Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#21
Ceee?! Iti bati joc de mine, nu alta! Iar te-ai oprit cand devine mai interesant.. De data asta chiar ma dau cu capul de pereti! Sper ca nu se vor certa pana la urma le-a placut amandurora! Te rog fa-mi o surpriza, sa nu se certe si sa sarbatoreasca asta cu o noua partida fierbinte, pana la urma il considera o zeita si spusese ca trebuie neaparat s-o aibe! Nu? Si daca se cearta ce rezolva? Nimic! Trebuie sa fie impreuna si sa aibe grija de el, sa-l 'apere' de Jhon. Te rog nu ma dezamagi (nu c-ai avea cum..)!
Multa bafta si nu uita sa ma anunti, te rog!

#22
Intr-un final grandios, am reusit sa cetesc tot ficul tau aseara pe telefon si sunt super incantata ca l-am citit. Nu imi mai aduc aminte numele toturor personajelor, dar am sa incerc sa le zic cat de cat pe nume.
Deci titlul i se potriveste perfect. Reey( cred ca asa il chema) e super indragostit de amicul lui Chriss( cred) si totusi il place si pe J... ti-am zis eu ca nu-i mai stiu sorry. Imi place ca actiunea nu e grabita si ne dai o gramada de detali extrem de importante. Ne faci sa vedem viata personajelor prin ochii lor.
Reey e un scumpic si jumatate si fata ca s-a imbracat in rochie si a facut sex cu Chriss a fost fenomenala, dar am presimtirea ca va urma ceva rau. O cearta, un viol, o bataie, nu-mi pasa ce e. Teo vlea sa devoreze inimioara aia pura si inocenta a lui Reey (inimioara e pura si inocenta el nu mai e pur). As vrea ca Reey sa ramana cu Chriss, dar cu toate astea as vrea sa ramana si cu J..jj-ul a carui nume nu-l mai stiu si mi lene sa ma uit in text sa-i dau un copy paste.
Starea atmosferica va fi putin mai racoroasa in urmatoarele capitole, sar spre joi se vad nori plin de pasiune, iar eu trebuie sa verific neaparat daca in urmatorul capitol va ploua, va nige sau va fi o zi insorita.
Astept nextul, iubita, ai un fic super ce merita continuat! Transmisiune meteo-perversa terminata, ne revedem la next! :))
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#23
Si si nextuul. Sper sa va placa, si astept parerile voastre. Ja neee'.




[center]Capitolul 8.


Reey P.O.V[/center]




