Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#31
[center]
Capitolul 11.

Chriss P.O.V[/center]






Deci l-a insultat pe Gigi al meu, cum isi permite? Eh, na, o sa-i arate Gigi ce rau poate fi! "A da? Treci aici." e ultima mea replica pana acum. Baiatul se afla acum in bratele mele, iar buzele sale, asezate peste ale mele. Am intrat intr-un joc pervers, dar pentru mine plin de satisfactie. O sa-l fac sa-mi tremure in brate.. sa-mi strige numele la ureche, sa strige ca vrea mai mult. Vreau ca ochii lui sa exprime dorinta, iubire. Vreau sa fie al meu, trup si suflet. Imi doresc, ca noi doi sa devenim unul si aceelasi. Sa fim un intreg, sa ne complectam reciproc.. sa-l am. Asta e tot ce-mi doresc.
Ma intorc la micul "joc" pe care-l practicam cu placere, rupand sarutul. Il privesc pret de cateva secunde. Privirea lui albastra ma invaluie, facandu-ma sa tusesc.
Parca ma inec in aceea privire, ce se aseamana cu marea. Defapt ce vorbesc? Eu ma pierd doar cand ii pun mana in parul sau moale si negru, darmite sa-l privesc? E un chin dulce pentru mine.
Ma trezesc din visare, prefacandu-ma ca imi aluneca mainile in jos, ajungand sub tricoul purtat de tanar. Reey, afiseaza o fata de nevinovat, spunand:
- Tu chiar nu ai glumit cand ai zis ca vrei sa-mi areti cum musca Gigi, si cat de rau poate fi, nu?
Dau negativ din cap, facandu-l pe tanar sa scape un oftat. Ma i-a in brate, incepand sa-si plimbe mainile pe spatele meu gol. In momentul contactului sau cu pielea mea, ma trecuse un fior puternic. Imi scutur capul incepand incetul cu incetul sa-mi reiau postul de barbat. Prind cei doi muguri intre degete, jucandu-ma cu ei. La atingerile mele, acestia se intaresc imediat facandu-l pe Reey sa scape un geamat. Ii indepartez bucata de material, ce o purta, pe care oameni o numesc "tricou", luand in gura unul din muguri. Brunetul isi introduce o mana in parul meu saten, strangandu-l in pumn. Toate atingerile lui nu fac decat sa ma excite si sa vreau tot mai mult.
Imi indrept atentia catre celalalt mugur, acordandu-i si lui putin timp. Il sug, ca mai apoi sa-mi trec limba peste el, facand cerculete. Reey scapa geamat dupa geamat. Imi ridic privirea, ducandu-mi chipul aproape de al sau. Puteam sa stau asa, toata ziua.
Toata atentia mea sa i-o acord lui si numai lui. Mi-am gasit si eu dragostea, nu vreau sa o pierd. Imi unesc buzele cu ale sale intr-un sarut tandru. Doar am zis ca Gigi o sa-l muste, dar pot si eu. Il musc usor de buza, facandu-l sa scape un scancet. Ma primeste in lacasul sau umed si dulce, incepand jocul sau "ciorba de limbi". In timp ce am castigat gura lui, il i-au pe sus, indreptandu-ma spre bucatarie, cu tot cu el evident. Tanarul rupe sarutul privindu-ma, atent, apoi spunand:
- Chriss, ce ai de gand? intreaba el curios.
- Tu taci si saruta-ma! spun eu, ca mai apoi, sa-mi indeplineasca cererea.
Coboram cu grija scarile, ca sa nu cumva sa cadem si sa facem buba. Ajunsi in bucatarie, imi deschid ochii, insa asta nu ma putea convinge sa-l indepartez pe tanar.
Cautam in frigider ceva, gasind ceea ce imi trebuia. I-au acel "ceva" intr-o mana. Acum Reey, avea picioarele in jurul taliei mele, iar eu il tineam doar cu o mana. Din nou, aceleasi scari, care ma enerveaza mereu. Acum mai mult ca oricand. Urc, cu chiu, cu vai, ajungand in fata camerei brunetului. Usa era deschisa, eu intrand fara ezitari. Inchid usa cu piciorul, exact ca si in filmele de dragoste, indreptandu-ma spre pat. Il las pe tanar pe suprafata moale, rupand sarutul. Bietul de el, doar acum a observat ce aveam in mana. Las, "acel ceva" pe birou, privindu-l.
- De ce vrei s-o facem in camera mea? si ce-i cu aia...? intreaba el.
- Pentru ca vreau, ca atunci cand dormi aici, sa-ti amintesti mereu de mine.. si, vreau sa-ti demonstrez ca pot fi si romantic, dar si pervers.
Reey, afisa o fata nelamurita, ridicandu-se in picioare, apropiindu-se amenintator de mine. Imi musca lobul urechii, ca mai apoi sa-l linga. Imi sopteste la ureche "Atunci.. ce mai astepti?" .
Atat mi-a trebuit, a fost ca un start la un concurs de viteza, insa acest concurs era unul pervers si plin de dragoste.. dar, si dorinta. Il apuc pe brunet de talie, tragandu-l mai aproape de mine. Imi introduc mainile, in parul sau, negru ca noaptea, sarutandu-l pasional. Din cand in cand, il mai trag usor de par, gemetele neputand sa-i "evadeze". Imi retrag mainile din parul moale, coborand pe spatele lui usor, ajungand la fese. Il strang usor de ele, ca mai apoi sa-l iau in brate.
Il asez pe birou, langa "obiect", sarutandu-l plin de dorinta. Dupa ce rup sarutul, imi presez buzele de gatul sau fin, dulce, ce parca cerea a nu fi uitat. Incep sa-l ling si sug de pielea gatului, lasandu-i un semn frumusel. Cobor usor, usor la abdomen, incepand sa-mi desenez initiala cu saliva, adica un "C" mare, facandu-l pe Reey sa geama.
Trebuie sa recunosc, imi place cum canta, vocea lui, suna mai ok decat a unei femei. Ma excita al naibi de tare.
Deschid sertarul, luand trandafirul rosu, cel ascunsesem cu o zi inainte aici. Il miros, apoi il introduc in gura, luandu-l pe Reey in brate. Asez baiatul pe suprafata moale a patului, incepand sa rup petalele flori, aruncandu-le pe el. Acesta ma priveste uimit, nu e tocmai asa cum se astepta. Revin asupra lui, nevrand sa-mi neglijez "prada". Ma asez peste el, sarutandu-l, de data aceasta peste tot. Nu prea mai am rabdare, asa ca ii indepartez boxeri, scotand la iveala un organ destul de generos si in marime si in grosime. Ce bine ca eu i-o pun si nu el mie, cred ca as ramane cu o gaura mai mare, daca ar incerca. Imi trec mana peste mandria lui deja intarita, facand miscari sus-jos, rapide. Insa nu numai, vreau sa simta o placere mai mare.
M-am decis, sa-i rasfat mandria, dandu-i ocazia sa-mi cerceteze lacasul umed. O introduc, in gura, sugand-o cu pofta, ca mai apoi s-o ling de sus si jos. Bietul Reey, imi canta din toate puterile cu vocea lui ragusita. Ii i-au un "ou" in mana, jucandu-ma cu el, cu grija sa nu-l ranesc. Noi barbatii suntem sensibili cand vine vorba de coaie sau "oua". Ii cuprind din nou buzele, posedandu-le, in acest timp imi si indepartez boxeri. Se pare ca animalu' de Gigi iese la iveala, parand sa se fi sculat la maxim. Cred ca vrea actiune. Imi trec un deget in "tunelu" tanarului facand miscari de dute-vino, apoi mai adaugand unul.
- Chriss..ahhh..
- Asa Reey, canta-mi! spun eu.
In doi timpi si trei miscari, imi fac loc intre picioarele brunetului, pozitionandu-mi "bestia", adica pe Gigi. Ma imping in el dintr-o data, acesta strigand de durere. Cred si eu ca doare, doar Gigi, nu stie unde-i ho!
- Ti-am zis ca Gigi o sa fie dur!
Reey zambeste, arcuindu-si spatele. Prin aceasta "miscare" mi-am dat seama ca vrea si el actiune. Incep sa fac miscari de dute-vino, sarutandu-l pe abdomen, obraji, gura si gat in aceelasi timp. Baiatul geme, incantandu-mi urechile si excitandu-ma la maxim. Brusc ma opresc din ceea ce faceam, amintindu-mi de ce am fost la bucatarie. Ma ridic rapid, de pe Reey, acesta ramanand uimit.
- Ce ai omule? De ce te-ai oprit..? Era atat de bine!!! imi spune el, imbufnandu-se.
- Rabdare, o sa-ti primesti drepturile si mult mai mult de atat! spun eu.
I-au ciocolata, apropiindu-ma de Reey, varsand-o pe trupul sau. La contactul cu ciocolata tanarul incepe sa tremure.
- Stai ca nu-i tot.
Bag mana sub pat, stiind ca acolo era tubul de frisca. Apas pe el, facandu-l pe brunet cu ea. Acum era un Reey ciocolatiu si alb. Imi reiau pozitia intre picioarele lui, patrunzandu-l. Brunetu' incepe sa-mi incante iar urechile cu acele sunete ce ieseau din gura sa. Eu, fac miscari alerte de dute-vino, in timp ce il "curat".
- Mmmm... un Reey dulce! spun eu printre gafaieli.
- Chriss!!
Maresc miscarile de dute-vino, grabindu-ma sa termin "gustarea" inainte sa se termine tot. Reusesc sa-l curat. Reey gemea din ce in ce mai adanc, anuntandu-ma ca venea momentul, dar nici eu nu eram mai prejos. Bietul Gigi, l-a iertat azi, dar alta data, nustiu.. mi-a transmis, ca-i rupe curu' in doua daca-l mai jigneste. Il inteleg ce simte.. doar e scula mea nu?
Lasand laoparte povestile, m-am eliberat de lichidul albicios, deodata cu Reey, cazand greu peste el.
- Asta e de la frisca. spun eu, mai apoi inchizand ochii.


