Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#11
Si next-ul. Atentie, acest capitol contne scene hot sper sa va placa:D. Lectura placuta si Ja ne'.


[center]Capitolul 4.


Chriss P.O.V [/center]


Stateam pur si simplu in picioare, privind cum blonda imi "rasfata" amicul. Pur si simplu doar stau, nu tu gemete, nu tu placere. Defapt, mandria mea nici nu e sculata. Fata asta se chinuie de o jumatate de ora si nimic. Ce naiba? doar nu-s gay sa-mi placa doar barbatii.. Oare ce e cu mine? de ce nu-mi reactioneaza organul la atingerile blondei? Off..sper doar ca nu m-am transformat in gay peste noapte. Oftez sonor si ii spun fetei sa inceteze. Imi ridic pantaloni si plec, fara sa mai zic nimic. Fata fuge dupa mine si ma striga, insa parca sunt in transa, nici nu-i raspund. Defapt am si uitat pe moment ca nu e vreo fata de la bordel cu, care nu ezitam deloc sa-mi petrec noptiile mai demult. Ea e iubita mea, Cristina. E o fata normala, cred. Adica sunt cu ea de aproximativ 2 ani si nu stiu prea multe despre ea, probabil ca nu mi-a prea pasat. Nu-s genul de baiat care si-ar spune in gand "Gata, m-am indragostit". Neah, nu mi se potriveste genul asta de baiat. Revenind la Cristina, e o tipa destul de frumoasa. Parul ei negru ca taciunea e moale si lung pana la fund, iar ochii ei verzi nu-mi aduc niciun sentiment. Pielea ei e alba ca laptele, te face sa crezi ca e papusa. Formele ei bine conturate, parca te indeamna la pacat. Defapt daca stau eu sa ma gandesc mai bine, tot corpul ei te indeamna la pacat. Are o voce pitigaiata care iti zgarie timpanele. Stiu eu ce va zic. Mereu striga la mine " Chriss, mi-ai adus ce ti-am cerut?" sau " Chriss, ce i-ai luat printesei tale din mall?". Vezi sa nu! auzi tu, printesa. Bine ca nu se considera si regina Americi. Oricum, cel mai urat face atunci cand ii ascund fardurile. Stiu, e copilaresc din partea mea, dar totusi ma amuza cand e nervoasa. Cam atatea stiu eu despre Cristina. Nu stiu unde isi petrece timpul si cu cine (inafara de timpul cand sunt cu ea) si nici nu-mi pasa. Daca vrea sa ma insele, daca nu, nu. Singurul de care imi pasa e Reey. E cel mai bun prieten al meu si cel mai tare tip pe care l-ai putea intalni. Ma intreb uneori, oare cum ar fi fara glumele stupide facute de el, dimineata? Cred ca oribil.. nu si-ar mai avea rostul dimineata fara glumele lui. Totusi, ultima lui gluma a mers mult prea departe! ce se v-a intampla data viitoare? daca v-a mai face glume dastea? ce o sa ma fac? doar nu vrea sa ne-o tragem nu?! sper ca nu, din toata inimioara mea pura si neatinsa. Zic pura, deoarece nu am iubit pe nimeni pana acum. Sper sa nu iubesc, am auzit multe chesti despre iubire. Cica, iubirea adevarata te loveste cand te astepti mai putin si te face sa suferi. Uneori mi-as dori sa cunosc si eu sentimentul ala, de bucurie. Sa simt ca vreau sa protejez doar aceea persoana pe care se presupune ca o iubesc, sa traiesc pentru aceea persoana, sa ma sacrific, sa-i vreau binele. Iar alteori cred ca e mai bine asa cum sunt acum : nu-mi pasa de nimeni pentru ca nu iubesc. Bineiteles, prietenul meu cel mai bun face exceptie. Il iubesc, dar ca pe un frate. Nimic mai mult sau... da? Ce a fost cu acel gand? nustiu. Defapt nici macar nu mi-am dat seama cand am ajus acasa si mai ales cand am ajuns in patul meu. Totul mi se pare ciudat. Eu sunt un ciudat, mandria mea se comporta ciudat, toti sunt ciudati. Parca sunt intr-un film de ciudati in care eu sunt ciudatul sef. Cireasa de pe tort ar insemna sa intre prietenul meu cel mai bun in camera la mine, intr-o fusta sexy si sa mi se scoale. Asta le-ar intrece pe toate! Imi dau jos toate hainele, lasandu-ma intr-o pereche de boxeri albi. Era destul de cald. Imi scutur capul alungand ideile de dinainte si ma asez pe pat inchizand ochii in speranta ca voi adormi.



[center]***
Reey P.O.V[/center]