Stateam in pat, privindu-l. Ultima lui replica nu-mi da pace! Pur si simplu m-a facut sa ma simt vinovat.. Oo, dar chiar sunt! Puteam sa ma opun insa, eu, ca un prost ce sunt am continuat cu saruturile fierbinti si atingerile, pana cand.. ei bine ne-am tras-o. "Cum ai putut..." , aceasta replica ma inebuneste, la fel si lacrimile ce le varsa satenul chiar in fata mea. El chiar nu-si da seama ca ma raneste asa? Adica nu suport sa-l vad suparat si o stie prea bine! Acum.. are tot dreptul sa fie asa, dar totusi ma raneste in orice caz. Imaginea lui de acum, ma face sa ma simt ca un bou.
Trebuia sa opresc totul atunci, respectand faptul ca e prietenul meu cel mai bun si ca nu e gay. Practic, eu l-am facut sa se napusteasca asupra mea, cu aceea "glumita".
Vazand ca nu-i raspund acesta ma prinde, de haina, privindu-ma cu o oarecare ura... ma inebuneste fara sa-si dea seama. Vreau sa-i spun ca-mi pare rau, insa as mintii. Chiar am vrut sa-mi petrec noaptea cu el.. il iubesc, fara sa vreau m-am indragostit de el.
Imi intredeschid gura asteptand parca... ca satenul sa se napusteasca asupra buzelor mele, punand stapanire pe ele.
Ma intreb uneori cat de penibil pot sa fiu? Cum sa ma gandesc la dorintele mele.. cand l-am ranit?
Probabil ca Jhon a uitat sa-mi spuna ca aceasta latura, egoista, este contagioasa.
Imi trec o mana prin parul lui, tragandu-l mai aproape de mine. Respiratiile noastre acum se intalneau. Vreau sa-i spun ceva.. insa parca cuvintele mi-au fost inghitite de o gaura neagra. Il privesc bland pe Chriss. Vroiam ca macar privirile sa ma ajute, sa-l fac sa inteleaga ca scopul meu nu a fost acela de a-l rani.
Intre noi doi se asternuse o liniste incredibila. Nici unul dintre noi nu spunea nimic, doar ne priveam. Fara sa vreau il trag mai aproape de mine, miscarile corpului fiind controlate de inima, nu de creier. Acesta cade peste mine, chipurile noastre fiind aproape.. poate prea aproape. Nu mai pot sa rezist tentatiei.. o sa-l sarut chiar acum daca nu se indeparteaza.
Zis si facut. Imi unesc buzele cu ale sale, formand un sarut tandru. Chriss isi deschide gura, parca din instinct, lasandu-ma pe mine sa-mi fac jocul. Limba mea incepuse un mic joc, cu a lui. Nici unul nu renunta, nu se dadea batut. Cum era de asteptat am castigat, acest joc dulceag. Rup sarutul si il privesc din nou. Obraji lui erau rosii, iar privirea lui cadea undeva in pamant. Ce se intampla cu el? Toata ura a disparut dintr-o data, afisand o privire calda.
- Chriss.. reusesc eu sa zic intr-un final.
- Reey, ti-am mai spus, nu-s gay. Daca tu esti nu am nimic impotriva, dar eu nu-s. Ce a fost in capul tau? De ce m-ai lasat sa ti-o pun? spune el, neavand pic de stare.
Ezit putin cu raspunsul.
Daca ii spun ce simt acum, oare ce v-a spune? Mi-e frica. Nu vreau sa-l pierd. Il vreau doar pentru mine.. insa ii voi spune! Imi asum riscul. Cu urmatoarea replica, joc ultima carte. Acum totul sau nimic.. ramane de vazut.
- Chriss, eu stiu ca nu esti gay insa... eu sunt. Te-am lasat sa ma futi pentru ca te iubesc! spun eu..
Daca inainte era furios, apoi bland ar trebui sa-i vedeti fata de acum.. pare agitat, fericit, umit si alte stari pe care eu nu mi le pot explica. Oare l-am pierdut? Chiar nu vreau sa plece, asa ca ii voi spune.
- Uite am de gand sa-ti respect decizia, nu o sa te mai ating niciodata. Ok? Nu vreau sa pleci. Spun eu ridicandu-ma, dorind sa plec.
Mici cristale se prelingeau pe chipul meu palid. Cand i-am spus ca nu o sa-l mai ating am putut simti cum mi s-a spulberat inima in mii de bucatele. Am luat-o la fuga pe scari, cazand.
Bravo Reey! Pe langa ca ai o zi proasta.. mai fa-ti si lovituri fizice, nu ti-au ajuns cele sentimentale!
Dau sa ma ridic, scanciind de durere. M-am lovit la spate nu gluma. Ma ridic, cu chiu cu vai putand sa simt o prezenta in spatele meu. Imi pune mainile pe talie, invartindu-ma in asa fel, incat am ajuns in bratele sale puternice, cu fata spre el. Era Chriss. Il priveam uimit. De ce uimit? Adica dupa ca nu i-am respectat dorinta, el a venit dupa mine. Oare de ce? Sigur vrea sa-mi spuna cat ma uraste si ca pleaca de aici.. eu ramanand singur. Imi inchid ochii, strangand din ei, asteptandu-ma la ce-i mai rau.
- Reey. Nu vreau sa nu ma mai atingi, nu vreau sa pleci plangand de aici. Nu vreau sa te atinga altcineva.. vreau sa fim impreuna, caci si eu te iubesc..
Cred ca am ramas cu gura in pamant cand mi-a spus. Nici nu stiu ce ar trebui sa fac, sa rad sau sa plang, sa sar in sus de fericire sau sa fug cat mai departe. Ce sa-i spun? "Spunei ca da prostule!" imi spune constiinta mea. Si cred ca are dreptate.
- Vreau sa fim impreuna mereu Chriss! spun eu, cu lacrimi in ochii.
Il i-au pe saten de barbie, sarutandu-l apasat. Puteam sa-i transmit iubirea mea prin acel sarut, puteam sa-l simt tremurand.. puteam... puteam insfarsit sa fiu fericit.


