Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O intrebare

#1
Ce inseamna toate liniile alea colorate de sub avatar unde scrie hp,atk..Sunt ca un fel de puncte sau ce sunt?
P.S:Stiu ca e a 3-oara cand intreb ceva aici dar cred ca de asta e facuta sectiunea asta in forum
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#2
Eu ştiu că acele linii sunt ca un fel de joc pe forum. Acelea sunt punctele tale de atac, apărare şi viaţă. Cu punctele alea te poţi lupta cu alţi useri. Când te uiţi la "punctele" altei persoane, vezi că jos scrie "Attack this user". Dacă dai clik pe acel text te poţi lupta cu userul şi poţi învinge sau pierde.
Asta cred eu că face, dar nu sunt sigur. Sper că ai înţeles ceva din ce am zis 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#3
Hp--> viata, daca HP-ul ajugne la 0, o sa ai un cap de mort in loc de linii
ATK-->este puterea ta de atack asupra unui alt user, o sa vezi ca la unii apare error pentru ca limita e 500 dar la noi e mai mare
DEF-->reprezinta defence si puterea de apararea impotriva atacurilor altor useri
LVL-->reprezinta levelul, si o sa vezi ca la fiecare batalie castigata cu un alt user acesta va creste
daca intri >>AICI<< o sa iti poti cumpara diverse elemente de la RPG [e mai jos in lsita care apare] daca ai banii necesar

de ce apar toate acestea? este un joc de forum :p lumea care doreste concureaza sa vada cine face cel mai mare level, dar nu sunt foarte multi carora le pasa, vei ajunge la Level 1 daca castigi 10 batalii 71

sper ca ai inteles ^^

#4
(24-12-2009, 09:28 PM)Alyvechi A scris: LVL-->reprezinta levelul, si o sa vezi ca la fiecare batalie castigata cu un alt user acesta va creste

Şi dacă ajung la 100 ce se întâmplă? 4

(24-12-2009, 09:28 PM)Alyvechi A scris: de ce apar toate acestea? este un joc de forum :p lumea care doreste concureaza sa vada cine face cel mai mare level, dar nu sunt foarte multi carora le pasa, vei ajunge la Level 1 daca castigi 10 batalii 71

Ei, nu? 21 LVL 80,7 15

#5
Dar daca "am murit" in acest joc...Cum putem ataca din nou ?

#6
Platesti 1000 de zuppy celui care te-a ucis, iar apoi poti sa-ti reiei din nou jocul. ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#7
Multumesc mult,Denny !pupic
Acum am alta problema 21 Am bagat cam 900 zuppy la banca si nu mai merge sa ii scot. 2 Anyway, rezvolv eu cumva.

#8
@Ayko

- Faci un post neapărat !
- Mergi la bancă
- Scoţi peste 20 de zupi parcă
- Îi ai în mână

merge?

PS: My question is still avaible 65 Acuş ajung la sută :3
lvl 83,4 :3

#9
o sa ajungi la 100, si te vei simti bine, si te vei da mare, si vei fi fericita ca ai iesit [finally] prima da poate cand ajungi la 100 te vei procopsi cu vreo eroare si ce-as mai rade ^^
limita de obicei e 100, da poate fi si 1000, sau 499, cine stie 106 100 e limita default :p

@Ayko, postezi, faci rost de 10 zupi, dar fii atenta ca posturile de la unele sectiuni, gen fanficiton sau forum games, nu se vor contoriza la zupi, te duci la banca, scrii suna, bifezi withdraw, vezi ca scrie fee 10.00z, adica, trebuie sa ai 10 zupi nedepusi in banca ca sa ii extragi pe restul, si apoi dai ok si ar trebui sa ai banii in casa, mai este o eroare, daca iti uiti parola si dai resetare la ea, sau iti modifici nickul, sa fii atenta sa ai zupii scosi din banca, ca altfel vor disparea ^^

#10
Ce enervant ! Imi scoate din banca doar 1 . Eu copiez toata suma pe care o am in banca si el imi scoate doar 1. ~14



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O intrebare....? Hope:) 18 9.613 31-08-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  O intrebare:"> Kira-chan 2 3.168 26-05-2010, 04:51 PM
Ultimul răspuns: Kira-chan
  Am o intrebare InoLicious 2 3.370 19-12-2009, 09:35 PM
Ultimul răspuns: InoLicious


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)