Edit : capitol necorectat.
Sper sa va placa, Ja nee'.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#32
Mama, mama, mama ce perversa sunt eu cand trec pe aici. Deci o inca partida minunata si inconfundabila de dragoste si pasiune. :X
Ce e cu ciocolata? E undeva ciocolata si eu nu stiu? faza cu frisca m-a derutat un pic. Ce ma asta are la el in camera frisca? Nu stie ca aiai se strica dupa un timp la caldura.
In orice caz, tu ai povestit foarte frumos, poate ca in unele locuri ai mai grabit actiunea, dar in rest a fost superb. Nu am vazut greseli deci e bine pentru tine, nu stiu nici nu m-am uitat foarte atent. Pai ce sa-ti mai zic, Reey si Chriss se iubesc din ce in ce mai mult, Gigi e tot mai energic si Teo e tot mai perversa.
Astept sa vad ce ne mai pregatesti. Bafta in continuare si sa ma anunti! Love you!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#33
Am revenit cu nextu' la rugamintile lui : Nezumi = = si pentru ca am inspiratie. Doar nu vreau sa se iroseasca, nu?
In fine.. acest capitol ii se dedica lui iubirica, adica "Nezumi". Sper sa va placa si.. astept parerile voastre>:D<. Lectura placuta si Ja neee'.



[center]Capitolul 12.


Reey P.O.V[/center]


Soarele, iesise la iveala, astfel stricandu-mi somnul de toata frumusetea. Imi frec ochii cu podul palmelor, sperand sa scap de ceata. Clipesc des, obisnuindu-ma cu lumina, observand ca in patul meu, langa mine, se afla chiar iubitul meu Chriss. Se pare ca am avut o noapte nebuna, ieri.
Prin cap incep sa se deruleze imagini cu mine si saten, cu frisca si ciocolata, trandafirul.. Ah, nu stiam ca el e romantic. A fost o combinatie intre romantic si pervers. Delicios dupa parerea mea, doar ca a pradat ciocolata pe mine.. si frisca! Acum, cu ce-mi mai degust eu capsuni? Trebuie sa cumpar alt tub de frisca.. si mi-e atat de lene.
Il cercetez pe saten cu privirea, ferindu-i cateva suvite de pe ochii. Acesta mormaie ceva, intorcandu-se pe partea opusa mie. La fel de mofturos a ramas dimineata. Trebuie sa-mi amintesc, ca nu-i bine sa-l insult pe "Gigi" asta al lui. Asa vorbeste despre chestia lui.. de parca ar avea suflet. Uneori ma sperie cu fazele astea. Ori o face intentionat, ori e nebun!
Ma ridic in capul oaselor, ca mai apoi sa pasesc usor, indreptandu-ma spre baie. Am nevoie de un dus, ca sa ma curat de "mine".
De cum ajung in mica incapere, doresc sa ma dezbrac, doar ca sunt gol. Nu stiu cum de nu am observat. Cert e ca atunci cand il privesc pe Chriss, devin putin aerian.. defapt putin mai mult.
Intru in dus direct, fara alte ezitari, lasand picaturile de apa sa se loveasca de corpul meu, curatandu-l si rasfatandu-l. Insa nu dureaza mult, caci termin rapid, iesiind si infasurandu-mi un prosop pe corp, astfel ca zona mea intima sa fie acoperita. I-au alt prosop pentru cap, incepand sa-mi frec parul cu el. Hmm "frec".. este un cuvant pervers si am observat ca-l folosesc doar de la o vreme incoace. Acest cuvant imi aduce aminte de Jhon. El folosea o gramada de cuvinte, fara sa-i pese de nimic. Se exprima liber, fara pic de regret, ezitare sau mai stiu eu ce. El chiar era un adevarat pervers. Ma intreb, oare unde e acum? Cu ce tip m-a inlocuit? E mai frumos ca mine sau... nu?
Am tinut-o una in truna cu aceste intrebari, pana in momentul in care ajunsesem din nou in camera mea, cautandu-mi haine. Mi-am ales un tricou alb, o pereche de boxeri negri, o pereche de pantaloni negri si tenesi albi. O imbracaminte perfecta pentru o zi frumoasa, ca aceasta.
Dupa ce reusisem sa ma imbrac, observ ca, Chriss se trezise. Se uita la mine ca la felul 12, dar nu spunea nimic. In privirea lui, se putea citi usor iubirea ce o purta fata de mine, blandete si teama.
Hmm.. teama de ce? Pentru cine? Ar trebui sa vorbesc, cu el si sa-i spun de Jhon.
"Te-ai trezit si tu insfarsit" imi spune constiinta mea. Cam asa ceva, m-am trezit la realitate. M-am bucurat prea mult, adica prea bine.. de atingerile si iubirea lui, incat ceva trebuie sa mearga prost. Adica mereu e asa.. nu? Mereu se intampla ceva, rau!
Trebuia sa-i fi spus de Jhon mai demult, nu acum. Poate puteam rezolva si nu se ajungea sa fiu violat.. si asa mai departe. Insa, nu! Eu destept ce sunt, am tacut, am tinut in mine.. am acceptat tot ce venea din partea lui. Poate chiar am inceput sa ma obisnuiesc cu el, sa simt ceva pentru el. Dar, daca-i zic lui Chriss asta, o sa ma mai iubeasca? O sa mai vrea sa fim impreuna?
Ma apropiu de el, lent. Ajungand in dreptul sau, ii ridic, chipul cu doua degete, unindu-mi buzele cu ale sale. Il musc usor, pentru a-si intredeschide gura. Acesta nu intarzie sa ma primeasca, eu introducandu-mi limba in lacasul sau umed, explorand in voie. E asa dulce.. si e doar al meu. Nu am de gand sa-l pierd, in fata nimanui. Acum ca Cristina nu mai e in peisaj si nici Jhon, de ce sa-i zic de el? Mai bine uit, de "marturisire" si imi continui viata alaturi de Chriss, linistit. Imi desprind buzele, usor, de ale sale, privindu-l fix in ochii. Acesti ochii.. verzi, se aseamana cu niste smaralde scumpe. Aceasta privire, ce mi-o afisa el, ma lasase fara cuvinte..
Imi simteam picioarele tremurandu-mi, defapt tot corpul imi tremura. O simpla privire, poate cauza asa ceva?
- Te iubesc, Chriss! spun eu, sarutandu-l scurt pe buze.
Satenul imi i-a chipul in palme, mangaindu-l usor. Atingerile lui.. imi provoaca placere. Pana si un mangaiat.. as putea deveni usor sclavul lui. Oricum deja sunt sclavul iubiri, nu ar fi o nautate daca as fi si sluga lui. Satenul ma saruta si el scurt.
- Si eu te iubesc Reey, mult! imi spune el bland.
Usa de la intrarea in camera se trantise brusc, pe ea aparand Jhon. Zambetul sau nu aducea nimic bun. Acesta ne priveste, incepand sa bata din palme.
- Bravo, Reey. Lipsesc un pic, apoi cu prima ocazie ti-o pui cu altu'. Nu esti decat o curva mica! spuse el, nervos.
Ochii lui exprimau, nervi si o ura mare pentru saten.. probabil ca si pentru mine. Si stai putin cum m-a facut? "curva mica"?! Cum isi permite?
Ma ridic in picioare, inaintand spre el, cu un pic de curaj ce mi-a mai ramas din cauza nervilor. Il apuc pe barbat de guler, impingandu-l in perete, privindu-l fix.
- Asculta, Jhon, dar asculta-ma bine! Nu-ti permit sa ma jignesti asa! Dupa ce ca ti-am facut toate poftele carnale.. m-am lasat violat, de multe ori de catre tine si nu-ti spuneam nimic! Plangeam seara dupa ce plecai.. si acum vi aici sa ma faci "curva mica"?! Pentru ca insfarsit, am aflat ce-i iubirea? -facu o pauza- Singura "curva" care e aici, esti tu. Nu esti decat o curva masculina! Ii spun eu nervos, ca mai apoi sa-i dau drumul.. din cauza ca mi-a pierit curajul.
Acesta ma priveste uimit, insa nu zice nimic. Adica cred si eu ca l-am surprins cu asta, caci, nu-i genul meu.. sa vorbesc asa urat. Doar.. nu puteam suporta cuvintele lui. Am si uitat de bietul Chriss.. ce pun pariu ca era si el surprins, dar mai ales curios in privinta lui Jhon.




