Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#21
Dude ieri am fost la concert la cargo si am dat din cap pana nu am mai putut, azi m-am trezit cu cea mai nesimtita durere de gat, dar cu toate astea nu imi pare rau a fost un inceput tare de vacanta. oke chiar aiurea fara space.

ai dreptate ^^

sa vedem, next is:
Searaastaoprietenatrebuiasaramanasadoarmalamine,darasunat-omamaeifiindcaisi-aamintitcevasiachemat-oinapoiacasasiasas-adussisearaastacaretrebuiasafieplinadedistractieincaretrebuiasastamtrezepanafoartetarziusisanetrezimaproapedeamiaza. 21

so, it's easy?
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#22
Seara asta o prietena trebuia sa ramana sa doarma la mine,dar a sunat-o mama ei fiindca si-a amintit ceva si a chemat-o inapoi acasa si asa s-a dus si seara asta care trebuia sa fie plina de distractie in care trebuia sa stam treze pana foarte tarziu si sa ne trezim aproape de amiaza.

[Stiu cum e 24]

Mine :
IeriamfostlapiscinacuprietenelemeleundeapaerafoarterecesiextremdeadancaastfelcaerasamainecSearaamfostinVamasiambautunsuccugustdeplasticsiamstatpenisippanadimineataOohsiazitrebuiesamerglacursuriledetobeI'mmakingaband=D

Scuzati eventualele greseli,inca dorm pe mine 21
LOLNOPE

#23
Ieri am fost la piscina cu prietenele mele unde apa era foarte rece si extrem de adanca astfel ca e
ra sa ma inec Seara am fost in Vama si am baut un suc cu gust de plastic si am stat pe nisip pana dimine ata Ooh si azi trebuie sa merg lacursurile de tobe I 'm making a band =D.

Next :

Duuudeazinuammancatnimic'sanatos'doarnistechipsurisisuc=]].Mamao
samaucidacandvinedelalucruCredcaosamaducsamananccevasi
apoimaivorbimApropoosafiuprimacareiticumparaCD,mitzule15.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#24
Duuude azi nu am mancat nimic 'sanatos' doar niste chipsuri si suc=]].Mama o
sa ma ucida cand vine de la lucru .Cred ca o sa ma duc sa mananc ceva si
apoi mai vorbim .Apropo o sa fiu prima care iti cumpara CD,mitzule15.

Uuu,san-q you Denny 15

whatthefocktatami-acumparatmanusidemotociclistcasabatlatobecaamfacutbasicadejalacatambatut.InmomentuldefatacitescMx0,
omangatatdefainomfgsiare99decapitolesilanaibaeusuntla65silanaibadinnoucavreausafiesianime<33Oknumabagatiinseama,continuatijocul.
LOLNOPE

#25
What the fock tata mi-a cumparat manusi de motociclist ca sa bat la tobe ca am facut basica deja la cat am batut. In momentul de fata citesc Mx0, o manga atat de fain omfg si are 99 de capitole si la naiba eu sunt la 65 si la naiba din nou ca vreau sa fie si anime <33 Ok nu ma bagati in seama, continuati jocul.

Te-nteleg Mitzu-chan 21

Azitrebuiesascriuinblog,darnustiudacaamtimpcaiescusormeainoras.Imiplanuisemsamauitsilatoradora,darmi-easadelene.Decetrebuiesafiesormeaasadenesuferitasistresanta?

#26
Azi trebuie sa scriu un blog, da nu stiu daca am timp ca ies cu sormea in oras. Imi planuisem sa ma uit si la toradora ( O.o ce-i asta ? ), dar mie asa de lene. De ce trebuie sa fie sormea asa de nesuferita si stresanta?
oh simplu <333333
next: AmonouabolnavicioasaobsesiepentrugrozavulchitaristJohn5eunzeu,pecarepursisimpluilador.Suntobsedatademuzicadeciegrav,sitataaredegandsa-mideaosentintamaremarepentrucaascultnumatampenii,amsamorcupedepseleluiaiuritedinmotivetampite.
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#27
Cam aşa sună propozitia ta :

Am o nouă bolnavicioasă obsesie pentru grozavul chitarist John5 e un zeu pe care pur şi simplu îl ador. Sunt obsedată de muizca deci e grav, şi tata are de gând să-mi dea o sentinţă mare mare pentru că ascult numai tâmpenii, am să mor cu pedepsele lui aiurite din motive tâmpite.