Stateam si faceam ultimele retusuri la stilul meu din asta seara. Aceela fiind de "fata rea". Tot timpul m-am intrebat cum e sa fi femeie. Ce simt ele cand o fac, cu cineva. Ce simt ele cand nasc copii? (asta nu aveam cum sa aflu pe pielea mea). Ce simt ele cand le admira un barbat ? cand sunt complimentate pentru frumusetea naturala nu pentru 1 kg de make-up pe fata, ce daca il atingi un pic se duce. Ce simt ele cand noi le parasim? Ce simt ele cand saruta un baiat la care tin? Prea multe intrebari . Prefer sa ma gandesc la seara asta si la gluma ce urmeaza sa o pun in aplicare. Ma uit in oglinda si parca ma bufneste rasul, desii nu-mi sta rau in rochita asta (oricum nu am mai purtat altele). Port o rochie neagra, cam pana sub fund cu spatele gol. Foarte sexy dupa parerea mea. Chiar Imi place cum arat in rochie. Imi dau seama ca am o minte bolnava la ce o sa urmeze. Ma indrept tiptil spre camera prietenului meu Chriss. Deschid usa usor si observ ca doarme. Exact ca un ingeras. Il privesc timp de 5 minute si l-as mai privi asa o viata intreaga. E mai dulce ca mierea, e fermecator. Ma simt vrajit. Ies din transa in care am intrat si ma pun peste el, reusiind sa-l trezesc. Il privesc in ochii si zic :
- Ce faci, dragoste? (imediat ma si bufneste rasu daca nu trec la actiune mai repede)
Acesta sta si ma analizeaza din toate punctele de vedere, afisand o privire...perversa?! ce naiba? trebuia sa fie speriat!
- Bine fac iubire, ai chef de ceva actiune? ma intraba acesta.
Eu nici nu raspund. Prefer sa ma rezum la actiune. Imi apropii chipul de al sau, privindu-l in ochii, parca pentru ultima data. Fara sa mai stau pe ganduri imi unesc buzele de ale sale, formand un sarut pasional. Il musc de buza posesiv, bagandu-mi limba in lacasul sau umed. Doar eu eram "fata rea" nu? Normal. Ii caut limba si o gasesc. Cand realizeazaa ca ii provoc limba la un duel, riposteaza duelanduse cu limba mea. Trebuie sa recunosc, ca imi place aceasta "gluma" foarte mult. Sper sa nu se mai termine. Imi trec mainile pe sfarcurile lui deja intarite, sub atingerile mele. Ii i-au intre degete si incep sa ma joc cu ele, Chriss scotand gemete de placere. "Stiam eu ca se excita daca fac asta" gandesc eu. Trec de la buze la gat. Il ating usor dar salbatic in acelasi timp. Fac cerculete de saliva pe gatul sau fin si albicios. Are un gust destul de bun, ma face sa vreau sa-l gust mereu. Asa cum am trecut de la buze la gat, fac si invers. Trec din nou la buzele lui dulci, gustandu-le din plin. Vreau sa am intiparit in minte dulceata buzelor lui. Din nou, cobor spre gat de data aceasta muscandu-l. La contactul dintilor mei cu pielea lui sensibila, acesta scoate un tipat. Cobor la abdomenul sau si imi desenez initiala, marcand "ce-i al meu". Un ranjet diabolic imi apare pe chip, atat de necaracteristic mie. Imi indepartez repede rochia, lasandu-l pe Chriss sa i-a "coducerea". Acesta Isi apropie chipul de al meu, parca vrand sa ma inebuneasca. Parca stia ca vreau sa gust cat mai mult si mai repede din dulceata buzelor sale. Fara sa o mai lungeasca isi uneste buzele cu ale mele, formand un sarut pasional. Mi se parea mie sau baiatu asta nu a facut sex azi? pare flamand de pasiune.. imi cere voie sa-si introduca limba in lacasul meu umed si accept. Imi cauta limba si o gaseste, incepand sa se dueleze cu ea. Tremuram sub el, un fior imi strabatea sina spinarii. La contactul buzelor lui cu sfarcurile mele am inceput a geme, de placere. Era diferit de Jhon. Era bland si salbatic, imi provoca placere si pariu ca la final nu-mi arunca in fata replici de parca as fi vreo femeie ce se vinde pe bani. Chriss nu piede vremea, si-si da jos boxeri si pe ai mei la fel.
- Esti gata? imi zice acesta ranjiind.
- Da! hai odata, nu mai am rabdare. zic eu, chiar fiind nerabdator.
Dupa replica mea, Chriss isi pune organul la "intrarea in tunel" cum ii zic eu si ma patrunde salbatic oarecum. Isi impinge organul tot mai tare in mine, eu inclestandu-mi maxilarul.
- Il ai mare, omule!
- Stiu, deaia o sa vezi ce inseamna placerea acum.
Dupa ce ii intra toata mandria in mine, incepe cu miscarile de dute-vino care ma excitau al naibi de tare, ba chiar ma faceau sa gem de placere. Din cand in cand ne mai sarutam pasional, mariind placerea pentru mine. Sunt constient ca mi-o trag cu cel mai bun prieten al meu, dar e al naibi de bine. Ma simt diferit. Imi i-a picioarele, punandu-le pe umeri sai ca sa ma patrunda mai adanc. Cand planul ii reusi, eu imi arcuiesc spatele de durere. Nu mult timp trecu, caci corpul meu s-a obisnuit deja cu orice pozitie, Jhon fiind faptasul. Chriss isi pune mana pe sexul meu, facand miscari de jos in sus destul de rapide. Stiam ca acest act era doar un vis, era doar ireal. Dupa ce o sa se termine o sa ma urasca. E prea de tot ca sa fie adevarat. Momentul finalului se apropia in ritm alert. Eu si Chriss ne-am eliberat de lichidul lipicios aproape deodata cazand grei pe suprafata moale. Stiam ca dimineata o sa o patesc. Stiam ca am depasit demult stadiul de "glumita".







