Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

More Than Love...[+16/+17]

#41
helooo
Imi cer scuze ca nu am comentat la celalalt capitol... L-am citit, dar mi-a fost prea lene si am spus ca o sa comentez ceva mai incolo, iar tu ai postat si nu am avut unde. Pacat. Descrierea mi-a placut foarte mult, zdruncinarile pe care le-a avut au fost prezentate foarte bine. Dialogul... Sakura a fost prea dura cu Karin, imi parea rau pentru mama ei, inteleg ca o doare. Dar... Sakura... ceva nu mi se pare normal la ce ai povestit. Naruto a facut dosarul ? Sau Itachi ? Ceva mi se pare putred si eu vreau sa aflu ce si cum, acum.

:bye:

#42
More Than Love
Capitolul 12-Partea a doua a Capitolului 11



In this california king bed, Were 10000 miles apart
I been california wishing on the stars, For youre heart on me
My california king


In acel moment mi-a dat seama ce fac. Viata mea v-a lua sfarsit pentru niste dobitoci, care ei ar trebui sa moara, nu eu. Ratiunea imi zicea sa apas pe tragaci, sa termin cu toata suferinta asta, iar inima sa nu o fac, pentru ca nu are rost. In momente ca acestea imi vine sa ma dau cu capul de pereti. Pe cine sa ascult? Imi las pistolul de la cap si il indrept spre mama si Sasuke, iar o sete nebuna de sange imi inunda corpul si simturile. Inima mea plangea, iar acum ratiunea era de acord cu inima, sa nu o fac, este un pacat prea mare pentru un om ca mine, in floarea tineretii. Cum poti fi asa nebun sa iti omori mama si pe cel care il iubesti? Sunt nebuna, asta merita daca se baga in viata mea, si nu ma lasa sa iubesc, asta merita oamenii ca ei. Asta merita amandoi! Lacrimile imi scalda chipul alb, precum cel al unei fantome, mana imi tremura, ce tot zic? Tot corpul imi tremura in timp ce inghit in sec, ochii mei verzi fiind atintiti asupra celor doi nemernici. Ii voi omor fara pic de mila, in doar cateva secunde. Pe chipul lor nu se intelegea nimic, nici macar teama, iar ceilalti se uitau la noi ca la cinema. Nermernici!. Apas pe tragaci, iar in urmatorul moment...Itachi ii salveaza, glontul oprindu-se intr-un tablou cu Mona Lisa. La dracu cu toata lumea asta buna de nimic!

-Sakura ce ai? Esti nebuna sau ce? se rasteste Itachi la mine, eu inca priveam tabloul cu glontul care trebuia sa ii omoare pe Karin si Sasuke, mana mea inca tinand pistolul in mana. Sakura tu nu esti asa....continua acesta venind in fata mea, mangaindu-mi chipul alb, fantomatic, muribund. Atingerea s-a ma calma, ma facea sa ma simt iubita, dar nu iubirea pe care o vreau, ci iubire frateasca. Il imbratisez strans, incepand sa plang si mai tare, printre gemetele de durere spunandu-i totul, ceilalti uitandu-se la mine ca la felul al paispe'lea. Am vazut cum pe fata Hinatei si a lui Kakashi se strecurau cateva lacrimi.

Sunt sortita esecului, suferintei, iubirea imi este straina. Doua brate ma iau pe sus, ducandu-ma in dormitorul meu. Am putut sa vad fetele celor care erau in camera, inima mea regretand tot ce a zis, absolut tot. Sasuke privea indiferent pe fereastra, parca cautand ceva sau pe cineva, mama plangea, in timp ce Hinata incerca sa o consoleze, dar lacrimile ei tradau al ceva, si ea era ranita. Kakashi se uita cu tristete si o oarecare dragoste la mama, muscandu-si buza de jos, incercand sa fie barbat, sa nu planga, iar lepra de Naruto avea fata atintita spre podea, era ingandurat. Oare am facut bine? Oare am zis bine? Oare acesta este sfarsitul iubirii familiei si prietenilor? Mai mult decat sigur. Itachi ma aseaza pe pat, ordonanadu-mi sa scuip tot.

Dupa o ora de plans, de gemut de durere, de amintiri reinviate, imi apare un zambet pervers pe fata. Ma gandeam sa il testez pe Sasuke, sa ii testez gelozia. In inima mea se dadea o petrecerea, iar zambetul meu se accentueaza, uimindu-l pe Itachi. Daca un baiat este gelos, inseamna ca o iubeste pe fata, iar eu asta vreau sa vad, sa o simt. Incep sa ma dezbrac, sub privirile confuze si pofticioase ale lui Itachi, care vroiau sa vada totul, sa ma vada cum m-a facut mama. Ii explic planul, iar el aproba cu un zambet pervers, lingandu-si buzele, cand imi vede sanii mari si moi. Ma urc la el in poala, ajutandu-l sa isi dea tricoul albastru jos.