Cam scurt *sorry* .Ma revansez data viitoare:*!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#24
Ooo mama, mama, mama!!! Teo e asa de pervesa ca imi vine sa te mananc cu tot cu inima aia mica si malefica ce bate, imprastiand adrenalina in corpul tau. Muhahaha>.< Nu intreba ce am.
So amandoi se iubesc, amandoi se doresc. Oh, ce te ador nu stiu ce sa spun. Ma bucur ca si Chriss il place si daca nu vi cu un yaoi te mananc de vie si-ti dau na na la fundutel.
De ce a trebuit sa te opresti? Devenea interesant iar tu m-ai oprit din perversat( nu este asa ceva in DEX numa in Dictionar de pervologie :)) ). Astept sa vad in continuare ce se va intampla cu cuplul nostru si ce se va intampla cu Jhon in continuare. Ii va zice lui Chriss de el? Ma indoiesc de asta, mai alesc ca de aici de vor ivi probleme pentru ca Jhon il place si el pe Reey. Hm hm hm....? Cand aduci nextu' e clar ca ma anunti.
Pai la gramatica nu ma bag, esti super super, so that is not my problem. Astept sa vad ce ne vei mai preagatii. Gambate eto arigatou! Ficul tau e kawaii!!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#25
Iti place sa te iei de cei mai mici si neajutorati, huh? Ma 'sperii' aiurea! Ai zis ca in acesta capitol, totul va lua o alta intorsatura! Ma gandeam la ce-i mai rau, ma gandeam ca-l va respinge sau parasi iar tu ii combini?! Nu ca n-ar fi bine, de fapt este perfecta situatia! Singurul lucru care ma nelinisteste acum este Jhon. Acum zicea ca va lua o 'pauza' din al mai vizita pe Reey ca incepe sa tina la el dar daca se va intoarce dandu-si seama ca vrea ceva serios cu el, ceva ce implica si sentimente? Daca el se intoarce ce se va intampla cu Chriss? Sunt sigura ca Jhon nu va renunta asa usor la el. Dar daca el nu va renunta vor ajunge sa se 'lupte' pe el? Mda...am uitat sa pun cea mai importanta intrebare, Chriss va afla de toata povestea cu Jhon si acele 'violuri'?
Multa bafta in continuare si te rog sa ma anunti cand aduci nextul!

#26
[center]
Capitolul 9.


Chriss P.O.V[/center]





Ce naiba m-a apucat? Stai putin! De ce i-am spus ca-l iubesc? Oare pot fi atat de prost incat sa nu-mi dau seama... ca il iubesc pe Reey? Adica daca as gandi logic, avea sens totusi. Pe el l-am protejat de orice, i-am fost alaturi mereu, iar daca nu-l iubeam as fi plecat din casa asta demult.. mai ales ca i-am tras-o. Deci sunt gay? Super.. eu care nu suportam deloc gay, acum sunt unul de-a lor. Imi dezlipesc usor buzele de ale lui Reey, incepand sa-l privesc, studiindu-l. Vreau sa fiu cu el, sa-i demonstrez ca cineva ca mine poate sa-l faca fericit.
Desii nu prea sunt eu tipul care ar spune "m-am indragostit", pot sa simt, cum de fiecare data cand e prin preajma sunt mai fericit, cum am fluturasi in stomac atunci cand ne sarutam, cand il vad plangand simt cum mi se rupe inima, cred ca asta e dragoste... nu? Desigur, am citit ceva asemanator. Se pare ca m-am indragostit, fara sa-mi dau seama, de cel mai bun prieten al meu. Mai penibil de atat nici ca se poate, sau.. ba se poate! Acum ar trebui sa fim impreuna ca mai apoi sa apara "tipu rau", care il iubeste si el pe Reey, iar eu si acel tip sa ne batem pentru brunet. Foarte penal.. nu stiu ce sa fac, nu stiu.. defapt stiu.

