Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mornin'

#1
Soooooo.. hello guys.. nu am pierdut ocazia sa ma inregistrez aici.. e destul de greu sa scriu ceva despre mine, pentru ca nu am mai facut asta ca lumea de muuult timp Smile ..

Sunt fana anime [altfel nici nu aveam ce cauta aici..] si ma pot mandri cu ceva anime-uri vazute.. Dintre ele, cel mai mult mi-au placut Bokura ga Ita, Wolf's rain, Furuba, Elfen Lieds si un anime pe care debea l-am inceput, Nana ..

In materie de manga sunt muuult mai la inceput.. Am citit doar Chobits, Elfen lied, Bokura ga Ita si Furuba[Fruits Basket] ..

Trecand peste acest subiect ajung la.. ce imi place.. [desi ar fi mai usor sa va uitati pe blog..]..
Imi place viata asa cum e ea, desi uneori e nedreapta, cruda si intunecata. Insa oricat de multe greutati mi-a adus m-a invatat sa ma bucur de orice lucru marunt, pentru ca o fericire mai mare nu exista pana la urma. Orice lucru care iti aduce un zambet e un lucru bun.. Ce imi mai place.. prietenii adevarati care nu te-ar trada, prietenii in care poti avea incredere, care vor sa te vada mereu zambind. Insa pentru a-i gasi, ar trebui sa incepi sa fii chiar tu unul.. Imi place deasemenea, sinceritatea.. prefer de o mie de ori sa mi se spuna in fata orice chestie, de cat sa aflu ca sunt vorbita pe la spate. Poate uneori si eu am gresit nespunand totul, insa una e sa nu spui nimic.. Pana la urma nimeni nu e perfect.. [mai ales eu]

Ca sa nu mai aberez mult, trec la ce nu imi place.. Incep de la oamenii cretini, care s-au imprastiat in lume si care au adus-o la un nivel inferior. Insa nu sunt ei singurii vinovatii, caci sunt destui oameni care ar fi putut impiedica asta.. Insa nu putem trai intr-o lume perfecta, atat timp ca nu stim ce e perfectiunea.. Nu imi place sa fiu pusa sa fac ceva in folosul cuiva, fara sa vreau sa ajut pe aceea persoana. Nu in ultimul rand, ma streseaza persoanele wanna be.. [you will get the idea ^^ ]

Ca persoana.. sunt o fire deschisa la provocari, mereu in cautare de ceva nou, desi uneori am un ritm mai incet.. In general sunt bine dispusa.. Nu prea sunt obisnuita sa spun ce simt sau sa vorbesc despre problemele mele.. insa spun ce gandesc . Dar uneori rabufnesc si adorm unele persoane cu aberatiile mele. Nu fac orice mi se spune, daca ce ar trebui sa fac nu e un lucru pe care l-as face in mod obisnuit..

Destul despre mine.. o sa mai aflati pe parcurs daca nu stiti deja 4 ..

[Oh.. ignore my Tinkerbell avatar.. i just wanna feel little again ..21 ]

#2
Daca nu ma uitam la adresa de mail nu mi-as fi dat seama cine esti!
Ma bucur ca ai decis sa vii pe acest site si forum!
Sper sa iti placa aici la fel de mult ca pe m-a si sa postezi mult si bine 4
Spor la postat... ***** a.k.a. Nana!
si un calduros bun venit!

#3
Bine ai venit Nana `san !
Oh nici acum nu [prea] mi`am dat seama cine esti >.>
Cedika a zis ***** asta inseamna ******** ..nu ? *shoot me *
Anyway ...iti urez vechiul ,plictisitorul si atat de uzatul Happy posting [cred ca partea cu no spam nu e nevoie sa o folsesc...defapt I`m kind `a sure ^^]
Ps: I like your Tinkerbell ava [Imagine: happy-grin1.gif]


#4
warm welcomes din partea mea... mi'a placut introducerea ta, vasta si complexa. eu unul nu am intrebari, sunt lamurit.

well, happy posting si see ya around!

#5
Bune venit pe forum! app ,cine esti? cedik a trezit multe suspiciuni XD Have fun , sper ca vom deveni prietene si ca o vei lua incet cu spamul (ca as fi observat ca faci)
Fa vizite des pe aici si vei avea surprize!

#6
Thanks de primire guys..
@ Cedik - stii ca te omoram daca nu puneai stelute 10
@ Reila - s-ar putea sa insemne 4
@ Kyo - nu stiu cat de vasta a fost.. >,<
@ Hiryuu_Hina - sper ca remarca despre spam se vroia ironica..

Altceva daca aveti de intrebat intrebati.. [m-am trezit acum]

#7
nu intrebare, rugaminte mai degrab. schimba'ti statusul.... am cunoscut ce inseamna om baka, si nu te afli in categoria respectiva. multam anticipat4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mornin' Veronique 11 3.816 27-02-2012, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Veronique


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)