Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O fantezie mortala - [+18]

#21
dap! am ajuns si eu pe aici. ^^
deci, tot ce pot spune e ca e f frumoasa povestea. Incet, incet incepe sa ni se dezvaluie viata nefericita a fetei. Chiar incepe sa-mi placa, e o poveste interesanta.
descrierea e buna, imi place
dialogul nu-i sec, bv
naratiunea e frumoasa
iar actiunnea nu-i deloc grabita, imi place
tine-o tot asa si vei avea un fic frumos ^^
cam atat am avut de spus si ...mullta imaginatie.

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#22
Hey ^_^ Scuzati intarzierea dar ramasesem in pana de idei :)) Dar am adus intr'un final nextu` :> Vreau sa va spun ca in timp ce l'am scris m'a durut capu ft tare asa ca dak nu e cv de capu lui am scuza:P So, multumesc tuturor de comentarii si lectura placuta!

Pein story:

Stateam intins pe patul acoperit cu un cearceaf de o culoare verzuie privind suprafata alba de deasupra mea. Ma gandeam la ce se intamplase cu o noapte in urma. In final, pleoapele mi se inchid incetul cu incetul adancindu-ma intr-un somn adanc din care nu vreau sa ma trezesc prea curand. N-am putut dormi prea mult deoarece aud usa deschizandu-se zgomotos. De dupa aceasta, aparu un barbat trecut de mult de a doua tinerete, cu parul saten si ochii cafenii. Ma trezesc buimac si vad pistolul din mana lui ce era indreptat spre mine. Inainte sa zic ceva, mi-o taie scurt abordand o privire ucigasa.
-Vreau detalii!
Stiind ce s-a intamplat noaptea trecuta, inghit in sec si ii spun:
-Batran pervers, nu te vei schimba niciodata?
La auzul acestor cuvinte, barbatul se enerva si isi indrepta pistolul spre piciorul meu, apasand in cele din urma pe tragaci. Glontul imi strapunse pielea creandu-mi o durere insuportabila. Sangele imi patase albastrul blugilor.
Pe acelasi ton rece, plin de ura, ma mai intreaba o data ce am facut. Ii raspund sec ca m-am culcat cu ea, desi, simt ca am facut o mare greseala, deoarece, pe fata tatalui meu aparu un ranjet diabolic. Inghit in sec fara ca acesta sa ma observe, asteptand ca acesta sa zica ceva.
-Maine sa vii la sediul din centrul orasului.
Zicand acestea, barbatul paraseste camera, apoi casa. Ma ridic din suprafata moale a patului si merg schiopatand pana la baie, unde aveam o trusa de prim ajutor. Imi scot din picior glontul dupa care imi bandajez rana, care nu era prea adanca. Ies din incaperea albastra si ma indrept spre sufragerie pentru a ma uita putin la televizor.
Ma asez pe canapeaua neagra si incep sa butonez telecomanda. In final gasesc un film de groaza, care ma plictiseste enorm. Plictisit de tampeniile de la televizor, ma hotarasc sa ma duc sa ma plimb, asa ca ma ridic de pe canapea indreptandu-ma direct spre iesirea din vila. Pasesc pe trotuarul ingust, fara sa stiu incotro ma indrept.La fiecare pas pe care il faceam imi venea sa zbier de durere, dar nu am facut-o!Am fost antrenat prea bine pentru a ma lasa prada durerii.
Adierea racoroasa a vantului imi gadila parul portocaliu, incalcindu-l. La marginea trotuarelor se afla cate un copac mare, ce adapostea cate o banca cu coroana lui. Desi batea vantul, soarele auriu nu ezita sa lumineze natura. Oamenii mergeau sau se grabeau spre anumite destinatii stiute doar de ei.
