Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#31
Un capitol perfect din toate punctele de vedere. Faza de la inceput cu buzunarul a fost cmedie curata si am vizualizat scena de parca ma uitam la un anime. Are dreptate Sasuke- Naruto este un pervers incurabil, mai ales dupa faza din bucatarie. Ah, fi-ai concertul sa-i fie ca putea sa continue si poate ajungeau la capat cine stiee... Un alt punct amuzant a fost cand colegii au descoperit cine este profesorul lor de muzica, sincer ma intrebam cand o sa se intample asta. Altceva nu mai am ce sa adaug asa ca bafta si spor la scris. Ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#32
Capitolul 19

- Azi sunt obosit... Nu din cauza femei, spun amuzat, cand clasa facu "ooo" lung cand zidul chinezesc. Am cantat aproape toata noaptea si fratele meu este in spital, fiindca a fost impuscat in umar, in urma unui schimb de focuri. Deci restul noptii am fost la fratele meu, spun, inchizand ochii somnoros.
- Cati ani are fratele dumneavoastra Naruto-sensei? Ma intreba o pustoaica.
- E de varsta mea. Douazeci si unu. De ce? Il vrei tu? O intreb, privind-o complice, iar clasa incepu sa rada. In fine, eu vreau sa dorm, deci liniste, mai spun, ducandu-ma in spate, langa Sasuke. Acum va invat cea mai faina metoda de dormit. Puneti-va casti in urechi, capul pe banca, capisoane pe cap si somn de voie, spun calm, punandu-mi mainile pe banca si fruntea pe antebratul, inchizand ochii.
Simt cum cineva ma mangaia pe spate, pe sub bluza, facandu-ma sa tresar usor si sa il vad pe Sasuke cum ma mangaia usor pe spate, adormindu-ma aproape. Zambesc usor, apoi imi capul, pentru a-mi continua somnul de voie.

Stateam plictisit singur in cancelarie, fiindca aveam ora libera, apoi din nou cu clasa lui Sasuke si acasa. Daca ma gandesc mai bine, le dau drumul acasa, ca sa pot pleca si eu la un somn bun. Ies din cancelarie si dau nas in nas cu brunetul care vroia sa mearga la baie. Zambesc obosit si il sarut, fara sa imi pese ca ar putea sa ne prinda cineva, apoi il trag in baie, bagandu-l intr-o cabina de w.c. Il sarut pe buze, strecurandu-mi limba in gura lui, invitandu-i limba la joaca, in timp ce il mangaiam pe fund. Tanarul ma impinse usor, obligandu-ma sa ma asez pe w.c., iar el ma incaleca. Incepem sa ne sarutam din nou, in timp ce Sasuke incepu sa isi miste soldul in miscari de du-te-vino, facandu-ma sa oftez de placere.
- Sasuke inceteaza sau te las nerezolvat si te termin si la ora asa! Marai, iar tanarul inceta, ridicandu-se din bratele mele si iesind din cabine.
Il apuc de mana, dragandu-l in bratele mele, lipindu-l cu spatele de pieptul meu. Ii soptesc la ureche ca dupa ora asta sa plece toata clasa acasa, ca sunt obosit si am nevoie de somn. Aproba din cap, in timp ce imi cauta buzele cu ochii inchisi, pe care ii le-am dat imediat. Am coborat mana pe abdomenul sau cu muschi discreti, strecurandu-mi mana sub bruza sa, incepand sa il mangai patratelele ce le avea. Am fi continuat mult si bine, dar usa baii se deschise si pe ea intra Sakura, care ramase masca.
- Sasuke? Te saruti cu un barbati? Esti gay? Il intreba pe brunet, care incepu sa spumege de furie. Cei ii faci lui Sasuke al meu? Se rasti la mine, facandu-ma sa ma incrunt usor.
- In primul rand, Sasuke e major si in al doilea rand e cuvantul tau impotriva cuvantului meu, spun calm si ii mai dau brunetului un sarut pe buze si ies din baie.
Imi iau lucrurile din cancelarie si imi comand un taxi ca sa ma duca acasa, apoi ii trimit brunetului un mesaj, instiintandu-l ca mergem pentru cinci zile in Zanzibar, pentru relaxare.

- Wai, ce frumos este! Exclama brunetul cand am aterizat cu avionul pe insula Zanzibar.
- O sa avem timp pentru surfing si de shopping, spun calm, in timp ce ne urcam intr-un taxi si ii spun in engleza unde sa me duca.
Masina ne duse intr-un cartier de inchiriat vile si coboram in fata unei case elegante cu gazon ingrijit si alee pietruita. Tanarul ramase cu gura cascata, facandu-ma sa chicotesc usor, apoi il intreb, ce ar face, daca ar vedea dormitorul elegant si luxos din interior. Intram in vila si lasam bagajele in dormitor. Cum era de asteptat, Sasuke, a picat in fund, vazand un pat dublu, mare, cu cearceafuri din satin, de culoarea caisei, mobila din lemn de brad, lacuita si cu aspect medieval. Ii dau un sarut pe buze si ii spun sa vada terasa. Iesim din casa, iar baiatul ramase masca. Din terasa, puteam sa vedem intregul oras, oceanul si aveam piscina, chiar si jacuzzy afara. Auzim un zgomot si dintre tufele de trandafiri, rasari silueta a doi oameni de varsta a doua cu palarie si sape, semn ca lucrau acolo. Le spun cine sunt si acestia imi spusera ca ei vor veni doar dimineata, la pranz si seara sa ne serveasca de mancare, iar daca aveam ceva de intrebat, mergeam la casuta din capatul gradinii, pentru ai intreba, ca acolo locuiesc. Le zambesc, apoi imi iau panteruta in brate, dandu-i un sarut pe ceafa, in timp ce priveam peisajul mirijic.

