Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

k@3d3

er...buna...eu sunt noua p aici, deci presupun ca ar fi o idee inspirata s m prezint...
m cheama geo, am 14 ani, sunt din buk...^_^
animeurile mele preferate sunt naruto, shaman king, shuffle..si alte cateva pe care le-am uitat momentan-_-"
in fine, sunt destul de lenesa, deci sa nu va enervati dac postez mai rar...
daca mai vreti s m intrebati ceva...sunt gata sa va raspund 4
I'm glad that i'm the first one who says you "welcome" >:d<...in legatura cu postatul nu ai de ce sa-ti faci griji78...nu esti singura"mai lenesa" 10...sper sa te simti bine aici si sa te bucuri alaturi de noi la implinirea unui 1 an de anime zup-7 iulie...
am si eu cateva intrebari:
ce muzika asculti?
ce zodie esti?21
ce carti citesti?
ce gen de manga-anime preferi?
cam atat...
:bye:

k@3d3

hy,kikyo-chan bye...nice to meet you!
pai...ca sa-ti raspund la intrebari...in general ascult rock si punk, da nu am nimic impotriva celorlalte genuri...(mai putin manelele)
la manga-anime...ma uit la toate genurile, da in general imi plac alea de actiune...si daca au si un pic de comedie, drama sau romance e si mai bine 4
si la carti la fel...nu prefer un gen anume. Imi place sa citesc, asa ca citesc tot felul de genuri.
si ca zodie...sunt gemeniSmile

YUKIxSHUICHI

bun venit pe zup draga mea colega :bv:..distreaza-te kt de moot poti,...si vb p mess. POOOP:bye:
welcomes ^_^_^_^_^
bine ai venit si..sper sa te acomodezi repede pe aici n.n
intrebari nu mai am...
c'ya ^^