Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] o poveste de iubire

#1
okk daca asa vreti o sa schimb ficul si o sa incep o poveste noua mam gandit mult la cea ce ai zis si o sa incep o noua poveste ms mult pt com oricum
[posturi unite]
poi dupa ce mam gandit ceva vreme mam gandit sa incep aceasta pov sper sa va placa mai mult

cap 1
pov Yuuki
Ma uit la luna de pe cer si la zapada alba ca spuma laptelui si ma gandesc cum a inceput povestea mea nici acum nustiu tot ce stiu este ca el ma salvat si ai sunt datoare cu viata el a fost inceputul povesti mele. Eu sunt Yuuki si studiez la academia de zi, iar despre cel care tocmai vorbeam e maestrul Kaname el ma salvat de un vampir rau, care voia sa imi suga sangele... defapt si Kaname-senpai e un vampir dar el e bun el a fost inceputul meu. of am vorbit asa mult ca am uitat ca trebuie sa merg sa patrulez.

pov Kaname
Ami este foarte greu sa traiesc singur in intuneric dar asta se va schimba fiind ea este aici este langa mine. eu sunt Kaname studiez la academia de noapte, si cea despre care vorbeam este o fata foarte speciala pe care am salvata de un vampir rau si am aduso la Domnul director iar el a crescuto pe ia iar apoi a gasit un baiat numit zero care parinti lui au fost omorati de catre shizuka hio un vampir pur sange la fel ca mine. eu sunt seful dormitoarelor de noapte si tot eu sunt seful a celor din clasa de noapte: Aido, Ruka, Akatsuki, Rima, Ichijou, si Shiki. acum trebuie sa merg in clasa..
- hei buna zero
-buna yuuki
- nu imi zii ca iar chiulesti ajutama
- fetelor treceti in rand
- gata
-offffff mam saturat sa tot chiulesti asa mereu. fetelor la o parte.
portile se deschideau iar fetele au trecut in rand si incepeau sa tipe. Kaname se uita atanc la yuuki si se duse la ia
- yuuki nu te pune cu ele o sa te lovesti ai grija
- bine Kaname..

scuze dar numai am idei o sa pun un pik mai tarziu cap 2

#2
Cred ca ai postat ficul la categoria gresita. Vampire Knight n-are nici cea mai mica legatura cu Naruto. Apoi, ar cam trebui sa inveti sa scrii. Apoi, nu mi-a placut ca n-ai descriere. Apoi, nu scrii cu litera mare si nu pui ortogramele. Regulile nu-mi permit sa spun mai mult insa, ar trebui sa citesti cateva ficuri, apoi sa incerci sa scrii ceva. Si cel mai important, repet, scrie corect. Te rog frumos, imi sangereaza ochi. Inca odata, ai pus ficul la categoria gresita.
[Imagine: universul1.jpg]

