Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O fantezie mortala - [+18]

#11
Oh, am dat de ea. Bun, multa multa naratiune ca de obicei. Ah, parul ala, imi aduc aminte de Sasori no Danna. Dar hai ca deviez de la subiect.
Bun, sincera sa fiu nu am vazut nici o greseala. Si chiar daca sunt, dear a postat mai sus si le-a scos in evidenta. OK.
Ah, si baiatul asta are o viata dubla. Ma intreb cine e afata ceea. Curioasa? Da.
Sooo, abia astept dialogul din urmatorul capitol, banuiesc ca va fii. OK, gambate cu next-ul siiiii ja ne !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#12
Soo, iata-ma si pe mine ajunsa intr-un tarziu pe aici, scz de intarziere. :D
deci, capitolul asta a fost interesant, mi-a placut..totusi, o cunoste pe Konan? hmmm..abia astept sa citesc urmatorul cap... :X
deci:
descriere ai ...mama ce-i acolo..te straduiesti nu gluma...
naratiunea efrumoasa, imi place :X
dialogul nu-i sec avand invedere ca sunt vreo doua replici..
actiunea n-ai grabit-o asta-i bun....
ideea ficului imi place, e originala , ce mai!
atat am avut de spus asa ca astept nextu :*

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#13
Hey ^^. M-am intors de la munte cu forte noi,desi, e putin cam mic capitolul si imi cer scuze ptr asta. Vreau sa va urez un intarziat La multi ani si Lectura placuta in continuare! Sper sa va placa!

Capitolul 2.
Konan’s Story :

Privirea-i cenusie ma privea fix de parca vazuse o stafie ce bantuia prin incaperea alba ca zapada. Ma ridic din patul moale si imi pun mainile fine in jurul taliei mele subtiri. Nici dupa ce m-am ridicat nu si-a mutat privirea din acel punct. Oftez adanc si il intreb in sila daca incepem. Voiam ca toata tarasenia aceasta sa se termine cat mai repede cu putina.
-Mai bine nu. zise pe un ton absent.
Un ranjet stupid mi-aparuse pe chipul alb si fin. Nu ma asteptam sa aud raspunsul acesta din gura lui, mai ales ca, din cate am auzit de la acea Sakura sau com o cheama, este foarte experimentat. Deja devenea enervant. Continua sa se uite in gol fara sa mai spuna ceva. Plictisita, ma hotarasc sa sparg gheata, chiar daca trebuia s ail jignesc.
-Ce pampalau.
La auzul acestei replica, isi muta privirea din acel loc, iar pe chipul sau se poate vedea usor ca acea insulta l-a enervate destul de tare. Se indrepta spre mine si in urmatoarea secunda simt cum palma lui aspra face cunostiinta cu obrazul meu fin, facandu-ma sa cad la pamant unde ma lovesc cu capul de marginea patului. Capul ma durea ingrozitor, obrazul mi se inflacarase si ma intepa. Ochii mi se inchideau incet, incet, facandu-ma sa vad in ceata printre genele negre, semn ca eram pe cale sa lesin, si asta se si intamplase.

