Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#81
Ok o sa fiu total 21 impotriva voastra. Nu stiu cati de aici ati fost pe scena de la Nijikon. Nu stiu cati ati face ce a facut Silviu, dar mi se pare lipsa de bun simt ce s-a intamplat ... E o diferenta intre oameni, cei care muncesc sa faca ceva, chit ca le iese bine sau nu, sau cei care nu fac nimic. Una e sa spui cuiva ca ti se pare naspa si chestii alta e sa spui asa si sa arunci cu hartii. Si nu e vorba doar de Silviu, dar cum sa arunci cu hartii pe scena frate 22 Asta arata cat de romani suntem. Lipseste maneaua din telefon. Mie mi-a placut 8 Nijikonul asta a fost printre cele mai super <3

#82
(23-10-2011, 10:55 PM)Mitsukai Yoru A scris: Asta arata cat de romani suntem. Lipseste maneaua din telefon. Mie mi-a placut 8 Nijikonul asta a fost printre cele mai super <3


Draga mea , prin spate rasunau manelele prin 3 telefoane.
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#83
De la tine pisoi erau doua si cel de-al treilea era al lui mimi 5

#84
Citat:Draga mea , prin spate rasunau manelele prin 3 telefoane.

poate erau manelari fani anime (naruto)


#85
(23-10-2011, 10:55 PM)Mitsukai Yoru A scris: Una e sa spui cuiva ca ti se pare naspa si chestii alta e sa spui asa si sa arunci cu hartii. Si nu e vorba doar de Silviu, dar cum sa arunci cu hartii pe scena frate 22

Deci.... s-a aruncat cu hartii in Silviu.... Acum chiar m-ati facut curioasa. Oricum, chiar imi pare rau pentru el...:blushing: Nimanui nu i-ar placea sa i se intample asa ceva... Eu una as fi aruncat inapoi, dar chia si asa, e urat ce au facut aia. Se vede ca suntem in Romania...

Erau tigani !!! Sigur erau tigani !:ha:
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#86
(23-10-2011, 11:01 PM)Mitsukai Yoru A scris: De la tine pisoi erau doua si cel de-al treilea era al lui mimi 5

N-avem.

Citat:Erau tigani !!! Sigur erau tigani !

Nu, nu erau, vorbim aici de fostu' lui Deea2Helen, totusi.
Oricum, cu siguranta o sa apara curand un video cu toti concurentii de la cosplay, inclusiv Silviu, asa vei putea sa vezi si tu, Sakura, ce si cum.


Edit.


http://www.youtube.com/watch?v=CYqOgps3978
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#87
(23-10-2011, 11:47 PM)MimiÅŸor A scris:
(23-10-2011, 11:01 PM)Mitsukai Yoru A scris: De la tine pisoi erau doua si cel de-al treilea era al lui mimi 5

N-avem.

Citat:Erau tigani !!! Sigur erau tigani !

Nu, nu erau, vorbim aici de fostu' lui Deea2Helen, totusi.
Oricum, cu siguranta o sa apara curand un video cu toti concurentii de la cosplay, inclusiv Silviu, asa vei putea sa vezi si tu, Sakura, ce si cum.


Edit.


http://www.youtube.com/watch?v=CYqOgps3978

Pana sa ajung sa citesc acel EDIT vroiam sa pun clipu.... Mereu lumea mi-o ia inainte.... Ca atunci cand m-au daramat pe scari la Otaku [Vremuri bune...].

EDIT:Oricum, el chiar a avut curaj sa faca ce a facut.... Totusi nu pot sa spun ca n-am ras la o faza... sunt cam nesi cateodata, recunosc....
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#88
(23-10-2011, 12:55 PM)Nya. A scris: Doar Tan poate avea loc special pentru că mi`a făcut cu mâna. =]] Eu nici nu știam dacă să`l salut, dacă nu mă recunoștea ?

lol... imi dadeai una dupa cap daca nu te recunosteam.... da eram grabit atunci ca as mai fi ramas sa vorbesc si cu tine, dar trebuia sa duc o legitimatie la intrare



(23-10-2011, 10:59 PM)Zer0 A scris: Draga mea , prin spate rasunau manelele prin 3 telefoane.


ai uitat de partea unde ma frecai la intre sa le zic la astia sa puna manele pe boxele principale....

#89
Mai , puneti si voi niste poze pe site... si mai ales o poza cu afisul sa vad cine sa mai inscris pe el.


#90
Cateva poze aici.

Tan edit: lol e buna faza.... da.... de ce stii de existenta unor situri din astea?
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)