- Vila nu este a mea. Este a lui Nagato, iubitul surori mele. El este un mare om de afaceri sau ce dracu este si a fost de acord sa ne inchirieze, sa spun asa, vila pentru cinci zile aici, spun, apoi ii multumesc Miei, cand a pus farfuria cu mancare in fata mea.
- Tu pentru o vedeta de talia ta, traiesti modest, remarca Sasuke, luand o gura din vinul rosu ce il aveam.
- Touche, spun in francera si incepem amandoi sa radem, apoi am inceput sa mancam in liniste, arucandu-ne unul-altuia priviri ascunse.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#33
Cat ma bucur ca ai venit cu nextul! Sakura ma calca rau de tot pe nervi asa cum ma calca si Ino. Adica pe bune care ar fi treaba ei ca Sasuke e cu Naruto? Exista vreo persoana in fic din clasa aia care sa nu ma calce pe nervi ca se ia de ei doi? Nu cred.. Ideea de a pleca pe insula m-a incantat si pe mine, iar dupa descrierea facuta imi dau seama ca este un loc minunat. Naruto chiar traieste destul de modest avand in vedere ca este o vedeta arhicunoscuta. Altceva nu mai am de adresat acestui capitol asa ca bafta la scris si nu uita sa ma anunti cand pui next. ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#34
Capitoul 20