Sper sa fie ok capitolu asta, m-am chinuit ceva la el :D.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#12
Ceau, ceau, ceau!! Rapidă din nou, sincer eram nerăbdătoare de această dată. XD
Înafară de repetiţiile nenumărate şi greşelile de exprimare, uite câteva exemple:
(30-01-2012, 09:55 PM)Allex gândăcell :) A scris: Fără să mai stau pe gânduri îmi unesc buzele de ale sale, formând un sărut pasional. Îl muşc de buză posesiv, băgându-mi limba în lăcaşul său umed. Doar eu eram "fata rea" nu? Normal. Îi caut limba şi o găsesc. Când realizează că îi provoc limba la un duel, ripostează duelânduse cu limba mea.
+
(30-01-2012, 09:55 PM)Allex gândăcell :) A scris: Trec din nou la buzele lui dulci, gustându-le din plin. Vreau să am întipărit în minte dulceaţa buzelor lui.
+
(30-01-2012, 09:55 PM)Allex gândăcell :) A scris: Parcă ştia că vreau să gust cât mai mult şi mai repede din dulceaţa buzelor sale.
+ şi altele care au avut acele cuvinte îngroşate din text. Le-ai repetat de foarte multe ori şi chiar dacă unele în propoziţii distante, păreau că nu mai se termină şi începeau a te zgâria pe timpan.
Încearcă să înlocuieşti cu alte cuvinte, alte construcţii, astfel încât să nu mai ai de aface cu acestea.
Capitolul în mare a fost destul de îndrăzneţ şi nişte idei foarte interesante, diferite, destul de bine plasate care au captat atenţia, mie una da. Te-ai descurcat mai bine la acesta ca şi impact (să zicem). Lăsând deoparte puţin greşelile.
Şi se pare că Reey a făcut-o cu prietenul său bun, oare ce se va mai întâmpla după? Cum are să reacţioneze Chriss.
Apropo numele tipei e ca al meu (şi pe mine tot Crisitina mă cheamă XD), nice. Şi săraca de ea, nu a reuşit să îi trezească "bestia" iubitului.

O las mai moale acum, aştept nextul, fii în continuare atentă la greşeli şi corecteazăte de câteva ori.
Succes!! :3

#13
Trec si eu pe aici.
Imi place ideea ta, e unica si destul de interesanta, imi pare rau ca nu mi-a trecut mie prin cap asa ceva.;)) Totusi, n-ai oferit destule detalii despre acel Jhon, de unde stia el adresa lui Reey? Prima data cand au facut-o, au facut-o de comun acord sau l-a violat? Nu stiu de ce, dar presimt ca voi afla in urmatoarela capitole.
Greseli, am vazut cateva dar nu prea tin cont de acest aspect.
Ultimul capitol a fost destul de 'hot' cum ai zis si tu dar se putea si cu ceva mai mult lux de amanunte. xD
Multa bafta in continuare si anunta-ma cand postezi nextul, te rog!

*hugzz*

#14
Așa, așa -nu am venit prima, grr-, deci asta-i glumița! Ți-am spus deja ce nelămurire am, și sincer aș vrea să-l văd pe Reey în rochiță, mai ales cu acel Chriss. Cât despre Cristina, săraca, mi-e așa milă că n-a putut să-l satisfacă pe Chriss -nu, defapt, nu, nu mi-e milă de ea-, dar dacă l-ar satisface ce rost ar mai avea ficul? Oricum, îmi place scena yaoi, chiar am savurat-o și cred c-o să mai savurez... am citit ficul de vreo două ori și tot la fel de tare mi-a plăcut și sincer m-a bufnit pe mine râsul la acea replică a lui Reey. Cam atât ar fi, sper să vii curând cu next-ul -sau mă supăr- și spor la scris !

#15
Heyaaaaaaaaa ^^. Deci, deci, deci nextu'. Lectura placuta si Ja'ne <3'.




[center]Capitolul 5.


Reey P.O.V[/center]



Stau la pieptul satenului si privesc tavanul ingandurat. Ma intreb, oare ce o sa se intample cand se trezeste? E acesta sfarsitul prieteniei noastre? Daca se intampla asta.. e numai vina mea! Eu nu m-am putut abtine. Atingerile lui sunt asa, nustiu, ma simt altfel in bratele lui, decat in cele ale lui Jhon. E mult prea placut. Mult mai.. diferit. Daca ar fi sa compar as zice ca e o diferenta de la cer pana la pamant. Oricum, cu toate ca, am nevoie de Jhon.. parca mai mare nevoie am eu de Chriss. Da.. Chriss al meu. Stai asa, ce am patit? ma comport exact ca un indragostit. E aiurea rau. Adica am vazut un film asa. Baiatul cel chinuit de traficant s-a indragostit de cel mai bun prieten al lui, iar prietenul acesta a sfarsit mort. In cele din urma prefer sa ma chinui eu daca asta ar insemna sa-i "crut" viata lui Chriss. Trebuie sa ma ascund bine de Jhon, altfel o sa ma cheleasca. Totusi mai bine chel decat mort, nu? Oricum presupun ca as fi un mort-viu daca satenul nu ar mai vorbi cu mine sau in cel mai rau caz s-ar muta si nu l-as mai vedea niciodata.. Nu! nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva. Daca cineva mi l-a scos in cale, prefer sa ramana aici si sa nu-l "recupereze". Vreau sa ma trezesc in fiecare dimineata la pieptul lui fin. Vreau sa fim impreuna si sa nu mai existe rautati in jurul nostru. Vreau sa simta si el aceeleasi sentimente pentru mine. Nu vreau sa sufar. Am auzit ca suferinta din dragoste e cea mai dura, mai grea ca si o boala incurabila, caci, inima ce e odata ranita ori ajunge sa nu mai primeasca pe nimeni in ea ori nu accepta ideea si traieste provocandu-si suferinta singura. Eu nu o sa fiu asa.. cred. Si daca el nu simte nimic pentru mine ca-s tip ca el? oare asta e? sau e vina Cristinei? Nu prea mai conteaza. M-am indragostit de cine nu trebuia! As face bine sa uit noaptea precedenta si sa-mi vad de treburile mele, de zi cu zi. Ah, am uitat ca trebuie sa-l indur si pe Jhon. E asa un nesuferit! Cateodata imi da impresia ca nu are inima, si daca are e intr-un cub de gheata. Inca imi amintesc cand m-a facut prima data al sau.


