Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo

#1
er...buna...eu sunt noua p aici, deci presupun ca ar fi o idee inspirata s m prezint...
m cheama geo, am 14 ani, sunt din buk...^_^
animeurile mele preferate sunt naruto, shaman king, shuffle..si alte cateva pe care le-am uitat momentan-_-"
in fine, sunt destul de lenesa, deci sa nu va enervati dac postez mai rar...
daca mai vreti s m intrebati ceva...sunt gata sa va raspund 4

#2
I'm glad that i'm the first one who says you "welcome" >:d<...in legatura cu postatul nu ai de ce sa-ti faci griji78...nu esti singura"mai lenesa" 10...sper sa te simti bine aici si sa te bucuri alaturi de noi la implinirea unui 1 an de anime zup-7 iulie...
am si eu cateva intrebari:
ce muzika asculti?
ce zodie esti?21
ce carti citesti?
ce gen de manga-anime preferi?
cam atat...
:bye:
[center]rose|My Anime List|
[Imagine: ssjdgdgd.png]
"Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]

#3
hy,kikyo-chan bye...nice to meet you!
pai...ca sa-ti raspund la intrebari...in general ascult rock si punk, da nu am nimic impotriva celorlalte genuri...(mai putin manelele)
la manga-anime...ma uit la toate genurile, da in general imi plac alea de actiune...si daca au si un pic de comedie, drama sau romance e si mai bine 4
si la carti la fel...nu prefer un gen anume. Imi place sa citesc, asa ca citesc tot felul de genuri.
si ca zodie...sunt gemeniSmile

#4
bun venit pe zup draga mea colega :bv:..distreaza-te kt de moot poti,...si vb p mess. POOOP:bye:

#5
welcomes ^_^_^_^_^
bine ai venit si..sper sa te acomodezi repede pe aici n.n
intrebari nu mai am...
c'ya ^^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)