Il apuc pe brunet, de mana, indreptandu-ma spre camera mea, el lasandu-se purtat de mine. Ajunsi in mica incapere, imi apropiu buzele de urechea sa, soptiind:
- Vrei sa fim una si aceeasi persoana? intreb eu pe un ton seducator, in timp ce-i muscam usor lobul urechii.
Puteam sa observ, roseata obrajilor sai. Ma incanta, aceea roseata.. e frumos.
Acum, privirea sa era atintita, oriunde, cu exceptia mea. E adorabil cand se rusineaza. Ii apuc, chipu cu doua degete ridicandu-l. Acum privirile noastre se intersectau, el rosiind mai tare. Imi apropiu chipul de al sau din nou, doar ca acum, cu incetinitorul. Vreau sa vad cat de mult ma doreste, vreau sa fie doar al meu, vreau.. sa fiu ca un drog pentru el. Ajuns aproape de buzele sale, imi trec limba peste ele, simtiind cum brunetul incepe sa vibreze. Era prea dulce pentru mine, nu cred ca mai puteam sa ma abtin mult.
Il privesc din nou, afisand o privire calma, blanda, desii corpul meu imi cerea sa gust cat mai repede din al lui. Inca amintirea acelei noptii ma bantuia. A fost bestial.. iar, daca si acum ma voi simti asa sunt sigur ca eu voi deveni dependent de brunet, si nu invers.
Imi unesc buzele cu ale sale, intr-un sarut dulceag. Ii musc usor buza, pentru a-si intredeschide gura. Ah, gura aceea dulce, vreau s-o gust din nou si din nou. Acesta ma primeste in lacasul sau umed, iar eu incep un duel al limbilor.
Ma simteam asa bine.. si pentru prima data, eram fericit, prea fericit.
Acum ca Reey e iubitul meu, ma intreb oare ce v-a spune Cristina? Rad in mintea mea, apoi rup sarutul.
- Ce spui, iubire? spun eu pe un ton pervers, care nu aduce bine niciodata.
- Vreau, normal ca vreau sa te simt.. mai si intrebi? spune el.
Zambesc, ca mai apoi sa-l pun usurel pe suprafata moale. Ma asez peste el, incepand sa-l sarut din nou, de data asta mai dulce. Dupa ce-i eliberez buzele, din "tortura" ce poarta numele meu, ii indepartez tricoul.
Incep sa gust fiecare particica ascunsa pana acum cateva momente, de acel material. Imi trec limba peste sfarcurile brunetului care erau deja intarite. I-au unul din ele intre buze, incepand sa-l sug. Era dulce.. la fel ca Reey. Trec si la celalalt, nelasandu-l balta. Apoi ma indrept amenintator spre gatul lui Reey. Aceea piele, ma inebuneste pe zi ce trece. Il sarut cu pofta, astfel incat brunetul scapa un geamat.
Doamne cat ma excita gemetele lui.. si daca ma apropiu unpic de el, mandria mea se trezeste din hibernare. Il eliberez de pantaloni, care il incomodau din cate observ, caci si amicul lui s-a trezit, apoi imi trec mana peste materialul boxerilor, prinzand "prada" cu mana. Reey mai scapa un geamat, punandu-si mainile la gura.
- Te rog, Reey, nu-mi lua placere de-a te auzi..
