Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Pics<3

#1
Hey hey

M-am gandit sa postez si eu cateva fotografii facute de mine..Nu sunt prea reusite,deoarece eu sunt incepatoare.In sensul ca inca nu stiu mai nimic.Deci astept sfaturi.
In legatura cu calitatea,eu le fac de pe telefonul meu si nu pot face nimic,nu am aparat so
So here they are:
Sun rising
Shining Star
Flower
Beautiful view
Sleeping kitty (btw,asta e pisica mea)
Cam astea sunt 4 Sper sa va placa si astept sfaturi si pareri
Buh-Biee8


Edit Nya : Să nu mai scrii cu culoare, te rog. Culorile le pot folosi doar moderatorii. Mulţumesc. : 3
Edit:Sorry pentru inactivitate..o sa revin cu poze noi cat de curand
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#2
Aloha! Smile
Pentru niste poze facute cu telefonul, eu cred ca sunt chiar reusite. Si eu am poze pe tel, dar nu am cablu 20
Prima mi-a placut cel mai mult, e faina si pot spune ca calitatea e chiar buna. Imi place mult cum se vede soarele.E rasarit? Mie imi seamana mai mult a apus..4
Poza a doua e cam simpla si nu prea interesanta. Era mai frumos daca inchideai becul si faceai poza cand era fosforescenta.
Floarea din a treia poza e foarte draguta si se vede frumos in contrast cu cerul. E reusita poza. Cred ca daca modificai putin culorile.. 10 iesea altceva. Asa, pare veche.
Penultima poza, of, in mama lui de telefon, nu ma mai iau de calitate 10 insa lasa mult de dorit, cred ca, daca nu iesiea casa din prim plan sau stalpul si copacul in cadru era mai reusita.
Pisicuta e foarte dragalasa, iar poza foarte frumoasa.E rausita si imi place. E frumos cum se vede pisica gri si in spate portocaliu.Jumatate de poza e cu culori reci, jumatate culori calde 10. Foarte frumos.
Felicitari!

Te desvurci bine cu telefonul, insa incearca sa le modifici digital, daca ai telefonul naspa. Incearca Photoshop. 3
Succes in continuare!

#3
Imi pare rau ca nu am mai postat,dar am revenit cu fotografii noi:

Trees
Feeling spring
In the morning...
Feeling spring2
Feeling fall...

In mare sunt cu natura,copaci etc...Cum am mai zis,le fac cu telefonul si nu pot face nimic in legatura cu calitatea:[

Buh-Biie:3
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#4
Nu sunt experta in fotografi asa ca poate nu o sa spun cine stie ce .
Imi plac ca sunt simple , culorile sunt destul de bune, unele unghiuri sunt acceptabile .
Acea poza cu pisica ta, dragut . Ce rasa este ?
Si mie imi place sa fac poze cu telefonul , si stiu si eu ca nu e asa buna calitatea ca la alte aparate moderne . Dar chiar au iesit bine , nu ar trebui sa te lasi , cu timpul o sa evoluezi si mai mult . Chiar am bucur ca iti place sa faci fotografiezi .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
So...im back with new pics.Multumesc pentru cele doua comentarii,insa astept mai multe.Comentariile inseamna foarte mult pentru mine.De multe ori am renuntat la ceva fiindca nimanui nu-i pasa.Dar o sa continui sa fac fotografii findca iubesc asta 8.Prietenele mele s-au osinuit deja ca,de fiecare data cand mergem undeva sa ne oprim pe drum de vreo 10 ori ca sa fac eu fotografii 21
-imi pare rau pentru claritatea proasta,nu am ce face in legatura cu claritatea in sine,cum am mai zis fac poze cu telefonul.

Dreamin'
Morning feel
Gold days
Path to fall
Forever fall

Hope you like it.Cum ziceam,mai astept comentarii,inseamna pentru mine mult.Critici,sfaturi,pareri,orice...

Buh-Biie
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#6
Sunt dezamagita ca nu am mai primit comentarii,dar o sa mai postez poza.Hope you like em'!

Forest feel
Flowery
Before the night
Colors in the park
Sunny fall
Black tree
The moon is up

Sorry ca in ultima poza se vede firma de la family,nu aveam cum sa prin cadrul fara semnul acela...anyway..inca astept comentarii! 4

Byeepupic
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#7
Iti ador pozele <3. Toate fara exceptie, de la inceput pana la sfarsit. Sunt mirifice. Imi place unghiul din care le iei si ce fotografiezi. Imi place ca te-ai profilat, sa zic asa, pe natura, este ceea ce-mi place mie cel mai mult xD. Mai vreau fotografii, fast ! ;; )
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#8
Scuze ca nu am mai intrat.Multumesc mult pentru comentariu 4 Am fost de curand la tara si am facut niste poze,seara:

Peace
Before the night
Fire
Fire!!
Sun is Down
Sun is Up

Am mai zis,fac poze cu telefonul si de asta e asa calitatea si nu am ce face :[
Astept comentarii pupic
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#9
Ai spus ca postezi din placere apoi ai zis ca esti dezamagita ca nu primesti commentari .
Daca tu postezi dpar din placere asa si altii dau comment tot la fel .
Daca tie chiar iti place atunci nu ar trebuii sa iti pese daca primesti sau nu commentari .
Revenind la poze .
Chiar daca claritatea lasa de dorit in unele poze peisajele alese pentru fotografiat sunt fabuloase . Imi plac peisajele mai . . . monotone , ce te lasa rece asa ca unele dintre ele au fost pe placul meu . Nu imi pot gasii cuvintele sa - mi exprim gandurile . Am sa las doar atat . Daca te intrebi de ce nu am comentat fiecare poza imparte atunci reciteste commentul de la profil ca sa iti dai seama .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10
Hmmm ;; ). I like this :]. Imi plac in special pozele " Fire ", amandoua. Sunt splendide <33 si imi place culoarea pe care au norii, chiar zici ca arde ceva acolo. Si " Before The Night " este draguta, poate putin neclara, dar inteleg ca le-ai facut cu telefonul, si nu prea ies bine din punct de vedere al luminozitatii si claritatii xDD. Continua tot asa xD ca o faci bine ;; ). Data viitoare sper ca vii mai repede cu poze noi : - w, DAAAAA ?!
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aleksandr's awesome pics!!! Aleksandr 1 3.621 31-10-2011, 11:29 PM
Ultimul răspuns: Pequax
  Ma' pics Liar 2 2.739 04-09-2011, 12:50 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Some pics Kayla. 7 5.261 31-07-2011, 06:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Kamy`s Pics ^^' `Shadow. 1 2.677 13-07-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  My Pics;)) ♥«- -»тε αm♥»--»♥ 0 1.954 08-01-2011, 06:51 PM
Ultimul răspuns: ♥«- -»тε αm♥»--»♥
  Sissi's nais pics(a.k.a Photography) Sin 15 9.547 09-09-2010, 02:28 AM
Ultimul răspuns: Sin
  Sky pics and others Cryzy 11 6.874 05-09-2010, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Cryzy
  Ma` pics! Corina. 1 2.917 01-08-2010, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)