Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O intrebare....?

#1
Deci...nu am stiut unde sa pun aceasta intrebare, asa ca.... e mai mult o intrebare...ce inseamna toate culorile de la nick? adica...am vazut ca verde inseamna moderator, dar violet? am crezut ca aceste culori constau si in posturile avute, dar mi-am dat deama ca unii useri am mai putin de 100 de postari (adica mai putin ca mine), si sunt ,,mov". Ce as putea sa fac ca sa devin si eu asa?

iar alta problemuta este ca inca nu am pri8mit nicio medalie. Ok, poate ca nu le merit, dar cea cu cele 100 de postari cred ca as merita-o....

multumesc anticipat.
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#2
+.+ Grupul mov reprezintă FFS. În el sunt toţi dei de la fan fiction staff ce se ocupă de ficurile cu pătrăţele şi ?? şi de extra animezup. Pun animeuri pe extra, iar coordonatorul şi totodată cea care se ocupă de extra este Marina. Pe de o altă parte, cei din FFS [ adică fan fiction staff ] sunt puşi de mine la corectat pătrăţele.
Să-ţi dau un exemplu.

Citat:D?du �ntr-un fel aparte din cap, aproape insesizabil; �ntorcandu-mi c?ut?tura spre locul unde trebuia s? fie Said, am realizat c? el disp?ruse, l?s�nd �n urm? o u?? ce se b?l?ng?nea gra?ioas?. Mi-a fost lesne de �n?eles ce se �nt�mplase.

Ei corectează ficuri de genul, iar după ce termină de făcut ficul la loc fără pătrăţelele astea eu editez şi dau paste cu capitolul / comentariul corectat. Acest lucru se întâmpşă doar în cadrul fan fictionului. În grup nu se mai intră [ cred ] pentru că deja ficuri nu mai sunt de corectat. Mai e un singur user care încă nu a primit ficul, dar i-l voi da după ce vine din excursie şi mai sunt alţi useri care încă nu au terminat. Fiecare user din FFS a avut câte un fic de corectat, iar cei care sunt mai întârziaţi e din cauză că ficurile sunt mai lungi şi e destul de dificil.

Cei care sunt acum în FFS au dat un test. Testul a fost dat de Aly [ cea cu albastru : )) ] către aceştia şi au avut un termen

pe de o altă parte, cei din FFS adaugă şi animeuri pe extra animezup, deci ajută şi extra.

Cât despre medalii nu le primeşti, ci ceri medalia respectivă, pentru că Flaw doar nu o trece pe la profilul fiecărui user ca să vadă ce medaLIE să-i pună şi ce nu. Fiecare îşi cere medalia. Nu înţeleg cum nu ai văzut până acum acest lucru, e un topic chiar la anunţuri. Pe forum nu există doar secţiunea Fan fiction, mai sunt şi altele.

Culoarea nickului nu se schimbă cum are userul chef.

Adminii sunt cu roşu, moderatorii globali [ care moderează toate secţiunile de pe forum şi au uneltele de moderator la fiecare secţiune sunt cei cu albastru ], moderatorii care au o secţiune respectivă sunt verzi. [ eu sunt mod verde, deci la fan fiction şi piece of advice ], FFS sunt mov, dar acolo deja au intrat destui. S-a dat deja un test plus că nu mai sunt ficuri de corectat, nu mai am ce să-ţi dau. Autumn care este bleo este grafician [ în photoshop înţelegi tu ], cei cu roz sunt în mangazup, Maddy este în extra staff, care totodată ajută extra.


Acum dacă întrebi de ce maddy e portocalie şi FFS sunt mov, ei bine a fost decizia Marinei ca cei din ffs să ajute şi extra, dar să se ocupe şi de ficuri. Dacă totuşi vrei să ajuţi extra vorbeşte cu Marina, iar la grupul mov s-au terminat ficurile deci nu mai am ce fic să dau la nici un user. Lista cu userii s-a făcut demult, iar eu am împărţit deja ficurile, s-au terminat, lucrul e deja pe terminate. Dacă vrei să ajuţi extra, să pui animeuri pe extra, vorbeşte cu Marina.
-

#3
Ok, multumesc muuuuult Linnushor. M-ai lamurit cu toate alea. Mersi. Da, chestia cu FFS...am mai auzit de ea, dar niciodata -pana acum, n-am inteles-o. Cat despre medalii, m-am cam facut de ras, nu...? Data viitoare o sa ma uit pe tot site-ul. Promit4
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#4
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=323
Aici e topicul cu medalii.
-

#5
Nu te-ai facut de ras, nu iti face griji. Mai mult chiar, e bine ca ai postat si mi-ai atras astfel atentia asupra acestui subiect. O sa implementez o "legenda" a culorilor nick-urilor.

Nu se supara nimeni daca intrebi, dar e in avantajul tau sa te uiti cu atentie pe forum inainte, sau eventual sa dai un search pentru ca site-ul e mare, useri sunt multi, eu, ca admin tehnic, sunt activ si in cazul in care ai o problema, e posibil sa nu fi prima care se loveste de ea si sa gasesti deja rezolvarea, fara sa mai astepti raspunsul cuiva.

#6
Ok. Ca sa nu mai deschid alt topic, scriu in asta. Problema este ca mie imi apare ca am
Mesaje private
(Noi 0, Necitite 2, Total {3})

iar cand caut, prin tot ce tine de mesajele mele private, nu gasesc nimic. Stiu ca s-ar putea ca cineva sa-mi fi trimis un mesaj, mi-a confirmat, totusi, nu gasesc nici unul...
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#7
Ce tema folosesti?

#8
Animezup V5
Ce, crezi ca nu e buna?

scz daca e spam...

Edit: am incercat si cu Zup Color si tot nu merge...
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#9
Buna
Si aveam probleme cu chestia asta, era tema Zup Color si mi arata ca aveam 11 unread dar nu le gaseam in inbox ca sa le citesc. Dar revenind la problema ta, ramai pe tema Animezup V5 si sus acolo unde e -(Noi 0, Necitite 2, Total {3}) deasupra scrie mesaje private si faci click pe ea, iti va aparea o pagina noua cu mesajele primite ,dar daca nu apar faci click pe inbox care se afla in bara de unelte.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
OMG.
Şi eu am la fel. Mă rog, la mine e aşa de când mi-am făcut cont şi am început să primesc mesaje private . Look . (Noi 0, Necitite 41, Total {3}). Dar mi-a fost lene să postez.
Momentan şi eu folosesc tema Animezup V5, şi mă rog, le-am folosit pe toate, şi la fiecare arăta la fel.

Ţin să menţionez că mi le citesc pe toate, nu am niciunul necitit, şi nu am şters nici un mesaj care era necitit, ca să mi se blocheze.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O intrebare:"> Kira-chan 2 3.165 26-05-2010, 04:51 PM
Ultimul răspuns: Kira-chan
  O intrebare Acadea' 10 8.183 14-01-2010, 07:56 PM
Ultimul răspuns: yulobo
  Am o intrebare InoLicious 2 3.363 19-12-2009, 09:35 PM
Ultimul răspuns: InoLicious


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)