Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O intrebare....?

#11
E alta problema in cazul ei... observ ca a dezactivat mesajele private, de asta ii apare asa 10
Daca vrei sa le activezi la loc, intra aici si bifeaza optiunea "Receive private messages from other users." (eventual si "Alert me with a notice when I receive a Private Message.", iti va aparea o bara ingusta pe forum care iti va spune de la cine ai primit mesaj si ce titlu are)
Daca nu vrei sa primesti mesaj private si le-ai dezactivat intentionat.. atunci s-ar putea sa fie o problema. O sa incerc sa vad ce pot face in cazul asta, dar astept raspunsul tau inainte.

#12
Nu, deci cred ca asta era problema. La asta vroiam sa ajung. Totusi, dupa ce le-am activat, tot asa-mi aparea....(Noi 0, Necitite 2, Total {3}). Iar cand intru la necitite imi apare ca n-am nici unul, desi stiu ca am...
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#13
Ti-am trimis acum un pm, poate reseteaza valorile 39

#14
In pagina de forum, aproape foarte jos poti vedea ce sunt culorile de pe animezup:
(Functie)-(Culoare)
Administrator - Rosu
Mod global - Albastru
Moderator - Verde
Fan Fiction Staff - Violet
Extra Staff - Portocaliu
Mangazup Staff - Roz
Utilizatori - Negru
Banned - Negru si scris taiat
PermaBanned - galben si scris taiat


Sper ca ti-am fost de folos, si papa 3 Sper sa primesti si tu medalii cand va veni timpul! <3

#15
ai ratat cateva

[Imagine: 2ln7m8.png]

PS: @ flaw, vad ca toti au un Total{3}, indiferent de numarul de PM-uri, sa nu fie vreun echo ciudat pe undeva

#16
Nu nu e, e alta faza de apare {3}, dar nu stiu sa explic exact.
Oricum, s-a rezolvat pana la urma, a fost de ajuns sa ii trimit un pm. Nu avea pm-urile activate initial, si de-asta a aparut problema.

#17
*ehem*
Mesaje private
(Noi 0, Necitite 170, Total {3})


Eu le-am avut activate intotdeauna.Crezi ca un PM ar rezolva si aici?:\
LOLNOPE

#18
@mitzuke, tu pe pariu ca ai zupul in romana.
Uite, eu am in engleza si scrie doar Unread si Total si nu am nici un {3} dar daca trec in romana am, prin topicul ala mare de probleme tehnice stiu ca ziceam odata de ce apare asa si nu mai situ sigur ce am facut dar a disparut, incearca sa faci un folder si sa muti acolo toate mesajele si daca nici asa nu-ti merge, dld in pc, e un butonas dragut pe care faic click si ti le dld in pc^^ si una din metodele astea mi-au resetat mie acel {3}

#19
Ah, chiar, thanks for the tip 4
La asta nu m-am gandit sa verific 9
Am rezolvat acum, nu ar trebui sa iti mai apara nimic ciudat 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O intrebare:"> Kira-chan 2 3.164 26-05-2010, 04:51 PM
Ultimul răspuns: Kira-chan
  O intrebare Acadea' 10 8.183 14-01-2010, 07:56 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  Am o intrebare InoLicious 2 3.363 19-12-2009, 09:35 PM
Ultimul răspuns: InoLicious


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)