-Hai sa ne jucam putin cu Sasuke si Karin...-incep eu sa spun, soptindu-i senzual la ureche, vinovatia acaparandu-mi sufletul. El zambeste si incepe sa imi sarute buzele. Cert, este un sarut fara sentimente, dar foarte pasional, saruta asa de bine, acum vad de unde a mostenit Sasuke asta. Mainile lui se plimbau pe corpul meu aproape gol, in timp ce buzele lui se framantau cu buzele mele intr-un mod haotic. Limba lui se duela incontinuu cu a mea, niciuna nu a cedat acestui joc, atat de....placut. Buzele lui coboara pe gatul meu, muscandu-mi-l usor facandu-ma sa gem de placere, asa incat sa ma auda ,,vecini de jos''. Mana lui imi mangaie cu tandrete pielea, tragand usor de lenjerie....am ajuns cam departe. In acel moment pe usa isi face aparitia....

P.S. Capitol necorectat

Ma scuzati ca le pun asa de repede dar am cam ramas in urma cu ele....si am uitat sa le postez si aici...Sryy^^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#43
Cu siguranta More Than Love este pe lista ficurilor mele preferate :> Oare mai e nevoie sa explic de ce ? ;))

Trecem unde ne intereseaza, si anume, IDEEA PE CAPITOLUL ASTA: Dear, sper ca Itachi nu o s-o violeze pe Sakura, nu? :o3 Sper ca Sasuke o s-o violeze! :)) <-- Oke, oke, stiu ca n-am voie cu mai mult de 10 emoticons intr-un post asa ca sa devenim seriosi [-x

Ma'sa e o scorpie. Acum plange, acum e dragastoasa cu fi'sa, acum o priveste indiferent si o lasa sa sufere. So what can I say? Mereu ai ceva ce surprinde in fic. Aparitia lui Itachi mi s-a parut cam brusca si cam.. infricosatoare o.o De unde stia el ce era pe cale sa faca? [okay, poate nu stia asta, poate ca doar se ducea acasa la Sakura, dar care ar fi motivul acestei vizite? Ma rog, sa zicem ca motivul era sa o gaseasca singura, sa o ia si sa incerce sa o violeze again, dar atunci cum de schimbarea asta atat de brusca in caracter?]. BTW, n-am inteles legaturile de fratie /:) <-- Nu mai suntem seriosi, acum punem emoticoane :> --> Poate o sa explici la un moment dat, I think :-??

Anyway, astept nextul :* *BIG HUG*
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#44
DEEeci,buna!:D
Imi place mult ficul tau,azi m-am apucat de el,biata Sakura:(,imi pare rau de ea,dar totusi.
Sasuke e foarte naspa,ca intodeauna8-|,no offense,daca stia ca sakura nu putea fi cu el,de ce nu ii da papucii lui karin?e culmea tipul...
oricum,succes la scris,daca poti,ma poti anunta cand postezi?:o3,daca doresti desigur.:D
astept nextul:*
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#45
Va rog sa fiti blanzi pentru ca este primul meu hentai :]]


[center]More Than Love
Capitolul 13
Atentie acest capitol contine faze +16/+17
Hentai dedicate lui Miky si Debb:]]

I'm too sexy for my shirt, too sexy for my shirt
So sexy it hurts
And I'm too sexy for Milan, too sexy for Milan,
New York and Japan[/center]


Sasuke. Statea si se uita la noi. Ochii lui negri exprimau numai furie si ura pentru fratele sau, animalul de pe mine. Intr-o oarecare masura imi parea rau pentru el, pentru ca l-am ranit, dar imi parea si bine, pentru ca este gelos si inseamna ca ma place, inca odata am reusit. Daca eu il iubesc pe el, si el ma iubeste pe mine, as putea spune ca este o poveste cu final fericit, dar cat timp exista mama, nu am nici o sansa. Dar totusi, de ce a sarit la mama in brate si m-a lasat balta? Oare cine a facut acele poze devastatoare? Eu il iubesc cu adevarat, sau e doar o atractie trupeasca? Il opresc pe Itachi din ,,treaba'' si ii zic ca totul a mers perfect si sa ma lase singura cu Sasuke, imi zambeste dulce si ma saruta pe frunte, plecand din camera mea, lasandu-ma sub privirile reci ale ,,leului’’, eu fiind numai in lenjeria intima de culoare alba.