Acesta isi i-a mainile care erau menite sa-mi i-a placerea de a auzi, gemetele lui, pline de viata si chiar excitante.. ca mai apoi sa le plimbe la mine pe spate. Atingerile lui ma excitau la maxim. I
mi revin din visare, eliberandu-l si de boxeri, ca mai apoi sa ii i-au mandria in lacasul meu umed. Imi incape cumva in gura, incepand sa-l sug cu pofta, el scapand gemete, peste gemete.
Asa imi placea, sa-l aud, sa-l simt. Imi trec limba peste tot, pe corpul sau. Revin insa, iar la "amicu" lui Reey, gustandu-l din nou. Acesta isi da drumul in lacasul meu umed, eu inghitiind tot.
Ma sterg la gura, apoi ma scap rapid de haine.
Il i-au pe brunet, in brate, apropiindu-mi chipul de al sau, sarutandu-l apasat. Insa nu dureaza mult, imi eliberez buzele. Il privesc din nou, bland, spunandu-i:
- Esti pregatit, Reey?
Nu zice nimic, doar da afirmativ din cap. Atat mi-a trebuit, doar aprobarea sa. Imi fac loc intre picioarele sale, pozitionandu-l pe "Gigi" la intrarea tunelului, ca mai apoi sa-l patrund dintr-o data. Brunetul, a tipat, de durere.. apoi si-a arcuit spatele. Incep sa ma misc usor in interiorul lui, acesta obisnuindu-se cu mine, inauntru. Maresc miscarile de dute-vino, acesta gemand puternic, excitandu-ma al naibi de tare.
- Chriss... reuseste el sa spuna.
Maresc viteza, facandu-l sa ajunga pe culmile placerii, la fel si eu. Ador sa-l aud cum geme. Ador totul la el, chiar daca nu i-am spus, inca. In timp ce ma misc inauntrul sau, ii mai fur lacom cate un sarut.
Daca ajung dependent de el, apoi cineva sa mi-l fure? Nu cred ca as putea accepta.. asa ceva.
Simt cum ma apropiu de momentul, eliberari.
Ma mai misc de cateva ori, apoi ma eliberez in el. Reey gemea inca. Imi trec mana peste organul sau, facand miscari pe el, miscari de sus-jos. El eliberandu-se numai de cat, amandoi cazand epuizati unul peste altul. Acum trupurile noastre erau acoperite, de un strat subtire, de transpiratie.
Insa nu ne deranja. Tot ce conta, era ca suntem impreuna si sper.. ca asa vom fi mereu. Imi indrept privirea, spre Reey. E frumos.. si gol, si imbracat, cu toate ca prefer prima varianta. Imi dreg glasul apoi zic:
- Reey..
- Da, Chriss..? spune el, pe un ton ragusit.
- Te iubesc.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#27
Gigi, serios? De unde atata imaginatie? Am ras de-am rupt! In orice caz capitolul a fost perfect! Nu ma asteptam ca yaoiul sa soseasca asa repede. Dar cum ai spus si tu, "atunci cand te astepti mai putin". Nu-mi vine sa cred c-ai ajuns deja la capitolul 9, sper ca acest fic va fi unul lung sau macar sa scrii si partea a doua! Daca ar putea Jhon sa dispara definitiv din fic, dar presimt contrariul. Stiu ca trebuie si el sa apara si sa strice totul, nu-i corect! Dar totusi, astept yaoiul in fiecare capitol, deci multa inspiratie in contunuare si nu uita sa ma anunti, te rog!

