Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#31
Uite kidule24 Ah, Kiduu . Ti-am tardus fraza . Gaud, the m�ai omorat cu propozitia aia. Dude, azi a trebuit sa am grija de copilulu unei prietene, mi-am luat cateva palme si picioare am fost trasa de par, ce viata minunata! Acum mor de somn, as fi in stare sa adorm in fata ercanului . Hn, dar cred ca o sa continui Code Ceass, ah Lelouch asteapta�ma!Vin!

Acum uite-o pe a mea. ganbatte minna !21
miseincorseteazaluciditateamiseinsiropeazatrupul
decarneculacrimfetideorgoliuluiinstrainandumadepersuasivitatea
unuieurationaldormitezinlabirintulneurastenieiInghilotinandmetastazasentimentala
cufirimituridesperantaamintirilesefosilizeazaseclaustreazasitactaceintunericulsivocifereaza
descumpanitironiile
sortiiinciudauneopticipatetice�

#32
Citat:Omg,sadescifrezichestiide-asteaitidadureridecapo.O.Asa,tocmaimi-amdescoperitintrunmodincarenupotsavi-lspunpentrucaamuitatcuvantul,ah,da,mi-amintiiecuvantulsiderat.Deciamrealizatintr-unmodsideratlacefacultatevreausamergdarsuntconvinsacanuvoiajungeacolopentrucaepr eaculmeadarasputeasafacaceeafacultateuinparalelcualtakyaaa~~

Oh My God, sa descifrezi chestii de-astea iti da dureri de cap o.O Asa,tocmai mi-am descoperit intr-un mod in care nu pot sa vi-l spunpentru ca am uitat cuvantul, Ah ! , dar mi-am amintit e cuvantul siderat.Deci am realizat intr-un mod siderat la ce facultate vrea sa merg dar sunt sunt convinsa ca nu voi ajunge acolo pentru ca e prea culmea dar as puteasa fac aceea facultate in paralel cu alta. punct,in sfarsit.Fleet my dear oh god 17

Dumnezeulecegreuesascrifaraspaceiareufiindobisnuitastfelimiegreusascriuacuminacestmoment.
Simtcumdegeteleimisuntparcatrase,oopsamapasatpespacesiacumtrebuiesarecorectez.
AscultandvocealuiFloorJansenmagandesccummaifredonezsieucicanustiucemelodiiinsanosapot
aveaovocedesopranacasiaeiniciodata,fratechiarcaegreusascrifaraspacemaialesdacaestiobisnuit
salfolosestiO.O

#33
Dumnezeule ce greu e sa scri fara space iar eu fiind obisnuita stf eli mie greu sa scriu acum in acest moment.
Simt cum degetele imi sunt parca trase, oops am apasat pe space si acum trebuie sa recorectez.
Ascultand vocea lui Floor Jansen ma gandesc cum mai fredonez si eu cica nu stiu ce melodii insa no sa pot
avea o voce de soprana ca si a ei niciodata,frate chiar ca e greu sa scri fara space mai ales daca est iobisnuit
sal folosestiO.O

Nee, sitotusi descifreaza cineva ce am pus. 24?

miseincorseteazaluciditateamiseinsiropeazatrupuldecarneculacrimfetideorgoliuluii nstrainandumadepersuasivitateaunuieurationaldormitezinlabirintulneurastenieiIngh ilotinandmetastazasentimentalacufirimituridesperantaamintirilesefosilizeazasecla ustreazasitactaceintunericulsivocifereazadescumpanitironiile
sortiiinciudauneiopticipatetice�

#34
Citat:mi se incorseteaza luciditatea mi se insiropeaza trupul de carne cu lacrimi fetide orgoliului instrainanduma de persuasivitatea unui eurational dormitez in labirintul neurasteniei Inghilotinand metastaza sentimentala cu firimituri de speranta amintirile se fosilizeaza se claustreaza si tac tace intunericul si vocifereaza decumpanit ironiile
sortii in ciuda unei optici patetice�

Asa arata chestia ta 24

Multemultumirilu`Shadows,carem`aajutatcuchestialu`Mitsu,de,singuranuputeamo.ooh,si`lrogsanumaifieasasuparatcanuapututdormidin
cauzaprogramuluinostrutembel..eh,asta`iviata,buni^^asa,Mitsule,teurascpentrucamaiexistasioadouaparte._.don`tworry,osafiuacolo,
impreunacuShadowss`odescifram^^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#35
Multe multumiri lu` Shadows, care m`a ajutat cu chestia lu`Mitsu,de,singura nu puteam .Oooh, si`l rog sa nu mai fie asa suparat ca nu a putut dormi din cauza programului nostru tembel..eh,asta`i viata,buni^^asa,Mitsule,te urasc pentru ca mai exista si o a doua parte._. don`t worry,o sa fiu acolo, impreuna cu Shadows s`o descifram^^


Kukuku >=D

Probabilcavaganditicenaibacauteulasasejuma'penet.Dudes,idon'tknoweitherstiuinsacatrebuiesaiicumparcadouuneicolegesihabarnuamce.
MagandeamsaiifacsieuunTsundereSpecialAttackdarnucredcasemultumestecuatat.DamntrebuiesaterminSengokuBasarasisaterminsiMaria+Holic.So,whohatesmeforwritingthislongsentences?<3
LOLNOPE

#36
Probabil ca va ganditi ce naiba caut eu la sase juma' pe net . Dudes , i don ' t know either stiu insa ca trebuie sa ii cumpar cadou unei colege si habar nu am ce. Ma gandeam sa ii fac si eu un Tsundere Special Attack dar nu cred ca se multumeste cu atat . Damn trebuie sa termin Sengoku Basara si sa termin si Maria + Holic . So , who hates me for writing this long sentences?