"Pana la urma... Insemn ceva pentru el", imi spun mie insumi, ridicandu-ma de la masa. M-am indreptat cu ambele farfurii in care mancaseram spre chiuveta, fiindca doamna aceea terminase treaba si plecase acasa la ea, lasandu-ne pe noi doii singuri in acest loc mirific.
Tocmai pusesem toata vesela in chiuveta, dand drumul apei, fiindca voiam sa spal, sa nu las murdar. Mainile lui Naruto insa se aflau acum pe talia mea, mangaindu-ma usor, ridicandu-mi bluza in sus. Imi saruta ceafa, apoi isi strecura degetele dibace si calde pe sub bluza mea, trecandu-si-le pe sub abdomenul meu ce mi-l incordasem in acel moment, doritor din cale-afara de placeri ascunse, lucruri la care nu s-ar fi asteptat vreodata.
- Stai, Naruto, ce faci?! am intrebat alarmat cand am realizat ca ma trage din fata chiuvetei. Stai! strig inainte sa transform totul in cioburi. Am lasat totul acolo si am oprit apa, intorcandu-ma catre Naruto, care ma privirea zambind bine dispus. Imi saruta buzele de cateva ori usor, copilaresc, apoi se lasa in jos. Am crezut ca are din nou de gand sa-mi faca ceea ce-mi facuse si inainte de concertul sau, insa nu, de data aceasta blondul isi trecu mana prin spatele genunchilor mei, ridicandu-ma in brate.
Instinctiv, mana mea trecuse in jurul gatului sau, sustinandu-ma. Naruto se indreptase rapid catre etaj, ducandu-ma in dormitorul pe care il vazusem si mai devreme, acela spatios si frumos decorat. Ma puse in pat si se puse deasupra mea.
- Nu mai rezist, Sasuke... imi spuse la ureche in soapta si in vocea sa am simtit dorinta din voce. Nu stiam insa dupa ce tanjeste. Imi saruta lung buzele usor intredeschise din cauza uimitii. Statea deasupra mea, frecandu-se usor de trupul meu ce tremura.
Stiam foarte bine ce vrea, trupul meu voia la randul sau, insa mintea mea nu accepta o astfel de relatie, mi se parea nenatural, contrar legilor lumesti. Tremuram de dorinta, voiam sa-l simt, sa-l sarut, sa ma mangaie asa cum o facuse cand i-o trasesem Sakurei. Trecuse peste acele lucruri ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat vreodata. Eram fericit pentru ca ma iertase si nu era suparat. Acum insa ma confruntam cu alta problema: dorinta.
- Naruto, ce... Ce vrei sa spui? am intrebat usor ingrijorat, dar Naruto nu se sinchisi sa imi raspunda, ci incepu sa ma sarute pe gat, pe piept, facandu-ma sa gem usor, incantat de cum se comporta. Imi trase grabit bluza jos de pe mine si din miscarile sale bruste, si totusi calme, mi-am dat seama ca ma vrea enorm si nu are sa se opreasca.
Imi lingea pielea gatului si cobora spre piept, trasand cercuri umede cu limba pe mine. Cobora tot mai tare acum, mai plin de nerabdare. Musca cu placere locurile ce-mi provocau placere deosebita, apoi ajunse la sfarcurile intarite, pracurgandu-le cu limba pe rand, sugandu-le, rasucindu-le si muscandu-le.
Ma desfacea la blugi in timp ce ochii sai albastrii se fixau intr-ai mei. Nu stiam ce sa fac, cum sa fac sa fie bine cu adevarat. Pur si simplu parca incremenisem, nu indrazneam sa ma misc. Culoarea ca taciunele a ochilor mei fixau acum tavanul, in timp ce buzele lui Naruto coborara pe abdomenul meu, incepand sa ma sarute, facandu-ma sa scap involuntar cateva gemete de placere.
Nu puteam nega, era de-a dreptul placut, incitant modul cum se comporta cu mine, cum imi facea trupul sa se muleze dupa miscarile sale, cum ma invata sa reactionez. Si totusi nu puteam. Nu indrazneam sa ma misc. Imi doream asta, dar, cu toate astea, nu ma puteam misca, imi era frica sa nu fac vreun pas gresit, sa-l manii sau sa il resping in vreun fel pe blond.
- Sasuke... Doamne, nu pot... ingana printre gemete barbatul, sarutandu-ma apasat pe buzele ramase interdeschise de uimire. Nu pot, ma crezi? Esti atat de bland, atat de dulce si bun... Pur si simplu te vreau, rosti acoperindu-mi chipul cu sarutari. Cobori apoi si ma lasa fara pantaloni, doar in boxeri. Picioarele sale se pusera iar de o parte si de alta a trupului meu si isi arunca tricoul pe care-l avea pe el jos, intr-un colt al
camerei. Nu stiu cat de tare ma dorea el, dar cert e ca eu innebuneam de dorinta acum, dar si de teama.
Mi-am pus mana pe obrazul sau, iar el se intoarse si imi saruta palma, apoi isi puse mana peste palma mea si imi saruta incheietura. Ochii frumosi, albastrii-metalici, ma priveau cu atentie, analizandu-mi trasaturile.
Imi dadu cateva suvite de par din ochi, apoi ma saruta lung pe buze. Isi desfacuse slitul si nasturele blugilor, dandu-se jos iarasi de pe mine, si isi arunca hainele, ramanand in pielea goala acum in fata mea.
"Doamne, dar e... E.... E atat de mare!" mi-am spus rosindu-ma din cap pana in picioare. Imediat, ochii mi s-au indreptat catre tavan.
Se puse in genunchi pe marginea patului si imi saruta coapsa, apoi isi puse mainile pe soldurile mele, tragand in jos boxerii de pe mine pana ce ii arunca pe podea. Se ridica usor apoi, stand cu coatele pe genunchii
mei, si imi saruta mandria, facandu-mi inima sa mi-o ia razna din nou. Isi trecu limba peste capul organului intarit, doritor, apoi il prinse intre buzele dulci, incepand sa-l suga. Se descurca mai bine decat orice persoana care imi facuse vreodata vreun oral, si nu erau putine acele persoane. Facea miscari de sus in jos atat de rapid incat imi venea sa gem intr-una de placerea care mi-era provocata.
In scurt timp insa se ridica deasupra mea, stand peste picioarele mele, si ambele maini i se plimbau incet, rabdator, pe organul meu ce in scurt timp avea sa se elibereze de toata presiunea. Pur si simplu nu mai rezistam, era innebunitor de bine ceea ce facea. Continua sa se miste asa de lent acolo, facandu-ma sa scap gemete. Se apleca peste pieptul meu, lingandu-l si sarutandu-l lung, din nou aplicand acel tratament sfarcurilor mele intarite si asa din cauza atingerilor lui.
Mi-a luat mana si mi-a dus-o pe organul sau intarit, facandu-ma sa ma rosesc ingrozitor de tare.
- Vezi ce-mi faci tu mie, Sasuke? inrteba in soapta, apoi imi saruta buzele lung. Am inghitit in sec, dupa care am dat din cap. Isi duse mana intre picioarele mele binevoitor, incercand sa le desparta. Ma incordasem insa. Vazand ca nu reuseste asta, continua sa imi mangaie usor membrul intarit. Am mai scos cateva gemte de incantare, dupa care m-am eliberat suspinand din greu. Naruto privi lichidul alb ce se intainsese peste abdomenul meu, pe mana sa si pe cearsaf. Schita un zambet care ma facu sa fiu trecut de toti fiorii de placere pe care ii simtisem pana acum, apoi se apleca si linse din acel lichid cald de pe abdomenul meu. Urca usor, strecurandu-si limba in gura mea, permitandu-mi sa simt o parte din mine, sa-mi simt samanta proprie.
Rosisem si mai tare, iar el era incantat de asta.
- Naruto...
I-am gemut numele in momentul in care mana sa se duse intre picioarele mele iarasi, coborand usor spre locul stramt si ascuns intre fesele mele.
- Desfa picioarele, imi spuse in soapta, apoi isi plimba degetele prin acel lichid, murdarindu-si mana cu acesta. Cobori apoi intre picioare, dand ocol micului orificiu. Vocea sa parca ma hipnotiza, fiindca imi desfacusem ascultator picioarele. Se intinse usor peste mine si lua un tub de crema pe care nu-l obsevasem pana atunci. Imi dadu un sarut pe crestetul capului, apoi pe buzele mele inchise din cauza uimirii aparu un zambet si acesta il fura cu un sarut.
- Naru... Naruto! am exclamat in momentul in care am simtit cum un deget de-al sau aluneca usor in mine, alaturi de o senzatie de raceala si discomfort provocat de lucrul strain din interiorul meu. Naruto, stai, ce faci?! am intrebat uimit, sprijinindu-ma in coate, incercand sa-l fac sa ma lase in plec, fiindca ma temeam.
- Sasuke, ai incredere in mine? intreba fixandu-si in ochii mei albastreala irisilor. Ai incredere? intreba pentru a doua oara si am dat din cap. Ma saruta lung, dupa care imi spuse: Vreau sa stai relaxat. Nu te incorda, nu te retrage. Doar stai relaxat.
Am dat din cap afirmativ, apoi l-am simtit retragandu-se din acel loc. Imediat ce mi-am desfacut picioarele, el se pozitiona intre ele si mi le aseza cu blandete in jurul taliei sale, stand acum aplecat deasupra mea.
Mi-am pus o mana pe ceafa sa, mangaind parul, iar pe cealalta am lasat-o pe pat. Ma saruta pe frunte, apoi pe buze, dupa care i-am simtit iarasi mana cu acea crema rece la intrarea din trup.
In momentul in care l-am simtit acolo, la intrare, gata sa patrunda, am intrebat sovaind:
- Nu...Nu folosesti prezervativ, Naruto?
- Fac exceptie. Esti virgin si eu nu am mai facut-o niciodata fara, nici cu fete, nici cu baieti, deci e in regula, te asigur.
Ma saruta lung, dupa care se impinse usor inainte, facandu-ma sa gem usor. Abia daca patrunsese vreun pic si pe mine deja ma durea! Cu cat se afunda mai tare in carnea mea, cu atat simteam ca ustura mai tare si doare. Desi nu voiam, ochii imi fusesera inundati de lacrimi ce se prelingeau acum pe chipul meu.
- Doa... re... am spus in soapta. Mai incet, te rog, am spus icnind scurt, iar el se impinse in totalitate in mine in urmatorul moment. Gemusem si scancisem iar si il trasesem fara sa vreau de par, l fel cum stransesem si cearsaful in pumn, tragand de el pana ce am deranjat si patul si tot.
Naruto incepuse deja sa se miste in mine si simteam cum imi vine sa urlu de durere. Era arzatoare, groaznica, insa o suportam numai ca era el cel care mi-o oferea. Scanceam la fiecare adancire, insa ma saruta acum, limba sa jucandu-se cu a mea intr-un mod placut.
- Cum e? intreba miscandu-se foarte incet, asa cum imi doream. Mai mult de-atat nu se poate, Sasuke, nu am ce sa fac, spuse pe un ton trist si citisem clar in ochii sai tristetea. Imi pusesem mainile amandoua in parul sau si il sarutasem lung pe buzele dulci, inchizandu-mi ochii.
- Daca n-ar fi cu tine, Naruto, asta nu s-ar intampla, te asigur, am spus oftand de durere. Il simteam atat de adanc incat mi-as fi dorit sa fiu drogat, sa nu simt... Si asta imi daduse o idee! Uhm... am inceput in soapta, incercand sa-mi aleg cuvintele. Ai droguri?
Se uitase la mine lung, facand o miscare brusca de uimire, provocandu-mi mai mare durere. Am scancit si suspinat in acel moment, iar lacrimile incepura sa curga mai abundente pe chip. Nu doream sa se opreasca insa, ci strangeam din dinti si ma impingeam o data cu el, miscandu-ne la unison.
Naruto schita un zambet, apoi ma saruta lung.
Miscarile sale in mine devenisera din ce in ce mai rapide, insa continuam sa-i fac fata durerii, fara sa-mi pese. Plangeam si el imi stergea lacrimile, scanceam si el imi saruta buzele, gemeam si el zambea. Numai
zambetul sau ma facea sa fiu fericit. In scurt timp se auzi un geamat asaurzitor, iar apoi trupul mi-a fost invadat de o caldura lichida, semn ca se eliberase in mine. Inca ramasese acolo, iar trupul transpirat cazuse peste al meu, ramanand astfel inlantuiti acolo. Ne-am sarutat lung pana ce am adormit...

