Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Logodna cu peripetii

#21
Buna sys! Imi pare asa de rau ca nu am mai trecut pe aici:( Sper sa ma ierti:D

Sys-ule, sys-ule... ai fi putut sa ti mai mult capitolul si sa lucri la el si abea apoi sa il postezi. E foarte scurt dar avand in vedere ca ai teme *Stiu cum e:((* o sa trec cu vederea.

Descrierea, si dialogul sunt ok dar cam scartaie in unele parti asa ca ungele cu putina imaginatie si o sa isi revina cum a fost la restul ficurilor. Naratiunea e ok desi putin cam grabita.

Astept nextu:*. Besk:X

:bye::bye:

#22
In puii mei,pune odata continuarea aia ca mor de curiozitate:D
Deic ficrul e bun,siam obeservat ca de la un capitol la altul te perfectionezi...ai mai putea lucra la descrierea aia si putin la dialog...da..numeni nu`i perfect...si apropo nu mai scrie capitolele pe jumate de pagina...ca se cam incurca randurile...mia bine scrie`le inclinat da normal:P

cam atat am avut de ziz...si pune odata continurea aia...ca mor pa`ici.=p~

ciuuuuuuuuuuuz...:*

#23
deci .... pune o data continuarea ca ma omori :stress:
descrierea este bunicica
dialogul la fel
naratiunea e buna
greseli am impresia ca au fost spuse:-?
deci :ah: pune o data continuarea ca ne omori aici:))
:bye:

#24
Wow, ce idee originala
Sincer, n-am nimic de reprosaj, ci numai de laudat!
Esti fff buna si te-as ruga sa continui tot asa, doar cu inca putina descriere pe la scenele Hentai.
Scz ca te stresez cu asta, dar ador Scenele Hentai dintre SasuSaku, asa ca te-as ruga sa descrii mult mai mult acele faze amoroase dintre cei doi.
Greseli tipice de tastare cred ca ai avut, dar eu nu le-am vazut, am fost mult prea captata de continut.
Bv si pune repede nextu, si mult mai lung.
Atat am avut de spus. Gambate *Death~Note* ! ;)

#25
Buna! Acest fic e superb. Pur si simplu il iubesc, iar modul cum imibini naratiunea cu descrierea imi place mult. Ai evoluat si asta este foarte bine.
Descrierea mai poti sa te perfectionezi, dar tot imi place :)).
Actiunea nu e grabita.
Dialogul nu e sec si toate replicile sunt destul de interesante.
Astept noul capitol. Bye!
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#26
Ok sys deci cred ca ii lasi prea mult pe oamenii astia sa astepte.

Imi place cum ai facut hentaiul, puteai si mai bine dar ma rug, asta e. Descrierea nu prea imi place deci mai ai de lucrat la ea asa ca dai bataie si citeste. Dialogul e ok, putin sec iar naratiunea cam grabita dar e bine.

Si app am si eu ceva de spus.
1. Lasati-o in pace pe sys ca pana la urma posteaza cand poate.
2. sasuke_mada, nu mai face spam ca iar ni se inchid ficurile.:|



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  PERIPETII LA NIVEL GANDACESC(la nivel de gandac) oV!K!o 1 2.342 02-01-2011, 12:44 AM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.936 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  O aventura cu peripetii †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † 22 19.110 13-07-2009, 07:15 PM
Ultimul răspuns: uchiha_blood_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)