Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2008

#21
Yeeyy! Vin si euu!
E prima data cand vin la un asemenea festival.
^____^
Sper sa mai vina si cineva cu mine.
O sa o omor pe Dolly daca nu vine.^__^

#22
Flaw A scris:@Grazy: Nu e spam, ca doar nu aveai ce sa scrii mai mult de atat
@Others: Eu vin sigur, ca si anul trecut. In ceea ce priveste banii pentru bilet, singurul motiv pentru care este posibil sa existe acea taxa este pentru ca nu au reusit sa gaseasca indeajuns de multi sponsori anul acesta fata de anul trecut si trebuiau sa isi permita sa plateasca pentru locatie in vreun fel. Plus ca, din cate am inteles, partea cu taxa nu e inca oficiala, daca vor mai gasi sponsori vor renunta la ea.
Deasemenea, am mai inteles ca anul asta vor organiza standuri in care artistii sa isi poata vinde "marfurile", gen postere, desene, calendare, facute de ei insisi. Dawn stiu sigur ca se pregateste pentru asa ceva.

Mersi ^.^'

Da , de Dawn si Emma stiu si eu si de raluza_z dupa PS.Si multi altii , daca imi plac le fac vanzare 21.

Eu nu stiam de faza cu sponsorii, oricum am inteles ca nimeni nu ar avea nimic impotriva taxei atata timp cat nu ne caram la 40 de grade in 3 locatii diferite si prost puse. A se citi Otaku Fest xD.

Ioi, de abia astept sa ti vad p'acolo Cedik! :p
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#23
Mno...merg si eu la Nijiko...Am fost si la prima serie...am inteles ca cei ce te invata sa scrii sunt de la Ion Creanga clasa de japoneza si nu mai stiu cn...>.<...mi-ar placea sa merg cu mai multi...Deci cn mai vine, ar vrea sa ne intalnim cu totii?>.>

#24
taxa va fi 6lei pe zi sau 10 lei pe ambele zile. la sectiunea de jocuri, vom avea destule console, si wii [2 la numar], in jur de 3 sau 4 ps2-uri, 2 nintendo DS si se paote si un xbawks 22 .
vom avea parte de proiectii ale amv-urilor romanesti, vom avea parte de cosplay 22 , vom avea parte de multa lume si mult spatiu. vom avea parte de concursuri cu premii grele... alte detalii mai vreti? xD
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#25
care mi'a sters post-ul sa se taie:

S'AU DESCHIS INSCRIERILE LA GAMING OMGLOL!

http://www.nijikon.ro/9-nijikon_2008/7-gaming/
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#26
Eu vin cu Amy, Chibiko si alti prieteni de la meeting, plus colega mea de clasa xD

Eu vin pt amv, distractie, si cosplay xD
So, cine vrea candy de ziua mea, cautati o Rukia >3 Dar inainte ca nebunii astia sa mi le fure xD Just kidding.
[Imagine: 01op7.jpg]

#27
Ahaa....de data asta nu mai pot sa lipsesc.Am anulat toate planurile care le am pentru sambata(1 noiembrie).Pentru ce vin?Primul motiv este insigna cu Yuki(imposibil sa o ratez)...sa ma distrez...etc etc.Faza tare e ca nu cunosc pe nimeni(si cei carora le-am vazut poza...am uitat cum arata21).Insa o sa strig "Lalihoo"...si e clar ca voi fi recunoscuta21.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#28
cum sa lipsesc de la Nijikon? Ne intalnim acolo guys ! pana atunci bafta la scoala 21
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#29
106hmmm....deci vin shy yo4dar ar cam fi prima data knd vin la ceva de acest gen shy vin cu my best friend shy cu mama(@_@) shy nu cunosc pe nimeeeeeni :cry: :help:

#30
No worry, chappy, eu cel putin, de data asta o sa incerc sa nu mai mananc pe nimeni. 3 *cough*

Presupun ca punct de intalnire va fi standul Animezup :3 Eu cred c-o sa recunosc vreo trei persoane (inclusiv Shiva 10... de la Otaku-fest... stiu ca am intalnit mai multi acolo, dar ori era cam intuneric in sala, ori m-au vazut ei si nu eu...)... not like anyone would give a damn tho...

deci 10 lei ziceati? bine de stiut. ^^

De-abia astept sa vad cosplay-ul. :yes: :chuu: :perv: *cough* Oare mai vin si din cei care au venit la Otaku fest?"? (not same outfit, of course... would be sad) o//o
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)