[center]***

Jhon P.O.V[/center]




In ultimele zile, m-am tot gandit la Reey. Mi-am dat seama, ca-l iubesc. Imi este enorm de greu sa accept, insa m-am indragostit, pentru a doua oara.
Prima data, eram indragostit de un tip Ai. Am stat 2 ani impreuna, apoi m-am despartit de el, luandu-mi talpasita... din cauza frici. Iubirea ma infioara. Adica face oameni mai slabi, mai slabi, la aceea persoana, iar eu nu-mi doream acel lucru. Nu vreau sa fiu vreun sentimental, dar nici sa fug in halul asta. M-am decis sa trec pe la Reey, ca sa-i spun ca vreau o relatie serioasa cu el.. si ce simt. insa, am avut marea surpriza sa-l gasesc in camera lui, cu cel mai bun prieten al lui, marturisindu-i cat il iubeste.. si ca sa fie si mai bine, satenu' ala i-a raspuns la fel. Bineinteles ca am intrat in camera si l-am jignit, dar mare mi-a fost mirarea cand mi-a intors vorba. Inca mai aud replica lui acida, venind la adresa mea.
" - Asculta, Jhon, dar asculta-ma bine! Nu-ti permit sa ma jignesti asa! Dupa ce ca ti-am facut toate poftele carnale.. m-am lasat violat, de multe ori de catre tine si nu-ti spuneam nimic! Plangeam seara dupa ce plecai.. si acum vi aici sa ma faci "curva mica"?! Pentru ca insfarsit, am aflat ce-i iubirea? -facu o pauza- Singura "curva" care e aici, esti tu. Nu esti decat o curva masculina! " . Aceasta replica se invarte in mintea mea, parca ametindu-ma.
Cand a devenit Reey, o persoana asemanatoare cu a mea? Si mai important, parca ma vad pe mine in oglinda, chiar acum.
In privirea mea se putea observa, o imensa uimire acompaniata de o ura si mai mare. Il priveam ba pe Reey, ba pe saten. Nu prea eram sigur de ce ar trebui sa fac. Insa sentimentul de gelozie isi face si el aparitia facandu-ma sa actionez, fara sa vreau. Cu o viteza incredibila, il i-au de cap pe saten, coborand cu el jos. Acesta scancea de durere, si puteam sa-l aud pe Reey cum striga sa termin.
Ajuns jos, il imping in perete. La contactul cu el, tanarul scoate un scancet, ca mai apoi sa ma priveasca nervos. Se ridica in picioare, vrand sa ma loveasca. Ce pusti, asta nu stie ca-s, unul din cei mai periculosi oameni, pe care i-ar putea cunoaste?
Ma indoiesc, ca Reey, i-a spus de mine. Ma trezesc din visare, prinzandu-i rapid pumnul, si rasucindu-i mana la spate.
- Cine esti si ce vrei?! striga satenul.
Rajesc, dupa care imi apropiu chipul de urechea lui, soptindu-i:
- Ei bine, din moment ce o sa fi mort, ai dreptul sa stii. Sunt iubitul lui Reey.
Acesta privea in gol, incetand sa se mai zbata sau sa faca ceva. Brusc, ochii sai il fixau pe Reey.
- De ce Reey?! E adevarat ce zice, tipu' asta?! Eu.. am crezut in tine. Tipa el la brunet.
Pustiu meu, isi pleaca capul in jos, observandu-i o lacrima, ce-i parcurse chipul care intr-un final se izbise de parchet.
- El nu e iubitul meu!! El m-a violat.. Chriss, eu pe tine te iubesc! Striga el.
Trebuie sa scap de satenul asta, ca Reey sa ma iubeasca numai si numai pe mine. Daca eu nu-l am, atunci nimeni nu o sa-l aiba. Oricine vrea sa-l atinga o sa ajunga mort, langa tanarul saten.
Imi eliberez mana, cautandu-ma de pistol. Ce rahat! Se pare ca tocmai azi, mi-am gasit sa-l las acasa sau.. cine stie pe unde!
Nu-i nimic, o sa-l omor cu mainile mele atunci. O sa-l termin mai repede, decat ai zice "peste".
- Hai aici, pustiule. O sa se termine mai repede decat crezi. Spun eu afisand un ranjet diabolic.
- S-o crezi tu! Nenorocitule, cum ai putut sa-l violezi pe Reey?! Animalule! Tipa el la mine.
Brusc, ranjetul imi disparuse de pe fata, oprindu-ma in loc. Priveam parchetul, gandindu-ma la nimic. Pur si simplu, mintea imi era departe.. in timp ce trupul meu era prezent. Era acolo in casa lui Reey, mai dornic de sex, ca niciodata.
Imi revin, insa, doar dupa ce primesc un pumn de la saten. Un firicel mic si rosu imi iese din gura, ajungand undeva pe camasa neagra. Nervos, i-au de pe masa un cutit, doborandu-l pe saten si suindu-ma peste el. Il privesc, cu ura, dupa care rostesc:
- Spune-ti rugaciunea, pustiule!
Ma apropiu amenintator de gatul lui, vrand sa-l strapunga lama, ascutita a cutitului, dar ca de obicei, personajul bun trebuie sa intervina. Reey, m-a prins de mana, tocmai cand eram aproape de a-l ucide pe saten.
- Nu face asta Jhon.. il iubesc. Imi spune el, privindu-ma rugator sa incetez.
Degeaba, doar m-a enervat prin ce mi-a spus. Cum am mai gandit, el v-a numai si numai al meu.
- Degeaba! spun eu, lasandu-ma cu forta pe mana in care tineam cutitul.
Reey, nu se lasa usor. Ma prinde mai bine de mana, incercand din toate puterile sa ma opreasca. Totusi nu o sa cedez, vreau sa il omor si sa raman eu cu brunetul.. e doar al meu, si n-am de gand sa-l impart. Reey tremura din tot corpul, in timp ce eu eram sigur de ce vroiam sa fac. Satenul nu mai spunea nimic, probabil ma asculta si asta. Poate isi spune rugaciunea, cine stie.
- Ia-ti adio de la el. Spun eu, hotarat lasandu-ma mai tare pe el.
- Nuuuuuu! Striga Reey.
Pe cand sa-mi termin treaba, usa de la intrare se deschise brusc, fiind trantita de perete. Pe ea, isi facura aparitia doua femei si un baiat.. un baiat.. nu pot sa cred!
- Sa nu te gandesti sa faci ceva cu ala, tipule! imi spune una din femei, nervoasa.
Pot sa observ insa, ca .. pe una din ele o cunosc, iar baieti erau la fel de surprinsi ca mine sa-i vada pe cei 3.