Am deschis lenes ochii, plimbandu-mi mana pe suprafata moale a acestuia. M-am ridicat lenes in fund si am privit in jos. Eram gol, iar sub mine... Erau pete de sange. Am devenit rosu ca un rac si imi venea sa intru in pamant din cauza rusinii. Acum nu-mi venea sa cred ca fusesem eu cel care se culcase cu Naruto, cel care il sarutase si facuse toate acele lucruri rusinoase. Imaginile din noaptea trecuta mi se desfasurau prin mintea obosita, facandu-ma sa vreau sa ma ascund de jena.
Naruto se afla langa mine, iar cand m-am intors catre el am constatat ca e treaz, spre deosebire de ceea ce credeam eu. Schita un zambet, apoi, cand ma vazut asa rosu, deveni un ranjet de-a dreptul pervers. Isi trecu mana pe acele pete zambind satisfacut.
- Sa nu te prind ca razi! am marait nervos si i-am trantit perna in cap. Din cauza ta s-a ajuns la asta, din cauza ta am.... Sangerat, spun devenind rosu. Tu... Tu m-ai facut sa...
Nici macar nu puteam vorbi fara sa inghit in sec! Blodnul se ridica in fund si ma saruta pe buze, apoi ma baga iar in pat.
- Nici nu stii cat de frumos faceai aseara! Desi plangeai, te miscai cu mine si scanceai... Erai asa de dulce si esti si acum... Poate... Ce zici de inca o partida? intreba in soapta si am scancit auzindu-l, innebunit de frica. Dupa ce ca duruse atat de tare, mai voia si a doua oara?!
- Te omor, am spus trecand deasupra trupului sau, vrand sa-l iau la bataie, insa durerea de spate si se abdomen chiar ma opri din orice miscare. Futu-i! am spus simtind cum ochii mi se umplu de lacrimi. Ma culc! spun inchizandu-mi ochii. Naruto ma lua in brate si ma saruta lung pe buze, continuand sa ma tina ocrotitor.
"Pana la urma am facut-o si pe-asta..." imi spun dandu-i un sarut pe buze, apoi m-am cuibarit la pieptul lui.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#35
Un capitol ce m-a lasat cu mai mult decat o gura cascata. in sfarsit au facut-o, iar yaoiul mult dorit si-a facut aparitia. Desii Sasuke se temea a trecut peste asta si a acceptat dorinta in ciuda durerii pe care a trebuit sa o suporte. O tenta de amuzament a fost in partea de final al capitolului, mai exact cand s-au trezit ce doi. Pot sa spun ca replicile din acel dialog au fost mai mult decat geniale, dand dovada de perversitatea lui Naruto inca o data. Reactia lui Sasuke nu a facut altceva decat sa aduca si mai mult amuzament momentului. Altceva nu mai pot adauga decat sa urez multa bafta la scris. ja ne!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#36
Capitolul 21

- Puiule, hai sa ne trezim, spun eu, dandu-i un sarut de buna-dimineata, facandu-l sa mormai ca nu vrea sa mearga la scoala. Mergem la plaja, ii soptesc in ureche si ii dau un mic pupic pe varful nasului.
Cand auzi de plaja, se trezi imediat, ridicandu-se din pat, dar scanci de durere. Ii spun sa o ia mai incet, fiindca nu e bine sa alergi acum dupa ce ai fost dezvirginat. Imi arata semnul semnul paci si intra in baie pentru a face un dus. Mi-am tras o pereche de boxeri si m-am dus pe terasa, sarind bomba in piscina, stropind in jur. Macar ma spalam cu clor si numai trebuia dusul de dimineata. Dupa vreo zece minute ies din piscina si ma sterg cu un prosop, ce mi l-a adus femeia. Ii spun ca vom lua micul dejun in oras si ca vom merge la plaja. Ma duc in dormitor si trag pe mine o pereche de pantaloni din fas, albii si un maoiu alb, pe trup. Bag aparatul foto, mobilul, banii si cheile intr-un rucsac de panza, pe care l-am luat in spate. Iesi si Sasuke de la dus si ma intreba daca sunt gata de plaja, iar eu i-am dat un sarut din toata inima.
- Arati sexy, spun, fiindca purta o pereche de bermude si un tricou negru, largut. Si mirosi bine, mai adaug, mirosindu-i gatul.
Se inrosi la fata ca un rac in apa fiarta, facandu-ma sa izbucnesc in ras. Il pup protector pe frunte, apoi iesind din casa, dar nu inainte sa chemam un taxi. Masina aparu in cinci minute. Ne urcam in ea si eu ii dau soferului destinatia unde trebuie sa mergem.

Stateam intins pe nisip, brozandu-ma, in timp ce ochii se mai plimbau dupa vreo bunaciune de fata sau baiat, ce traceau prin fata mea, dar tot Sasuke al meu ramaneam. Brunetul se dadea cu placa de surfing, fiindca mereu si-a dorit sa incerce asa ceva. Dupa vreo ora, se satura de surfing si veni la mine, sarindu-mi in brate si sarutandu-ma apasat pe buze, facand ca niste fete ce stateau in apropierea noastra, sa ofteze triste. Am asteptat sa se usuce, ca sa mergem sa mancam pranzul.
- Ai vazut cat de bine ma descurc pe placa, se tot lauda baiatul, in timp ce mergeam pe strada.
- Yo, yo, ti-au muri laudatori vere, asta ai ce nu cere, data viitoare frate, invata de la altul aceste arte, inventez un mic refren de rapp, cam rasuflat.
Sasuke incepu sa rada in hohote, apoi isi baga mana in buzunarul de la spate, iar eu l-am luat de dupa gat. Ii dau un mic sarut pe buze si mergem la o terasa, sezandu-ne la o masa. Chelnerita veni la noi, aducandu-ne meniurile, dar si aplecandu-se sa ii vedem decolteu impresionat, cu sanii mari. Acest lucru ma lasa rece, iar pe tanar cam dezgustat, fiindca doar o curva s-ar oferi asa pe tava. Dupa ce tipa pleca sa ia si la altul comanda, ii soptesc brunetului ca fata numai e virgina de ani buni si nici chiloti nu poarta. Cand auzi fata cu chilotii, incepu sa rada usor, facandu-ma nebun de-a binelea. Chicotesc usor si ma uit peste meniu, sa vad ce comand. Dupa ce m-am hotarat, ii fac semn chelneritei, care nu ezita sa ne serveasca in doi timpi si trei miscari.
- Eu as vrea o portie de spaghete si o Cola cu gheata, spun eu, dandu-i meiul.
- Si eu as vrea o portie de cartofi-pai, cu salata verde cu somon si un 7Up, ii spuse brunetul, dandu-i meiul in brate.
Tipa astepta sa mai comendam ceva, dar vazand ca nu aveam chef de ea, pleca. Scot pachetul de tigari din rucsac si imi aprind o tigara, intizand pachetul spre tanar.
- Niciodata nu am fumat tigari mentolate, mi se destainui baiatul, aprizand o tigara din pachetul meu.
Ridic din umeri si aprind cu bricheta lumanarea ce se afla intre noi doi. Acum semana ca luam o cina romantica, chit ca era ziua si noi luam pranzul. Incep sa ii povestesc cum i-am pus profului de muzica cosul de gunoi in cap sau am lipit-o pe profa de franceza de scaun si a trebuit sa urce doua etaje pana la cancelarie. Ma intreba daca fratesu a fost nebun ca mine, facandu-ma sa zambesc amuzat.
- Pai erau un trio. Foxy-Weasel-Cat. Foxy eram eu si porecla s-a dat din cauza cicatricelor de pe obraz... sunt cicatrici Sasuke, ii spun amuzat, cand i-am vazut socul de pe fata aia dulce. Lu' fratetu ii vine porecla traducerea numelui sau din japoneza in engleza, Weasel, iar lui Minato ii se potriveste Cat, fiindca mereu era misterios si se scotea din probleme, chiar si cele imposibile, il lamuresc, apoi ii multumesc fetei ce ne aduse de mancare.
Incepem sa mancam in liniste, uitandu-ne din cand in cand in jurul nostru, fiindca nu aveam chef de ziaristi sau ceva de genul. Ii propun sa mergem la plimbare prin oras, pentru a face poze si chesti din astea, iar tanarul accepta rapid.