Next :
Madoarecapuldelaatâtapc,saucelputinaşacred,caedinaceastacauză;darcasafiusinceranuamnimicmaibundefacutdecâtsastauonşicuocaziaastasechinuiecinevasadesluşeascaceamîncercateusascriuaici.Aproposcuzedediacritice,youknow,potisascriifaraeledareuchiarnupot.Eozifrumoasapelângatoataasta.nu?bada.

[am aberat 24 ]

#28
M? doare capul de la at�ta pc, sau cel pu?in a?a cred, c? e din aceast? cauz?; dar ca s? fiu sincer? nu am nimic mai bun de f?cut dec�t s? stau on ?i cu ocazia asta se chinuie cineva s? de slu?easc? ce am �ncercat eu s? scriu aici. Apropo scuze de diacritice, you know, po?i s? scrii f?r? ele dar eu chiar nu pot. E o zi frumoas? pel �ng? toat? asta. nu? ba da.

24

Next :

Teh,draga,aiscrisopropozitiekilometrica.Damn.Acumasaincepeucupropozitiamea,duhmauitdeierilaToradorasisuntabialaepisodul19.
Catdecrud,vreausatermindejasisaaflutot,chiattot15.Mitzucredcal-aterminatdeja.Jeeeez,sieuvreausailtermin.-..Duda,azitrebuiesaducnistecartilabilioteca,sieocalduraafaraaaaaadezilemari.Multumesccam-atiascultat:].
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#29
Teh, dragă, ai scris o propozitie kilometrică. Damn. Acuma să încep eu cu propozitia mea, duh mă uit de ieri la Toradora şi sunt abia la episodul 19. Cât de crud, vreau să termin deja şi să aflu tot, chiar tot 15. Mitzu cred că l-a terminat deja. Jeeeez, şi eu vreau să îl termin. - .. Dudă, azi trebuie să duc nişte carti la bibliotecă, şi e o caldură afarăăăăăă de zile mari. Multumesc că m-aiti ascultat :].

Next:

Cineziceadepropozitiakilometricadomnule,căşieaascrisunalafelcaamea,foartebigbig,nu?înfinefenneh,săştiicaanimeulesuper.Mi-aplacutfoartetaresfârşitul,afostmaimultdecâtadorabil.Eumomentanmauitlaitazuranakissşisunttotlaepisodul19,darnumaiştiudecândmauitcanum-amuitatchiarînfiecarezi,înfine,adorpersonajeleşipovestea.Dudă,chiartrebuiesafacemunfanclubEmmet.yay.Credcaiaramopropzitiekilometrică,succesladescifrat.*mwahaha.

#30
Cine zicea de propozitia kilometrică domnule,că şi ea a scris una la fel ca a mea, foarte big big,nu? în fine fenneh, să ştii că animeul e super. Mi-a placut foarte tare sfârşitul, a fost mai mult decât adorabil. Eu momentan mă uit la itazura na kiss şi sunt tot la episodul 19, dar nu mai ştiu de când mă uit că nu m-am uitat chiar în fiecare zi, în fine, ador personajele şi povestea. Dudă, chiar trebuie să facem un fan club Emmet. yay. Cred că iar am o propzitie kilometrică, succes la descifrat. *mwahaha.

Gaud,Tehy,m`aiomoratcupropozitiaaia.Dude,aziatrebuitsaamgrijadecopiluluneiprietene,mi`amluatcatevapalmesipicioare,amfosttrasadepar,ceviataminunata!Acumordesomn,asfiinstaresaadorminfataecranului.Hn,darcredcaosacontinuiCodeGeass,ah,Lelouch,asteapta`ma!Vinnn!

O_O
I'm not insulting you. I'm describing you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)