Ps: Capitolu' e necorectat!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#34
Ahhh! Dedicație pentru mine! Oh, deci a fost întocmai cum ai zis, doar că am rămas mai surprinsă. Deci cum boul ăla de Jhon -că ziceai tu de Joshua că e bou, Jhon e unul și mai mare!- intră așa frumos și-ncepe să-l insulte pe scumpul de Reey! Bou, bou, bou. Și sărăcuțul Chriss, nu comentează nimic, no, absolut nimic, deși nebunul ăla vrea să-l omoare. Jhon e un nesimțit, adică Reey nu e propietatea lui, ci a mea... glumeam, glumeam. Chiar mă-ntreb cine-s acele femei și puștiul, sincer nu știu de ce am impresia că una din tipe e Cristina. Aștept nextul și te-am pupat, iubire !

#35
Dupa o lunga intarziere, iata-ma! Acum, cu ce sa-ncep, cu ce sa-ncep? Mai intai vreau sa mentionez cateva lucruri care, pentru mine, nu s-au legat deloc din capitolul precedent caci n-am apucat sa dau comm. In primul rand n-am inteles ce cauta acel tub de frisca sub pat, chiar daca prietenul sau avea o 'ascunzatoare' mai ciudata, de unde stia Chriss de ea? In al doilea rand, de ce pusese un trandafir in dulapul biroului lui Reey, n-avea de unde sa anticipeze ce vor face caci, atunci, cand se presupune c-ar fi pus acolo acel trandafir, nici macar nu stia ca cel cu, care si-o trasese era chiar bunul sau prieten, credea ca era Cristina. Iar cea mai ... nepotrivita(?) parte a fost acea cand isi parca 'masina' in 'garajul' lui Reey si-i saruta si abdomenul, in acelasi timp. Oricat de elastic ar fi fost Chriss, tot nu cred c-ar fi putut sa le faca pe amandoua in acelasi moment... Singurul lucru care nu mi-a placut la capitolul precedent a fost yaoiul. Nu-mi vine sa cred ca spun asta! Actiunea in sine mi-a placut, dar detest faptul ca a intrerupt momentul de trei ori (daca tin eu minte bine). Poate suna ciudat dar pentru mine, in fictiune, daca momentul este intrerupt e ca si cum ai lua-o de la 0, adica fara preludiu, fara nimic! Iar asta nu-mi place...
Acestea fiind spuse, revin la ultimul capitol. Si aici am cateva nelauriri, ori ai uitat sa mai intri in unele detalii, ori ... nu stiu. Ciudat mi sa parut faptul ca n-ai scris nimic despre Chriss. In sensul ca el dormise gol (presupun) iar dintr-o data, cand apare Jhon, era imbracat? Refuz sa cred ca se 'luptase' cu 'intrusul', tot gol... Siii, de unde stia 'parazitul' ca Reey si Chriss sunt cei mai buni prieteni? Nu-mi aduc aminte sa fi scris pana acuma ceva din care sa reiasa ca Jhon stie. In orice caz sunt doar niste mici amanunte dar, scuze daca aberez cu ultima parte doar ca nu-mi amintesc sa fii scris asta despre Jhon.Totusi, pentru un capitol necorectat a fost destul de 'curat'. Am gasit doar trei sau patru greseli de tastare, si ele minore din cauza neatentiri, probabil. Sper sa aduci repede nextu caci vreau sa aflu cine sunt acele trei persoane deci, spor la scris si anunta-ma cand postezi urmatorul capitol.

#36
In primul rand : multumesc, ca cititi fetelor si ca imi comentati ficul <3. In al doilea rand : acum, nu am adus capitolul asa de repede asa ca, pare rau. ;3. In al treilea rand : am adus nextu. Ei, astept parerile voastre si sper sa va placa! Lectura placuta si Ja nee'.



[center]Capitolul 13.


Chriss P.O.V[/center]




- Sa nu te gandesti sa faci ceva cu ala, tipule!



Inca aceasta replica imi rasuna in urechi, parca chinuindu-ma din ce in ce mai tare. Nu a fost deajuns ca acest tip, a venit aici si a vrut sa ma omoare, ne-am si batut putin, sustine ca e iubitul scumpului meu, Reey, acum.. ei, acum a venit si Cristina aici cu Maya si un tip, care mi se pare destul de cunoscut. De unde? Nici eu nustiu.. Ciudat e ca, Maya a venit aici. Ce naiba vrea? De ce a venit? Vrea s-o respinga Reey, inca odata sau ce?
Asa cum va face cu tipul asta, acoperit de tatuaje, care acum parca a mutit. Sper sa ramana asa!
Sa-l calce masina.. sau.. sa nu-l mai vad eu!
Oftez prelung. In mintea mea, in acest moment e o harababura totala, exact cum trebuie sa fie si in cea a iubitului meu. Bietul de el, trebuie s-o revada pe fosta lui logodnica... iar, eu, pe Cristina.
Aceasta zi poate fi mai rea de atat?! Sunt extrem de gelos pe femeie si pe barbatul, cu care m-am luptat pentru viata mea.
Macar, Cristina a facut ceva bun in viata ei, m-a salvat pe mine. O sa-i multumesc pentru asta, dar nu cu o partida, asa cum ar vrea ea.
Inca ma intreb de unde toata aceasta gelozie? Nu am fost gelos, de cand ma stiu.. dar, acum sunt si al naibi sa fiu, chiar sunt plin de nervi pe un necunoscut si o femeie. O simpla fata ce, pare sa aiba ceva burtica... nu gluma. Oare l-a uitat pe Reey? Defapt o intrebare buna ar fi.. : ai cui e copilul ?
Ma apropiu de Reey, ducandu-mi mainile dupa capul sau depunandu-i un sarut scurt pe buze, in incercarea de a ne calma amandoi. Il i-au in brate, strangandu-l puternic, parca fiindu-mi frica sa nu mi-l fure cineva..
Daca stam s-o luam asa, chiar imi e si frica, nu vreau sa mi-l ia nimeni. Trebuie sa fie doar al meu, inconjurat doar de iubirea mea si numai a mea.
Dupa cum am observat, barbatul acela e un ciudat, obsedat de persoana lui Reey. Acum 5 minute puteam sa jur ca ma putea face bucatele, daca-l sarutam pe Reey, iar acum... e absent, nici nu mi-a spus nimic, ca l-am atins. Ca i-am atins, buzele delicioase.
- Chriss.. esti gay?! ma intreaba fosta mea iubita, Cristina.
Chicotesc putin la auzul intrebari ei, ca mai apoi sa-mi trec mana prin cateva suvite negre, ce-i apartineau brunetului din bratele mele. Incep sa ma joc, intorcandu-i chipul cu fata spre mine, luandu-i ostatice buzele, nemaivrand sa-l las. In momentul de fata nici nu imi pasa ca mai erau si alte persoane acolo, in fond era casa noastra. Imi trec limba, pe teritoriul brunetului, explorand in voie cavitatea sa bucala. Incep sa-l "starnesc" pentru a incepe un joc, intre limbile noastre. El, nu intarzie insa sa-mi raspunda. Fiecare lupta din toate "puterile", ca intr-un final eu sa rup sarutul, Dumnezeiesc.
- Da sunt. Vezi cine sta in bratele mele? Ei, Reey e iubitul meu. Ne iubim mult si gata. Nu-mi pasa de comentarile voastre si de ale nimanui. Imi pasa doar de el. - ma intorc, cu fata spre el- Reey, vrei sa te logodesti cu mine?
Toata lumea a facut ochii cat cepele, mai ales brunetul meu. Avea buzele intredeschise, insa nu zicea nimic. Saracutul e mai emotiv, dar ador acest lucru... sper insa, sa nu ma refuze.. doar atat!