Stateam in curtea din spate a vilei, la bustul gol si priveam un apus de soare magnific. Sasuke statea in bratele mele, cu capul lasat pe pieptul meu, privind acel apus. Ii dau un sarut pe buzele acelea moi si dulci, in timp ce il mangaiam usor intre picioare, facandu-l sa imi geama in gura.
- Naruto, te rog, ma ruga, dandu-mi de inteles, ca inca il doare poponetul ala sexy.
Il pup pe obrazul bronzat, apoi ii soptesc ca il iubesc.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#37
Nota: Acest capitol este a lui Trixie, dar ea nu l-a putut posta fiindca a trebuit sa plece de urgenta pana undeva. Deci, acest capitol nu este al meu, este al ei.

Captiolul 22

"Oare... Oare el chiar mi-a spus asta? " ma intreb uimit, cascand ochii. Cuvintele acelea ma faceau fericit, partea proasta este ca nu stiam daca sa le cred sau nu. Nu m-ar fi mirat ca Naruto sa ma fi vazut pe mine doar ca pe o alta persoana care-i satisface placerile si nu ca pe un baiat, ca pe un om, desi era putin probabil...
M-am uitat lung la Naruto, cascand ochii, nereusind sa ma gandesc la prea multe lucruri. Doar acele doua cuvinte imi zburau nebuneste prin cap, ca si cum doar ele mai erau in tot vocabularul meu. M-am ridicat din bratele sale, luandu-l de mana si incercand sa il fac sa mergem in casa, fiindca soarele apusese si nu mai era nimic de vazut. El insa ma trase cu putere in bratele lui, cazand peste el, si am scancit lung din cauza durerii de abdomen si de spate chiar.
- Naruto! am spus pe un ton suparat, insa cu un asemenea baiat nu aveai cum sa te superi, era atat de amuzant incat innebuneam. L-am sarutat lung pe buzele dulci, apoi el imi puse mana pe fund, strangandu-mi fesele in palme. Limba i se strecura printre buzele mele, insa ajunse doar la dinti, acestia standu-i in cale precum o bariera pe care refuzam s-o inlatur.
- Raule! spuse suparacios si se ridica cu mine in brate. Hai sa vezi ce pedeapsa iti dau pentru nelegiuirea ta! Vezi tu, ramai fara funduletul ala bombat si sexy, intru-n el tancu-n tunel! spuse pe un ton pervers. Ma trecusera fiori, insa nu de placere, chair daca el glumea, ci doar de groaza din cauza durerii la care ma asteptam s-o simt.
- Naruto, nu... Nu! am strigat cand el ma arunca in pat, punandu-se deasupra mea. Imi strecurase mana in pantaloni, ajungand imediat la locul stramt dintre fese si se apasa inainte, fara sa patrunda insa. Naruto, te implor! am strigat si el incepu sa rada.
- Nu-ti fac nimic, dulceata mea mica, doar ma jucam si eu cu tine.
Ma saruta lung pe buzele mele intredeschise si limba patrunse intr-un final in acel loc fierbinte, strabatandu-l, gustandu-l multumit.
Am rasuflat usurat, apoi m-am intins in pat, inchizandu-mi ochii. Ma bucuram ca nu voise decat sa ma sperie, avusesem noroc din cale-afara ca era doar o persoana glumeata si nu ma ranea nici in ruptul capului. Dupa ce ma saruta si ma musca de cateva ori, m-am ascuns sub paturica, in bratele lui, si l-am sarutat lung si dulce de multe ori pe buze, pe gat, coborasem si pe piept daca nu ma lua cascatul si nu aveam nevoie de somn...