#3
imi cer scuze am intarziat un pik cu povestea :P

capitolul 2

-Bine Kaname-sama
- Vad ca iti cap place de Yuuki
- Nu e treaba ta Aidou
-bine imi cer scuze Kaname-sama..
-Hei Shiki nu ti se pare ca Kaname se comporta ciudat de la un timp de vreme
- Ei bine.. Am observat o schimbare in comportamentul lui dar poate e din cauza stresului
- Nu e adevarat ceva se intampla cu el e foarte ciudat se ascunde in intuneric si in singuratate. Intunericul si singuratatea lau cuprins de tot inainte nu era asa o sa aflu ce se intampla
- Eu sincer as zice sa nu te bagi fiind Kaname-senpai te va transforma intro cutie
- Nici chiear asa
- Hei ce toti vorbiti voi aculo incet
- Rima-san
- Shiki poftim un biscuite mananca
- Mersi Rima-san
- Akatsuki !!!
- Cee Aidou??
- Ei bine vreau va ma ajuti
- Eu cu ce pot sa te ajut
- Cred ca va vani o inseptie si daca e asa Kaname-senpai ma va omora
- Dece zici asta
- Ei bine vezi tu eu...
- Ce ai mai facut si te data asta
- A poi nimik nimik doar ca la mine in camera se afla multe lucruri valoroase si cred ca Kaname vrea sa scap de ele
- Atunci aruncale
- Ei bine asta este problema nu pot sa le arunc
- Off o sa te ajut eu sa le arunci
- Ceeee nu nu nu nu poti
- Ba da
-Pfff ..
Dupa o zii lunga insfarsit a venit seara
- Off iar trebuie sa il caut pe Zeroo iar chiuleste nu imi vine sa cred ma lasa singura. simt o suflare rece in ceafa si ma intorc iar acolo al vad pe Aidou si pe Akatsuki
- Hei voi nu ar trebuii sa fiti pe afara
- Nu fi asa de rea noi am venit doar asa ca sa vedem ce se mai intampla. Am ce miiroase asa de bine aa cred ca vine de la tiine nu e asa Yuuki
- Dami drumul la mana Aidou
- Nu pot sa iti dau drumul fiind miroase asa de bine si de placut ahh
- Nuuuuuuuuuuuu... Nu pot sa cred Aidou de ajuns acum dami drumul
- Mai vreau putin sange
- Nuu nu iti mai dau voie... Zeroo cand ai venit
- Suptul sangelui este interzis in scoala
- E hai Zero doar ne distram si noi
- Nu se face asa ceva aici cap patrat
- Ce ai zis boule
- Taci din gura porcule
- Liniste buze de peste
- Ochii bleji
- Nas unfat
- Piticanie
- Cine zice gura sparta
- Te dai mare ca esti un vampir nobil
- Si tu spui ca asta e o insulta masina stricata
- Baieti terminat
- (amandoi) Tu sa taci Yuuuuuukkkkiiiiiiiiiiiiiiii
- Offfff ma. Kaname-sama
- Ce se intampla aici va certatii amandoi ratatilor
- Tu sa taci Kaname
- Zeroo cum indreznesti sa ai vorbesti asa, maestrului Kaname-sama
- Aidou Zero incetati amandoi. Aidou vino cu mine
- Maestre Kaname-sama

atat am putut sa scriu astazi sper ca este mai mult decat data trecuto si sper sa va placa.!!!
[posturi unite]
Ei bine nu am stiut in primul rand ca siteul asta e special facut sa scriem numai pentru Naruto. Si daca nu iti place nu il mai citi ai inteles eu am scris ce am crezut, Daca nu iti place treaba ta nu mai citi ce scriu eu fiind eu nu scriu numai pentru tine si daca nu va place am inteles nu o sa mai scriu nimik pe acest site si gata ca doar nici tu nu ai scris mare branza ai inteles :@:@:@.

#4
Nu, site-ul asta nu e facut pentru a scrie doar Naruto. Daca ai fi citit regulile inainte sa postezi chestii aiuriea, ai fi aflat ca exista o sectiune pentru NAruto, una pentru Yuri&Yaoi si una pentru ficuri cu personaje din alte anime-uri. Chiar aici: http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=252 . Nu critic faptul ca esti incepatoare fiindca toti am fost la un moment dat, insa toti incepatori trebuie sa stie sa scrie sau macar sa foloseasca semnele de punctuatie. Ceea ce tu nu sti, si demonstrezi asta cu atata prostie incat ma lasi fara cuvinte. Normal ca nu o sa mai citesc nimic scris de tine din moment ce te porti asa cum te porti cu cititorii tai. Ai dreptate, nici eu nu am publicat nu stiu ce pe acest site, insa m-am purtat frumos cu cititorii mei si am primit cu bratele deschise toate cererile. Plus ca nu ai disclaimer si nici informatii cu privire la text. Ceea ce ar trebui sa iti spuna si moderatorii cand o sa treaca pe aici.
[Imagine: universul1.jpg]

#5
stii ceva simt ca pentru prima oara in viata ta ai spus ceva corect nu mai citi cea ce eu scriu na poate ca am facut o greseala fiind nu am stiut unde am postat trebuia sa imi spui
nu ai postat unde trebuie aici se posteaza numai despre naruto.. cu ce drept imi zici tu mie ca nu stiu sa scriu ahh imi pierd vremea cu tine am lucruri mult mai importante de facut