[center]***

Reey P.O.V[/center]




Deci, oficial am ramas fara cuvinte. Sa reluam totul de la inceput. Pai, i-am marturisit lui Chriss ca-l iubesc, el raspunzandu-mi in aceelasi fel, cu aceeleasi cuvinte magice "te iubesc". Apoi, a intrat Jhon in scena, facand pe ironicul si luandu-l la bataie pe saten.. chiar vrand sa-l ucida. In acel moment, cand il amenita pe Chriss.. iubitul meu, cu un cutit am simtit cum inima mi-o ia la galop de frica. Frica, ca as putea sa-l pierd.. pentru totdeauna. Totusi am scapat, in casa mea facandu-si aparitia doua femei pe care le cunosteam si un fost coleg pe nume Ai.
Si ca sa fie tot tacamul, Chriss marturiseste ca ne iubim, ca suntem impreuna si ma mai cere si de sot cum ar veni.. ma simt stanjenit. Ca sa nu mai zic, de obraji ce sigur acum sunt rosii. Incep sa tremur din toate punctele de vedere, probabil de fericire. Multi, au experimentat asta cand au fost ceruti in casatorie, dar.. eu ma simt de-a dreptul.. nustiu cum sa explic, insa e un sentiment unic.
- Da Chriss, vreau! spun eu, facandu-mi insfarsit curajul sa vorbesc.
Acesta incepe sa sara in sus si sa topaie de fericire. Ma apuca de dupa gat, cuprinzandu-mi buzele, intr-un sarut apasat. I-au parte la acest "act", fericit. Sunt mai fericit ca niciodata, cu toate ca s-au intamplat multe..
Ei, acum Ai se uita cu lacrimi in ochii la aceasta scena impreuna cu cele doua femei ce-l asistau. Chiar asa.. oare ce cauta Maya, aici?
Poate.. ca a venit doar cu Cristina, sa-l vada pe saten, ca sa-i ceara o a doua impacare. Totul e posibil, insa ce ma sperie.. este burtica Maye-i.. care este destul de mare. De cand o stiu nu a fost grasa niciodata.. deci, ramane o singura posibilitate.. poate e gravida..
Parul sau albastru era ravasit, in timp ce din ochii sai caprui scapa o multime de cristale mici, ce ajungeau undeva pe podea. Cristina, acum era bruneta, se pare ca se vopsise. In fine, si ea plangea la fel ca si fosta mea logodnica. Ce sa mai zic de Ai, care ba se uita la noi... ba la Jhon.
Din ochii sai, mici si verzi, ieseau lacrimi sarate, in timp ce parul ii era destul de ciufulit, ascunzandu-i fruntea.
- Vezi, Jhon, puteam fi ca ei, puteam sa ne iubim... puteam multe.. insa ai fugit de mine, lasandu-ma singur, infruntand o suferinta mare.. spuse Ai, cu o voce ragusita.
Acum, Jhon privea in gol.. cine stie ce simte. Aici la mine in casa, a devenit o telenovela totala. Fiecare cu suferinta lui.
- Maya, cu cine esti gravida? intreb eu, curios.
Aceasta isi lasa privirea in jos, lasandu-i parul albastru sa-i "ascunda" chipul frumos. Nici un cuvant.. din partea nimanui. Acum, eu o priveam pe ea, Chriss pe Cristina si Ai pe Jhon. Acum, chiar ca e o telenovela dramatica..
- Sunt insarcinata cu tine, Reey. Imi spune ea mai mult soptit.
In momentul de fata am nevoie de tot ajutorul din lume, caci mi-a cazut fata pe jos si nu o mai gasesc. Ce a spus? gravida cu cine? cu mine? Nu se poate asa ceva.. trebuie sa fie un vis urat!!!
Simt cum o s-o iau razna. Mai lipseste sa fac spume, caci sunt mai nervos decat ar putea fi Jhon vreodata si cand vine vorba de nervi lui.. mai bine te feresti. Imi indrept pasi spre o masuta, ce "gazduia" o vaza albastra, ca si ochii mei. O iau trantind-o puternic de podea. Aceasta, se sparse in mii de bucatele imediat ce facuse cunostiinta cu parchetul. Simt cum o sa iau foc. Nu mai constientizez ce fac, nu mai stiu nimic. Un copil ?! care e al meu? Ce naiba o sa-l invat?
Stiu, o sa-i spun "hai sa te invat cum sa fi gay, fiule" si daca e fata.. o sa-i zic "sa nu stai cu niciunul, toti sunt porci, care te lasa singura la altar". Mdea..
- Ok si ce vrei sa fac? Vrei sa-mi dau sufletul meu?! Sunt gay! Nu ma impac cu tine.. si cu nici o femeie nu o sa stau! urlu eu nervos la femeie.
Toate privirile ma priveau curioase, inafara de cea a Maye-i. Aceasta ma privea trist.
Chriss ma lua delicat in brate, astfel, incat eu puteam sa-i simt caldura corpului ce ma inebunea asa tare..
- Uite Reey. Am venit sa-ti spun ca o sa ai "mostenitor" nu ca vreau impacare.. si asa, eu si Cristina suntem impreuna. O sa-l crestem noi. Imi spuse femeia, pe alt ton ce nu-l cunosteam.
Poftim?! Cred ca mi-a cazut fata a doua oara pe jos. Ele sunt pe invers, ca noi?
Imi intorc, chipul spre Chriss, care parea sa-si caute si el fata tot pe jos, ca si mine.
Dintr-o data Jhon izbucneste in ras, astfel atragandu-ne atentia la toti. Oare ce o fi patit? si nu cred ca are rost sa ma intreb sau sa-l intreb daca e nebun, caci stiu singur raspunsul..


Ps. : siii suspanssssssssss, in legatura cu Jhon si Ai!! Pe data viitoare!
Ps 2 : capitol necorectat.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#37
Deci, esti fenomenala. :]]
Pai cu ce sa incep? Ce si el sunt lezbi? Aici am o obiectie. Poate trebuia sa explici mai mult sentimentele de nervozitate a lui Reey si sa zic ca si ultima replica cea ca si cele doua fete sunt lezbi. Hmmm...? Si o sa avem iesiri in 4 si partide separate? Hmmm...? Tentant!
Deci can a ras John m-am spart si eu de ras. Nu cred ca m-am oprit 2 minute din ras.
Pai sa vedem, un capitol excelnt, uimitor, etc. Imi place ca nu grabesti actiunea si ca scri foarte mult si foarte la obiect.
Pai ce sa maiz zic? Astept nextul! Gambate no kudasai!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#38
Pai mersi de comentariu, ma bucur ca mai citeste cineva>:D<.

Next:



[center]Capitolul 14.