Telefonul incepuse sa imi sune in disperare, iar eu fusesem nevoit sa ma scol si sa raspund. Mi l-am adunat de pe jos, fiindca era bagat sub un dulap, ce dracu' cauta acolo nu stiu, si am raspuns lui Neji, care se parea ca ma mai sunase de cateva ori pana sa ma trezeasca in aceasta dimineata.
- Sasuke, salut, spuse la telefon si am simtit parca fumul de tigara pe care il trasese in piept in acel moment.
- Ce? marai prost dispus, aruncandu-mi boxerii de pe mine pe jos, cautandu-mi haine, fiindca noaptea trecuta Naruto ma cam lasase fara.
Baiatul isi drese glasul, dupa care intreba in continuare:
- Sasuke, tu esti cu Naruto acum?
Mi-a picat parca ceva in cap in momentul in care l-am auzit. M-am aplecat usor inainte, tragandu-mi o pereche de boxeri pe mine, si am spus calm:
- Nu, nu sunt cu Naruto, am mintit fara nerusinare, dupa care mi-am muscat buza, fiind nevoit sa suport durerea provocata de Naruto.
- Sasuke, ai aparut in ziar cu Naruto, ii spuneai la ureche ceva.
Imediat mi-a picat fisa de ce se refera, amintindu-mi imediat cum il sarutat pe Naruto pe obraz. Ironic, dar ei credeau ca eu ii soptisem ceva blondului. Mai bine, nu doream sa se afle ca ajunsesem gay... Si totusi Naruto imi spusese ca ma iubeste. Eu nu ii spusesem acest lucru. Oare se suparase?
- Da-le dracu' de ziare! am spus si, dupa ce l-am salutat pe Neji, am inchis telefonul, coborand rapid doar in boxeri afara. Am avut noroc ca am gasit o pereche de blugi de-ai lui Naruto pe drum si mi i-am tras pe mine, ramanand insa la bustul gol. Nu ma prea interesa ca eram asa, oricum aratam destul de bine incat sa ma afisez pe mine insumi asa cum aratam de la mama natura.
La un chisc de ziare, am luat rapid un exemplar unde apaream chiar eu si Naruto pe prima paginia, cu titlul mare si scris rosu sub:
FoxyBoy, vazut alaturi de un tanar pe care il tinea in brate in drum spre plaja si acesta ii susotea ceva la ureche!.
M-am indreptat catre casa, intrand acolo. Naruto se afla acum in bucatarie, isi bea cafeaua. Se uita la mine uimit si intreba cu o nota de gelozie parca in glas:
- Unde ai fost imbracat asa?
Fara sa raspund, m-am dus langa el si i-am sarutat buzele usor, dupa care i-am aratat acel articol. Citi rapid, apoi scoase telefonul din buzunar, apeland-o pe managera sa, Karin, si incepand sa-i dea detalii despre ceea ce fu vazut in ziar. Naruto ma luase in bratele sale, sarutandu-ma lung pe buze in timp ce ascultama amandoi ceea ce spunea Karin:
- [i]Deci... Baiatul e fratele mai mic al unui foarte bun prieten de-al tau, Naruto, si tu erai in vizita la acea cunostinta.[i/]
Vocea ei era clara, dar avea si o nota de amuzament in tot ceea ce spunea. M-am intins in bratele iubitului, apoi i-am dat un sarut nevoinovad pe gurita dulce, cu buze fierbinti si de fiecare data doritoare. Imi raspunse cu ardoare pana ce Karin aproape striga in telefon ca sa se faca auzita.
- Bine, mersi, spuse blondul preocupat cu buzele mele acum, pe care le saruta neincetat. Rosisem tot, dar se pare ca el tot nu avea de gand sa se opreasca.
Se uita lung la mine, apoi ma ridica in brate, lasand telefonul pe revista si aceasta pe masa. L-am privit bine dispus, dupa care l-am imbratisat jucaus.
- Naruto, sper ca nu te-ai suparat pentru faptul ca... A ajuns asta in ziar si... am spus incet, oftand, speriat intr-un fel de faptul ca se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat. Nu imi doream sa se supere pentru prostia ziaristilor care il urmarisera, totusi tineam la el si nu voiam sa ne certam, mai ales din cauza altora.
Blondul se uita lung la mine, razand, si facu un semn cu mana ca si cum nu iar pasa. M-a luat in acel moment in brate, ridicandu-ma, si interba:
- Vrei sa mergem la surf?
Am cascat ochii cand il auzisem, incantat. Desigur ca voiam sa merg, eu intotdeauna adoram sa merg la surf!
- Daaaaaaaaaaa! am strigat prinzandu-i buzele intr-un sarut dulce. Limba sa imediat isi facu aparitia in interiorul gurii mele, explorand-o cum facuse si pana acum, entuziasmat si incantat de mine.
Eram cat se poate de fericit. Acesta ma puse sa merg sa ma imbrac, fiindca urma sa mergem la surf, iar eu am plecat bine dispus sa ma imbrac, fericit din cale-afara.
"Naruto tine la mine..."
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#38
Capitolul 23

Stateam in apa, cu placile sub noi, asteptand un val, care sa ne duca la mal. Nu a trebuit mult de asteptat, fiindca veni un val mare, pe care am inceput sa facem un surfing cum scrie la carte. In timp ce coboram, il privesc pe brunet vesel, care se uita undeva in dreapta mea, stupefiat si socat.
- Naruto ai grija! Tipa, iar in clipa urmatoare simt cum cineva ma apuca de mijloc, infigand niste cutite in abdomet prin costumul de surfind si ma trase in apa.
Inainte sa ma apuc sa ma dezmeticesc, sunt ridicat pentru cateva momente la suprafata. Trag aer in piept, apoi sunt scufundat din nou si vad ca cel care ma atacase era un rechin din Marele Alb. Cu astia nu prea aveam sanse sa scap intreg, dar voi lupta pentru viata mea. Il lovesc cu putere in ochi, scotandu-i unul, apoi il lovesc in branhii, rupandu-le. Simt cum slabeste maxilarul si imping cu toata puterea mea, ignorand plamani ce imi ardeau din cauza oxigenului, in sus, reusind sa ies din gura sa. Privirea mi se incetoseaza, apoi se intuneca de tot...

Aud in jurul meu bipuituri de aparate si voci pe fundal. Deschid cu greu ochii, parca pleoapele ar fi din plumb si nu din piele. Clipesc de cateva ori, pana cand ochi mi se obisnuisera cu lumina din camera si ma incrunt, cand realizez ca eram intr-un salon de spital. La geam se afla fratemiu cu soramea si Itachi, iar langa mine, taicamiu, cucaind pe scaunul dur din plastic. Imi ridic cu greu mana dreapta, plina de ace de la perfuzi si imi ating tatal in treaca, facandu-l sa tresara.
- Naruto! Puiule esti bine? Te doare ceva? Sa chem asistenta? Ma intreba batranul, atregandu-le atentia celolalti.
- U... unde... sunt? Ii intreb, pe un ton lipsit de viata, aproape mort, sperindu-ma chiar si pe mine, la auzul sau.
- Esti in spital in Tokyo, fratioare, imi raspunse Minato, venind in stanga mea, luandu-mi mana in a sa. Ai fost atacat de un rechin in Bahamas. Sasuke te-a pescuit si te-a dus la mal, unde medici te-au dus la spital. Te-au stabilizat si ai fost trimis inapoi in Tokyo. Ai facut de doua ori pe avion stop-respiratoriu, dar acum esti bine...
- Ai pierdut mult sange, completa roscata, iar eu aprob din cap obosit.
Il privesc pe nevastuica, care imi spune ca fratesu este inca in stare de soc, fiindca a asistat la al doilea stop-cardiat. Ma intunec la fata, apoi il rog sa ii spuna lui Sasuke sa ma viziteze maine. Aproba din cap tacut si ingandurat, dandu-mi de inteles, ca Sasuke nu este atat de bine pe cat vroia sa imi spuna. Am mai schimbat cateva vorbe cu ai mei, apoi i-am convins sa plece, ca sa ma odihnesc cat de cat.

