Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mwaha ha ha ha...*evil laugh*

#11
O sa dau un raspuns simplu , desi m-am gandit ceva inainte sa raspund.
Dap , ma uit la Tokyo Ghoul si citesc si manga-ul. Presupun ca si tu te uiti , deci ce te-a captivat la acest anime? Crazy-monkey-emoticon-067
[Imagine: ulpoda4a914.png]

#12
Bun am ajuns si eu intr-un final aici. In primul rand te rog sa ma scuzi ca am intarziat atat, dar nu chiar nu am avut de ales in privinta asta.
[Imagine: tumblr_mlrejlOi0b1qhansmo1_500.gif]
.
Apoi in al doilea rand ma bucur sa te cunosc. Eu sunt Jorji, dar cei de aici imi spun Iepure sau Simple 21. Anyway vad ca ceilalti te-au intrebat destul de multe chestii caci vad ca sunt doua pagini de comentarii.
Sper ca intrebarea mea sa nu puna capac, dar care sunt melodiile tale preferate daca iti place rock-ul? Si ce iti mai place sa faci in timpul liber in afara de a te uita la anime-uri?
Have a nice time while sitting around here and hope to see you soon.
Ow ow si inca ceva. Ce gen de filme iti place sa vizionezi? Si iti place sa citesti? Daca da care este autorul tau preferat? O_O
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#13
Imi pare bine de cunostinta Jorji-kun. Cred ca imi place rock-ul si unele din melodiile preferate: Buck Tick - Snow White , Starset - Antigravity.
Nu stiu de ce dar imi este greu sa ma gandesc la altele. Imi plac filmele de groaza , istorice , SF , de dragoste si tragediile Crazy-monkey-emoticon-186
Cred ca au trecut 2 ani de cand nu am mai citit o carte. Pur si simplu mi-am pierdut interesul pentru lectura. In timpul liber nu fac mai nimic. Doar astept si ma gandesc. Quite boring , right?
[Imagine: ulpoda4a914.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.238 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)