Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto: Shippuuden Movie 5 - Închisoarea de Sânge | Blood Prison

#1
[center]

[Romanian Version]


Mă miră faptul că nimeni nu a făcut un thread pentru acest film.

[Imagine: 29177l.jpg]

Informatii

Tip: Film
Episoade: 1
Status: Nu a fost încă difuzat
Se va difuza în: Iulie 30, 2011
Producători: Studio Pierrot
Gen: Acţiune, Aventură, Mister, Arte Marţiale, Puteri Speciale
Duraţie: necunoscută


[Imagine: myanimelist.png]



[Imagine: anidb.png]


----------------------------

English Version


[Imagine: synopsis-1303231029.png]

Naruto is found guilty of assassinating several shinobi from other villages and attacking the Raikage, leader of Kumogakure. He is placed in prison and sentenced to be stripped of his shinobi powers.



[Imagine: information-1303231090.png]

Type: Movie
Episodes: 1
Status: Not yet aired
Aired: Jul 30, 2011
Producers: Studio Pierrot
Genres: Action, Adventure, Mystery, Martial Arts, Shounen, Super Power
Duration: Unknown
Rating: None


[Imagine: myanimelist.png]



[Imagine: anidb.png]


--Trailer--


[/center]
[center]

[Imagine: iclbox.png]

[/center]

#2
Pai stiu ca este imposibil dar ar fi super sa fie aparut in romana, sau in engleza pana la sfarsitul vacantei:X
Visez prea mult, stiu 21
M-am documentat si eu putin
"Ieri, a aparut un preview pentru urmatorul film Naruto Shippuuden.
Din cate ne dam seama, Naruto se pare ca e vinvovat de un anumit lucru, este aruncat in inchisoare, si toate tehnicile lui sunt pe cale de a fi luate… presupun ca de Raikage.
Filmul apare pe 30.07.2011 la cinema in Japonia." Cam ce ai gasit si tu, Remus hug
O sa traim si o sa vedem21 numele m-a atras destul de mult si tema pare interesanta, ce bine ar fi daca visul meu s-ar indeplinii, nu-s prea rabdatoare de felul meu 71
Jaa Ne!
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#3
Sper ca dupa ce va fi difuzat la cinema,sa apara si pe site-uri.Titlul m-a atras foarte mult,(foarte dragutz).Am inceput sa ma documentez si eu .Abia astept sa-l vad.Nu conteaza daca este in romana,engleza,franceza sau japoneza.Conteaza doar sa-l vad,fiindca sunt foarte nerabdatoare,mai ales dupa ce am vazut The last tower ( apropo,excelent filmul) Conform titlului , cred ca va fi ceva cu mult blood ( imi plac acele filme la nebunie).Va rog,daca apare pe vreun site,sa-mi spuneti si mie.Bye! :bye:
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#4
Hii ce frumos!
Ador filmele Naruto. Le stiu pe toate, chiar daca alea cand sunt ei mici nu prea mi-au placut.
Astept cu nerabdare filmul. Cred ca este un cadou frumos de ziua mea, dat fiind ca ziua mea este pe 26 iulie. Un pic cam tarziu, dar merge :]].
Intr-adevar, titlul este captivant. Sper ca filmul sa fie la fel si sincer chiar nu ma indoiesc ca asa o sa si fie.
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#5
Supeeeeeeerrrrr!!!!!!!!!!1 Inca un film...dafapt era de asteptat la cate 50 de episoade se difuzeaza cate un film 8 Si asa tarziu am aflat de el .... noroc ca mam uitat pe wikipedia la lista de episoade si am vazut la filem \'\'5.Inchisoarea de sange\'\' si am cautat pe net si am ajuns tot aici la animezup 8 Abia astept sa se difuzeze 8 Ja Ne bye
[Imagine: search%3Fq%3Dnaruto%26hl%3Dro%26gbv%3D2%...9,r:5,s:49]

#6
Dupa cum stiti cu totii, acest film a aparut deja in cinematografele din Japonia pe data de 30 Iulie.
Va mai aparea cat de curand un trailer care va oferii mai multe informatii despre povestea propriu-zisa.
Dar pana se va difuza pe net cu traducere in engleza va mai dura destul de mult timp, deci pana atunci va trebui sa ne multumim cu episoadele17



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto: Shippuden Movie 4 - The Lost Tower NovaShot 2 3.347 01-07-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  What Kind of Horror Movie Are You? Hope:) 12 6.629 17-11-2010, 02:27 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Naruto the Movie 6 ady_x 2 3.988 01-11-2010, 01:40 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Naruto the Movie 4 ady_x 7 6.315 13-07-2009, 11:47 AM
Ultimul răspuns: ady_x
  Scary movie Music_Maniac 1 2.344 29-07-2008, 10:44 PM
Ultimul răspuns: ToRnAdO


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)