Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TV vs PC

#21
Aleg fara dar si poate PC Smile ai de 100 de ori mai multe avantaje , jocuri , filme , muzica ,poze Smile in limita spatiului disponil , ocazia de a te documenta de 100.000 de ori mai mult Smile etc , sincer la televizor ma uit cand ma pun in pat 4 pana adorm Smile in rest rar bla bla ..

#22
Ok...desi ador foarte mult si televizorul, totusi cred ca aleg calculatorul...la televizor nu te poti uita, decat la ce este pe canale...insa pe calculator poti face foarte multe lucruri...si cel mai mult stau in fata calculatorului, decat a televizorului...

#23
8h cam atat stau eu la PC si la televizor maxim 2 ore deci the winner is PersonalComputer mai multe invatz de la calculator decat de la televizor,ma mai uit dupa un referat la franca pe net mai una alta mai postez pe ZUP si asa trece timpul la mine
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#24
In cazul meu nu trebuie sa ma gandesc prea mult, avand in vedere ca stau toata ziua cu pc-ul deschis, iar la tv nu ma uit decat in timp ce mananc si atat. Normal ca prefer pc-ul pentru ca spre deosebire de tv, pot vedea ce film doresc, pot asculta ce muzica vreau, pot accesa informatiile mult mai usor si bineinteles, doar cele care ma intereseaza, dar astea se datoreaza net-ului. Si era sa uit, de pe pc pot intra pe Animezup! 10

[Imagine: 4ml24jd-2.gif]

#25
Alec PC pentu ca si la PC iti poti pune TV ... la PC iti gasesti multe de facut ... la tv doar urmaresti vestile noi 22

#26
La televizor nu prea ai la ce te uita,sincer ma uit mai mult in weekend,atunci mai gasesc ceva documentare pe placul meu,dar in rest nu prea.(poate aunci cand mananc-dar asta dureaza20-30 min)
Pe cand la PC stau mai mult.Plus ai mai multe optiuni.In timp ce asculti muzica poti sa faci si altceva(de obicei la atunci cand manac dau pe muzica),decat atunci cand la Tv asculti muica,doar atat poti sa faci.Ai mai multe surse de documentatie,si acum ce ar trebui sa fac,sa stau dupa animax?Cand pot sa am uit online la nu stiu cate episoade din nu shtiu cate animeuri?
Bine trebuie sa spun ca atunci cand nu aveam net,nu prea stateam la Pc,deci *God bless netu'*
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)