^^Flash Back^^

Merg linistit pe strada prost luminata in speranta ca voi ajunge cat mai curand acasa.
- Ce zi proasta ! tocmai azi mi s-a stricat masina. zic oftand
Merg si tot merg. Drumul pare ca nu se mai termina. Incep sa fluier ca sa mai treaca timpul. Merg cu pasi mici neobservand ca-s urmarit.
- Hei, baietas hai putin. zice el cu o voce joasa
- Eu? intreb.
- Da, da tu.
Ma apropiu de barbat analizandul din cap pana in picioare. Era un tip suspect rau, mai ales ca semana cu un terorist. Purta pirce-uri, avea tatuaje si pe gat, imbracat in haine largi cu lanturi la pantaloni si cu o tigara mai speciala in mana. Imi dreg glasul si spun :
- Cu ce va pot ajuta domnule?
- Trage si tu din tigara, apoi zi-mi ce parere ai.
I-au tigara speciala, in mana, tremurand din toate incheieturile. O duc usurel la gura si incep sa trag 5 fumuri sanatoase in piept, apoi eliberand fumul cenusiu. Pe moment ma simteam ok, dar mai apoi.. am inceput sa vad dublu, sa ma simt pe alta planeta, sa rad ca un nebun, sa nu mai stiu nimic de mine..
- Cum ti se pare?
- E ok.
Dau sa plec insa sunt luat pe sus de el si dus intr-un colt intunecat.
- Stai!! unde naiba ma duci?!?!? zic eu speriat.
- Undeva unde sa-mi astampar pofta de sex!
- Da cine te crezi? lasa-ma jos!
- Sunt Jhon, pustiule. Tine minte asta.


^^ End Flash Back ^^


Momente urate din viata mea. Uneori regret ca l-am intalnit, alteori nu. De ce? habar nu am. Imi dau seama ca incetul cu incetul devin confuz fata de sentimentele mele fata de Jhon. Ma tot intreb, daca il iubesc pe Chriss, de ce am nevoie de Jhon? e obsesie sau... ce e? As vrea ca macar de data asta cineva sa-mi raspunda! Oftez, mutandu-mi privirea la Chriss. E asa frumos cand doarme. As putea sa-i veghez somnul in fiecare noapte daca mi-ar cere asta. Ma gandeam si iar ma gandeam, ba la Chriss care se afla langa mine, dormiind dus, ba la Jhon. Nici eu nu stiu ce vreau. Imi mut privirea fix spre buzele satenului. Atat de dulci si moi. Acea Cristina, are noroc, ca e iubita lui Chriss si acum ca am pomenit asta sunt putin gelos. Imi apropiu chipul de al lui Chriss. Stau asa o secunda analizandu-l. Parea un ingeras. Parca timpul s-a oprit in loc. Inima imi zice sa-l sarut, insa mintea spune ca nu-i bine. Constiinta.. mereu tace cand e nevoie de ea! " Sunt aici, pampalici! sarutal, nu fi bou! poate e ultimul..." Constiinta are dreptate! poate e ultimul.. asa ca voi asculta de ea, doar de data asta. Il sarut scurt pe buze, avand grija sa nu-i stric somnul. Oftez in gandul meu si ma ridic de pe suprafata moale, culegandu-mi boxeri de pe jos si imbracandu-i. Ma intreb ce o sa se intample cand se trezeste, oare ce o sa-mi zica? Ramane de vazut!




[center]***
Chriss P.O.V[/center]



Razele soarelui imi deranjeaza somnul. Imi deschid ochii lenes intr-un final, cascand. Ma uit atent la soare si imi zic in gand " Lasa ca vezi tu fraiere! data viitoare imi mut patu langa usa sa pot dormi. " Zambesc. Era o zi noua, o zi plina de.. de Cristina. Ca veni vorba de ea, in seara precedenta m-am simtit cu ea ca un nou nascut. A fost mai buna ca niciodata si cred ca nu o sa-i zic "adio" tocmai pentru ca azi-noapte a fost fenomenala, desii ori mi s-a parut mie, ori nu. Avea sanii mai mici si era prea stramta. Oricum e bine asa. Adica toate ar trebui sa nu se largeasca niciodata. Vreau sa ma ridic de pe suprafata moale, insa observ ca-s gol. Super! am si uitat sa ma imbrac? In fine. Nu are rost, doar Reey are ce am si eu, nu? Ma dau jos din pat, impiedicandu-ma de un material negru, mai exact o rochie. Cred ca e a iubitei mele, hah, o sa ii cumpar eu una noua drept cadou. I-au bucata de material si ma indrept spre camera brunetului. Sper ca nu l-am deranjat aseara, imi amintesc, ce gemete baga nebuna aia. Doamne, bietul Reey cred ca nu a dormit deloc. Ajung in dreptul incaperii si deschid. Se pare ca doar sta in boxeri. Hmm.. ar arata bine ca femeie, cred eu. Tusesc fortat ca sa ma observe, iar cand o face se inroseste mai ceva ca racu. Ce o mai avea si asta? doar avem amandoi scula, cur si asa mai departe. Nu o mai lungesc atat si zic :
- Bai omule.. eu stiu ca nu ai putut sa dormi da chiar asa ai ajuns?
Acesta inghite in sec la auzul replici mele. Nu zice nimic, doar lasa capul in jos si roseste si mai rau. Sta asa vreo 2 min apoi zice.
- Te rog, iarta-ma... nu pleca!
- Ooo, ba da voi pleca! sa i-au alta rochie pentru prietena mea.. zic eu.
- Ahhh, ahh.. prietena ta! da, exact. Zice el inrosiindu-se.
Incep sa rad si ii zic:
- Vad ca te-au luat caldurile, de stai in boxeri.
- Cam da, stii nu am putut dormi la ce gemete scoteai tu! animalule ce esti.
- Da, da. Eu sau femeia aia bolunda? zic eu.
- Tu ai fost! stiu eu. zice el sigur
Nu mai zic nimic si ies direct. Ma duc direct in dus, relaxandu-ma. Picuri reci, imi curatau pielea. Dupa aproximativ 5 min ies din dus si fug la dulap. De acolo imi aleg, un tricou negru, o pereche de pantaloni albi si tenesi negri. Ah.. trebuie sa dau fuga la mall sa-i cumpar o rochie noua "printesei". Sper doar sa nu-mi faca crize cand ajung la ea.