- Ziaristi astia sunt ca niste lipitori! Marai Hidan, dupa ce imi arata poza in ziar pe mine, cu abdomenul aproape sfasiat.
- Pentru ce crezi ca sunt platiti? Il intreb ironic, simtindu-ma putin mai bine, in timp ce priveam cum asistenta imi schimba perfuzia cu sange, apoi pe cea cu calmante.
- I-as plati eu cu pumni in gura si cu pule peste gura, daca vor incerca sa intre la tine in salon! Marai din nou argintiul, dupa ce asistenta se cara.
Chicotesc usor, apoi scancesc de durere, strangand din ochi si dezvelindu-mi dinti albi. Vazand ca mai mult imi face rau, imi spuse ca vrea sa plece, dar atunci ii suna mobilul. Se uita la apelant, apoi il porni, dandu-i mie sa vorbesc cu cineva. Nu bine am spus alo, ca si am auzit glasul disperat a lui Sasuke, cum incepe sa ma intrebe daca sunt bine, in timp ce plangea in hohote la telefon. Abia am putut sa il linistesc si dupa ce am fost sigur ca nu va izbucni din nou in plans, l-am rugat sa fie cuminte si sa asculte de proful suplinitor, care va fi in locul meu cat timp voi fi in spital. Cand auzi de suplinitor, injura rechinul de toti dumnezei si moaste si ce mai gasi in minte. Surad usor, apoi ii urez noapte buna si ii spun tanarului sa inchida mobilul. Cand auzi, Hidan ofta bucuros, fiindca ii amortise mana, tot tinandu-l la urechea mea.
- Cred ca este timpul de somn, spuse, cand vazu, ca vine asistenta pentru a-mi face un somnifer.
- Stai, spun rapid, oprind asistenta si pe el, facandu-l sa se intoarca. Cat de rau am fost ranit? Il intreb, fiindca avea ceva experienta cu muscaturi de animale.
- Sincer? Coloana nu ti-a fost afectata, nici plamani, dar ai trei coaste rupte, doua fisurate, ai avut stomacul putin impus, dar a fost operat si cusut. O mica particica din carnea ce o ai acolo pe abdomen a fost smulsa, dar in rest, esti intreg. Vei ramane cu cicatrici de la muscaturi. Naruto, nu ai voie sex sau mai stiu eu ce, timp de o luna. E un repaus, ca ai trecut de nu stiu cate ori pe langa moarte, ma sfatui si pleca.
Aprob din cap si ii spun asistentei sa imi faca somniferul. In timp ce medicamentul incepea sa isi faca efectul, femeia imi spuse ca un baiat de vreo saptispe ani, nu s-a miscat de langa mine, pana cand fratesu nu l-a amenintat ca il trimite la bunici in Okinawa, fara bani de intors, daca nu se duce sa doarma. Cand am auzit, mi s-a facut mila de Sasuke, adormind cu gandul la el...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#39
Capitolul 24

Eram incredibil de entuziasmat acum si imi venea sa tip de fericire. Era bine! Naruto al meu era bine, se simtea bine! Nici eu nu stiu cat blestemasem nenorocitul ala de rechin care il ranise in ultimul hal. Eram insa multumit de faptul ca reusisem sa-l aduc la mal si sa fie vazut de un doctor.
Vacanta noastra se sfarsise intainte de vreme, insa eram bucuros ca era bine. Ne aflam in Tokio acum, fiindca oamenii considerasera ca e mai bine sa fie langa doctori de exceptie decat langa cei din Bahamas sau din cine stie ce alt loc al lumii. Iata-ne, deci, in tara noastra, in orasul nostru. Il doream langa mine, sa-l tin in brate si sa-l sarut... Dar iata ca el era la spital.
Statusem tot timpul acolo, sperand sa-si revina. Naruto insa nu se trezea si Itachi ma amenintase cu "moartea" daca nu ma duc acasa, fiindca aratam groaznic. Pe toti dracii din lume! Cum sa stau eu acasa cand Naruto era in spital?! Si... Simteam o oarecare farama de nevinovatie pentru faptul ca acesta fusese ranit, fiindca daca eu nu as fi spus ca vreau la surfing...
Mi-am alungat gandurile. Dupa ce vorbisem cu el la telefon, toate sentimentele mi se schimbasera. Eram in regula acum, la fel cum era si el, treaz, insa ranit. Doctorii ne asigurasera ca are sa fie bine, ceea ce ma fericea din cale-afara, facandu-ma sa vreau sa tip si sa ma-nvart de fericire. Era bine, spre marele meu noroc, tot ceea ce se intampla. Da, aveam sa il vad in curand. Adica maine, dupa nenorocita de scoala.
"Cine dracului o sa vina ca inlocuitor in locul lui Naruto?" ma intrebasem, dupa care prin minte imi trecuse faptul ca fusesem vazut tinut in brate de Naruto. Oare avea sa fie vazuta stirea si de cei din clasa? Nu stiam cum sa dau ochii cu ei, cum sa le explic.
M-am dus sa dorm, sperand ca totul va fi bine, fericit acum ca iubitul meu era teafar si nevatamat.