Trec pe langa multe magazine si ma opresc in dreptul unei cafenele elegante, cu mese mici, rotunde, de culoarea abisului, in jurul carora se aflau cate patru scaune. Pe pereti se aflau tablouri de bun gust, pictate in fel de fel de culori deosebite. Deasupra usii se afla un panou pe care scria Angel Cafe, numele cafenelei. Intru in aceasta si ma asez la o masa aproape de fereastra. O chelnerita imi inmana un meniu, dupa care asteapta sa ma hotarasc ce cumpar. Dupa ce imi aduce comanda, si anume o cafea, ea se indreapta la locul ei. Beau din lichidul maroniu si privesc in gol. Nu stiu de ce, dar, mereu cand ma plictisesc sau ma framanta ceva, ma uit in gol. Simt ca am ceva pe suflet, dar nu imi pot da seama ce, sau daca e o simpla impresie. Oftez si ma uit la ceasul de pe peretele galbui al localului ce arata ora opt seara. Ce naiba am facut atata timp? Ma rog. Nu mai conteaza. Las niste bani pe masa si parasesc localul, indreptandu-ma spre casa.
Pe drum ma gandeam la motivul pentru care tata m-a chemat la sediu. Oare ce mai vrea? Sa ma mai culc cu o curva de a lui? Desi cateodata ma simt bine, as avea nevoie de o pauza. Cufundat in ganduri, nu imi dau seama ca am ajuns acasa. Intru rapid inauntru dupa care, ma indrept direct spre dormitorul meu, unde ma dezbrac si ma culc doar in niste boxeri albastri. Fara a ma mai gandi la ceva, adorm foarte repede.
Dimineata se instaura rapid, iar razele soarelui au patruns in camera mea, lumindand-o. Dupa multe incercari, reusesc sa ma trezesc. Ma ridic din patul moale, primitor si imi scot din sifonier o camasa alba, niste pantaloni albastri inchisi, cu care ma imbrac. Fara a mai manca, ies din casa si urc in masina, dupa care bag viteza spre centrul orasului. Ajung la destinatie intr-un timp relativ scurt.
Intru in sediu si ma indrept spre biroul tatalui meu. Sediul cuprindea un hol mare, cu peretii crem, unde statea secretara, o femeie blonda si la par si la creier, iar ochii ii erau albastri. Biroul sefului era in capatul holului. Avea peretii la fel ca pe hol si era mobilat cu doua dulapuri de lemn de cires in care tinea tot felul de hartoage si un mirou din acelasi material pe care se afla laptopul.
Cand sa ajung la birou, o vad pe Konan cum iese din el. Se uita la mine putin timida, dar totusi indiferenta. Observa asta si o trag violent de mana si o duc la baie, nebagand-o in seama pe secretara ce se ducea sa ii spuna tatalui meu. Ma jur ca intr-o zi, blonda asta va avea mari probleme din cauza actiunilor ei nechibzuite. Ajunsi in baie incep sa ma uit urat la tanara ce ma privea intrebator.
-Daca nu vrei sa ai probleme, ai face bine sa nu spui la nimeni ca nu m-am culcat atunci cu tine!
Konan zambi ironic privind oriunde numai spre mine nu si zise:
-Te schimbi ca vremea, nu? Sunteti o adunatura de jigodii!
La auzul acestor cuvinte, ii trag o palma zdravana, iar aceasta se loveste de peretele din spatele .Dupa ce-si revine se uita la mine fara a avea nici un fel de frica in privirii , parca ar fi dezamagita , dar nu-mi pasa! Nu vreau sa-mi pierd viata din cauza unei curve!



Sper ca va placut!
[Imagine: EnvYQ.png]

#23
well,dear si acest capitol, la fel ca celalalte a fost total, absolut... MINUNAT!:x
greseli te tastare nu am vazut, dar nici nu am stat cu lupa sa le caut deoarece nu ma pasioneaza acest "sport":))
But... i have something to say, so... prepare>:)


```DESCRIERE``` hmmm, stai destul de bine la acest capitol, dar cred ca ai mai fi putut descrie in acest capitol. Tot ce ai descris tu au fost lucrurile materiale, dar sincer mi`ar fi placut sa descrii sentimentele lui Pein cand tatal sau l`a impuscat [motivul inca nu l`am inteles:D], sau cand acesta a vazut`o pe Konan. De asemenea sentimentele lui Konan in momentul in care a vazut cum se comporta Pein cu ea. Ce simtea de fapt cand i`a aruncat acele cuvinte urate...
oricum, deci ai inteles ce vreau sa zic [sper].