Cam scurt da ma revansez data viitoare:*!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#16
Am revenit, asa cum am 'promis'.
Cee?! Nu-mi vine sa cred ca nici unul din ei nu si-a dat seama, mai ales Chriss, trecand peste faptul cu sanii dar el chiar nu observase ca 'iubitei' sale ii crescure peste noapte *tuse falsa*..scula? Sau macar trasaturile fetei sa le fii recunoscut ca fiind ale bunului sau prieten, Reey? Ok... asta a fost chiar ciudat, imi place! Cu greu m-am putut opri din ras la dialogul lor, fiecare vorbea despre acelasi lucru dar cu totul diferit, oarecum... Sunt curioasa cand va afla Chris adevarul si cum va reactiona, cel mai probabil asta se va intampla destul de curand, poate in urmatorul capitol, spre.
Nici nu vreau sa ma gandesc la reactia pe care ar putea-o avea bietul Reey daca bunul sau prieten l-ar respinge desi sunt sigura si sper ca nu asta se va intampla.
Multa bafta in continuare si anunta-ma iar, te rog!

#17
Si am venit cu nextu'. Multumesc celor care imi citesc ficu:*. Lectura placuta si Ja'neeee.




[center]Capitolul 6.


Reey P.O.V[/center]




Nu imi venea sa cred. Chiar nu-si aduce aminte sa se fi intamplat ceva intre noi sau... face pe prostul? Nu stiu ce sa mai cred. Mi-a zis ca merge sa-i cumpere o noua rochie prietenei sale. Pe cand ma gandesc, ca eu, Reey am muncit atat sa-l satisfac si el.. nici macar nu mai stie ce s-a intamplat. Adica crede ca prietena lui e responsabila de placerea pe care eu i-am provocat-o. Simt cum imi transpira mainile, fruntea incretindu-se. Imi vine sa sparg orice obiect din casa, de nervi nu de altceva. Cum sa ma confunde cu o fata? Chiar nu a observat ca am scula? E de necrezut.. Oare era beat? Chiar am un mare semn de intrebare in minte. Sunt in ceata total. "Eu cred ca esti gelos." Gelos? Imposibil. Nu-s gelos pe o fata, nici vorba. Nu eu. Nu-mi pasa, ma auzi? Nu imi pasa. O sa-mi petrec si eu ziua cu cineva, care sa-mi porvoace placere si mie. Nu vreau sa ma mai gandesc la saten, ce probabil se contopeste cu fiinta aceea.. oribila. Chiar asa.. oribila. Niciodata nu mi-a placut de Cristina, nici nu am de gand s-o plac acum mai ales ca.. "E cu Chriss al tau." Hah.. constiinta mea are dreptate. Chiar sunt gelos, mi-e ciuda pe ea. Poate avea atentia satenului cand vrea.. la orice ora. Are iubirea lui, poate. Asta chiar nu am de unde s-o stiu. Are imbratisarile lui calde, sarutarile fierbinti in noapte, ochii aceeia care imprastie caldura peste tot. Are cea mai buna persoana langa ea, totusi nu-i pasa, dar nici nu ar putea fara el. Chiar daca e o fetita fitoasa il iubeste si eu m-am bagat peste ea. Nu-mi pasa mie.. vreau sa ma faca a lui din nou, defapt mereu. Vreau sa ma iubeasca si el. Vreau sa traim amandoi in "lumea lui Reey". O lume plina de dragoste, o lume fara griji, o lume perfecta. Pacat ca eu doar visez acum. E imposibil ca acesta sa ma iubeasca. E prea nustiu.. Recunosc, mi-as dori mult asta, totusi nu pot sa fiu un visator care asteapta indeplinirea visului sau si atat. Nu. Daca stau sa ma gandesc mai bine, e un plus pentru mine ca el nu-si aminteste seara fierbinte. E mult mai bine asa momentan. Daca ar stii.. nu cred ca ar mai vorbi cu mine. M-a facut al lui fara sa-si dea seama.. destul de ironic, nu?
Sunt asa de trist in momentul de fata ca nici nu stiu ce as vrea sa fac. Defapt stiu! Mi-a picat fisa. O sa ma duc la Jhon. El o sa-mi ofere "placere" si o sa ma ajute sa-l uit, fara ca macar sa-si dea seama. Stiu ca ma bag singur in gura lupui, insa nu vad alta solutie. Ma doare sa-l stiu pe Chriss in bratele altcuiva. Nici macar nu stiu cand m-am indragostit asa de el. A fost imprevizibil. Se pare ca sagetiile lui cupidon m-au atins direct la inima, facand-o sa tanjeasca dupa cel de langa mine. Imi duc mana la piept fara sa-mi dau seama, oftand.
- Off Chriss, ce mi-ai facut? intreb eu constient ca-s singur in casa si ca nimeni nu avea sa-mi raspunda.
Oftez sonor, ca mai apoi sa ma indrept spre baie, doriind sa-mi rasfat corpul. Urc scarile, ajungand in dreptul baii, parca ezitand sa intru. Nu o mai lungesc atat si apas pe clanta. Imi fac aparitia in incapere, scapand de hainele ce-mi inveleau trupul dat de mama natura. Pornesc apa, intrand in dus, lasand picaturile reci sa-mi loveasca pilea sensibila. Acest contac cu apa ma face sa tresar, ca in cele din urma sa ma obisnuiesc, cu ea. Termin repede dusul, iesiind din incapere. Imi ascund partea intima dupa un prosop, uscandu-mi parul cu un altul. Am nevoie de cineva care sa-mi dea sfaturi. Am nevoie de cineva care sa-mi vindece ranile inimii. Am nevoie de Jhon in momentul asta. Stii cand vrei ca o persoana sa apara, atunci nu vine. E tipic. Ma intreb, oare azi v-a veni? Sper ca da.. e prima data cand imi doresc cu asa o intensitate sa apara. Am nevoie de el acum, mai mult ca niciodata. Vreau sa uit de Chriss pana aceasta dragoste nu imi v-a lua mintiile de tot. As fi in stare sa-l imbat si sa ma imbrac in rochie a doua oara, ca sa ma faca al lui. Si da stiu, am niste idei bolnave uneori, insa ce pot face?
