Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Shippuden - Chapters ( 537 / ... )

#1
Cum era de asteptat, topicul despre Naruto Chapters e deschis.

Citat:Daca nu vreti sa va distrugeti suspensul, urmarind animele, NU CITITI MAI DEPARTE. Capitolul e foarte avansat in poveste.

Capitolul [536] - Naruto goes to war

Un capitol unde toti incearca sa-l tina pe Naruto in lesa, dar ... vulpea nu e animal de casa. Plus inca aceleasi scripturi : Daca el nu reuseste cine alcineva ar putea bate pe Madara. Bee-san isi baga si el coada(zile) unde nu-i fierbe oala, si duo se formeaza pt la bine si la rau. If Naruto goes to war then Madara also goes, but where ?!?!.

#2
Capitolul [537] - xxxxxxxxxx
Pentru ca in Japon se organizeaza Golden Week-ul, capitolul va fi amanat pentru o saptamana.

#3
Capitolul [537] - Night Falls!
In ciuda faptului ca capitolul fusese amanat, au scos unu saptamana aceasta. Madara este de neoprit, Shinobii nu reusesc sa-l opreasca. Toate sperantele raman pe Naruto ...

#4
Stiu , Madara nu poate si oprit,mai ales cu Kabuto pe langa el.Si l-a inviat cu acea tehnica si pe Nagato si Itachi! Cred ca va fi mult blood.Eu nu m-am uitat la numarul capitolului.(Am fost prea curioasa , asa ca am dat paginile fara sa ma uit)Stiu doar ca ziua se sfarseste,soarele apune si noaptea incepe actiunea,incepe asaltul.Saracii ninja vor trebui sa lupte impotriva celor mai periculosi dintre Akatsuki.Totusi,parca mai exista speranta,insa aceasta dispare fiindca Madara goes to war with the seven Jinchuriki.Va las sa cititi mai departe.Nu va mai spun nimic, ca deja am spus cam multe.Bye! :bye:
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto: Shippuden Movie 4 - The Lost Tower NovaShot 2 3.323 01-07-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Naruto Shippuden - Episodes ( 209 / ... ) NovaShot 2 2.854 29-04-2011, 06:04 PM
Ultimul răspuns: NovaShot
  Inaltimea si greutatea personajelor in Shippuden q123161 2 3.586 27-12-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Mykoto


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)