Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto: Shippuden Movie 4 - The Lost Tower

#1
Filmul al 4-lea din seria dedicata animului Naruto: Shippuden a aparut in vosten. Pentru al vedea nu aveti decat a da click aici ! - Undeva in seara aceasta poate va aparea full vosten.

#2
Oh yeah, oh yeah, oh yeah, yeah, yeah :X
E intotdeauna o placere sa il vezi pe Naruto in actiune. Si doamne, cat am asteptat filmul asta, mai ales cand am aflat ca Minato va aparea in el. Inca aud melodia de la sfarsitul filmului pentru ca acum l-am terminat. Superb, mai frumos decat ma asteptam. Si sfarsitul a fost emotionant. Parca amandoi stiau adevarul dar nici unul nu avea puterea sa il spuna. Si Naruto ce fata a facut cand l-a vazut pe Kakashi, pe Lil Kakashi de fapt.
Si pana la urma, chiar daca am fost putin confuza in legatura cu timpul in care se desfasura actiunea, am inteles in sfarsit.
Nu mai comentez nimic, altfel fac spoiler. Va las pe voi va il urmariti si apoi sa il comentati si voi. Abia astept urmatorul film. YaY !!!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
Da...l-am vazut si a fost super.Naruto s-a intalnit cu tatal sau pana la urma.Totusi,Minato a fost cam dur cu el numai ca sa nu schimbe viitorul si i-a mai spalat si creierul lui Naruto.Asta nu mi-a placut.Daca Minato ar fi aflat ca urma sa moara din cauza bestiei cu cozi,totul ar fi fost diferit in viitor.Dar daca in locul lui Naruto era Sasuke,destinul clanului Uchiha s-ar fi schimbat.Totusi,asa a vrut autorul sa fie.Si ce dragut era Kakashi pe atunci...era ca un ingeras.Totusi,Gai arata la fel de rau.Toti erau foarte tineri!
In fine ... Naruto este mereu in actiune(ceva normal la el).A fost destul de ciudat sfarsitul .Vreau sa spun...A avut deja-vu cand a vazut-o pe printesa aceea roscata .Putea sa jure ca a vazut-o undeva.Asta a fust funny.In concluzie,in film s-au intamplat lucruri comice,dar a fost si multa actiune.A fost un film care mi-a placut mult.Totusi,abia astept next-ul(.Poate va aparea si Sasuke.)
Cand apare unul nou,spuneti-mi ,va rog.Bye !
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto: Shippuuden Movie 5 - ÃŽnchisoarea de Sânge | Blood Prison Remus 5 5.481 01-08-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: Mina-chan
  Naruto Shippuden - Chapters ( 537 / ... ) NovaShot 3 3.173 02-07-2011, 01:32 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Naruto Shippuden - Episodes ( 209 / ... ) NovaShot 2 2.855 29-04-2011, 06:04 PM
Ultimul răspuns: NovaShot
  Inaltimea si greutatea personajelor in Shippuden q123161 2 3.586 27-12-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  What Kind of Horror Movie Are You? Hope:) 12 6.549 17-11-2010, 02:27 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Naruto the Movie 6 ady_x 2 3.975 01-11-2010, 01:40 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Naruto the Movie 4 ady_x 7 6.295 13-07-2009, 11:47 AM
Ultimul răspuns: ady_x
  Scary movie Music_Maniac 1 2.336 29-07-2008, 10:44 PM
Ultimul răspuns: ToRnAdO


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)