Jhon P.O.V[/center]






Am inceput sa rad isteric. Acum, eu eram in centrul atentiei, insa asta nu ma facuse sa incetez. Radeam din ce in ce mai tare, cu lacrimi chiar. Zici ca suntem in telenovelele alea, tampite in care totul te i-a prin surprindere.
Ei, acum trebuie sa recunosc. Cine s-ar fi asteptat sa-mi revad "iubirea" de mult pierduta sau cum satenul ala enervant il cere de sot pe frumosul meu Reey, ce sa mai zic de femeia cu parul albastru, fosta lui logodnica care trebuie sa-i faca un plod si acum e lezby.
Radeam tot mai tare si puteam simti cum o durere de stomac usoara ma acapareaza.

Ma opresc, stergandu-mi lacrimile cu dosul palmei. Bietul Ai, ma privea ciudat. De fapt ce tot zic?! Toti ma priveau ciudat. Zici ca eu eram un dracusor nebun, un isteric. Poate chiar eram.. sau nu?

- Ce e?! ma intreaba Reey, pe un ton rastit.
Il privesc, ca mai apoi sa incep din nou sa rad. Si in plus, cum te-ai putea abtine cand isi afisa o fata de copil bosumflat?
- Tu nu vezi ce se intampla aici? raspund eu printre sughituri, provocate din cauza rasului, evident.

Ma priveste usor confuz. Acum, nimeni nu mai spunea nimic. Singurul lucru ce anima incaperea erau respiratiile greoaie ce le aveam toti. Nici nu-i de mirare, aici parca-i balamuc curat.

- Ce sa vad? intreaba calm.
- Uitate in jur desteptule. Defapt, gandeste-te ce s-a intamplat in ultimele minute si o sa-ti dai seama. -facu pauza- Eu te-am surprins cu satenu' ala nefutut in camera, dupa aceea m-am luat la bataie cu el, ca mai apoi sa strige o curva la mine "sa nu cumva sa ma ating de el". Ma intorc cu fata spre fata cu pricina, ce am inteles ca o cheama Cristina. Ce nume penibil. Poate mi se pare asa doar pentru ca e purtat de ea, nu de alta. Ca sa nu mai zic, ca fosta ta muiere' trebuie sa-ti dea un plod, dar o sa-l creasca cu iubita ei. Ca sa nu mai zic ca ai avut si tupeu' jegos de a te logodi cu ala in fata mea, si am uitat complet de aparitia lui Ai, care e fosta si marea mea iubire. Ti se pare normal?! Eu unul ma simt ca intr-o telenovela de prost gust.

Rasuflu usurat, dupa lunga-mi replica. Acum brunetul cu care petrecusem atatea noptii impreuna si cu, care facusem atatea numere fierbintii ma privea prin lagunele sale. Nimeni nu zicea nimic. Defapt, nici nu ma mir.

Totul era un balamuc de nedescris. Femeile se priveau una pe alta, eu il priveam cand pe Reey cand pe Ai. Ai ma privea pe mine, iar satenu' il privea pe brunet.

Totul era cufundat intr-o liniste de nedescris pana au inceput toti sa rada.

- Ai dreptate! Acum chiar mi se pare destul de amuzant. spuse brunetul cu lacrimi in ochii, de la ras.

Aprob, ca mai apoi sa i-au loc pe unul din scaune. Toti radeau, se imbratisau si alte chestii, dar eu ma gandeam cand la Ai cand la Reey. Ce aveam sa fac de acum in colo? Pe Reey l-am pierdut, de cand se logodise. Acum, sunt constient ca el reprezenta doar o obsesie pentru mine, dar Ai... ei bine cu el e alta poveste. Pe el, l-am iubit mult, deasta am fugit. Nu puteam accepta ca ma indragostisem de cineva. Ma infiorasem la simplul gand ca eu, marele Jhon, voi deveni slab. Voi deveni sclavul iubirii...

Nici Ai, nu facea nimic. Ma privea, atent si bland. Ochii sai mici si verzi se puteau asemana usor cu doua smaralde, in timp ce parul sau negru ca taciunea se putea asemana cu noaptea. Firele rebele, acum ii ascundeau fruntea.

De cum il privisem, am putut observa cum obraji sai capatasera o noanta rozalie. Aceeasi noanta pe care adoram s-o privesc, cand iesea la iveala. Il ador pe acest baiat, ba chiar inca il mai iubesc.. ce m-a apucat de l-am parasit? Cum am putut?! Ce fel de om sunt eu?

Cred ca doar un nenorocit... Nu-i nimic, o sa indrept lucrurile chiar acum.

Ajuns in dreptul sau ii i-au mainile intre ale mele, asezandu-ma in genunchii. Ce? Daca satenul a putut face asta si eu pot! Imi dreg glasul, spunand :

- Ai, imi pare rau ca te-am lasat singur.. acum ceva vreme. Mi-am dat seama ce mult am gresit si cat de mult te iubesc. Te rog, iarta-ma si impaca-te cu mine. Daca raspunsul e da, ei bine.. Vrei sa fi logodnicul meu? spun eu.

- Normal ca da Jhon!!! imi spusese Ai.

Ma ridicasem in picioare, si-l apucasem de dupa gat. Mi-am lipit buzele de ale sale tandru. Mi-am introdus limba in gura sa dulceaga, incepand un duel. Nici unul nu se lasa. Fiecare, se lupta din greu ca sa castige, insa eu am facut-o. Am rupt sarutul, privindu-l adanc.

Aplauzele persoanelor din jurul nostru s-au facut auzite, facandu-l pe brunetul meu sa roseasca.

- Felicitari!!! Poate facem si o nunta impreuna. spusesera toti in cor.
- Desigur, desigur. Apropo Reey, pot sa imprumut o camera?! intreb eu zambiindu-i.

Acesta aproba, poftindu-ma. Numai atat mi-a trebuit ca sa-l iau pe sus, pe viitorul meu sot. Numai atat mi-a trebuit, ca sa-mi vina in cap o partida incendiara cu el... asa cum faceam si mai demult.



Ps : capitol necorectat. (lenea).
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#39
Mai, mai, mai... Pai am multe de discurtat in acest capitol.
Pentru inceput, da ai dreptate e ca intr-o telenovela. Insa cu toate aste, e foarte banal. Treci peste multe sentimente si le lasi in vand, iar actiunea pare banala si anosta. Ai zis la un moment dat de gandurile lui John...hmm... trebuie sa le explici mai detaliat. Daca nu din partea lui, din partea ta ca narator...sa-i descri sentimnetele si starea pe care o are. Ai venit prea repede cu dorinta lui John de a se impaca cu Ai. Mai ales ca acceptul a venit instantanea...acolo nu a fost nici o senzatie, nici de iubire, din ce emotie. A fost un simplu "Da" din care nu-mi reiese sentimentele pe care le are Ai. Eu ma gansesc ca dupa atata timp Ai trebuie sa simte si el ceva, trebuie ca John sa-i demonstreze ca il iubeste. Nu sunt pe deplin multumita de acest capitol. Poti mai mult sweety si ne-ai demonstrat-o in alte capitole. Aici ai grabit foarte tare actiunea. Nu stiu ce cred alti, dar asta e parerea mea, sper sa nu fiu prea dura. Daca am fost sa-mi spui sa nu mai fac asa, insa cum alti m-au criticat pe mine, vreau sa te ajut si eu, chiar daca inca nu sunt experta sa-ti arat ca si daca scri zece randuri, daca le scri bine e un capitol bun.
Stiu ca tu aduci nextul foarte repede si te iubim toti pentru asta, dar mai bine mai lasa sa treaca o zi si recitestel sa vezi daca nu-i mai lipseste ceva, altfel nu-ti vei da seama de greselile pe care le faci. In acest capitol iti lipseste descrierea, actiunea e destul de buna, dialogul e sec acolo la declaratie, dar cu toate astea ( vin cu ceva bun) imi place atitudinea schimbatoare a lui John. Asta trebuie tu sa faci sweety in capitolul asta, sa-i descrii sentimentele lui John, sa faci o mica paranteza la trairile lui si ale lui Ai.
Ideea de nunta cu 3 perechi imi place, e semnificativa si va fi si putin amuzament. E bine ca toti se iubesc. Faza de la sfarsit, cea perversa iti invoca partea artistica, unde ti-ai revenit. Ti-am spus ca-mi place ficul tau, de aceea vreau sa iasa bine.
Ti-am spus poti mai mult, iubita, credema! Oricine iti poate zice asta! Toti te iubim si asteptam ce ne vei mai pregati, so pentru ca urmeaza yaoi, mobilizeazate si adune ceva bun de devorat si plin de durere, pasiune, iubire si placere. Daca ar fi din partea lui Ai ar fi si mai super! :X
Te astept! Kiss you!
____________________________________
P.S. Daca esti suparata pe mine si crezi ca am fost prea dura te rog sa-mi zici sa nu mai fac asta. Poate am ceva astazi, ca in Cluj o fost vreme urata. Cine stie? Gomenasai!


