Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

nou veniti

#1
Sal all
Sunt Deea AM 13 ani sunt din bucuresti si sper sa ma intzeleg bine cu voi.Sunt o fire prietenoasa,rautacioasa uneori,imi plac animurile(unele),imi place sa imi fac prieteni.Sper sa fitzi blanzi cu mine3

#2
Bine ai venit pe Animezup, Andrex!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Deea Smile
Nu-ti face griji ca nimeni nu musca 21
Umm..ce sa te intreb..Ce gen de anime uri iti plac si care este personajul tau preferat?
Cam atat...sper sa te simti bine pe aici Smile
bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#4
Sally Deea!Welcome pe Zupy!
Am si eu niste intrebari:
ce muzica asculti?
trupa preferata?
ce zodie esti?
vrei sa fim prietene?

Cam atat....distreazate si Happy posting!Bye!
I'm Kira.

#5
Bine ai venit aici la noi "in celul".Ok ai spus ceva de genul "Sper sa fitzi blanzi cu mine3 "(am terminat citatul).Auzi tu crezi ca noi suntem rai si ca ne lu-am de noii veniti.Never,am eu un avatar si o semnatura de speriat dar eu sunt un om bun si pt. mai bine de jumatate din user-ii de pe acest site pot baga mana in foc ca-s de treaba la fel ca si mine.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#6
welcome
blanzi?21...in fine...
as avea si eu cateva intrebari...
^practici vreun sport?
^ce filme iti plac?
^iti place aici?
^care e culoarea ta preferata?
^vrei sa fim prietene?5
...si cam atat :d

byebye
kissespupicpupicpupic

have fun.
[no spam!]
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#7
deci sa raspund la toate intrebariel
genul de anime pe care il prefer:horror si actziune
personajul preferat este Yondaime din Naruto
muzica pe care o ascult:pop,pop-rock,rock si uneori rap
trupa preferata:nu prea am asa ceva insa imi plac TH&PCD...(desigur astia sunt doar catziva artisti gusturile mele sunt variate)
zodie:pesti
culoare pref:rosu
sport:practic karate
si la intrebare cu vrei sa fim prietene:da vreau safim prietene4

#8
1515
karate71
:X
...ce stil?
ce club?4...

byebye
kissespupic
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#9
stil sincer nu ma intreba sunt incepatoare
club:italo3
ce bine vad ca e lumea de treabape aici ms ca matzi primit si pe mine printre voi:-*

#10
Saluuuuuuuuuuuuuuuuuuuutix Andrex, bine ai venit pe animezup. Rautacioşi? Cine, ce, cum, când, unde? No , dear, we are sweety as candy :].
Anyway, vreau să îţi urez un foarte, şi extrem de calduros bine ai venit. Sper să te simti cât mai bine posibil aici şi să îţi faci cât mai multi prieteni cum deja îţi place :] No? Anyway, ne vom împrieteni, I am gonna be sure of it :]].
Zodie, peşti? o.o Cute, I love fish [ but not to eat ].
Hmm, întrebari nu am , pentru că întrebarea pe care voiam să o pun a fost pusă, aşa că nu mai este nevoie să o reiau [ I am not that freak :]] ].
Hmmm, ţi-am zis că ador nick-ul tau? Neah, îţi zic acum :]. Să îl " porti " sanatoasă * laugh, again *.
So , ne mai vedem pe forum.
*huggie*

Şedere placută!
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nou veniti yzyy 11 5.014 23-03-2014, 11:15 PM
Ultimul răspuns: Romania


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)