```DIALOGUL``` pai, a fost foarte putin dar acest lucru nu m`a deranjat deloc. Mi se pare in regula ca nu il folosesti in exces, si de asemenea nu mi s`a parut deloc sec.
```ACTIUNEA``` cred ca nu ai grabit`o, dar totusi puteai sa explixi ce a facut Pein in tot acel timp. Mi se pare putin bizar ca a stat intr`o cafenea probabil o jumatate de zi [pana la 8 seara, e ceva timp...], dar cred ca eceste detalii ar fi trebuit sa intre la descriere.
In fine, este ficul tau si scrii ce vrei in el...;)
per total si acest capitol mi s`a parut interesant...
Nu spun mai multe deoarece, asa cum zici si tu... "ai scuza --> durerea de cap.
Cred totusi ca daca nu te`ai simtit prea bine trebuia sa mai astepti si sa posteazi nextul peste cateva zile si poate iesea ceva mai bine... desi ti`a iesit destul de bine si fara "retusuri".


sper ca nu te`a suparat commul meu, dar daca tousi te`a suparat tr un PM si nu o sa iti mai als commenturi la acest fic...
byE'bYe:*

#24
asa scumpo, m ajuns si eu pe aici, imi pare rau ca nu l-am citit de aseara insa eram ultra-extra-mega obosita

pai sa incepem cu descrierea, aici sentimentele bietului Peinisor nu prea le-ai exprimat...apoi naratiunea si dialogul sunt okay.
Actiunea putin cam grabita si m-ai cam bagat in ceata adica...la ora 7 sau 8 dau la tv fimle de groaza? stiam ca pe posturi poti vedea un film de groaza doar de la 10 in colo, insa ma rog cum ai spus durerea de cap este de vina
si era o chestie care probabil nu ai observat-o
In final, pleoapele mi se inchid incetul cu incetul adancindu-ma intr-un somn adanc din care nu vreau sa ma trezesc prea curand.
Nu prea suna bine insa nu cred ca ti-ai dat seama cand ai scris, tuturor ni se poate intampla asta
Pe langa cateva greseli mici de tastare totul este okay.
Te pup :X si astept nextul! Sa ma anunti. Mult succes in continuare.

#25
Deiii`-kun ce violent e Pein , chiar ma dezamageste il credeam mai nu stiu :-? mai cu mai mult suflet ? Ce bine m`am exprimat =]]] Asa pai cum ii obijnuiesc pe toti : descrierea este foarte buna :X la fel si naratiunea :X fac un cuplu perfect astea doua :> asa dialogul nu a fost decat putintel si plin de `semnificatie` parca ar face tot capitolul , acel sfarsit ...Greseli nu am vazut xD Te descurci foarte bine :X Pai ce sa mai zic mersi mult ca m`ai anuntat xD Iti urez spor la scris si imaginatie xD

#26
Sooo finally za next.Nu te supara daca nu am sa scriu prea mult dar am o lene insuportabila :D
Uhm, sa vedem. Mi-a placut scena de violenta, cred ca ii e atribuita perfect dragului de Pein, doar ii zice si numele. Aaaasa. Dialog putin sau putin dialog, depinde cum vrei sa o iei. Konan pare foarte satula de viata daca nu a reactionat aproape nicicum la acea palma zdravana.
Nu am vazut greseli, doar virgule ce zburda precum o caprioara in mijlocul verii. Asta inseamna ca nu sunt puse la locul lor.
Lucrurile au luat o intorsatura interesanta, so gambatene and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#27
Pein ! Monstru ce esti ! Nu ai pic de sentimente. [-(
Asa. Multumesc ca m-ai anuntat ca ai pus next. Nu sti ca curioasa eram sa mai aflu ce se intampla.
Bun, ficul acum.
Mi-a placut capitolul. Sentimentele lui Pein sincer, nu prea mi se pare ca le-ai descris. Cand povestesti din perspectiva lui Konan le descri mai bine. ^^ Naratiune, ai avut din plin. O fost foarte buna. Dialogul, e si el la locul lui. Nu este sec chiar deloc si nici in cantitati mari. ^^ Greseli nu prea am vazut. Sincera sa fiu nici nu le-am cautat. ^_^
Pai, te astept cu urmatorul capitol cat mai repede. ^^
Bafta si multa, multa inspiratie in continuare.
