Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2008

#11
Eu,ar trebui sa merg cu Amy mai ales ca ea e in Constanta,eu in Mangalia ,transportul e gratuit [XD] daaa~aar[mereu e un dar] problema mea cea mare e mama.Nu prea are incredere insofer.Chiar daca e tatal ei.Oricum,Amy mai vine in Mangalia pana atunci si vom face tot ce e posibil sa o convingem pe mama O__O [Riiiight,nee-chan?45Si ma ajuti si pe mine sa invat hare ,hare Yukai.Nu ca as vrea sa fac cosplay dar imi place dansul XD]
LOLNOPE

#12
Hell Yeah! Pana atunci mai vin,Do`h,cat despre hare hare yukai 21 It`s easy,darlin..practice practice and practice 10

Well,m`am hotarat,nu`mi pasa,alaturi de chibiko,i`m going to be haruhi huh..asa ca daca vedeti vreo persoana aiurita care danseaza eu sunt xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#13
well, daca la otaku am avut niste probleme si nu am putut veni...macar aici sa incerc sa imi faca aparitia21
poate fac rost de o prietena10 daca nu io cu cine merg?21
wish me luck, poate nu plec nicaieri pana atunci... ikk noiembrie o sa imi inghete nasul10
de abea astept sa vad cum va fi ja'

#14
Yaai Nijikon 2008 here I coooome!*____* Anul trecut am fost asa ca ma duc si anul asta XD Mai ales daca o sa fie la fel n.n'
Acum sa vad pe cine mai tarasc dupa mine,ca doar nu ma duc pana acolo singura o.o Anyway ma bucur ca au schimbat locatia,poate va fi mai mult spatiu de desfasurare ca data trecuta era ingesuiala mare z.z Lucky me ca stau in Bucuresti n.n' oh si e chiar cu doua/trei zile inainte de ziua mea...um...adica ai mei or sa fie obligati sa ma lase *evil smile* *jumps in circles*
So,ne vedem acolo XD
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#15
Black pearl, poate vin si eu. Si poate ne vedem pe acolo, din moment de suntem amandoua din Bucuresti...Smile

Sincer eu nu am mai fost, da dao-n colo, pan' la palatu copiilor m-or tine si pe mine picioarele, nu?21

Eh, pastrati-mi si mie un loc printre zuppery!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#16
Ioi , nee ~ stiu ca lumea nu ma cunoaste p'asi ,da' vin si eu , ca si Cedik si multi altii ,in afara de Otaku 1st edition am fost la toate ,so I'll be there. Nijikon fiind printre cele mai organizate festivaluri.

Cineva era mira ca se plateste. Whoah ,fac la Palatul Copiilor = mare @.@ -> au platit chirie huge deci vor sa-si scoata niste profit. Oricum se anunta foarte multa lume.
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#17
Grazy A scris:Cineva era mira ca se plateste. Whoah ,fac la Palatul Copiilor = mare @.@ -> au platit chirie huge deci vor sa-si scoata niste profit. Oricum se anunta foarte multa lume.

hehe...daca vrem sa avem o conventie cel putin asemanatoare cu cele din afara e normal sa apara schimbari de genul...plus...60 de mii pe zi nu e mult...le-as da si 100 daca ar cere O_O ^^'' >.> : )) ..but that is just me...

pacat ca nu sunt si la noi acele centre/hoteluri ca in afara(aici ma refer la america -_-) in care au si hotel si sali de spectacole si camere pentru desfasurarea de activitati in the same building...yea...vise

si sunt curioasa cum o sa foloseasca sala de spectacole...gah abia astept... 10

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#18
Sala de spectacole am inteles ca o folosesc pentru AMV-uri si concursul de Cosplay. [scuze de spam]
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#19
@Grazy: Nu e spam, ca doar nu aveai ce sa scrii mai mult de atat
@Others: Eu vin sigur, ca si anul trecut. In ceea ce priveste banii pentru bilet, singurul motiv pentru care este posibil sa existe acea taxa este pentru ca nu au reusit sa gaseasca indeajuns de multi sponsori anul acesta fata de anul trecut si trebuiau sa isi permita sa plateasca pentru locatie in vreun fel. Plus ca, din cate am inteles, partea cu taxa nu e inca oficiala, daca vor mai gasi sponsori vor renunta la ea.
Deasemenea, am mai inteles ca anul asta vor organiza standuri in care artistii sa isi poata vinde "marfurile", gen postere, desene, calendare, facute de ei insisi. Dawn stiu sigur ca se pregateste pentru asa ceva.

#20
si eu vin si eu vin 4..deocamdata ma gandesc ce o sa fac si daca o sa fac cosplay
[Imagine: OnePiece-270avi-00000-1.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)