Daca i-as spune ce simt, ar zice ca-s nebun sau mi-ar spune ca nu e gay. Sincer acum, inainte sa-l cunosc pe Jhon si sa ma faca al lui, mi se parea o prostie ca doua fiinte de aceelasi sex sa fie impreuna. Acum e cu totul alta poveste. Nu mi se pare a fi ceva ciudat, din contra. Mi se pare natural. Uneori imi amintesc de discutiile purtate cu satenul despre gay. Ma pufneste rasul cu toate ca ma simt al naibi de rau, din punct de vedere sentimental. Ar trebui sa ies undeva, cu oricine. Pacat ca n-am chef.
Fara sa-mi dau seama doua maini puternice ma cuprind intr-o imbratisare calda. Imi las privirea in jos, observand tatuajele de pe brate. E Jhon. Asa prins in ganduri eram ca nici nu l-am auzit. Probabil ca de ar fi un film si eu as fi personajul principal, alaturi de Chriss, titlul ar fi "indragostit lulea". Parca am si uitat ca Jhon e aici. Gandurile cu amicul meu continua sa imi curga prin minte, asemenea unui rau. Imi scutur capul, incercand sa nu ma mai gandesc atata ca strica!
- Jhon.. spun eu.
- Hei Reey, m-am gandit sa trec pe la tine.. si cred ca stii de ce. Zice el.
Tac 2 minute, in casa asternandu-se o liniste mormantala. Ma eliberez din imbratisarea barbatului, indreptandu-ma spre geam. Afara ploua. Cred ca amicul meu v-a ramane peste noapte la enervanta de Cristina. Oftez sonor, auzindu-ma si cel de langa mine.
- Ce ai Reey? parca esti absent. Spune el curios.
Tot nu-i raspund. Puteam sa-l aud, eram prezent cu trupul, insa cu mintea la saten. Si oricum ce-i puteam spune " Jhon sa stii ca aseara m-am daruit celui mai bun prieten al meu si acum el nici nu-si aminteste. Eu m-am indragostit de el si ma simt aiurea." Nu pot sa-i zic asa ceva, poate ma si bate. Totusi prefer durerea fizica daca asta imi slabeste durerea pe care o simt in piept.
- Bine, intreci masura Reey! -facu o pauza- Chiar ai de gand sa-mi ignori prezenta? urla el la mine, vizibil iritat de tacerea mea.
Imi scutur capul in speranta de a reveni pe pamant, in casa mea. Tot in zadar, totul e in zadar... daca nu am dragostea satenului nu inteleg de ce mai exist. In momentul de fata poate sa mi se intample orice, chiar nu-mi pasa. Ma intreb cum am ajuns, sa sufar in halul asta.. sa tanjesc dupa atingerile cuiva, dupa Chriss. Pur si simplu chiar nu inteleg..
Jhon isi puse mainile de-o parte si de alta a trupului meu, reusiind sa ma lipeasca de geam. Privirea lui era plina de.. de furie, ura.
Daca privirea ar putea ucide, as fi mort acum. Mai bine mort decat in viata, suferiind.
- Ce-i cu tine? De ce nu-mi raspunzi? Ai patit ceva? S-a atins cineva de tine?!? Spune ceva!! urla el la mine.
Tonul lui ma lasa rece in momentul de fata, la fel si prezenta lui. Daca alteori tremuram cand era prin apropiere, acum sunt : rece, indiferent, de neclintit. Exact ca o stana de piatra, insa o stana de piatra cu o inima care sangereaza, care continue sa spere.
- Nu am nimic. -fac pauza- Nu ma simt ok, atata tot. Zic eu, indiferent.
Insa barbatul nu-mi mai adresa nici un cuvant, ci isi unise buzele mele, cu ale sale formand un sarut. Se observa cu ochiul liber ca ardea dorinta in el. Chiar credeam ca nu mai vine. Am de gand sa particip si eu, poate o sa uit de Chriss si eu putin, macar pentru cateva ore. Imi incolacesc mainile dupa capul "pradatorului" si imi intredeschid gura pentru al primi. Isi introduce limba in gura mea pornind un joc incins. Gura lui, era calda.. placuta as putea spune, dar nici nu se compara cu al lui Chriss. Rup sarutul si zic:
- Imi pare rau, Jhon, insa chiar nu pot.. am o zi proasta.
El nu zicea nimic. Pur si simplu ma masura cu privirea, din cap pana-n picioare. Banuia ceva? Aveam ceva pe fata? Sau ce? Cred ca l-am suparat.
- Pustiule, i-a loc. Imi zice el.
Ma conformez, asezandu-ma pe canapea si el la fel. Reusise sa-mi capteze atentia, chiar vreau sa stiu ce are de zis. A reusit sa-mi distraga atentia de la romanta mea.
- Eu nu mai vreau sa te fortez la nimic. -facu o pauza- Am inceput sa simt ceva pentru tine, asa ca vreau sa te indepartez pentru un timp. Nu vreau sa devin tipul sentimental si sa fie un obstacol pentru munca mea. Zambi
Nu l-am vazut niciodata asa. A zis ca simte ceva pentru mine? Nu pot sa cred asa ceva. E imposibil, nu cred. Prea ireal, dar real in aceelasi timp. Ma decid si eu sa-i zic ceva ca sa nu creada ca am mutit.
- Tu simti ceva pentru mine? Cred ca glumesti. Nu am de gand sa te cred, ma minti nu-i asa? Defapt nu vad de ce te-am intrebat, raspunsul e evident: te-ai plictisit de mine.
Acesta isi schimba brusc expresia fetei, incretindusi fruntea. E de rau, am enervat bestia.
- Auzi mai copilas, nu am de ce sa-ti mai dau explicatii. Intelegii? si nu ma mai provoca, ca o sa uit cine esti si o sa te bat pana nu-ti mai amintesti cum te cheama. Dute naibi. Zice el parasiind casa mea.
Super, o veste buna sau.. rea? Nustiu daca ma bucur de "distantarea" lui Jhon. E ciudat.. nu ma asteptam la asa ceva dupa ce l-am refuzat. Ma asteptam la un viol, si asa m-am obisnuit. Beat nu era, drogat nu era, atunci ce s-a intamplat? Habar nu am. Vreau liniste, vreau sa dorm in bratele lui Chriss.. il vreau pe el.



