad ca avem ceva-ceva in comun (muzica japoneza, Gravitation, desenatul..). Banuiesc ca-ti place si yaoiul, din moment ce iti place Gravitation. Mm, intrebari.. nu prea am, cred..
1. Din ce sector esti?
2. In ce locuri obisnuiesti sa iesi in timpul liber?
Cam atat momentan, n-am idei, dar revin daca-mi revine inspiratia! >///<

#3
2 nd .
Bine ai venit pe zup , draguta ! Ai multe calitati din cate am citit eu acolo . In fine , ma refer la desenat.
Deci , am o mare curiozitate : Daca te numesti Cristina , iti place sa ti se zica Cryssu - nu iti voi spune niciodata asa , sorry . - si totusi , ai ca nume ami . Si inca ami cu 'a' mic . De ce ?
Nu vreau sa par cine stie cum , dar sunt chiar curioasa.
Anw ,
Sper sa petreci ceva timp pe aici , o sa intalnesti destule persoane , etc.
Ne mai vedem . ( Ramen )
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#4
Buna draga cryssu! E Ok asa? ;; ) Sper ca da.
Bine ai venit pe Zup! Sper sa ai aici o sedere cat mai lunga si cat mai placuta. Sper sa te acomodezi cat mai repede si.. ce mai astepti?! Te asteptam cu drag sa iei parte la discutiile de pe acest forum *hihi*. Ma bucur sa aflu ca mai sunt persoane vesele, care au simtul umorului. Se potriveste perfect cu atitudinea intregului Zup. Ma bucur nespus ca exista persoane care vizioneaza atat de multe anime-uri, si ma bucur sa aflu ca-ti place sa desenezi. Daca ai fost atenta, mai jos exista si o mica sectiune, numita Fan Art, unde ne poti prezenta lucrarile tale. Sunt sigura ca multa lume va fi incantata sa-ti priveasca creatiile. Acum, daca nu te superi, am sa-ti pun cateva intrebari:

1. Iti place sa citesti? Printre noi sunt multe persoane care adora sa citeasca. Sper sa-ti faci prieteni printre acestia.
2. Despre muzica, in general, ce ne poti spune? Dar despre cea din Romania?
3. Ce faci in timpul liber?
4. Iti place desenul, asta inseamna ca-ti place si fotografia?
5. Animalute de companie? ;; )

Cam asta-i tot, pentru inceput. Have fun, Kisses *mwah* !
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)