Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My pictures :D

#11
Buna ziua * e cam noapte totusi *. Am venit cu material nouu
Apropo, Tsunade ~. Nu e cainele meu si nu-i nici curtea mea. *Nu`s eu vinovata 4 *

Franzela *defapt Pufi*

Necopt

O frunza plangacioasa

Tu esti roz!

Sunt constienta ca sunt praf pozele:]. Numai binee hug
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#12
Hello :] Sorry ca n-am trecut pe la postul anterior doar ca am cam fost prinsa cu niste probleme, in legatura cu o fufa al carui nume nu vreau sa-l pronunt, desi tu stii despre cine e vorba. In fine, sa revenim.

Franzela *defapt Pufi* : e draguta poza, doar ca unghiul nu e prea bun. daca il luai din fata arata mult mai bine decat luat de sus. claritatea e buna, contrastul la fel, luminozitatea e buna, iar pufita e un scump 8

Necopt: e chiar artistica poza, imi place tare mult. imi place cum pune in evidenta verdele frunzelor acelea rosul aprins al capsunilor, chiar interesant fundal, iar claritatea, contrastul, luminozitatea sunt bune, si da capsunile sunt apetisante.

O frunza plangacioasa: hm sincer si fara suparare nu prea ma atrage poza. e destul de banala, pana la urma e doar o simpla frunza, nimic mai mult. daca mai era si altceva in fotografie, sunt sigura ca ar fi fost mai interesanta.

Tu esti roz! : hm nu stiu de ce mi-ai zis ca ultima poza nu-ti place cum a iesit, pentru ca e chiar draguta, mie una imi place. floarea e chiar draguta, iar picaturile de ploaie de pe ea fac totul mai interesant, desi daca o luai din alt unghi zic eu ca era mai reusita, dar e bine si asa.

So, that\'s all. Spor la pozat si astept fotografii noi. Succes in continuare! hug
[Imagine: j5atg3.png]


#13
Yeah... Am revenit cu cauteva poze sa le spunem ,,reusite" pupic
Totusi sper sa va fie pe plac hug

Cartile postale vechi de vreo 30 de ani 39
Women`s mania
Cand am ramas noi fara curet -.-"
Insane :] ( Da, chiar eu sunt in poza :d )

Din nou...pozele relativ ,,reusite" . Multam de coment hug.
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#14
Hello hello :] Am ajuns si eu intr'un sfarsit pe aici. Imi cer scuze ca n'am trecut mai devreme, doar ca am avut ceva treaba. Anyway, revenind la noile fotografii. Sunt foarte interesante, iar subiectele de pozare nu sunt deloc banale, ci sunt chiar foarte interesante. Imi plac mult mult noile poze. Se vede o mare evolutie de la primele fotografii. Claritatea, luminozitatea si contrastul sunt foarte bune, felicitari, iar unghiul de pozare imi place la toate pozele. So, cam atat am avut de spus. Bafta cu noile poze *huugs*
[Imagine: j5atg3.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pictures... Obviously dopamine 7 5.349 08-08-2012, 10:17 AM
Ultimul răspuns: Ang.
  Snowy's Pictures xD. SnowFlake. 19 10.976 11-12-2011, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  My pictures >_<" KathVonTe 8 5.093 29-11-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: KathVonTe
  Little Pictures Wanna 2 2.762 15-02-2011, 04:38 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Kumiko's pictures... ~ Kumiko ~ 7 5.127 29-12-2010, 06:47 PM
Ultimul răspuns: Mitchy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)