Sper sa va placa >:D<.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#18
Mersi ca m-ai anuntat, iar!
Si eu vreau sa doarma in bratele lui Criss si nu doar atat! Tot nu-mi vine sa cred ca desteptul asa nu si-a dat seama, cum spusese si Reey, era beat sau fumat? Dar presupun ca daca era si-ar fi dar seama iar daca nu era trebuia Criss sa-si dea seama ca ala nu-i gagica-sa ci cel mai bun prieten al sau. Hmm, inca un lucru de necrezut, Jhon a recunoscut ca a inceput sa tine la el?! Da, asa a fost si-mi miroase a greseala.. Banuiesc ca acum Reey va incepe sa se ganseasca si la el, dandu-i o posibila sansa la o relatie sau ceva?!
Lasa-ma sa ghicesc, dupa aceasta 'pauza', cand se va intoarce Jhon la Reey iar va fii la fel de brutal si dur iar daca se va opune il va viola iar, nu?
Apropo, am observat mai multe greseli, o sa ma fac ca nu le-am vazut, de data asta dar mai multa atentie.
Multa bafta si anunta-ma, te rog!

#19
Scuzați că n-am venit la capitolul 5, dar cred că eram eu mai beată decât Jhon și ardea lenea-n mine cum arde dorința-n Jhon. Deci îmi place la nebunie, tot, în afară de faptul că Reey a rămas singurel, pam pam paaam. Chriss e cu Cristina, lui Jhon i s-au implantat droguri în cap și-i spune că simte ceva pentru el, dar totuși vrea să se depărteze de Reey. Asta-i chiar ciudat, dar îl afirm pe Jhon, Reey e un dulce și e imposibil să nu simți ceva pentru el. Vreau să văd ce se-ntâmplă cu Reey, ar fi genial să-l pocnească plânsul în brațele lui Chriss, sau poate să-i spună ce simte pentru el. Mh, Cristina aceea reprezintă un obstacol pe care Reey singur și l-a creat, dintr-o stupidă glumiță care pe mine mă enervează la culme. Auzi, îi cumpără Chriss rochiță Cristinei, ce drăguț! Chiarr mi-e milă de Reey, dar îmi place în același timp să văd cum suferă. Aștept să aduci nextul, te pup și spor la scris !

#20
Nextuuuu ' :*. Atentie acest capitol contine si cuvinte mai urate:*. Sper sa va placa! lectura placuta si Ja neeee'<3.



[center]Capitolul 7


Chriss P.O.V[/center]