-Vreau sa iti spun cateva intrebari...-incep eu sa zic, inghitind in sec. Asteptam sa urle la mine, sa ma jigneasca, poate chiar sa imi dea o palma. Inima mea era intr-o continua lupta cu celelalte organe, aveam o stare...nici macar eu nu stiu cum sa o numesc, emotiile ma acaparasera, iar un mic fior trecu rapid prind corpul meu. Acesta ingana un ,,Spune'' rece si fara sentimente, exact cum ma asteptam, un par mi-a fost varat in inima.- De ce te-ai dat pe langa mama? Ce simti cu adevarat pentru mine? De ce nu te desparti de mama odata? termin cu fraza, ultima intrebare am spus-o tipand asa incat sa imi privesca fata trista si speriata.

In acel moment am simtit ca timpul ingheata in loc, iar pe pamant suntem numai noi doi. Se apropie de geam si incepe sa priveasca frumosul apus de vara. Mainile lui erau impreunate la piept, privirea lui nu exprima nimic, era aceeasi, rece, dura si fara pic de sentimente, absolut nimic, nici macar nu schita un gest, poate l-am deranjat cu intrebarile mele, care nu au fost prea subtile. Isi drege putin glasul, iar melodia vietii mele incepe sa rasune...Incep sa zambesc, totul redevenind la normal, planeta continua sa se miste, o caldura neobisnuit de placuta ma invaluie, facandu-ma sa zambesc din inima...Chiar il iubesc…

-Eu m-am cunoscut cu mama ta la barul unde lucra, ,,Shine Caffe’’ mi se pare care era si bordel, era beata manga si sumar imbracata, nici eu nu eram prea treaz. S-a apropiat de mine si a inceput sa ma sarute, fataindu-se in poala mea, nu stiam ce fac, eram vrajit de fanteziile erotice pe care mi le dadea, nici o fata nu ma excitat asa de tare niciodata, chiar de la prima intalnie, daca vrei sa sti, i-am tras-o.- a zis totul fara pic de scrupule, cu scarba, fara pic de sentimente, dar, daja stiam asta, mama a fost o c***a si intr-un fel, asa va ramane.-...Asta m-a facut, ca intr-o zi sa ajung tatal unei pustoaice de optispe' ani, ajungand sa o iubesc mai mult decat orice pe pamantul asta. Nu ma despart de maicata, pentru ca ar insemna sa nu te mai vad si nici tu sa nu mai ai voie sa ma vezi. Intelegi?

Nu m-ai m-am abtinut si i-am sarit in brate stragandu-l tare. Sanii mei erau presati de pectorali lui, facandu-l usor sa se imbujoreze, raspunzandu-mi intr-un final la imbratisare. Inima mea exploda de fericire, a zis ca ma iubeste, ca este indragostit de mine, dar totusi, sunt inca o tampita. L-am crezut din prima ca ma iubeste, iar el ma poate juca pe degete, oricand si oriunde vrea. L-am tras mai aproape de mine, privindu-l in ochii lui negri, calzi si iubitori. Ma simteam oarecum, excitata, vroiam sa vad ce poate. Oare eu, o virgina, o sa ii pot face fata unuia ca el?

-D-d-daca ma iubesti...-am spus incet, lasand o lacrima sa cada, nemaiputand continua, nu stiu de unde mi-a venit idea asta tampita. Ma simteam ciudat, o dorinta arzatoare m-a acaparat, aveam nevoie de trupul lui, aveam nevoie sa fim una si aceeasi persoana macar pentru o noapte. Imi era frica si ma simteam vinovata ca o sa imi pierd puritatea, dar, o pierdeam cu cel pe care il iubesc cel mai mult. Nu? Mi-am luat inima in dinti, si am continuat, nu mai puteam da inapoi, era ceva permanent.- Te vei culca cu mine...

A ramas socat de ce i-am spus, nu mai misca, abia daca mai respira. Oare...o sa vrea sa o faca cu mine? Sau...mai bine este cu mama care are mai multa experienta? Intrebarile acestea imi zburau prin minte, nelasandu-ma sa gandesc clar. Am auzit doar o propozitie care si acum ma excita si ma bucura in acelas timp ,, Si ce ai asteptat atata sa ma intrebi?''. Ii sar in brate si il sarut inocent pe buzele carnoase, atat de apetisante, sarutul devenind unul pasional. Buzele noastre se framanta intr-un ritm nebun in timp ce limba mea se duela cu limba lui, atingandu-se, impingandu-se, nici una nu renunta in acest joc pe viata si pe moarte. Usor imi musca buza de jos, facandu-ma sa gem incet, aproape neauzit la ureche lui, excitandu-l sip e el, in timp ce ii deschideam nasturii camasii, rupandu-i pe ultimii, l-am trantit pe pat, asa incat el a ajuns sa fie deasupra mea, presandu-mi sanii cu pectoralii lui, dezmierdandu-mi buzele.