#6
Iti spun ca nu sti sa scrii pentru ca ai scris "mam" in loc de "m-am" , "ia| in loc de "ea" "sa" in loc de "sa", "ieste" in loc de "este", care sunt chestii pe care le inveti in clasa I. Sa nu vorbesc si de alte ortograme, ca nu ai folosit niciuna.
[Imagine: universul1.jpg]

#7
mam grabit in primul rand si de aia nu am scris bine ai inteles iar in al doilea eu nu zic sa nu imi faci critici ca daca imi ziceai cu frumos ca nu am intrat pe ficul potrivit nu iesea asa mare taraboi ai inteles ce pacat ca exista niste reguli ca as scrie eu ceva fiind eu nu team criticat cu toate ca ... nu mai zic nimik orcum eu o sa fak primul pas fiind am observat ca esti mult prea orgolios... imi cer scuze in regula nu am stiut unde postez iar cu scrisu mam grabit fiind am inventat pe moment si trebuia si sa ies in oras asa ca imi pare rau

#8
Ca sa iti arat ca nu sti sa scrii o sa incerc sa descifrez comentariul tau.

(12-08-2012, 04:25 PM)rebeca A scris: mam (cred ca vroiai sa spui M-am, pentru ca asa am invatat noi la scoala, cand incepi o propozitie scri cu majuscula) grabit in primul rand ( In primul rand, nu te grabesti cand scri un fic. Il citesti de cateva ori dupa ce faci prima editare, si abea apoi il publici) si de aia nu am scris bine ai inteles ( ce-i cu acest "ai inteles"? Nu, nu am inteles. Poate vroiai sa scrii "...de aia nu am scris bine. Ai inteles?) iar in al doilea eu nu zic sa nu imi faci critici ca daca imi ziceai cu frumos ( cu frumosul, vroiai sa spui nu?) ca nu am intrat pe ficul potrivit ( nu inteleg ce vrei aici. Vroiai sa spui "nu am intrat pe topicul potrivit") nu iesea asa mare taraboi ai inteles (din nou aceeasi chestie ca mai sus cu acest "ai inteles") ce pacat ca exista niste reguli ca as scrie eu ceva fiind eu nu team criticat ( "fiindca eu nu te-am criticat" vroiai sa spui. Nici nu cred ca esti in masura sa ma critici pe mine, nu numai pentru n-ai CE sa critici) cu toate ca ... nu mai zic nimik (nimic) orcum (oricum) eu o sa fak (fac) primul pas fiind (fiind ca. Tu ai o mare problema cu conjunctiile) am observat ca esti mult prea orgolios... imi cer scuze (cred ca aici vroiai sa pui o virgula) in regula nu am stiut unde postez iar cu scrisu mam (m-am) grabit fiind (fiind ca) am inventat pe moment si trebuia si sa ies in oras asa ca imi pare rau (si de ce n-ai iesit inca, si esti tot aici? Puteai sa postezi dupa ce vi din oras, cand aveai timp.)

In plus, ti-am zis foarte frumos ca nu ai postat la topicul potrivit.
[Imagine: universul1.jpg]

#9
ba da tu ai de gand sa ma corectezi la orice chiar si cand vorbim hai mai lasama cu corectatul tau:*
[posturi unite]
si mam grabit ca trebuia sa merg la spital urgent la o ruda apropiata care din pacate acum nu mai e printre noi de aia mam grabit

#10
(12-08-2012, 04:42 PM)rebeca A scris: ba da tu ai de gand sa ma corectezi la orice chiar si cand vorbim hai mai lasama cu corectatul tau:*
[posturi unite]
si mam grabit ca trebuia sa merg la spital urgent la o ruda apropiata care din pacate acum nu mai e printre noi de aia mam grabit

Si de ce n-ai postat dupa?
[Imagine: universul1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yuri] o poveste de iubire rebeca 13 8.565 20-08-2012, 05:42 PM
Ultimul răspuns: rebeca


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)