Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mornin'

#1
Helăău o.o
Name: Irina -imi puteti spune Ronnie-
Anime preferat: Elfen Lied, Death Note, Naruto, Vampire Knight, Trinity Blood, Ao no Exorcist, Blood +, NO. 6, High School of the Dead, Highschoold days etc.
Manga: Nu imi place :ask:
Muzica: Pop, Rock, Dance, K-pop... De obicei depinde de starea de spirit o.o
Filme: Horror, Drama, Action aaand a lot of romance .-.
Carti: ~My pasion~ Fantasy, romance; vampiri, varcolaci si alte alea :perv:

Ăăă... Inebunita dupa Yaoi, am momente cand fredonez pe strada si lumea se uita la mine cu fata aia de *poker face* 24, neatenta, cu capul prin alt univers, lenesa in ultimul hal, ma pierd in citit si uit de mine acolo, dorm cu ochii deschisi la ore -rar trec de 4 ore de somn pe noapte-; ce sa mai, impiedicata (nu ma uit nici o data pe unde merg) perfecta -.-'
[Imagine: coollogo_com-181261381.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Veronique!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Wow chiar nu-Å£i plac manga-urile ? :]] Spune-mi un motiv de ce 21.

Anw, welcome here ! *huggies* hope you'll have fun with us. Okay, ce mi-a sărit în ochi a fost înnebunită după yaoi - meh me too ; cred că am văzut toate anime-urile yaoi existente până acum.
Trupe favorite de rock ?
ÃŽÅ£i place serialul/romanul 'The Vampire Diaries' ?
De unde eÅŸti ?

#4
Heya, Ronnie! Bine ai venit pe zup. Eu sunt Sara şi sper să ne înţelegem bine. Am şi eu câteva întrebăăări:
- Ce zodie eÅŸti?
- Melodia preferată pe care o ştii pe de rost?
- Ciocolată sau vanilie?
Eh, sper să te acomodezi repede, de plăcut sunt sigură că o să-ţi placă. Să te distrezi şi happy posting! :X
She's wiskey in a teacup.



#5
Salut Ronnie, bun venit pe Zup Smile Sunt si eu curioasa, de ce nu-ti place manga? Asa...Despre genurile de carti care iti plac, sunt 100% identice cu ale mele... :X Plus, am scris mai multe ficuri si 90% dintre ele sunt fantasy, 80% cu vampiri, cam 60% cu varcolaci si 100% dintre ele sunt Romance. Sunt o romantica incurabila, ce sa-i faci... Si eu sunt mare fana yaoi :X Si am mai remarcat un cuvintel acolo care imi spune ca avem mai multe in comun... Sunt o mare, uriasa si gigantica K-popperitza. Ce trupe de K-pop asculti de obicei?

Asaaa...Altceva....Impiedicata sunt si eu peste masura, am doua picioare stangi dar din fericire se compenseaza cu faptul ca mainile mele stiu sa faca multe si am mintea brici (sunt un geniu, ce sa mai...si mai sunt si modesta pe deasupra ). Universul pe unde se plimba capul meu va ramane nedescoperit de umanitate... Lenesa sunt cat cuprinde, deci asta ar fi inca ceva ce avem in comun... Cu dormitul la ore...Ei bine, de obicei la chimie in laborator ma duc in ultima banca si trag un pui de somn acolo...Dar tu, care e ora ta preferata de somnic?

In fine, deocamdata cam astea ar fi intrebarile, sper sa putem fi prietene 3

Addeh/Hedda - Ţi-am mai şters din emoticoane, ai grijă data viitoare.

#6
@Hedda: Nu stiu, ma incurc in replici, nu sunt obisnuita sa iau lucrurile de la stanga la dreapta, invers fata de normal 106
Prefer fic-urile yaoy mai mult decat anime, adica nu le-am prea incercat, imi place mai mult sa-mi imaginez eu decat sa mi se dea pe tava.
Trupe: Linkin park (fav. 8), Coldplay, Scorpions, Qween, Nirvana, Three days grace, Hollywood Undead, OneRepublic...
Cartile nu am apucat sa le citesc, dar serialul imi place la nebunie.
Alba.
Multumesc *hugs*

@Saravis: Scorpion
Aproape toate melodiile pe care le ascult le stiu pe de rost. Dar cea care imi vine in minte e Tatu - 30 minutes
Vanilie! Ciocolata doar daca e alba.
Si eu sper, multumesc. *hugs*

@Sako-chan: Semanam destul de mult. 21
Trupe: 2NE1, MBLAQ, SHINee, Super Junior etc.
Ora pereferata de somn? TOATE o.o Mai ales franceza. 105
Multumesc *hugs*
[Imagine: coollogo_com-181261381.png]

#7
Weeeelcome^^. Eu sunt Kita. Sper sa devenim prietene, iti urez un calduros welcome pe AZ <3.
Imi place nickname-ul tau.
Iti plac pisicile?15
Ai vazut anime-ul Kuroshitsuji? *nyah*
Si.. ahm106 Ne vei surprinde cu vreun fic?15
Xo.
[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3


#8
Thankiees Kita. =D
Pisici? Hmm... Da, imi plac, dar nu cred ca m-as obisnui cu una in casa. 21
In legatura cu anime-ul... Nu l-am vazut dar multumesc de idee.
Si da, cu siguranta un fic urmeaza, Sa vedem ce imi iese. 4
[Imagine: coollogo_com-181261381.png]

#9
Heya ^^ No.6, Death Note, Ao no Exorcist. Imi plac gusturile tale 21
Totusi, in unele cazuri manga e destul de buna. Uuu si mie imi palce ciocolata daca e alba :]]
Well, nu am ce spune fiindca intrebarile au fos tpuse. Distarctie placuta ^^

Cer sau pamant? :]]

Psycho XD

#10
Multumesc *hugs*
Ce-mi recomanzi la manga? 10
Cer, pamantul a devenit plictisitor. ._.
[Imagine: coollogo_com-181261381.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mornin' Nana 6 5.306 17-07-2007, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Kyo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)