Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Snowy's Pictures xD.

#1
Hello all , as vrea sa spun ca este prima data cand fac poze naturii , nu sunt un fotograf foarte bun si vreau sa mai lucrez la asta. Astept pareri sau critici despre urmatoarele poze pe care le-am facut in tabara:


Monumentul din Buzau , parcul central

Vulcanii noroiosi

The sky

Cateii , adorabili

. . . .

Ceva fructe rosii xD

Trandafiri roz

The sky again . .

Ganganie
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#2
Hellow ^-^ Am trecut si eu pe aici si am ramas gen wow O_O Chiar imi plac foarte mult aceste poze facute de tine, ai talent. Cateii aceia sunt pur si simplu adorabili T_T De cand nu am mai vazut eu asa catelusi xD Mi-ai facut ziua mai frumoasa. Chiar imi place cum i-ai prins, ochii aceia sunt atat de dragalasi. Nu mai ma satur de poza aia >_< Deasemenea si acele fructe rosii,(am mai intalnit asemenea fructe, nu stiu cum se numesc xD ) chiar imi place poza. Ai avut un unghi foarte bun. Imi place cum cade lumina pe ele. Prima poza este deasemenea foarte bine reusita. Statuia este foarte incantatoare, nu am fost niciodata pe acolo, dar chiar imi place mult. Acea gradina minunata cu flori parca acompaniaza peisajul.
Astept noi poze >_< Chu :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#3
Am revenit si eu cu 3 poze ( 2 din tabara pe care le-am ratat si una facuta ieri ) .
Marea xD.
Cica munti.
Noroi xD , cica Vulcani Noroiosi , pentru care am mersi 20 d km pe jos xD.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Buna, Isis.Pozele sunt dragute, unele mai bune, unele mai putin, cum e si normal de altfel.
Voi incepe cu cele care imi plac: mai, cea mai faina si mai captivanta e prima fotografie din primul post, cea cu monumentul din Buzau.Ma rog, nu stiu ce ai vrut tu sa prinzi, pe ce te-ai concentrat, ori statuia din care nu se intelege mai nimic(de ex eu n-am fost niciodata acolo si tot ce disting este un leu, poate doi 106) ori minunatul peisaj.Daca e a doua varianta te felicit, pentru ca ai reusit.Cel putin pe mine m-au impresionat combinatia de culori si lumina de pe fundal(foarte fain ti-a iesit.Ai modificat a little bit contrastul?71 dar recunosc ca fara statuia din centru, pozei i-ar fi lipsit 'acel ceva'.
Poza cu Vulcanii Noroiosi...(a doua nu prima.Prima e foarte neclara, de parca ai fi miscat obiectivul)...vroiam sa zic ca e superba mai ales din punct de vedere coloristic.Cel putin pentru mine combinatia gri-verde e charming.
'Mare xD' : ahh, marea involburata, cu multe valuri, iar deasupra cerul linistit, senin.Si mai reusita ar fi fost fara ca barele alea sa acapareze...tac.Defapt e totul ok 21 bravo!
Mi-au mai placut 'Cica munti' si 'The sky'.I mean, ultima e...hm sa spunem tipic Romaniei.
Keep up the good work! Te astept si cu alte fotografii.
[Imagine: 43e7c04227709ca633742d8d11aa32cf.png]
Eu ți-am alergat prin vene, ți-am suflat cu dor pe gene, eu ți-am upgradat sărutul, ți-am iubit necunoscutul...
~my deviantart~
~my photography topic~

#5
http://i54.tinypic.com/161ggmt.jpg
O mica poza. : >
Si cam atat deocamdata...
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#6
Prima e din Buzăăuu, iai xD Îmi place cum ai captat monumentul ăla, deși se putea găsi un unghi mai bun.
În general sunt poze foarte drăguțe, dar unele mi se pare prea luminate.Mă refer la cele din primul post. Nu știu din ce cauză. Cea cu vulcanii noroioși îmi place foarte mult.
Cele din al doilea post mi se pare foarte tari. Mult mai bune. Marea este absolut superbă, cu valurile acelea spumoase în acțiune :], precum și peisajul acela de munte.
Ultima este foarte...rustică. Iar cățelul acela în drum dă viața peisajului acela monoton. Foarte natural. Spontan.

Succes.

#7
Salciile , lacul .. etc.
Facuta la plictiseala ^^
Cam atat. pupic.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#8
Hei.
Per total imi plac mult pozele tale 8 I mean,vad ca te-ai axat pe natura(suibectul meu favorit pentru poze)Ai fotografiat dintr-un unghi bun in majoritatea cazurilor.Asa...preferatele mele au fost:
1.Marea:SUPERB!I mean,albastrul acela,claritatea,unghiul,lumina,tot e perfect.Foarte reusita!Felicitari!
2.Cica munti4in nou,minunat.Tot acel verde,peisajul(foarte bun loc d eunde ai fotografiat)Mi-a placut mult.
2.Noroi:Imi place mult contrastul si cum se vede iarba in fata,dar si cerul complet alb(e de vina lumina,probabil)Foarte dragut.Si "salcii" mi-a placut.Foarte divers si foarte bun unghiul.
Ai talent.Keep it up! hug
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#9
Awwww căţeeeiiii. Geez ce adorabili sunt. Ador fotografiile cute mai ales cele care au căţei, pisicuţe and cute animals în ele. 8 Prea marfă fotografia. Sunt aşa pufooooşi. Vreau şi eu unul.
:[ Sunt atât de adorabili şi scumpici. Sunt ai tăi o.o ? Câţi ani au ? Sunt atât de adorabili frate.
Restul fotografiilor îmi plac şi cele de la Vulcanii Noroioşi Xd foarte tare peisaj. Profa de geografie ar vrea să meargă acolo...sau cred că a mers. Am câteva locaţii în minte haha, aş vrea să le văd. Eniueiii iubesc căţeii ăia. Îmi amintesc de 3 căţei [ când veneam de la munte ] erau pe o capotă a maşinilor cu un bărbat şi o femeie şi un milion sau 3 milioane unul singur. Atât de drăguţi erau şi ăia.
-

#10
Pai nu sunt cateii mei, desi as vrea eu :[. Sunt cei pe care ii hraneam si cu care ne jucam in tabara. Erau asa de pufosii >3. Asta s-a intamplat acum patru-cinci luni cred xDD. Vreau din nou tabara T.T, chiar daca am mers douazeci de km pe jos : )), a fost minunat. Mie una mi-a placut si sigur acei catelusi mici si pufosi au crescut acum. Cat de mari or fi habar nu am. Desi as vrea sa-i vad inca odata.
__________

Da stiu dublu posting, aruncati-ma la lei 9. Sorry ;; ).

1 ) Brad .
2 ) Luminite ;;] .
3 ) Glob galben ~ .
4 ) Fundita rosie ^^ .

EDIT: Stiu ca lasa de dorit calitatea, dar nu sunt facute cu aparatul de fotografiat, ci cu telefonul. Aparatul mi s-a stricat =.=.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pictures... Obviously dopamine 7 5.350 08-08-2012, 10:17 AM
Ultimul răspuns: Ang.
  My pictures >_<" KathVonTe 8 5.094 29-11-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: KathVonTe
  My pictures :D Layla. 13 8.305 07-08-2011, 04:32 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Little Pictures Wanna 2 2.762 15-02-2011, 04:38 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Kumiko's pictures... ~ Kumiko ~ 7 5.127 29-12-2010, 06:47 PM
Ultimul răspuns: Mitchy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)