EDIT Daria: 24. NU se va cere scuze la finalul unei critici. Daca nu se face atac la persoana ( vezi regula 2 pentru ce se considera atacul la persoana ), scuzele NU au ce cauta in comentariul/critica respectiva.

Voi chiar nu stiti sa cititi regulile?



Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#40
Bun, bun. Cum am promis acum nextul =>>> (acest capitol este special, deoarece va fi povestit de Ai insusi)



[center]Capitolul 15.

Ai P.O.V [/center]







Jhon tocmai mi-a cerut "mana" cum ar venii. Sunt asa de uimit... si fericit. O multime de fiori imi invadeaza corpul, insa niste fiori placuti. Nu mi-am imaginat niciodata ca povestea noastra de dragoste s-ar putea transforma asa. Inainte eram fericiti, dar Jhon, a ales sa plece... fara sa-mi spuna motivul. Parasise orasul, parasindu-ma fara macar sa-mi explice de ce. Inca ma mai intreb de ce a facut asa ceva. De ce a plecat fara sa-mi adreseze un amarat de "adio"?
Nu cred ca m-am simtit mai rau ca si atunci. Inima mi-a fost zdrobita cu brutalitate, iar tot ce ramasese din ea, erau micile bucatele rosii. Am suferit mult, dupa plecarea sa, poate prea mult. De fapt, daca stau sa ma gandesc nici nu stiu de ce l-am iertat asa de repede... poate raspunsul e ca sunt un naiv, indragostit pana peste cap, de un vagabont. Il iubesc mai mult ca orice, iar atunci cand m-a intrebat jos daca vreau sa fiu logodnicul sau si cum si-a cerut scuze... Ah, nici nu am cuvinte. In momentul acela, am putut simtii cum acele mici bucatele ce alcatuiau inima mea cumva, s-au lipit la loc. S-au lipit la loc, formand un intreg. Sunt asa de fericit si emotionat, incat imi vine sa si plang.
Acum, nu ma mai indoiesc de nimic. Am putut simtii cum Jhon se emotionase si el la randul sau, desii nu-i prea sta lui in fire sa faca asta. Am simtit... iubirea lui, adresata mie si doar mie.
Urca scarile impreuna cu mine. Eu insa nu-mi foloseam picioarele, deoarece eram carat de Jhon, precum o mireasa. Deja am inceput sa-mi imaginez ca el e mirele si eu mireasa, imbracat intr-o rochie alba alaturi de iubitul meu, Jhon. Doar acest gand ma face sa zambesc. Ba chiar, am chicotit usor atragandu-i atentia blondului.
- Ce e asa amuzant, iubire? intrebase el, oprindu-se.
Ma privea prin marile formate de ochii sai frumosi. Aceeasi culoare inchisa, atat de frumoasa, aceeasi privire ce te lasa fara aer. Cred ca am si uitat sa respir, caci, de 5 secunde nu mi-am mai "hranit" plamani cu aer. Intr-un final mi-am revenit, observand ca mi-au transpirat si palmele.
- Nimic... doar ma gandeam la mine si la tine. Tu intr-un costum elegant, iar eu intr-o rochie alba. Cum suna? intreb eu fixandu-l cu privirea.
- Pai... -facuse o pauza- atunci trebuie sa-ti cumparam o rochie pe masura ta, dar... sa stii ca nu ma pot stapanii sa nu te devorez pana dupa nunta. imi spuse lasandu-ma jos.
Ajunsesem in camera. O camera frumos luminata de razele soarelui, ce-ti faceau loc printre jaluzele. Peretii erau de o culoare rosie, ceea ce-ti dadea o multime de fantezi, asa cum pateam eu acum. Patul e de doua persoane, iar in camera mai exista un birou, un televizor si altele.
Ma aflam pe suprafata moale cu Jhon deasupra mea. Ma privea, intens. Aveam presimtirea ca nu vroia sa ma scape din ochii nici macar o secunda, insa imi placea. Imi placea iubirea lui, caldura lui, ochii, totul. Il iubesc mai mult ca orice pe lume si abea astept sa devin sotul lui cu acte in regula.
Nu am mai avut rabdare si i-am cuprins buzele intr-un sarut tandru. Mi-am impleticit o mana in a lui, strangand-o usor. El facu la fel la randul sau. Mi-am introdus limba in lacasul sau umed cercetand in voie. A ramas neschimbat. La fel de dulce si incantator ca prima data cand l-am gustat. Limba mea o mangaia pe a sa, usor, pentru a nu grabii acest moment ce l-am putea numii "reintalnirea". O mana mi-am dus-o pe spatele sau, mangaindu-l. Vroiam asa mult sa-i simt caldura corpului, sa-l simt inauntrul meu. A trecut ceva vreme de cand nu s-a mai intamplat asta si sunt nerabdator, desii nu vreau nici in ruptul capului sa grabesc acest moment. Si Jhon stie asta... imi place sa savurez fiecare moment.
Blondul a rupt sarutul, pentru a ma privi, din nou. Isi intredeschise buzele. Probabil vroia sa-mi spuna ceva, insa l-am oprit.
- Aici, cuvintele nu mai sunt de prisos. Poate doar doua : te iubesc. spusesem pe un ton cald.
Firele aurii ale iubitului meu, atarnau acum pe fruntea lui, ascunzandu-i pielea ce se afla in acea zona. Ma privea cald.
Ochii sai sunt plini de iubire, ceea ce ma uimeste. Nu l-am mai vazut chiar asa niciodata, dar ma bucur. Ma bucur ca i-am incalzit inima si ca i-am topit toata gheata de pe ea.
- Ai, tu stii... imi spuse atingandu-mi obrazul cu palma, mangaindu-l mai apoi. Nu m-am priceput niciodata la sentimente, insa... crede-ma. Te iubesc din tot sufletul meu. Imi spuse incet pentru a prelungi momentul.
Dupa ce a rostit ultimele doua cuvinte am putut simtii cum inima mea o i-a razna. Cum... doua cuvinte pot sa ma faca asa fericit? Cum doar un chip, un om... ma pot face sa fiu in halul asta? Sunt mai fericit ca niciodata. Un fior placut mi-a parcurs intreg trupul, dupa cele spuse. Mi-a cuprins buzele intr-un sarut tandru, incet... asa cum imi place mie.
Eram fericit. Fericit ca-l aveam aproape de mine insfarsit. Poate ca cel care a spus " Dupa ploaie vine si soarele" avea dreptate... niciodata, dar niciodata nu m-am asteptat la una ca asta. Sa ne logodim asa deodata, sa ne iubim din nou... ahh, ma excita pana si corpul sau frumos, ce este acoperit de un tricou negru si o pereche de pantaloni trei sfert tot negri. In schimb, eu am pe mine un tricou alb cu o camasa peste si pantaloni sunt tot trei sfert, doar ca ai mei sunt albi. Noi doi suntem alb si negru. Cele doua non-culori care nu se aseamana deloc. Ca si plus si minus, nu sunt deloc la fel, insa se atrag tot timpul.
Zambesc in sinea mea, incepand si eu jocul fierbinte care defapt, a inceput demult doar ca este la inceput. Ii apuc tricoul cu mainile, indemnandu-l sa-si ridice mainile pentru al indeparta. Blondul ma asculta, lasandu-ma sa fiu eu cel care ii expune trupul, privirilor mele curioase. Stiu cum arata, doar a mai trecut prin "patul" meu sa zic asa, doar ca sunt curios... tot la fel de bun a ramas? are aceeleasi tatuaje, sau si-a mai adaugat si altele la "colectie" ? Sunt in adevaratul sens al cuvantului curios. I-am indepartat bucata de material, parca in reluare. Acum il studiam, din cap pana in picioare. Ceva nu era bine...