Mana lui asa calda imi mangaia corpul firav cu forme bine conturate, foarte apetisante, care asteptau sa fie gustate de brunet, toata noaptea aceasta. Ma simteam asa de bine, atat de sexy, nu vreti sa stiti cat de excitata eram, si sunt in acest moment, vreau mai mult, mult mai mult. I-am aruncat pantalonii undeva prin camera, amandoi am ajuns in lenjerie intima, eu in sutienul si chilotii albi, iar el in boxeri negri. Imi plimbam mainile pe muschii lui atat de apetisanti, inca sarutandu-ne nebuneste. Saruturile au coborat pe gat, lingdu-l si muscandu-l usor, facandu-ma sa icnesc, tragandu-l de parul lui negru ca noaptea. M-a ridicat in fund, surutandu-ma violent pe buze, in timp ce cauta inchizatoarea de la sutien, iar cu mana libera tragea de chiloti, care nu mai aveau mult de stat la locul lor. Mi-a rupt sutienul, lasandu-ma inapoi pe spate, inca ne sarutam, mai pasional si mai apasat ca niciodata. Saruturile au coborat, in acelas ritm, lafel de apasat si cu aceeasi pasiune, cu mai multa dorinta. Ma musca usor de unul dintre sfarcuri facandu-ma sa gem adanc, apoi a inceput sa-l suga posesiv precum un sugar, placerea devenind una din ce in ce mai mare, si inca...era inceputul.

Buzele noastre s-au reintalnit intr-un sarut dulce, limbile noastre continuand duelul de mai devreme, cu mai multa pasiune. Mana lui se plimba pe corpul meu, jucandu-se inca putin cu sfarcurile mele. Eram aproximativ goala, mana lui a ajuns in zona interzisa si pur si simplu mi- a rupt chilotii, Sasuke este o bestie, salbatic in pat, stie sa satisfaca o fata, sa o excita, sa o duca pe culmile placerilor. Ma penetrat cu doua degete, miscandu-si-le in ritm alert in interiorul meu, facandu-ma sa gem de placere, mult prea multa placere, miscarile de dute-vino se accentuau in fiecare minut, gemetele mele auzindu-se din ce in ce mai des in camera. Ma simteam de parca eram drogata cu pilule de fericire, prea multe ganduri erotice imi zburau prin cap in acel moment. I-am dat jos boxerii, aruncandu-i undeva dupa pat, ca nu cumva cineva sa ii vada, un lucru jenant atat pentru mine cat si pentru brunet.

-Esti pregatita iubito? a intrebat Sasuke, uitandu-se in ochii mei, am dat afirmativ din cap, i-am dat permisiunea sa imi ia virginitatea, iar ea nu se va intoarce inapoi, niciodata.

M-a penetrat adanc, facandu-ma sa imi arcuiesc spatele, doua lacrimi alunecandu-mi pe chipul alb, disparand intr-un final, iar un firisor de sange scaurangu-se pe coapsa mea, semn ca de acum nu mai sunt ,,fata cuminte’’. Gemeam adanc, si eu si el, miscarile in ritm alert de dute-vino ma innebuneau, placerea era peste limita normalului. L-am impins pe spate, in asa fel incat eu sa fiu deasupra lui, facand miscari de sus in jos. Mainile lui erau pe bazinul meu intetind ritmul miscarilor, facandu-l sa fie rapide, alerte, placerea de doua ori mai mare.