:bye:
>:D<

#28
hy! scz intarzierea ...nu se va mai repeta...promit
pai ai un cap frumos
daca nu te superi acuma n-am timp sa scriu mai multe insa voi reveni mai tarziu cu un edit .
scuze :*


EDIT

bine deci, ai un fic frumos n-am ce spune, ideea e interesanta
pain asta e ciudat rau... e inpuscat in picior si nu zice nici macar psss...anywai
cap e frumos
e plin de descriere si ai descris frumos sentimentele protagonistului :bv:
dialogul nu e sec, nu l-ai plimbat, bun asa
naratiunea din nou e frumoasa nu am ce comenta
greseli de tastare n-am vazut, nici nu prea le vad eu.. :D eu sunt mai buna
actiunea nu am vazut s-o grabesti...chiar ai avut descriere si asta a salvat totul...
ti-a iesit un cap frumos pe bune
pai cam atat ca nu mai stiu ce sa spun si ..te pop :*
astept nextul
scuze inca o data intarzierea

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#29
Hey! :(( Vreau urmatorul capitol te rog sa ma anunti urgent cand apare:)

Deci imi place foarte mult:) Pein si aceasta fata oarecum misterioasa

tot capitolul are un aer de mister inconfundabil :) si asta imi place:)!

Descrierea e din plin:Xx
dialogul e putin si bun asa cum trebuie sa fie:X
naratiunea nu mai spun!
e perfect:))

Pe Viitor te - as ruga :)) sa faci cat mai mult capitole:) si sa nu uiti sa ma anunti >:)

ca ma supar rau pe tine !

#30
Hey ^_^ Am adus nextul dupa o intarziere atat de mare :"> Acest capitol va fi ceva mai lung deoarece inspiratia mi'a facut o vizita ;)) Si a stat cam mult ce ii drept :> Ca rezultat, s'a ivit nextul meu:> Inainte de a-l posta vreau sa va multumesc tuturor de comentarii si ca v'ati gasit timp pentru a-l citi desi, nu este cine stie ce fic. :P Si le multumesc si celor care il citesc dar care nu lasa comentarii. So, astfel fiind spuse, Nextul! Lectura placuta!

Capitolul 3.
Konan’s Story:

Ies din biroul sefului meu si pasesc lent pe holurile sediului. Privirea explora fiecare coltisor admirand tablourile de pe peretii crem si citind in fuga cateva documente expuse pe ei. La intrarea in sediu il vad pe Pein care ma privea circumspect si se indrepta cu pasi repezi spre mine. Oare ce naiba o fi patit acum? Ma apuca de mana si ma trage intr-o incapere destul de mica, cu peretii bej, in care se afla o chiuveta, mai sus de ea o oglinda si mult mai in spatele camerei cateva cabine in care se aflau wcuri. Continua sa se uite urat la mine, iar eu asteptam sa zica ceva. Ce Dumnezeu i-am facut, nu stiu. Cert e ca incepea sa fiu din ce in ce mai nelinistita. Intr-un final se hotaraste sa spuna:

-Daca nu vrei sa ai probleme, ai face bine sa nu spui la nimeni ca nu m-am culcat atunci cu tine!

Cred ca glumeste! Ce naiba e cu el? Mai intai o face pe gentlemanul iar acum pe durul? Baiatul asta are probleme psihice. Un zambet ironic mi se arata pe chip si ii raspund:

-Te schimbi ca vremea, nu? Sunteti o adunatura de jigodii!

Ura din ochii lui cenusii se intensifica si imi dadu o palma, lovindu-ma de suprafata bej a baii. O durere tare, dar suportabile imi cuprinsese spatele. Dupa doua minute imi revin si ma uit urat la el. Deja este a doua palma pe care o primesc de la el. De primele doua ori am tacut dar, la a treia sa nu se mai astepte la asa ceva. Nu imi pasa ca tatal lui este unul dintre cei mafioti si as putea oricand sa mor. Nu sunt sacul lui de box ca sa imi dea pumni si palme de cate ori are el chef.