#28
ÃŽmi place ficul scumpa.
E interesant, dar nu-mi place de Chriss, eu am pus ochii pe cuplul Jhon&Reey, dar e ideea ta şi eu nu mă bag.
Sunt multe scene perverse, dar îmi plac pentru că ai un stil interesant de a scrie, un stil care îmi place foarte mult. Până acum cei doi nu par să aibe probleme în relație, mai ales că e la început, dar cine ştie ce va face Jhon când va afla. Adică, el l-a îndepărtat pe Reey de el pentru că a început să aibă sentimente pentru puști, iar acesta nu face decât să se refugieze în brațele altui tip.
Păi, acum spun că aștept nextu, oricum le aduci foarte repede.
Dacă ai timp şi chef să mă anunți m-aş bucura.
Spor la scris.

#29
Mersi ca imi urmariti ficul fetelor :*. Aici aveti nextu', va astept parerile si spuneti-mi daca mai are rost sa-l continui ;3. Kissess si Ja neee'.




[center]
Capitolul 10.


Reey P.O.V[/center]






Razele soarelui, ma forteaza sa-mi deschid ochii. Ma trezesc, cascand de zor. Observ ca ma aflu la pieptul satenului, atat de cald.. atat de.. frumos. Ma simt, iubit insfarsit. Imaginile de aseara imi invaluie mintea, eu schitand un zambet de toata splendoarea. Se pare ca azi trebuie sa fac micul dejul pentru micul meu print. Cobor din pat, avand grija sa nu-l trezesc cumva pe Chriss. Imi recuperez, perechea de boxeri, de pe jos indreptandu-ma spre bucatarie. Am de gand sa fac ochiuri, impreuna cu o caffea bine meritata.
Chriss asta, m-a satisfacut pe deplin, m-a facut sa ajung in extaz.. si cel mai important ma iubeste, asa cum o fac si eu. Brusc mi-am amintit ceva :
"- Reey..
- Da, Chriss..? spune el, pe un ton ragusit.
- Te iubesc."


Cred ca a fost cel mai dulce lucru pe care l-am putut auzi, vreodata. Partea proasta, e ca, eu nu am apucat sa-i zic nimic, deoarece am adormit ca un prunc pe pieptul sau cald. Nu-i nimic, am de gand sa-i arat dragostea mea in aceasta dimineata, incepand cu micul dejun la pat. "Super am ajuns gospodina" imi spun eu in minte, incepand sa rad de unul singur. Ma bucur, ca insfarsit pot sa strig "m-am indragostit". Aranjez micul dejun pe o tava, mergand inapoi in camera aceea.. plina de amintiri placute.
Intru, privind in pat.. insa acesta era gol. Unde naiba s-o fi dus si baiatu' asta?
Ma apropiu de pat, luand loc pe suprafata moale. Il astept pe saten ca sa luam micul dejun, impreuna ca si in fiecare dimineata.
Acesta apare in camera, insa gol, lasandu-si trupul expus privirilor mele indecente. Doamne.. trupul ala e menit sa ma inebuneasca pe mine, mai mult.. si tot mai mult. Las tava pe birou, dand buzna pe Chriss. Il cuprind intr-o imbratisare calduroasa, ca mai apoi sa-i cuprind buzele intr-un joc stiut doar de noi. Limba mea, o mangaia pe a sa, lasandu-ma sa-l gust.. sa imi dau seama ca niciodata nu o sa ma satur de gustul lui dulceag.
Imi introduc o mana in parul sau saten, tragandu-l usor de el, facandu-l pe Chriss sa geama infundat din cauza poftei mele de gura sa. Dupa 2 minute, rup sarutul din cauza nevoii de aer, caci, daca nu aveam nevoie.. nu ma mai opream niciodata. Il vad pe Chriss zambiind multumit, luand in mana tava.
- Vad ca mi-ai facut, micul dejun... iubitule. Imi spune el, tragandu-mi cu ochiul.
- Da, m-am gandit sa... ahm... sa... iti fac o surpriza... spun eu incercand sa-mi ascund roseata din obraji.

