Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#91
Au facut aia shooting photo la cosplay??Daca da vreau si eu pozele(adica locul unde or sa le puna)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#92
(24-10-2011, 04:01 AM)Tan A scris:
(23-10-2011, 10:59 PM)Zer0 A scris: Draga mea , prin spate rasunau manelele prin 3 telefoane.


ai uitat de partea unde ma frecai la intre sa le zic la astia sa puna manele pe boxele principale....

Ai sa fim seriosi ... chiar crezi ca eu aveam manele pe telefon ? asa de cocalar arat ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#93
(24-10-2011, 03:24 PM)Azazel A scris: Au facut aia shooting photo la cosplay??Daca da vreau si eu pozele(adica locul unde or sa le puna)

Anul asta nu au anuntat sedinta foto dar au facut "unii" (necunoscuti) - presupun ca erau cu organizatori - poze pe-acolo, dar nu stiu ce si cum, daca gasesc ceva revin cu linkul. Eu abia astept pozele de la Java!

Silviu pe cine, mai exact, interpreta?

Finally! Am cunoscut si eu lume mai multa! :pls: Cosplay-ul a fost ciudat (l-am prins doar in prima zi): in afara de faptul ca au fost putini, majoritatea au avut costume bune, interpreatarea a fost slabuta - dar era proba de costume deci ignoram acest aspect, roboatele au fost ... o schimbare. By the way, in fiecare an ma intreb, de ce nu spun punctajul obtinut de participanti ca sunt curioasa ce nota a luat locul 2...
Stand-up-ul a fost slab anul asta - cel puin cat am prins eu (de la sailor moon incolo). :eto:
Stie cineva titlurile filmelor care au fost prezentate anul asta?
De unde imi iau si eu Worms??? Ca la anu chiar vreau sa nu mor din prima runda! :yes:

Ps: Flaw, de unde iei foile pentru papercraft?

Ne vedem si la otaku! :bye:
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

#94
@mariska worms there-http://isohunt.com/torrent_details/207646585/worms+reloaded?tab=summary
Apropo de stand-up in prima zi a fost??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#95
I-iiii Am fost si eu pentru prima data 105 Dupa parerea mea, a fost super (dar cum am zis, prima data, nu pot compara cu altceva)...

#96
@Azazel
Stanul AnimeZup? Dap, a fost pana seara tarziu ca eu de la 13-14 tot am dat tarcolale pe-acolo! Smile

@Briighii
Doar atat ai putut sa spui! O_O ... eu am aberat o groza dupa primul otaku 21
Merci de link, probabil voi revi cu intrebari la instalare si joc propriu-zis... la sectia cu jocuri! (ca de nu, e posibil sa ma dinamiteze careva, nu?)
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

#97
@azeal vezi pe facebook la nijikon s-au postat cateva linkuri
@Zer0 DA!
@mariska cauta pe facebook "amy claw"

si pentru filme da-mi un add pe mess la coem2tan ca nu pot sa ma uit acuma da ma uit altadata

#98
(24-10-2011, 01:34 PM)cicudaf A scris: Cateva poze aici.

Tan edit: lol e buna faza.... da.... de ce stii de existenta unor situri din astea?
Imi cautam semenii pe acolo... porc

[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#99
Well, nu am avut ocazia sa merg la nijikon, si totusi am avut o prietena ce a fost pe acolo. Am rugat-o sa-mi ia si mie postere cu Death Note, sau yaoi stuff, but a zis ca nu a vazut niciunul. Really? o.o Chiar nu au fost postere pe acolo... ? Btw daca ati vazut, cam cat era pretul de la unu? thx a lot.

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^


AM GASIT POZE nijikon !!!

http://www.facebook.com/nijikonromania?sk=wall&filter=2

gasiti acolo likuri de la nijikon... eu am ales linkul de mai jos deoarece e mare ceea ce contine mai multe poze.

http://dl.transfer.ro/Foto_Nijikon-trans...44f75f.rar



EDIT Note: OMG ! Nici o poza cu mine... cum dracu... toti cica m-au vazut dar nici unul nu m-a prins in pozator 2

[Imagine: img2401r.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)