~~FlashBack~~

Eram cu prietenii la un picnic, la marginea unei paduri dese, cu copaci batrani, cu coroana aprinsa, semn ca era toamna. Fiecare dintre noi avea cate o sarcina, iar misiunea mea era sa aduc lemne pentru pregatirea focului. Paseam agale prin covorul pastelat, cu nuante de ruginiu si auriu pana intru in acea padure.
Fara a realiza ca ma indepartasem foarte mult de marginea padurii, incercam sa duc lemnele la locul de camping. Ma roteam pe langa copaci fara rost. Oftez ingrijorata realizand ca m-am ratacit. Cu lacrimi in ochi, imi incolacesc mainile in jurul corpului, deoarecele se lasase foarte frig. Vantul sulfa cu putere si intunericul se lasa tot mai mult, facandu-ma sa imi fie din ce in ce mai frica. Aceasta teama imi este amplificata de sunetul inspaimantator ale fapturilor din padure. Lupii cu blana maronie urlau catre luna aurie, plina. Continuam sa merg, fara folos, si la un moment dat simt prezenta stranie a cuiva. Sper sa fie doar o veverita sau ceva de genul. Un animal mic, inofensiv. Dar nu era asa. Simt cum ceva ma apuca de mana si ma izbeste de el. Imi intorc capul sperand sa fie unul dintre prietenii mei, veniti in cautarea mea. Sperantele imi fura spulberate cand vad ca nu e asa. Nu ii puteam vedea fata din cauza beznei ce domnea prin padurea aurie. Era deajuns sa imi dau seama ca era o persoana dubioasa, necunoscuta mie. Incepeam sa tremur si sa ma agit.Ii simt respiratia plina de alcool. In final reusesc sa tip, dar strigatul fu oprit de persoana din fata mea ce isi punea palma aspra pe gura.
-Degeaba tipi. Nu o sa vina nimeni sa te salveze. Nu mai e nimeni aici. Nici macar acei prieteni ai tai. Suntem doar noi doi. spuse individual pe un ton smechier.
Lacrimile se prelingeau una cate una pe obrajii mei fini. Se apropie lent spre mine si imi cuprinde buzele intr-un sarut, pe care incerc sa il refuz, fara niciun rezultat. Limba lui patrunse in cavitatea mea bucala mangaind-o pe a mea. Tremuram din ce in ce mai mult. Urmam sa fiu violata si nimeni si nimic nu putea sa ma salveze. Lacrimile nu incetau sa curga pe chipul meu palid. Nici nu stiu de ce imi este mai tare frica: ori ca imi pierd virginitatea intr-un loc si intr-un fel ca acesta, ori ca nu stiam acel monstru. Isi baga mainile pe sub tricoul negru si imi mangaie pielea fina, pana se satura si mi-l da jos. Isi desprinde buzele de ale mele si ma saruta pe gat si din ce in ce mai jos, ajungand in dreptul sanilor mei moi, creandu-mi un sentiment de scarba si de dispret. Din ochii safirii, lacrimile isi faceau drum pe obrajii mei. Simteam cum picioarele mi se inmoaie. Ma simteam neputincioasa. El continua sa ma sarute, pana ce, in final imi dadu sutienul sangeriu jos, descoperindu-mi pieptul bine dezvoltat. Incepe sa mi maseze si sa ma strange de sfarcuri, apoi muscandu-ma de ele, facandu-ma sa scot gamete de durere. Imi saruta gatul in timp ce mainile lui se jucau pe spatele meu, intrand sub pantalonii mei albi, pe care in cele din urma ii dadu jos. Continui sa tremur. Clipa aceea pe care eu vreau sa nu aiba loc, iar el dorea sa se intample cat mai repede, avea sa se apropie din ce in ce mai repde, creandu-mi si mai multa frica. Fara sa imi dau seama, chilotii negri imi fura indepartati, iar monstrul imi masa ,,vizuina”, in cele din urma bagandu-si in ea doua degete, facandu-ma sa gem si mai tare. Isi scosese rapid hainele si continua ce a inceput. In mai putin de doua minute simt cum ,,jucaria” lui intra in mine facandu-ma sa tip de durere. S-a terminat. Ma simt din ce in ce mai oribil si mai murdara. Ma mai penetra de cateva ori pana ce simti ca actul e pe sfarsite. Rasuflu cat de cat usurata la vederea ca nu a terminat in mine, desi imi doream din ce in ce mai mult sa fie un vis urat, un cosmar, si ca in urmatoarea secunda ma voi trezi pe patul meu moale. Gandurile imi sunt oprite la realizarea faptului ca, faptasul, a disparut in aibsul noptii.

~~End of FlashBack~~

Ma trezesc in patul camerei de hotel plangand si respirand din ce in ce mai alert. Cosmarul acesta s-a intamplat cu doi ani in urma. Nu credeam ca inca mai sunt afectata de el. Ma ghemuiesc pe suprafata zapezie continuand sa tremur. Printre lacrimile amare reuseam sa il observ pe Pein ce statea la marginea patului si ma privea atent si intrebator. Zgomotul hohotelor mele fu oprit de baiat, care ma intreba ce s-a intamplat.
-Cineva, cineva a indraznit sa se atinga de mine. reusesc sa zic printre hohote strangandu-mi genunchi din ce in ce mai tare la piept.
Din nou privea in gol, dar in cele din urma reusi sa zica:
-Gata, linisteste-te. Totul o sa fie bine! O sa fiu langa tine!
Cu acelasi ton tremurat zic un simplu multumesc.
Ma intind pe pat si inchid ochii, reusind in cele din urma sa adorm cu gandul la baiatul de dinainte. Ma foiam pe o parte si pe cealalta a patului, pana ce, soarele arzator isi facu aparitia la fereastra. Razele aurii isi faceau loc printre jaluzelele portocalii, ajungand in final la ochii mei, deschizandu-i. Ma ridic in fund si realizez ca Pein plecase. Oftez adanc si ma ridic din pat. Il aranjez frumos dupa care ma indrept spre iesirea din camera, apoi din hotel.

