Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe unde sa mergem?!
Mall!
11.11%
3 11.11%
Patinoar!
25.93%
7 25.93%
McD/Starbucks/whatever
37.04%
10 37.04%
Un parc?!
22.22%
6 22.22%
Altceva (mentionati ce)
3.70%
1 3.70%
Total 27 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[OFFICIAL] Meeting Bucuresti!!

#41
Pai.. momentan suntem patru persoane, posibil cinci daca ma injosesc si-ncepe sa ma milogesc de nevastamea [tot zupista]. xD
Dar, mh, data trecuta am fost trei fete, deci merge si-n patru.

#42
Fair. S-ar putea sa vin si eu cu un pretenas, care nu-i de pe zup.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#43
Hmm, macar asa daca zupistii nu vor sa iasa la meeting-uri... Deci? Ce ziceti de weekend-ul asta? Daca nu-i prea cald afara...

#44
Vin si eu ! Ma plictisesc de moarte in casa si mi-ar prinde bine o iesire 4 si daca vine Mimi, cu atat mai bine... cred ca e printre putinii zupperi pe care i-am cunoscut personal lol.
Anyway, revenind la subiect. Eu tot nu am inteles cam unde o sa ne vedem si ce o sa facem. Sincer, parcurile mi se par ok, dar la cat de cald e afara probabil ca ne-am plictisi repede. Cel putin asa se intampla de obicei.
Eu una propun sa mergem la un suc undeva, daca e toata lumea de-acord. Oricum nu suntem multi si sunt sigura ca nici in Herastrau/Cismigiu nu am fi facut altceva decat sa ne luam fiecare cate un suc/o apa si sa ne plimbam pe-acolo. Asa, intr-un local nu ne-ar bate soarele in cap si am fi si mai relaxati/vorbareti 21

P.S: in ceea ce priveste data (weekendul asta parca se propusese) mie imi e indiferent Smile pot oricand pana pe 16.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#45
Deci vom fi sigur vreo 4-5, plus inca doua, trei persoane care... mh, nu se stie sigur daca vor veni...
Mie mi-e indiferent unde mergem [atata timp cat nu-i prea departe de mine...], numai sa fiu disponibila in ziua respectiva. Deci, propune cineva o data in care sa ne vedem? xD

#46
Pai nu ramasese weekendul asta? 7 sau 8 Iulie.
O sa incerc sa mai aduc o prietena care este si ea inscrisa pe zup, vorbesc azi cu ea sa vad daca are chef sa vina Smile
Lasand data si locul la o parte, ar trebui mai intai sa stabilim un loc de intalnire, nu? Ca ne putem decide si atunci cam pe unde am avea dispozitie sa mergem. Intai sa ne adunam.
AbiiShu', tu pe unde stai? Ca sa imi fac si eu o idee la ce inseamna "aproape de tine"... Eu stau la Piata Iancului, btw.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#47
Eu stau in sectorul unu, aproape de Bucurestii Noi siii... la jumatate de bucuresti distanta de tine. xD Dar ce mai conteaza? Pentru o iesire [momentan, mai multe, posibil, pe viitor] e bine. Si apropo, imi place ursuletul tau!

#48
Allison, Piata Iancului represent! Eu stau aproape de Iulia Hasdeu, da' pe partea cealalta. 3

Oricum, nu cred ca locatia e problema, ca nu moare nimeni daca sare intr-un metrou sau ceva. Asa incat am putea de exemplu sa iesim pe undeva prin Romana?
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#49
Eu sunt de acord! Dar unde mai exact in Romana? Fast-food, ceva? xD
Mm, pana la urma ramane pe weekend-ul asta? Si la ce ora?

#50
Eu nu stiu, dau si eu cu bata. McD sau Starbucks (correct me if I'm wrong si nu exista Starbucks in romana), pe undeva pe la 12, sau daca nu 2 sau 3?
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti, 8 august dimineata Syryus 18 10.487 03-08-2014, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.296 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Yondaime la Bucuresti Yondaime 7 5.900 31-10-2012, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Cati zupisti avem in Bucuresti? Mamo-chan 12 10.424 05-06-2012, 06:00 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Meeting Bucuresti - Plumbuita Sako-chan 5 5.162 05-05-2012, 10:41 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Meeting Bucuresti ? Allison 24 13.137 15-10-2011, 07:19 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting - Bucuresti SilviuSsj5 11 8.407 12-03-2011, 11:11 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting in Bucuresti Mitsukai Yoru 1 2.896 15-11-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Juliette
  Meeting in Bucuresti - 8 Oct. 2010 Aly 9 6.415 07-10-2010, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Triangle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)