Usa din fata peretului de care sunt rezemata se deschise si pe ea intra tatal lui, respectiv seful meu. Ridica o spranceana si instinctiv imi indrept mana la cureaua ce imi sustinea blugii mulati. Pein ma privi oarecum confuz la vederea acestui fapt, iar barbatul ranji ironic.

-Tocmai aici v-ati gasit sa o faceti? Veniti imediat in biroul meu!

Cei doi o luara inainte si eu, inghitind in sec, dupa ei. Aveam o senzatie foarte ciudata de ce se va intampla. Nici macar nu stiu ce. Speram doar sa nu intru in probleme din cauza tampitului de Pein. In scurt timp am ajuns in biroul sefului. Acesta se aseza pe scaunul negru din spatele biroului si lua un pix in man ape care il tot lovea de suprafata maronie. Pein se aseza pe un scaun rezemat de unul dintre pereti si isi scosese telefonul din blugii lui albastrii dupa care il butona. Pe chipul sau nu se vedea nicio emotie de neliniste sau oricare alt sentiment. Eu am ramas in picioare si imi roteam privirea prin incapere asteptand ca satenul de la birou sa zica ceva. La un moment dat barbatul scoate dintr-un serar un document si il pune pe birou. Fara a mai face altceva ne spune ca eu si cu Pein va trebui sa mergem intr-un fel de misiune sa zice. Eu si cu Pein? Misiune? Ridic sprancenele si il privesc pe seful care se pregatea sa ne dea detalii despre aceasta misiune. Chiar si pe chipul lui Pein se citea uimirea. In trei ore va avea loc o intalnire importanta a unor mafioti rivali ce planuiau sa trimita cocaina peste hotare. Noi doi, mai exact Pein, trebuia sa fure planurile acestora. Eu eram doar ca sa le distrag atentia. Dupa ce ne-a dat adresa, ne-a zis ca putem pleca. Aprobam amandoi din cap si iesim pe usa.
Nu imi placea faptul ca va trebui sa cooperez cu Pein dar, daca vreau sa imi platesc chiria si sa ma intretin trebuie sa o fac. Paseam unul langa altul fara sa ne zicem nimic. O tinusem asa pana la iesire unde, Pein se oferi sa ma conduca cu masina pana acasa. Stiind ca in trei ore va trebui sa fim la sediul rivalilor, accept si ma urc in masina. Pe drum nimeni nu zicea nimic. Eu ma uitam pe geam la blocurile si la oamenii care mergeau pe trotuare, iar Pein in fata, la drum, avand grija sa nu tamponeze vreo alt vehicul. Nu mult dura drumul ca am ajuns acasa.
Ii multumesc ca m-a condus si ma indrept spre bloc, dupa care urc in viteza pe scarile din beton. Ajunsa in apartament, ma indrept direct spre baie unde imi fac un dus. Las picaturile reci sa imi aline parul albastru ca cerul si trupul alb ca laptele timp de cincisprezece minute dupa care imi infasor un prosop moale, pufos in jurul corpului meu. Dupa ce ies din incapere, merg in camera mea unde imi aleg o tinuta provocatoare pentru intalnire. Ma imbrac cu o vesta rosie, tipatoare, de piele ce imi ajunge pana la buric ceea imi evidentia sanii si o fusta mini, neagra, lasandu-mi picioarele zvelte la vedere. Ma incalt cu o pereche de cizme negre, tot din piele, ce imi ajungea pana la genunchi, cu tocul cui. Imi conturez ochii albastri cu un creion negru, ii fardez cu aceeasi culoare si in final ma dau cu rimel. Acest machiaj imi scoteau in evidenta safirul ochiilor. Ma dau cu un gloss rosu aprins pe buzele mele carnoase si imi indrept parul, lasandu-l liber. Urasc sa arat asa dar, daca vreau ca totul sa decurga bine si sa nu patesc nimic din toata sandramaua asta, trebuie sa arat corespunzator.