Vreau sa mentionez ca acest capitol nu este corectat. So, sper ca v-a placut si astept comentarii.
[Imagine: EnvYQ.png]

#14
Ohayooo dear, so cred ca eu voi da primul com. OK, sa vedem. Nu e un capitol scurt, merge. Tinem cont de faptul ca ai fost intr-o mica vacanta, deci ai o scuza.
smechier=smecher
repde=repede
Sakura sau com o cheama=Sakura sau cum o cheama
trebuia s ail jignesc=trebuia sa il jignesc
Nu stiu daca mai sunt alte greseli, nu le vad. Ai multa descriere si naratiune in acest capitol.
In unele locuri ai pus punct in loc de virgula si in unele locuri ai scris cu litera mica in loc de majuscula.
In rest e destul de bine. Sunt mici greseli, probabil te-ai grabit. Gambatene cu next-ul and Buh Bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#15
^__^Hye dear...
In primul rand ai avut destl de multe greseli de ortografie , de exprimare nu am vazut :-? .Ai spus ca nu e corectat capitolul , decat sa-ti enumar eu toate greselile . care sincer sunt destul de multicele .Poate cand ai tmp o sa dai un ochi, nu? :p Stiu ca tu esti buna la acest aspect , corectezi destul de bine , deci nu fi lenesa ^_^
In ciuda greselilor , mie sincer chiar mi-a placut acest capitol . Sincer mi s-a parut interesant , dar inca putina descriere nu ar fi stricat ^_^ . Mai multe detalii ar fi fost esentile.
Il astept pe urmatorul
Ja ne !


#16
oaw... la capitolul asta scriai aseara? X_X
e fantastic:X:X
ma bucur ca Pein nu a obligat-o pe Konan sa fac ceea ce ea nu voia:D
dar totusi acum stau si ma gandesc... nu cumva Pein a fost cel care a violat-o atunci si deaia i se pare atat de cunoscuta?!
hmm... ar fi o posibilitate, nu? Mai bine nu-mi mai incerc norocu' ca poate ghicesc si iti stric surpriza;)
acu' ca deabea ai venit in vacanta si esti "plina de forte noi" sper sa postezi cat mai repede nextul, chiar sapt asta:X:X:X
I hope!:)
so... spor la scris si sa ma nunti cand postezi nextu:">
byE'bYe:*:*:*

#17
Ce capitol minunat!!! De ce cred ca Pein a violat-o pe biata Konan? Idea este minunata, superba! Grozava!

Descrierea este buna la fel si dialogul. Actiunea nu este deloc grabita ceea ce este foarte bine. Nu e corectat? Nu am vazut nici o greseala. Ori chiar nu era vreo greseala ori am chiorat eu mai tare =)).

Astept nextul si iti urez spor la scris in continuare. Adu nextul cat mai repede please deoarece eu nu mai am rabdare. Pupici si anunta-ma :X

#18
Ie, ie, ie, ie ! Insfarsit next ! :X Nu sti cat l-am asteptat. ^^
Asa. Ficul acum. Capitolul mi-a placut enorm. Ai avut mai multa descriere. :X Imi place. ^^
Bun, naratiune ai avut din plin. N-am ce comenta la ea. ^^ Dialogul.. a fost putin si nu a fost sec. Nu il folosesti cu tona. ^^ Descrierea.. ai avut mult mai multa ca in primul capitol. Greseli.. da ai avut cateva, dar doh :-j Toti gresim nu ? Actiunea.. nu mi se pare deloc grabita. ^^
Deci.. te astept cu next chapter cat mai repede !
Bafta si multa, multa inspiratie in continuare. xD
:bye:

#19
[align=center] Ce bine ca ai inspiratie si l-ai scris asa repede, imi mai fac si eu postari. Mie nu mi se pare scurt capitolul si imi place. Ma surprins faptul ca ea a mai fost violata, nu ma asteptam la asta. Pain sta rau cu nervii,cum sa o loveasca asa tare incat sa lesine?! Ma rog, la sfarsit s-a purtat frumos cu ea. Greseli sigur ca am vazut dar in rest modurile de expunere sunt puse la locul lor.[align=center]


[Imagine: bloody62.jpg]

#20
Dei-kun ;x De la cine moşteneşti tu talentu` acesta :X Pentru început , dă`mi voie să`ţi spun că mă bucur că mi`ai zis de ficul ăsta . Cuplu nou :-? rar întâlnit aici pe Zup ... cred eu :-? Idea e pur şi simplu originală . Despre primu` capitol : droguri :-? şi pro*****ate ? Chiar foarte interesant :> Ce nu`mi place e că ai facu`to pe Sakura o c***a :"> Greşeli nu am văzut ceea ce e bine xD Având în vedere că primu` are doar două părţi ce aş mai putea zice înafară de : naraţiunea foarte bună , descrierea la fel , dialogul nu a fost sec , aceleaşi lucruri şi la al doilea capitol , doar că au fost câteva greşeluţe xD Nu cumva tipu` ăla beat din pădure era Pein :-? Îmi place cum se dezvoltă ideea ta :> Păi îţi urez spor la scris şi imainaţie pentru capitolele ce vor urma xD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Arma mortala Iryna 5 4.161 04-03-2011, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.148 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)