Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nou veniti
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna,eu sunt Iza sau Yzyy,cum vreti sa-mi spuneti.Sunt din Bucuresti,am 31 de anisori(da,baba stiu!)si va stiu din 2011,dar n-am avut curaj sa-mi fac cont!Sunt fana anime(mai ales yaoi,hi,hi),sunt dependenta de tigari(le ador!) si de muzica(nu pot sa traiesc fara ea!).Altceva,nu stiu ce sa va mai spun,astept sa ma intrebati voi! Va pup si ne mai auzim!
P.S.Multumesc celor care au avut rabdare cu mine!!
Bine ai venit pe Animezup, yzyy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Yzzy yzilica yzilea .. te am visat azi-noate undeva. Te spalam te mangaiam cu talent te ....... taiam.

Salutare bre Yzzy si felicitari pentru primul tau post ! sa agati cati mai multi baietii chipesi, si sa ne dai poze noi.
Well hey there si bine ai venit printre noi cu prezentarea ta...doar cateva curiozitati am si eu if you don't mind?

Care e trupa si melodia preferata? Si iti place ciocolata? Dar sa citesti? Si ce iti place sa faci in timpul liber?

Scuza-mi inca o data curiozitatea excesiva si bine ai venit printre noi cu prezentarea ta hug
Aaaaiiii,ce draguti sunteti!!! Rhapsodos,nu ma deranjezi niciodata,oricate intrebari mi-ai pune!Hmm,trupa favorita....cam greu sa-ti spun,pentru ca am foarte multe!Dar printre preferate ar fii Cinema Bizarre,Erasure,Abba si categoric Scooter!!Melodiile preferate sunt Recovery-James Arthur si Solitude-Schiller.Binenteles ca ADOR ciocolata!! Si sa citesc,dar in ultimul timp nu prea am mai apucat!
Scriitorii mei preferati sunt Pavel Corutz si James Clavell.Pup.
Cartofiorul meu drag!! Nimic din ce faci tu,nu e bizar pentru mine!!Culoarea mea preferata este verdele,mancarea preferata este.....ciocolata(hahaha),iar seria preferata,categoric Junjou Romantica! M-am indragostit de Misaki!!! pup si ne mai auzim!
Visum daca te am pe tine nu cred ca mai am nevoie de alti baieti!Pup!
Va multumesc pentru intrebari si mai astept si altele!!
Hei Yzzy, bine ai venit printre noi! Ne bucuram sa vedem ca Zup are tot mai multi membrii ^^ Eu sunt Ale ( sau Ali ) si am 14 ani. Si mie imi place trupa Cinema Bizarre, credeam ca sunt singura persoana care mai asculta aceasta trupa 21
Am cateva intrebari:
Te uiti la seriale? Daca da, la care?
Ce gen de filme iti plac?
Citesti manga? Daca da, ai una preferata?
Iti place mai mult sucul natural sau cel cu acid?
Cam atat. Sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni!
Bine ai venit pe Animezup! Ma numesc Grigoras Iubi Alin, dar prefer sa imi folosesti numele mijlociu!
Dragii mei ma bucur ca am reusit sa va atrag atentia!Va multumesc mult!!Ali,multumesc pentru urare!Sa stii ca si eu credeam la fel,ca sunt singura care asculta Cinema Bizarre!Ma bucur ca nu e asa!Sper ca ai ascultat proiectul solo al dragului nostru Strify(Glitter and Dirt)!Seriale preferate am destul de putine,din cauza ca nu am timp de televizor,dar pot sa-ti spun ca ador NCIS-Ancheta militara,Sherlock si serialele coreene!!Nu am un gen anume de film preferat,daca e bun ma uit,daca nu,nu-mi pierd timpul doar pentru ca e la moda!Manga,din pacate nu am citit niciodata,nici nu mi-a cazut vreuna in mana,nici nu stiu cum arata o manga!Groaznic,stiu!Ambele variante de sucuri,dar eu sunt mai mult cu cafeaua! Te pup si multumesc inca o data pentru ca ti-ai facut timp sa treci pe aici!Daca mai vrei sa ma intrebi ceva,poti sa o faci cand vrei!
Dragul meu zeu al Zupului,multumesc pentru mesaj dar prefer sa-ti spun Yondaime! Te pup.
Bun venit pe animezup domnisoara politista Smile . Am si eu cateva intrebari pentru tine:
1. Ce te atrage la cinematografia coreeana ?
2. Ai putea sa-mi dai cateva titluri de seriale coreene care ti-au placut? (si eventual niste detalii,ca de exemplu ce ti-a placut la ele etc. asta daca iti permite timpul)
3. Prenumele tau e cumva Izabela?
Pagini: 1 2