Ma uit in oglinda dupa care la ceasul de pe perete ce imi arata ca mai e un sfert de ora pana la intalnire. De afara aud un claxon strident ce nu vrea sa se opreasca. Dandu-mi seama ca este Pein, oftez dupa care cobor in fuga scarile, apoi ies din bloc, iar in final, urc in masina neagra.

-Asculta, Konan! Va trebui sa faci in asa fel incat sa intri acolo si sa le faci avansuri. Cat timp tu faci asta, eu ma voi infiltra in biroul sefului lor si voi fura planurile.

Aprob din cap si privesc in continuare pe geam. Acelea erau singurele vorbe pe care le-a zis. Intr-un final am ajuns la destinatie. Parcheaza masina prin apropiere dupa care cobor si ma indrept spre sediu lor. Ma opresc la vederea unor barbati puternici, imbracati in negru. Dupa cum arata, erau paznicii acestui local. Pein imi pune mana pe umar dupa care imi zice sa merg inainte. Inclin capul in semn de ,,da” si imi continui drumul. Cu un mers de felina ajung in fata paznicilor, iar unul dintre ei imi zice cu un zambet pervers pe chip:

-Pisicuto, unde crezi ca te duci?
-La o parte matahala!

Zic asta in timp ce il impingeam pe acel om in asa fel incat sa intru. Nu am reusit sa fac prea multi pasi in sediu ca am fost prinsa de ceilalti si impinsa catre sala in care avea loc intalnirea. Era o sala imensa, in centrul careia se afla o masa mare, rotunda, inconjurata de douazeci de scaune. Deasupra acesteia se afla un candelambru imens, cu aproximativ o suta de beculete ce emana o lumina intensa. Era sala de conferinta. Perfect! Acum Pein are cale libera sa se infiltreze si sa ia planurile alea nenorocite. Opuneam rezistenta ca sa nu dau de banuit ceva, iar ei le spunea sefului cele intamplate.
In timpul acesta, Pein, intrase in sediu si mergand in varful picioarelor indreptandu-se spre biroul sefului. Dupa cinci minute in care seful acestora imi tot punea intrebari, fara a primi raspuns, coechipierul meu ii pusese pistolul la tampla celui care ma tinea si trasese, omorandu-l. Eram totusi speriata deoarece, asemenea scene vazusem doar in filme si nu imi imaginam ca o sa ajuns in aceasta situatie. Ma intreb oare cum n-au ajuns astia pana acum la puscarie? Politistii astia chiar sunt orbi sau au fost mituiti de ei?
Portocaliul ma lua de mana si incepem sa alergam catre masina. Mafiotii ne urmareau, iar Pein se intorsese cand si cand pentru a trage in ei ucigandu-i sau ratandu-i. In final ajunsesem la masina si ne urcam in aceasta dupa care, porni in mare viteza. Ma mai uitam din cand in cand pe fereastra pentru a vedea daca suntem urmariti, dar se pare ca ne-au pierdut urma. Oftez usurata si imi lipesc capul de tetiera, inchizand ochii. Dupa zece minute am ajuns la sediul tatalui lui Pein. Coboram din masina si intram in sediu si in final, in biroul sefului. Barbatul, la vederea mea, schita un zambet pervers si lua documentele de la Pein dupa care le citi. Oboseala incepu sa isi faca aparitia si un cascat putin zgomotos se auzi in incapere. Seful incepu sa chicoteasca si ii poruncise fiului sau sa ma duca acasa.
Zis si facut. Baiatul facu dupa cum i-a zis si m-a adus acasa. Tot drumul am tinut ochii inchisi, asa ca nu prea am vazut acele peisaje deja monotone. Ii multumesc din nou ca m-a adus si ma indrept catre apartament. Intru si ma indrept spre baie pentru a ma demachia si pentru a face un dus rapid. Dupa aceea, m’am dus in dormitor, m-am imbracat in pijama, apoi in cele din urma m-am culcat. Am adormit cu gandul la ce s-a intamplat azi. Daca asa va fi mereu… nu stiu ce voi face.

Mentionez ca nu este corectat si imi pare rau pentru eventualele greseli. Sper ca v-a placut! Astept comentarii
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Arma mortala Iryna 5 4.161 04-03-2011, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.148 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)