Ma aflu in fata usii de la apartamentul Cristinei. Am ajuns destul de repede, cu tot, cu cadoul pentru ea. Chiar merita aceasta rochita. A fost fenomenala seara trecuta. M-am simtit ca un nou nascut, cu toate ca eram mai somnoros. Deschid usa fara sa bat.
Intru si dau sa merg in camera ei, probabil se odihneste sau navigheaza pe internet. Insa ma opresc. Aud niste sunete, asemanatoare cu niste gemete chinuite. Hai sa vedem ce face micuta mea prietena. Inaintez cu pasi mici, tiptil, ajungand in fata camerei ei.
Usa era intredeschisa, eu putand sa observ scenele fierbinti dintre ea si un tip. Parul lui era ravasit, iar pe corp era "imbracat" cu un strat subtire de tanspiratie. Cristina se freca rapid de scula lui, facandu-l sa geama. Hmm, un gand ma face sa tresar. Am o idee. O sa fac pe iubitul "ranit" si socat. Deschid usa de tot, reusiind sa o trantesc cu putere de perete. Asupra mea, am atras privirile celor doi. Baiatu' acela ma privea cu o fata gen " ce naiba?! trebuia sa ne intrerupi? si cine dracului esti?" in timp ce pe fata Cristinei se putea citi o usoara teama. Ma incrunt la ei doi, apoi hotarasc sa vorbesc:
- Am intrerupt ceva, Cristina? intreb eu pe un ton ironic.
Aceasta nu raspunde. Isi muta privirea in pamant in timp ce se acopera cu cearceaful mototolit din coltul patului. Tipul ma privea din ce in ce mai curios. Ma decid sa o atac pe tanara fata cu inca o replica acida.
- Stii ceva, Cristina? Nu-mi meriti atentia. Nu esti decat o catea, si cand ma gandesc, ca seara trecuta ai fost.. o tigroaica in pat. Acum te consider o simpla catea ce-si cauta scula. E sezonu imperecherii cumva? Esti in calduri? Ei bine, ramai cu tipu asta si pe mine sa nu ma mai cauti. Ma despart de tine, a da si i-a cadoul asta ca si pe un ramas bun. Zic eu parasind apartamentul.
Cred ca mi-am jucat bine rolul de baiat ranit. Aud pasi in urma mea si un glas de fata, probabil era Cristina. Ce o mai vrea? Nu-i mai place scula acelui tip?
- Stai Chriss! Despre ce vorbesti cu seara trecuta?! nu eu am fost cu tine... si despre baiatu asta..
- Cum adica nu tu ai fost cu mine? I-o tai eu rapid, neasteptand sa termine scuzele ei penibile.
Cum adica nu am fost cu ea? Atunci cu cine am fost?! Vreau aceea zeita pentru mine.. ma intreb cine o fi si unde o pot gasi. Eu Imi amintesc, ca era Cristina, dar daca nu a fost ea atunci cine?
- Simplu. Nu am fost eu! Nemernicule! Ai tupeul sa ma inseli si sa-mi zici in fata?! Nu esti decat un nenoro..
- Auzi, tarfo, nu tu m-ai prins in pat cu alta, ci eu pe tine asa ca gura mica.
Dau sa plec insa ma intorc si ii zic:
- A da, si sa nu cumva sa ma mai cauti, altfel o sa-ti para rau ca m-ai cunoscut! zic eu plecand.
Ce tupeu a avut, auzi ma imi tine ea mie morala cand am prins-o cu ala in impostaza aceea.. nu prea decenta. Acum mai mult ca sigur trebuie sa-i dea explicatii celuilalt. Zambesc, gandindu-ma in ce situatie am pus-o pe asta. Daca timp de 2 ani mi-a fost iubita, si daca a insemnat ceva cat de mic, acum nu mai inseamna absolut nimic. Mi-e greata pana si de existenta ei.
Mi-e greata ca mi-a supt-o. Totusi, oare cum fac sa dau de zeita aceea.. care m-a fermecat. Nici o femeie nu a reusit sa-mi castige respectul intr-o singura noapte, incendiara as putea spune. Trebuie neaparat s-o gasesc, chiar daca e ultimul lucru pe care-l fac!
Nici macar nu mi-am dat seama cand am ajuns acasa. Intru inauntru ca ars.
Nimeni nu e inauntru, doar eu si cu mine. Brusc imi apare in minte fata lui Reey. Chipul sau asa frumos, ma face sa-l vreau.. Ce?! Ce dracului vorbesc?! eu nu-s gay, si nici el (cred). Daca te-ai culcat cu el seara trecuta? Nu uita ca te-a sarutat Chriss." zice constiinta mea. Tresar. Vreau sa ma minta, nu pot sa cred asa ceva.. nu cred ca aceea "zeita" e doar un barbat.. si nu orice barbat ci Reey, prietenul meu cel mai bun.
Brusc, in minte imi apar imaginile din bucatarie, cand m-a sarutat.
A fost placut.. cred. Imaginile fug, risipindu-se, aparand altele cu mine si el stand unul peste altul, in pat la mine. In pat la mine... Ce?! Cum adica in pat la mine?! Adica eu i-am tras-o... lui Reey?!
E imposibil asa ceva. Am de gand sa vorbesc cu el chiar acum. Trebuie doar sa-l gasesc, el sigur o sa zica, ca nu-i asa si o sa ma linistesc. O i-au la fuga pe scari, ajungand intr-o clipa in fata usii de la camera sa.
Bat in usa, usor dar destul de tare pentru a ma putea auzi. Nu raspunde nimeni, asa ca ma gandesc sa intru. Era in patul sau, stand si privind in gol. Pe chipul sau erau lini uscate, aratandu-mi ca a plans. Ma intreb ce s-a intamplat cu el.. nu l-am mai vazut asa trist de cand.. a fugit de la nunta sa. Ma apropiu de el cu pasii mici, asezandu-ma pe pat. Nici macar nu s-a miscat, nici macar nu mi-a spus un amarat de "buna". Stau asa privindu-l, nevenindu-mi sa cred ca el e Reey. Nu seamana deloc, cu Reey glumetul pe care-l stiu eu.
- Buna Reey! spun eu.
Nu primesc nici un raspuns in schimb. Ce naiba se intampla cu el? Ma aplec asupra lui, luandu-l in brate. Nu protesteaza, dar nici nu raspunde imbratisarii calde pe care i-am oferit-o.
- Ce naiba ai Reey?! Raspunde-mi odata dracului! spun eu ridicand tonul.
- Hah? s-a intamplat ceva Chriss? imi raspunde el ca si cum nu s-a intamplat nimic.
- Reey, noi doi ne-am tras-o? il intreb eu intr-un final, vrand sa stiu neaparat.
Acesta ramane mut. Ma sperie expresia fetei lui. Doamne da sa fie o gluma proasta de-a lui! Daca e asa promit sa trec pe la Biserica mai des.
- Da...
Am ramas fara cuvinte. Doresc sa spun ceva, sa protestez insa expresia lui imi da de inteles ca nu glumeste. E serios... prea serios. Si la naiba! Mi-am tras-o cu cel mai bun prieten al meu... Ma simt cel mai oribil! Cum a putut? Vreau sa zic ceva, dar parca cuvintele nu vor sa iasa din gura mea. Ma chinui si ma chinui..
O lacrima sarata imi parcurge intreg chipul cazand pe mana lui Reey, eu reusiind intr-un final sa-i zic:
- Cum ai putut...
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)