Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nou veniti

#11
Dragul meu utopic,multumesc pentru primire!Pai,s-o luam metodic:
1.In primul rand,faptul ca am posibilitatea sa cunosc istoria lor si modul lor de viata! Si binenteles frumusetea actorilor,a peisajelor si a costumelor(aici ma refer la filmele istorice)!
2.O sa-ti spun cateva.....din cele istorice,evident Legendele Palatului si Sungkyunkwan(Scandalul),iar din cele contemporane.....49 de zile, CityHunter,Doua saptamani(la asta ma uit acum),Ura de fiica(asta a fost dragut),Parfum de femeie,Rooftop Prince,Baieti de bani gata,Bad Guy(la asta am plans de-am innebunit)....si nu mai reusesc sa-mi amintesc acum altele!! Cum am zis mai sus si mai mi-a placut si faptul ca societatea lor e complet diferita de a noastra si muuuuuult mai sanatoasa din punct de vedere moral!
3.Da,prenumele meu este Izabela! Daca mai vrei sa intrebi ceva,poti sa o faci cand vrei! Te pup!!!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#12
Yo, yzyy, am promis ca te voi intampina cum se cuvine pe acest forum si exact asta voi face in acest post. De obicei eu eram primul la intampinarea nou venitilor, dar am fost ocupat in ultima perioada si nu am mai dat pe aici, insa cum spune vechea zicala "mai bine mai tarziu decat niciodata". Ne bucuram cu totii sa te avem printre noi si sper ca iti vei gasi acest forum o oaza de buna dispozitie si relaxare, o evadare din problemele stresante pe care viata ti le puna in cale....forumul e cam dead din pacate, insa chat-ul inca este very much active si plin de personaje interesante si femercatoare (eu sunt exemplul suprem 21) de care cu siguranta o sa te indragostesti.

Eu sunt Romania, dar poti sa imi spui Ro....probabil ai auzit multe legende despre mine de la cei de pe chat si vreau sa iti spun ca oricat de supranaturale sunt, ele s-au intamplat 21. Eu sper ca vom fi amici buni si ca ne vom intelege de minune, poate chiar sa apucam sa discutam la o cafea sau la vreo conventie de anime. Eu unul chiar am un mare respect pentru persoanele care si dupa 20 de ani continua sa ramana destul de active ca otaku, eu la randu-mi facand parte din acest grup, iar asta ma bucura si totodata ma inspira....prin urmare iti multumesc ca existi si ca ne-ai ales sa iti imparti pretiosul si putinul timp liber alaturi de noi. Smile

Cat despre intrebari, as avea cateva curiozitati: 1. Ce pretuiesti cel mai mult pe lumea aceasta? 2.Ce trasatura de personalitate/caracter ti se pare mai de pret la o persoana? si cea mai filozofica si trancendental onirica intrebare pusa vreodata de vreun user de pe animezup, o interogatie care emotioneaza si rascoleste eul interior al fiecaruia, tocmai de aceea raspunsul fiind optional este: 3. Nu e asa ca Romania e un user awesome? 21

Numai bine si speram sa citim numai lucruri frumoase de la tine, deoarce pana acum am gasit post-urile tale foarte interesante ^_^
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  nou veniti Andrex 9 4.100 24-04-2009, 07:14 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)