Dupa trei ore de agitatie am cazut amandoi vlaguiti pe pat, adormind instant. Tot ce am mai putu auzi au fost niste gemete de placere adanci. Oare de la cine or fi? Cu aceasta intrebare am adormit....

~~~Vreau sa va anunt ca asta a fost cel mai lung capitol din viata mea :)). Nu mai stiam cum sa il termin, iar Miky(D) a zis ca ma bate daca nu termin hentaiu. Uite asa Elz a facut primul ei hentai. Sper ca va placut^^. Scuzati eventualele greseli~~~

[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#46
Mama! Elz tu esti pur si simplu geniala! Ce mai hentai! O.O Au, au.. ce am mai savurat fazele =p~

Lasand asta. Capitolul chiar a fost super lung ceea ce mi-a placut. Naratiunea a fost bestiala! Te-ai descurcat minunat. Dialogul.. doua replici. Deloc neinteresante. Descrierea.. mama mia! Ai descris totul asa de frumos incat am ramas cu gura cascata. Sentimentele si acea scena.. au fost descrise absolut superb. Nu am ce comenta. Greseli de tastare? Cine s-a mai uitat dupa ele? Actiunea a decurs superb. Totul foarte frumos. Uu.. alte gemete? Banuiesc ale cui sunt, sincer. : ]]

Draga mea surioara, eu te astept cu nextul cat mai repede!
Bafta si muuuuuu~lta inspiratie.

Bye, bye!
:bye:
Debb.<3

#47
*BOOM* ~ Miky a aterizat.

In primul rand, iti multumesc pentru dedicatie >:D< :* You're sweet *hug*. Cat despre fic, actiunea se desfasoara lin, dar ai grabit-o un pic cand a trebuit sa-l scoti pe Itachi din scena. L-ai dat afara prea repede, iar el a acceptat prea usor :| Dar nu conteaza prea mult, data viitoare cel mai probabil you'll take care.

Am vazut o greseala de tastare [n-am ochit decat una] si mai multe virgule in loc de puncte [oke, trecem la ce ne intereseaza].

Ideea acestui capitol a fost hentaiul <-- primul hentai O.O mie mi se pare ca ai mai scris cateva inainte [asta, ori te'au lasat de prea multe ori parintii singura acasa :> SI TU AI PROFITAT DIN PLIN! :)) ]. Acest capitol mi-a placut destul de mult. YEEY :victorie:

BONUS: Cat despre final, cred ca gemetele se auzeau de la Karin si Kakashi :> La asta te'ai gandit, don't you?

Zby3 si sa nu uiti sa ma anunti *HUG*
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#48
Iubita >:D<
Iarta-ma ca nu am dat comm-uri la fiecare capitol, iarta-ma ca nu ti l-am citit de la inceput. Sunt o fata rea, foarte rea !
Ehh, ma iarta Elz, nu-i asa? :*
Revenind la superbul tau fic. DEci, este SUPERB !!! INCREDIBIL !! E adevarat ca mi-a placut "Floare de lotus" , dar pe asta il iubesc. E pe placul meu :x
Deci, ideea este incredibila. Sasuke tatic vitreg si Sakura fica-sa => perversitati
Pot spune ca ma impresionat descrierea ta. Mi-au dat lacrimile atunci cand Sakura si-a imbratisat mama sau momentul cu pozele, atunci cand frumosul brunet:x:x a ales-o pe ma-sa. Chiar mi-au dat lacrimile. Foarte fain, mi-a placut cum ai descris, foarte mult:x:bv:
Scena hentai:chuu: si ea a fost descrisa klumea, puteai si mai bine, dar fiind prima scena de acest fel e ffff bn. Vei vedea k pe parcurs vei devini super profi ;)
Ti-am zis k iti las un comm de kilimetri :))))
Ehh, cred ca am terminat, dar nu inainte de ati zice ca TE OMOR daca nu pui next-ul.
Cat mai repede, te roaga Andreea cu ciresica deasupra, da? ;;)
Kiss and Hug, Elz !
Andreia te iubeste !>:D<:X

#49
Buna!!!

Am venit si eu cu un comm pe la tine;)
So....
IMI PLACE LA NEBUNIE FIC-UL ASTA!!!mai ales acest capitol:>
Sincera sa fiu la unele capitole am plans,imi era mila de Sakura,cat suferea....si Karin aia...off numai puteam de nervi:))
Scenele hentai....:love:de ele nici numai stiu ce sa spuun....
DECAT CA MI-A PLACUT CHIAR FOARTE MULT!!!
Ficul asta e printre preferatele mhele:>:x:xi Il ADOR:x:X
Si sorry ca nu am comentat si la celelate capitole:(
Si PLEASEEE sa ma anunti cand pui next-ul ca MOR de curiozitateee
Pa-paaa!!!!
Pupiki pupiki:x:*:*:*
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<


#50
heloo

Capitolul a fost uimitor... mi-a placut. Mi-e nu mi s-a parut lung... a fost chiar mediu. Dupa mult timp a aparut si hentaiul... Dar acele gemete ale cui erau ? Nu conteaza acum. Dialogul... Replica lui Sasuke a fost foarte frumoasa si... draguta cu tente de iubire pura. Mie acum imi este frica... Sper ca Sasuke s-o n-o lase acuma dupa ce s-a culcat cu ea. Mi-e teama.

:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)