- Sasuke, unde ai fost? ma intreba Ino de cum intrasem in clasa si oftasem.
Ma asteptam sa ma ia toti la intrebari. Eram aproape sigur ca vazusera si poza din ziar cu mine si iubitul meu tinandu-ne in brate. Era un cacat adevarat! Trebuia insa sa ma gandesc la ce avea sa se intample daca aveam sa fiu cu o vedeta asa de mare precum el, un raper cunoscut in toata lumea.
- Nu te priveste, am spus aruncandu-mi ghiozdanul pe banca mea, dupa care m-am asezat sprijinit de calorifer, ca de fiecare data, si cu picioarele pe blatul maroniu al acesteia, calm si nepasator. Eram imbracat intr-o pereche de blugi care imi placeau la nebunie, negri si cu muuuuulte lanturi, luati de Naruto, si un hanorac de aceeasi culoare, ales tot de el, care imi veneau de minune, contrastand cu parul si ochii mei negri ca taciunii.
Mi-am scos telefonul din buzunar, punand muzica, si am inceput sa-mi plimb privirea prin clasa. Toti discutau despre locatia unde fusesem eu si poza din ziar, fiindca toti ma recunoscusera acolo, alaturi de profesorul meu. Ma enerva la culme. Ce aveau sa zica ceilalti dascali? Oare avea sa se supere cineva pe mine sau ceva de genul sau fusesem recunoscut doar de colegi, ca il stiau pe FoxyBoy, si nu si de profesori?
Oricum ar fi fost, nu era bine. Mi-am inchis ochii, ascultandu-i melodia lui Naruto, pana ce casca mi-a fost trasa din ureche si mecla idiotului de frate-mio imi aparuse in fata, facandu-ma sa tresar, sa sar din banca si sa ma dau doi pasi in spate, facandu-i pe toti din clasa sa inceapa sa rada.
- Visul meu frumos! am strigat la Itachi, facandu-l sa zambeasca in coltul gurii. I-am citit pe buze intrebarea retorica "Visul cu Naruto?" si am rosit. Noroc insa ca nu ma vazuse nimeni.
- Ma bucur ca esti atent, Uchiha! spuse frate-mio pe un ton ironic si ma puse din nou in banca.
Imediat dupa ce acesta pleca la catedra, m-am aplecat usor spre Neji, care se asezase intre timp langa mine.
- Omoara-ma! am cerut pe un ton plangacios si el incepu sa rada.
Se apropie mai mult de mine si, in soapta, ma intreba:
- Imi spui de cautai tu cu Naruto acolo? Si ce-a fost cu accidentul ala?
Nitel enervat, i-am spus sumar toate chestiile acelea, omitand faptul ca ma culcasem cu Naruto, ca ne sarutaseram sau toate alea, ci doar succint cateva chestii, in special despre ce se intamplase referitor la acel rechin nenorocit care il atacase.
In toata galagia aceea fenomenala facuta la ora, Itachi incepu sa zgarie tabla cu unghiile, scotand un sunet de-ti venea sa te duci dracului, sa iti bagi dopuri in urechi si sa nu te intorci in clasa aia. Imediat se facu liniste, si barbatul ne privi pe toti, foarte multumit de fapta sa.
- Vreau liniste la ora, sa fie clar!
M-am ridicat in picioare, spunandu-i ca vreau sa plec acasa si poate sa-mi puna si absenta, nu-mi pasa. Eu voiam sa merg la Naruto al meu! Ma intrebase din priviri acest lucru, iar eu, cu o soapta pe buze, i-am spus acest lucru. Dadu din cap si imi dadu drumul.
Imediat, directia mea s-a schimbat acum de la scoala catre spital. Aveam rucsacul cu mine si ma grabeam sa ajung la blond, fiindca oricum nu aveam sa ma mai intorc acasa astazi, sau cel putin nu la scoala.
Imi doream atat de mult sa-l vad incat nici macar nu mai realizam cata nevoie am eu de mine insumi. Voiam sa-l am pe Naruto aproape, sa-l tin in brate si sa ma sarute, sa-l sarut la randul meu. Innebuneam sau ce?! Desi blondul era baiat, ca si mine, acum nu mai conta asta! Singura treaba ce mai conta era ceea ce se intamplase cu noi, se intampla si avea sa se intample!
Voiam din suflet sa-l vad, sa-l sarut si sa-i fie bine cu adevarat, nu sa ramana cu sechele sau mai stiu eu ce.
Brusc, telefonul incepu sa-mi sune in buzunar. Am bagat mana dupa el, scotandu-l, vazand cine ma apela: Ino. Am raspuns in sila, luand-o nitel la misto pe ritm de rap, cum imi era caracteristic, si ea incepu sa faca gura pe-acolo, fiindca era in pauza.
- Sasuke, te-ai dus sa ti-o tragi cu Naruto, aah? inteba cu vocea aia a ei pe care deja incepeam sa n-o mai suport. Am inghitit in sec, replicand:
- Nee, ma duc sa i-o trag ma-tii, ca i-am promis c-o satisfac si nu am ajuns. Merg acum.
Ino ramasese blocata pentru cateva momente, dar apoi a continuat:
- Cu ce drept te iei tu de mama, gay infect ce esti?!
Era clar, tarfa avea chef de glume. Ma prost dispunea ceea ce spusese, insa nu am renuntat sa vorbesc, continuand:
- Poate nu-ti tii gura aia plina de sperma, ca iti scot toti dintii si toate organele din tine si le vand pe rand!
Am auzit-o cum inghitise in sec, insa nu indraznise sa mai spuna ceva in afara de ''Imi cer iertare!". Am inchis telefonul, intrand in spital. Eram nerabdator, asa ca incepusem sa alerg. Cateva asistente incercasera a ma opri, insa nu era chip, atat de tare imi doream sa-l vad pe Naruto al meu!
- Sasuke! striga de cum intrasem in salon. Facand abastractie de toti cei ce se aflau in camera, m-am dus la el si l-am sarutat lung pe buze, apoi am inceput sa plang.
- Iubirea mea, iarta-ma! Daca nu as fi vrut sa facem surf si daca nu... Daca nu am fi asteptat valul ala mare si daca te-as fi avertizat la timp, sa te feresti, si daca...
Nu avusesem timp sa vorbesc in continuare, caci Naruto imi pusese stapanire pe buze, limba sa facandu-si imediat loc printre buzele mele, incepand sa le edzmierde cu atingerea aceea dulce care imi dadea fiori, facandu-ma sa innebunesc. I-am raspuns continuand sa plang, iar el ma stranse in brate.
- N-a fost vina ta, piticule! Nu mai plange, da? intreba dandu-mi parul din ochi. Uite-ma, sunt bine, numai bun sa ti-o trag, spuse inercand sa para amuzant si sa se ridice in fund, insa scanci profund si isi stranse ochii. Bine, poate nu pot sa ti-o trag inca, dar nu scapi tu de mine!
- Te iubesc, Naruto... i-am soptit la ureche.
Poate era prea devreme sa ii spun aceste cuvinte, insa nu as fi putut astepta niciun minut mai mult,trebuia sa stie!
- Si eu, Sasuke, rosti stapanindu-mi iar buzele dulci.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#40
Un capitol la fel de genial ca celelalte;).Mi-a placut partea in care sasuke visa la naruto si itachi i la intrerupt.Ultima parte a fost de-a dreptu geniala,mai ales cand naruto ia spus ca poata sa io traga:chuu:.A fost frumos ca sasuke ia spus sentimentele sale lui naruto,iar acesta ia spus acelasi lucru.oricum ficu e super,iar persinajele sunt destul de comice,mai ales cei 2 amorezi ce nu se suportau la inceput si acum nu pot trai unul fara altu.
Pwp si spor la scris,si pune continuarea cat mai repede ca mor de nerabdare si nu cred ca sunt singura.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.971 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.876 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.719 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)