Next :
Esteziuama,dardamnetocmaimiercuri.Deciinconcluzievaficeamaiplictisitoarezidenastere,cacimamaelaservici,tatatotacolo(sisurpeiza,eiseintorclaora20,deci22).SiastanuetotNumasimtnicibine,matusameavreasaoajutlacurateniadevara(Numi-azis"Lamultiani",decioficialnustieceziesteazi)Vesteabuna,amprimitunleptop,carenuareWindowsulinstalat,simaitrebuiesaasteptcamosaptamana.Cezifrumoasadenastere,nu?(P.S.Spercanuv-amderanjatcutotceamscris!)

#37
What a challenge!

Este ziua mea, dar damn e tocmai miercuri. Deci in concluzie va fi cea mai plictisitoare zi de nastere, caci mama e la servici, tata tot acolo ( si surpriza, ei se intorc la ora 20 deci 22). Si asta nu e tot. Nu ma simt nici bine, matusa mea vrea s-o ajut la curatenia de vara (Nu mi-a zis "La multi ani!", deci oficial nu stue ce zi este astazi). Veste buna, am primit un leptop, care nu are Windowsu' instalat, si mai trebuie sa astept cam o saptamana. Ce zi frumoasa de nastere, nu? (Sper ca nu v-am deranjat cu tot ce am scris!).

Ei, daca nu iti spune ea, iti spun eu.
La multi ani si sa primesti ceea ce-ti doresti, in sfarsit. 10

Asta-ialtaziincaremaplictisescdemoarte.Cadeobicei!I-amtrimisunuiaomelodiealu'MileyCyrussizicecica"Cefrumoasae!"sidupaaia"Cineocanta?"sicandi-amspusca-iMileyCyrusaiesit.Ceoameni!Nuamscrisnimicinteresantaciadaremaibinedecatnimic,ne?10Simadoarecapuldesimtcaosaexplodezincurand.Astadaplictiseala!

#38
Asta-i alta zi in care ma plictisesc de moarte. Ca deobicei! I-am trimis unuia o melodiea lu' Miley Cyrus si zice cica "Cefrumoasa e!" si dupaaia "Cine o canta?" si cand i-am spus ca-i Miley Cyrus a iesit. Ce oameni!Nu am scris nimic interesant aci a dar e mai bine decat nimic, ne? 10 Si ma doare capul de simt ca o sa explodez in curand. Asta da plictiseala!

Next:

Hm,lanaiba,maineincepeiarasiscoala!Catdemulturaschestiaasta.Iarasiosaamtemekilometrice,deinvatatfoartemult,
injuraturipentruprofesoarecanuleconvinenustiuce.Mda,trebuiesamaduclaun
psihologcedracu!Tu,astacareosascriidupamine,situosatreciprinchinulacela,
dinnouzidezi ?

Mda 24
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#39
Hm, la naiba, mâine începe iar şcoala!Cât de mult urăsc chestia asta.Iarăşi o sa am teme kilometrice, de învăţat foarte mult, înjurături pentru profesoare că nu le convine nu ştiu ce.Mda, trebuie să mă duc la un psiholog, ce dracu!Tu, ăsta care o să scrii după mine, şi tu o să treci prin chinul acela, din nou zi de zi ?

Răpuns ? Nu îl consider un chin având în vedere că asta o fac pentru mine.

deceimiurasccolegele?pentrucasuntnistepitipoancecarenustiusafacanimic.suntmorbidadeaceasieuinfecta,asvreasamaucid.vreausamammutmairepedelabucurestisi
samifacnenorocitulaladeliceu.
asi,aziamrasomultimelachimie,multumitaprofesoruluidechimiecareneexplicacumsespalaeldimineatacandstatealataracuzapada,
cutatalsifratiilor.dejamilimaginampetarzanastalapieptulgol.

Good luck !
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#40
dece imi urasc colegele?pentru ca sunt niste pitipoance care nu stiu sa faca nimic.sunt morbida deacea si eu infecta,as vrea sa ma ucid.vreau sa ma mmut mai repede la bucuresti si
sami fac nenorocitul ala de liceu.
a si,azi am ras o multime la chimie,multumita profesorului de chimie care ne explica cum se spal​ael dimineata cand statea la tara cu zapada,
cu tatal si fratiilor.deja mil imaginam pe tarzan asta la pieptul gol.
Offcescurtaiivacanta,abiaasteptsaseterminescoala
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)