Ma da peste cap doar printr-un cuvant sau privire.. ce sa mai zic de atunci cand facem dragoste? Atunci chiar ma aflu in extaz.. suta la suta. Il iubesc asa mult si nu vreau sa-l pierd. Bine ca o disparut Jhon, asa pot sa fiu implinit. Chiar asa.. ma intreb ce face acum? Oare se mai intoarce? Nu ca mi-as dori... dar, daca se intoarce v-a iesi urat de tot. Eu nici macar nu i-am spus satenului despre el sau altceva.. sper sa nu am parte de surprize neplacute. Nu pot sa uit ca s-a indepartat de mine, din cauza ca simte ceva pentru mine.. cica.
Incep sa cred ca vorbea serios, fiindca nu m-a mai cautat.. in fine, sper doar sa nu se mai intoarca.. adica asa cred.

- Tu nu mananci, Reey? ma intreaba satenul ridicand o spranceana.
- Mie.. nu mi-e foame. raspund eu, putin incordat din cauza gandurilor.. ce parca nu vroiau sa-mi dea pace.

Satenul ma priveste atent, apropiindu-se.. periculos, as putea spune. Imi prinde chipul in mainile sale, obligandu-ma sa-i observ privirea.. deloc, cuminte. Ma saruta scurt, dar apasat.

- Daca nu vrei sa mananci singur, o sa-ti dau mura-n gura ca si la un copilas.

Doream sa-i spun ceva, insa am oftat, acceptand propunerea lui, oarecum resemnat. Il stiu prea bine pe Chriss si nu avea sa accepte vreun refuz, deci nu aveam de ales.
Imi dadea sa mananc exact cum mi-a promis, ca unui copil mic. Poruncea, de fiecare data sa deschid gura, eu ascultandu-l. E asa de dulce.. mmm.. ca pomeneam eu de dulce, am uitat de desert. Ii spun satenului ca m-am saturat.

- Hei, Chriss.. am uitat de desert, ce ai dori? il intreb eu pe un ton bland.
Acesta afiseaza o privire perversa, apropiindu-se de mine, din nou. Imi cuprinde buzele intr-o "tortura" dulce, facandu-ma sa inebunesc incet.. Se desprinde intr-un final de mine, dandu-mi sansa sa respir.
- La desert.. as dori.. defapt te-as dori pe tine. Imi spuse el.
E bland si iubitor pe langa Jhon.. care e total diferit. Il iubesc mult pe Chriss si mi-as dori sa raman cu el, insa nu stiu ce as face daca s-ar intoarce.. Jhon.
- De ce, stai bine cu bilosu'? intreb eu, cu un usor ton de amuzament in voce.
- Nu-l insulta pe Gigi! Vezi ca se supara.. si dupaia.. devine rau si o sa te muste.. spune el incruntandu-se.
- As vrea sa vad. Spun eu pe un ton pervers.
- A da? Treci aici.
Cu astea spuse, imi cuprinse buzele intr-un sarut plin de pasiune. Il doream mai mult si tot mai mult, pe masura ce timpul se scurgea. Imi dau seama ca nu prea pot renunta la el..


P.S: Capitol necorectat.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#30
Pai, daca eu nu comentez, nu va comenta nimeni? trebuie sa treaca pe aici pervesiunea ca sa dea alti comm?
Bine, bine lasand gluma la o parte vreau sa te felicit pentru ficul tau minunat. Toate incep sa se lege si devine din ce in ce m-ai interesant. Reey e asa de cute, il iubeste foarte mult pe Chriss si mai ales ca a vrut sa-i pregateasca ceva bun. mhhh...ce ceva bun si eu nu stiu? Si lui Reey nu-i e pofta? I-a ajuns cat i-a fost aseara. La devorat pe Chriss si stomacu homofob s-o hotarat sa faca greva?( daca nu fac glume nu sunt eu, daca te deranjeaza sa-mi zici sweety si nu o voi mai face, dar poate asa citesti cu placere) L-as ca are Chriss grija si de tine, sa vezi ca numa o gurita iti trebuie si ti-ai schimbat parerea. Imi place mult ca Chriss isi manifesta dragostea intr-un mod intradevar grijuliu, dar ce se va intampla cand Jhon va aparea in peisaj? ce se va intampla cu relatia celor 2 indragostiti?
Numai tu ma poti lamuri, so gambate and bring us the next!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)