Si-a mai facut un tatuaj, cu un craniu ce tine un trandafir in gura. Dau din cap dezaproband cu desavarsire. Nu eram eu asa mare fan al tatuajelor, desii am si eu unul pe spate. O inima sfasiata de un tigru alb. Mi l-am facut dupa ce Jhon a plecat. Mi l-am facut pentru a nu uita niciodata ca iubirea doare mereu si mereu... pentru a nu ma indragosti de altcineva care sa-mi faca aceeasi chestie sau cine stie? poate si mai rau.
Imi scutur capul de doua ori, alungand aceste ganduri departe de mine si de aceasta camera. Acum tot ce e important este ca sunt impreuna cu Jhon si ne iubim.
Il trantesc pe pat, punandu-ma peste el. Ii cuprind buzele intr-un sarut mai pasional, de data asta. Lui ii place mai plin de viata, iar mie mai lent. Eh, de data asta o sa-i fac pe plac. Imi introduc limba in lacasul sau umed, cercetand si gustand in voie. Mai dulce nu se poate... desi, in trecut a fost acru. Ii cuprind muguri intre degete, rasucindu-i usor. La contactul lor cu mainile mele, s-au intarit pe loc. Uneori pot fi asa de... Ahm, de insetat cand vine vorba de Jhon.
I-am eliberat buzele, coborand pe gat in jos. Ii sarutam fiecare particica cu grija. Nu vroiam sa scap nimic. Doream sa ii gust fiecare particica de piele, pentru a-mi ramane in minte gustul sau.
Sarutam si sugeam pielea gatului, de un gust precum ciocolata. In scurt timp, ajunsesem si la cei doi muguri. Am inceput sa-i sug si sa-i ling. I-am muscat de cateva ori, usor pentru a nu-i provoca durere blondului.
Acesta incepuse sa geama la fiecare atingere de-a mea. Imi placeau aceste zgomote. Mai ales ca proveneau de la el... Jhon al meu.
Insa, nu a durat prea mult ce faceam deoarece blondul se rasuci, iar eu ajunsesem sub el.
- Ai, ai uitat ca eu nu sunt dominat, ci domin? spuse cu o sclipire in ochii, atat de specifica lui.
- Incercam si eu. Raspunsem, afisand un zambet micut in coltul gurii.
Blondul, ma scapase rapid de camasa si tricou, lasandu-mi trupul prada privirilor sale albastre. Ma studia atent. Se putea observa din privirea sa, ca nu dorea sa scape nici un detaliu, iar la felul cum ma privea, parca dorea sa-i ramana in minte corpul meu. Eu in comparatie cu el sunt mai slabut, mai altfel. Dintr-o data tot sangele imi urca in obrajii, atunci cand Jhon isi duse mana la locul meu intim. Imi amintesc ca si atunci cand eram impreuna pentru prima data, avea efectul asta cand ma atingea acolo. Ma simteam putin jenat si al dracului de excitat. Inca de cand l-am sarutat, mi s-a trezit 'amicul'.
Blondul se asezase peste mine, ducandu-si o mana dupa gatul meu. Isi infipse degetele in parul meu negru ca smoala, tragandu-ma usor de unele suvite. Eu nu am facut decat sa imi intredeschid gura, scapand un scancet. Atat i-a trebuit la Jhon, pentru a-mi acapara buzele, pentru a pune stapanire pe ele cu unul din saruturile lui pasionale.
Mi-am dus mainile pe spatele sau, mangaindu-l. Pielea sa era fina... exact ca si a mea, doar ca al lui are gust de ciocolata si a mea de vanilie. Ar trebui sa facem o inghetata, nu?
Coborase incet pe gat, muscandu-ma putin, apoi sugand aceea portiune. Isi apropie apoi buzele de urechea mea, soptindu-mi senzual :
- Asta e cadoul dinaintea nuntii.
Nu am mai putut rezista atunci. Mi-am plimbat o mana, conducand-o cu grija la locul dintre picioarele lui. L-am strans usor, deschizand slitul pantalonilor. Reusisem pana la urma si am ajuns cu mana pe membrul blondului. Imi miscam mana in sus si-n jos rapid.
- Ahhhh.. imi gemea blondul la ureche.
Ce sunete erotice.. ce sunete delicioase. Dupa ce mi-am dat seama ce am gandit am rosit si mai tare, insa nu ma opream din a-i oferii placere lui. Acesta isi introduse si el la randul sau, mana in boxerii mei. Incepuse sa-mi mangaie 'bijuteria' eu scapand gemete peste gemete. Degeaba incercam sa nu scot aceste sunete erotice pe gura, caci trebuia si eu sa ma eliberez de ele cumva.
- Ai, nu mai rezist... imi spusese Jhon.
Am aprobat din cap, in timp ce scapam de pantaloni si boxeri. Blondul facea la fel, iar in urmatorul moment amandoi am ramas goi unul in fata altuia. Trupul lui... parca era sculptat de cel mai bun artist. Se vedea cu ochiul liber cum ii curgeau picaturi de sudoare pe abdomenul, luand forma patratelelor. Pur si simplu ma excit doar priviind.
Ei bine, acum e acum. De cand el a plecat atunci, eu nu am mai facut nimic cu nimeni si oricum eram stramt. O sa simt aceeasi durere, insa nu-mi pasa. Atata timp cat e el, e ok.
Ma patrunse cu doua degete, miscandu-le rapid inauntrul meu, facand micutul loc sa pulseze. Din nou, acele sunete atat de rusinoase dar placute auzului isi facusera aparitia. Pur si simplu refuzau sa se ascunda. Nu a durat mult pana blondul mi-a gasit punctul sensibil.
- Aici e. spusese victorios.
- Ai, esti gata?
M-am rezumat doar la a aproba din cap. A fost de ajuns pentru a-l simtii. Se pozitionase intre picioarele mele, iar 'amicu' sau era la intrarea din mine. Nu mai ezitase, ci ma patrunse direct. Prima data incet, apoi dupa ce a intrat tot, a inceput sa faca miscari de dute-vino. Amandoi gemeam tare si...
- Romeo si Julieta!! mai incet ca ma nenoroceste Chriss! urlase Reey probabil.
Se pare ca, camera lor era cea de langa a noastra. Bun, deci oficial nu doar noi suntem pusii pe treaba.
Din cand in cand ii mai furam cate un sarut, blondului. Acesta imi raspundea si de fiecare data ma mangaia delicat. Parca vroia sa-mi arate ca nu mai vrea sa plece niciodata... si asa sper sa si fie.
In scurt timp si el si eu am gemut prelung eliberandu-ne de lichidul alb si lipicios.
Corpurile noastre au cazut unul peste altul. Stateam imbratisati.
- Jhon?
Acesta inganase un "hm?".
- Te iubesc. i-am spus, depunandu-i un sarut pe frunte.
- Si eu te iubesc Ai, si eu. imi spuse pe un ton cald ce nu-l mai auzisem.
Cred ca am ramas prostit a doua oara pe ziua de azi. Si in plus simt... cum il iubesc din ce in ce mai mult. Cu fiecare minut ce trece, dragostea mea e tot mai mare. Il ador si de abia astept sa ma casatoresc cu el...



[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)